Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

14.07.2018 - Mistrovství SAC ČR časovka jednotlivců - Suchdol nad Odrou

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 19,8 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 13 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:26:42,00   44,49 120
2. 303 1. 1. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:52,00 00:00:10,00 44,22 120
3. 24 1. 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 00:27:02,00 00:00:20,00 43,95 110
4. 359 2. 2. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:06,00 00:00:24,00 43,84 110
5. 95 2. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:27:10,00 00:00:28,00 43,73 105
6. 4 2. 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:27:17,00 00:00:35,00 43,54 101
7. 397 3. 3. C Štefan Jan Žádný tým 00:27:21,00 00:00:39,00 43,44 105
8. 122 3. 3. B Malík Tomáš SSC Železný Brod 00:27:26,00 00:00:44,00 43,30 98
9. 379 1. 1. D Tajč Jan Tama Královice 00:27:46,00 00:01:04,00 42,79 101
10. 351 2. 2. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:48,00 00:01:06,00 42,73 98
11. 21 3. 3. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:27:55,00 00:01:13,00 42,56 96
12. 2 4. 4. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:28:17,00 00:01:35,00 42,00 95
13. 18 5. 5. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:28:19,00 00:01:37,00 41,95 94
14. 90 6. 6. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:28:25,00 00:01:43,00 41,81 93
15. 466 1. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:28:27,00 00:01:45,00 41,76 96
16. 476 2. 2. E Krummer Radoslav TJ Slavia Karlovy Vary 00:28:36,00 00:01:54,00 41,54 95
17. 493 4. 4. C Valeš Jan Žádný tým 00:28:42,00 00:02:00,00 41,39 94
18. 307 5. 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:28:49,00 00:02:07,00 41,23 93
19. 117 7. 7. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:28:57,00 00:02:15,00 41,04 92
20. 309 6. 6. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:29:13,00 00:02:31,00 40,66 92
21. 485 7. 7. C Kouřil Daniel Žádný tým 00:29:14,00 00:02:32,00 40,64 91
22. 433 8. 8. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:29:18,00 00:02:36,00 40,55 90
23. 311 9. 9. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:29:27,00 00:02:45,00 40,34 89
24. 431 10. 10. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:28,00 00:02:46,00 40,32 88
25. 5 8. 8. B Miller Milan Tama Královice 00:29:32,00 00:02:50,00 40,23 91
26. 484 11. 11. C Kalita Radek Žádný tým 00:29:38,00 00:02:56,00 40,09 87
27. 124 4. 4. A Marek Josef Žádný tým 00:29:41,00 00:02:59,00 40,02 90
28. 313 3. 3. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:29:41,00 00:02:59,00 40,02 86
29. 488 12. 12. C Pataki Tomáš Žádný tým 00:29:48,00 00:03:06,00 39,87 85
30. 331 13. 13. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:29:54,00 00:03:12,00 39,73 84
31. 495 14. 14. C Zíta Leoš Žádný tým 00:29:59,00 00:03:17,00 39,62 83
32. 416 4. 4. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:30:00,00 00:03:18,00 39,60 82
33. 14 9. 9. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:02,00 00:03:20,00 39,56 89
34. 449 15. 15. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:30:03,00 00:03:21,00 39,53 81
35. 306 16. 16. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:30:03,00 00:03:21,00 39,53 81
36. 308 5. 5. D Michal Petr CSK Markus 00:30:14,00 00:03:32,00 39,29 79
37. 490 17. 17. C Šatný Radek Žádný tým 00:30:31,00 00:03:49,00 38,93 78
38. 479 18. 18. C Čapek Lubomír Žádný tým 00:30:40,00 00:03:58,00 38,74 77
39. 129 10. 10. B Verner Luboš Žádný tým 00:30:47,00 00:04:05,00 38,59 88
40. 432 6. 6. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:30:48,00 00:04:06,00 38,57 76
41. 20 11. 11. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:30:53,00 00:04:11,00 38,47 87
42. 489 19. 19. C Plch David Žádný tým 00:31:05,00 00:04:23,00 38,22 75
43. 119 5. 5. A Behúň Tomáš Titan Trilife 00:31:11,00 00:04:29,00 38,10 86
44. 15 6. 6. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:31:13,00 00:04:31,00 38,06 85
45. 128 12. 12. B Škrabánek Jaroslav Žádný tým 00:31:23,00 00:04:41,00 37,85 84
46. 125 13. 13. B Nádvorník Jan Žádný tým 00:31:25,00 00:04:43,00 37,81 83
47. 401 3. 3. E Šejna Karel CKKV Praha 00:31:38,00 00:04:56,00 37,56 74
48. 357 7. 7. D Dubitzký Pavel PCK Louda 00:32:01,00 00:05:19,00 37,11 73
49. 446 4. 1. Z Muchová Veronika Žádný tým 00:32:12,00 00:05:30,00 36,89 72
50. 499 20. 20. C Zlámal Tomáš Žádný tým 00:32:27,00 00:05:45,00 36,61 71
51. 483 21. 21. C Hübl Pavel Žádný tým 00:32:46,00 00:06:04,00 36,26 70
52. 325 5. 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:32:53,00 00:06:11,00 36,13 69
53. 396 6. 5. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:33:12,00 00:06:30,00 35,78 68
54. 443 7. 2. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:33:25,00 00:06:43,00 35,55 67
55. 435 8. 3. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 00:33:26,00 00:06:44,00 35,53 66
56. 120 14. 14. B Andrle Radek COPR TJ Přeštice 00:33:27,00 00:06:45,00 35,52 82
57. 482 22. 22. C Hnát Miroslav Žádný tým 00:33:31,00 00:06:49,00 35,45 65
58. 123 15. 15. B Dolan Jiří Žádný tým 00:33:37,00 00:06:55,00 35,34 81
59. 481 23. 23. C Hloušek Jan Žádný tým 00:33:55,00 00:07:13,00 35,03 64
60. 318 9. 6. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:34:18,00 00:07:36,00 34,64 63
61. 410 8. 8. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:34:55,00 00:08:13,00 34,02 62
62. 328 9. 9. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:35:06,00 00:08:24,00 33,85 61
63. 126 16. 16. B Nevečeřal Lukáš Žádný tým 00:35:08,00 00:08:26,00 33,81 80
64. 496 10. 1. H Plchová Pavlína Žádný tým 00:36:27,00 00:09:45,00 32,59 60
65. 494 10. 10. D Vančura Jiří Žádný tým 00:36:51,00 00:10:09,00 32,24 59
66. 491 24. 24. C Šmehlík Ondřej Žádný tým 00:37:24,00 00:10:42,00 31,76 58
67. 375 11. 7. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:41:42,00 00:15:00,00 28,49 57
68. 492 12. 8. E Šuster Josef Žádný tým 00:43:07,00 00:16:25,00 27,55 56
69. 480 13. 9. E Hamerník Pavel Žádný tým 00:44:00,00 00:17:18,00 27,00 55

Kontakt na pořadatele závodu: 604592548


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 120 b
  • Bryxi Jan (C) 110 b
  • Tůma Roman (D) 98 b
  • Kokoška Pavel (C) 88 b
Celkem bodů 416 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 92 b
  • Fucik Josef (E) 63 b
Celkem bodů 155 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 74 b
  • Tutsch Jiří (D) 62 b
Celkem bodů 136 b

COPR TJ Přeštice

  • Andrle Radek (B) 82 b
Celkem bodů 82 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 96 b
  • Michal Petr (D) 79 b
Celkem bodů 175 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 82 b
Celkem bodů 82 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 93 b
  • Pacovský Tomáš (C) 89 b
  • Tácha Petr (D) 86 b
  • Dohnálek Roman (C) 84 b
Celkem bodů 352 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 68 b
Celkem bodů 68 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 76 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 66 b
Celkem bodů 142 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Mirovský Petr (A) 101 b
  • Somr Michael (B) 95 b
Celkem bodů 316 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 85 b
  • Vild Václav (D) 61 b
Celkem bodů 146 b

SportRaces-Isaac Team

  • Hradecký Jaroslav (A) 110 b
  • Švanda Ondřej (B) 105 b
  • Thuma Miroslav (A) 96 b
  • Thumová Kamila (Ž) 67 b
Celkem bodů 378 b

SSC Železný Brod

  • Malík Tomáš (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (B) 94 b
  • Urban Dan (B) 87 b
  • Šindelár Ladislav (C) 81 b
Celkem bodů 262 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 101 b
  • Miller Milan (B) 91 b
Celkem bodů 192 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 92 b
Celkem bodů 92 b

Titan Trilife

  • Behúň Tomáš (A) 86 b
Celkem bodů 86 b

TJ Slavia Karlovy Vary

  • Krummer Radoslav (E) 95 b
Celkem bodů 95 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 90 b
  • Mašek Petr (B) 89 b
Celkem bodů 179 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (E) 57 b
Celkem bodů 57 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 93 b
Celkem bodů 93 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.