Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

07.07.2018 - Memoriál Zdeňka Bambáska - časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 21,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:27,11   46,99 100
2. 95 2. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:27:41,36 00:00:14,25 46,59 90
3. 13 3. 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:27:41,49 00:00:14,38 46,58 85
4. 58 4. 4. B Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 00:27:42,70 00:00:15,59 46,55 81
5. 359 5. 1. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:03,88 00:00:36,77 45,97 100
6. 21 6. 1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:28:06,16 00:00:39,05 45,90 78
7. 24 7. 2. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 00:28:10,85 00:00:43,74 45,78 76
8. 4 8. 3. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:28:30,16 00:01:03,05 45,26 75
9. 2 9. 5. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:28:31,91 00:01:04,80 45,21 74
10. 303 10. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:48,94 00:01:21,83 44,77 90
11. 379 11. 1. D Tajč Jan Tama Královice 00:28:49,11 00:01:22,00 44,76 85
12. 304 12. 3. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:28:54,41 00:01:27,30 44,63 81
13. 18 13. 6. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:29:01,57 00:01:34,46 44,44 73
14. 90 14. 7. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:29:10,20 00:01:43,09 44,22 72
15. 38 15. 8. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:29:16,64 00:01:49,53 44,06 71
16. 447 16. 4. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:29:26,13 00:01:59,02 43,82 78
17. 353 17. 2. D Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 00:29:31,96 00:02:04,85 43,68 76
18. 27 18. 9. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:29:33,61 00:02:06,50 43,64 70
19. 117 19. 10. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:29:37,75 00:02:10,64 43,54 69
20. 99 20. 11. B Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team 00:29:53,25 00:02:26,14 43,16 68
21. 466 21. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:29:58,77 00:02:31,66 43,03 75
22. 449 22. 5. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:30:27,42 00:03:00,31 42,35 74
23. 433 23. 6. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:30,25 00:03:03,14 42,29 73
24. 3 24. 4. A Novák Vít CFC Kladno 00:30:30,66 00:03:03,55 42,28 67
25. 5 25. 12. B Miller Milan Tama Královice 00:30:34,00 00:03:06,89 42,20 66
26. 308 26. 3. D Michal Petr CSK Markus 00:30:34,43 00:03:07,32 42,19 72
27. 309 27. 7. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:30:36,96 00:03:09,85 42,13 71
28. 14 28. 13. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:40,84 00:03:13,73 42,05 65
29. 7 29. 14. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:30:43,63 00:03:16,52 41,98 64
30. 307 30. 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:30:48,68 00:03:21,57 41,87 70
31. 474 31. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:30:53,56 00:03:26,45 41,76 69
32. 313 32. 4. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:30:54,41 00:03:27,30 41,74 68
33. 8 33. 15. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:56,77 00:03:29,66 41,69 63
34. 408 34. 5. D Elbadri Abdalla Ali Alltraining.cz 00:31:05,05 00:03:37,94 41,50 67
35. 312 35. 9. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:31:09,90 00:03:42,79 41,39 66
36. 83 36. 5. A Davies Joshua CC London 00:31:17,11 00:03:50,00 41,23 62
37. 20 37. 16. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:31:17,41 00:03:50,30 41,23 61
38. 437 38. 3. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 00:31:31,63 00:04:04,52 40,92 65
39. 468 39. 4. E Kopta Václav DNT Chomutov 00:31:36,02 00:04:08,91 40,82 64
40. 416 40. 6. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:31:37,81 00:04:10,70 40,78 63
41. 439 41. 10. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:31:40,68 00:04:13,57 40,72 62
42. 108 42. 17. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:31:47,38 00:04:20,27 40,58 60
43. 311 43. 11. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:31:53,02 00:04:25,91 40,46 61
44. 378 44. 12. C Šulc David Dexter Cycling 00:31:59,24 00:04:32,13 40,33 60
45. 336 45. 7. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:32:53,84 00:05:26,73 39,21 59
46. 350 46. 8. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:32:54,04 00:05:26,93 39,21 58
47. 330 47. 13. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:33:00,93 00:05:33,82 39,07 57
48. 15 48. 6. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:33:02,04 00:05:34,93 39,05 59
49. 365 49. 9. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:33:03,96 00:05:36,85 39,01 56
50. 396 50. 5. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:33:54,43 00:06:27,32 38,05 55
51. 317 51. 10. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:34:18,19 00:06:51,08 37,61 54
52. 316 52. 6. E Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:34:36,79 00:07:09,68 37,27 53
53. 318 53. 7. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:34:53,67 00:07:26,56 36,97 52
54. 340 54. 8. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:34:58,33 00:07:31,22 36,89 51
55. 424 55. 14. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:35:08,81 00:07:41,70 36,70 50
56. 446 56. 1. Z Muchová Veronika Žádný tým 00:35:16,09 00:07:48,98 36,58 49
57. 325 57. 9. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:35:29,17 00:08:02,06 36,35 48
58. 328 58. 11. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:35:35,98 00:08:08,87 36,24 47
59. 443 59. 2. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:36:09,01 00:08:41,90 35,68 46
60. 410 60. 12. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:36:19,85 00:08:52,74 35,51 45
61. 422 61. 15. C Novák Petr KPC Praha 00:36:53,99 00:09:26,88 34,96 44
62. 375 62. 10. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:38:46,31 00:11:19,20 33,27 43

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
  • Bryxi Jan (C) 100 b
  • Rydval Michal (C) 90 b
Celkem bodů 290 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (E) 53 b
Celkem bodů 53 b

Alltraining.cz

  • Elbadri Abdalla Ali (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 62 b
Celkem bodů 62 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 67 b
Celkem bodů 67 b

CK Vinohradské šlapky

  • Dubec Jan (B) 81 b
  • Rašev Eugen (D) 76 b
  • Vlček Petr (C) 71 b
  • Vaněček Karel (B) 70 b
Celkem bodů 298 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 50 b
  • Tutsch Jiří (D) 45 b
Celkem bodů 95 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 75 b
  • Michal Petr (D) 72 b
  • Kubín Igor (E) 69 b
  • Habětín Tomáš (C) 57 b
Celkem bodů 273 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 63 b
Celkem bodů 63 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (C) 74 b
  • Rendl Jaroslav (C) 70 b
  • Tácha Petr (D) 68 b
  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
Celkem bodů 273 b

DNT Chomutov

  • Kopta Václav (E) 64 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 51 b
Celkem bodů 115 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 60 b
  • Kryka Pavel (E) 55 b
Celkem bodů 115 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 59 b
  • Novák Petr (C) 44 b
Celkem bodů 103 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 85 b
  • Mužík Vít (C) 81 b
  • Treml Daniel (C) 78 b
  • Mirovský Petr (A) 75 b
Celkem bodů 319 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 59 b
  • Vild Václav (D) 47 b
Celkem bodů 106 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 90 b
  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Hradecký Jaroslav (A) 76 b
  • Raufstein Lukáš (B) 71 b
Celkem bodů 315 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (B) 73 b
  • Slaboch David (B) 64 b
  • Urban Dan (B) 61 b
  • Stark Michal (D) 54 b
Celkem bodů 252 b

SWEEP Cycling

  • Lebeda Vladimír (E) 65 b
Celkem bodů 65 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 66 b
Celkem bodů 151 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 73 b
  • Mašek Petr (B) 65 b
  • Beránek Milan (B) 63 b
Celkem bodů 201 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 66 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 43 b
Celkem bodů 109 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.