Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

05.07.2018 - Giro de Zavadilka - časovka tříčlenných družstev

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 21,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:09,05   47,51 100
2. 58 1. B Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 00:27:09,05   47,51 100
3. 27 1. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:27:09,05   47,51 100
4. 447 2. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:27:42,40 00:00:33,35 46,56 100
5. 304 2. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:27:42,40 00:00:33,35 46,56 100
6. 4 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:27:42,40 00:00:33,35 46,56 81
7. 21 3. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:27:47,18 00:00:38,13 46,43 78
8. 24 3. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 00:27:47,18 00:00:38,13 46,43 78
9. 95 3. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:27:47,18 00:00:38,13 46,43 78
10. 90 4. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:28:10,26 00:01:01,21 45,79 74
11. 29 4. A Tvrz Lukáš AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:10,26 00:01:01,21 45,79 74
12. 122 4. B Malík Tomáš SSC Železný Brod 00:28:10,26 00:01:01,21 45,79 74
13. 303 5. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:37,01 00:01:27,96 45,08 85
14. 359 5. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:37,01 00:01:27,96 45,08 85
15. 381 5. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:37,01 00:01:27,96 45,08 85
16. 18 6. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:29:02,79 00:01:53,74 44,41 71
17. 306 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:29:02,79 00:01:53,74 44,41 76
18. 7 6. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:29:02,79 00:01:53,74 44,41 71
19. 307 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:29:37,39 00:02:28,34 43,55 75
20. 449 7. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:29:37,39 00:02:28,34 43,55 75
21. 353 7. D Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 00:29:37,39 00:02:28,34 43,55 75
22. 23 8. B Masař Jan Stark Cycling Team 00:29:42,72 00:02:33,67 43,42 69
23. 71 8. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:29:42,72 00:02:33,67 43,42 69
24. 6 8. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:29:42,72 00:02:33,67 43,42 69
25. 117 9. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:29:45,34 00:02:36,29 43,35 66
26. 5 9. B Miller Milan Tama Královice 00:29:45,34 00:02:36,29 43,35 66
27. 3 9. A Novák Vít CFC Kladno 00:29:45,34 00:02:36,29 43,35 66
28. 308 10. D Michal Petr CSK Markus 00:29:56,27 00:02:47,22 43,09 72
29. 466 10. E Burgr Josef CSK Markus 00:29:56,27 00:02:47,22 43,09 72
30. 474 10. E Kubín Igor CSK Markus 00:29:56,27 00:02:47,22 43,09 72
31. 433 11. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:43,90 00:03:34,85 41,98 69
32. 14 11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:43,90 00:03:34,85 41,98 63
33. 8 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:43,90 00:03:34,85 41,98 63
34. 311 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:31:08,81 00:03:59,76 41,42 68
35. 313 12. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:31:08,81 00:03:59,76 41,42 68
36. 31 12. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:31:08,81 00:03:59,76 41,42 61
37. 396 13. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:31:36,63 00:04:27,58 40,81 66
38. 344 13. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:31:36,63 00:04:27,58 40,81 66
39. 108 13. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:31:36,63 00:04:27,58 40,81 60
40. 317 14. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:31:53,68 00:04:44,63 40,45 64
41. 20 14. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:31:53,68 00:04:44,63 40,45 59
42. 337 14. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:31:53,68 00:04:44,63 40,45 64
43. 314 15. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:31:54,51 00:04:45,46 40,43 62
44. 12 15. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:31:54,51 00:04:45,46 40,43 58
45. 312 15. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:31:54,51 00:04:45,46 40,43 62
46. 309 16. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:31:55,12 00:04:46,07 40,42 60
47. 439 16. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:31:55,12 00:04:46,07 40,42 60
48. 11 16. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:31:55,12 00:04:46,07 40,42 57
49. 328 17. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:33:27,09 00:06:18,04 38,56 58
50. 15 17. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:33:27,09 00:06:18,04 38,56 56
51. 325 17. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:33:27,09 00:06:18,04 38,56 58
52. 422 18. C Novák Petr KPC Praha 00:35:13,10 00:08:04,05 36,63 56
53. 336 18. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:35:13,10 00:08:04,05 36,63 56
54. 448 18. D Hlaváček Jiří KPC Praha 00:35:13,10 00:08:04,05 36,63 56

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Walsh James (C) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 85 b
Celkem bodů 355 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 66 b
  • Šuranyi Martin (B) 58 b
Celkem bodů 124 b

CK Vinohradské šlapky

  • Dubec Jan (B) 100 b
  • Vaněček Karel (B) 100 b
  • Rašev Eugen (D) 75 b
  • Vlček Jiří (C) 60 b
Celkem bodů 335 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 72 b
  • Burgr Josef (E) 72 b
  • Michal Petr (D) 72 b
Celkem bodů 216 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (C) 75 b
  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Pacovský Tomáš (C) 68 b
  • Tácha Petr (D) 68 b
Celkem bodů 286 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 66 b
  • Kryka Pavel (E) 66 b
  • Procházka Radek (B) 60 b
Celkem bodů 192 b

KPC Praha

  • Hlaváček Jiří (D) 56 b
  • Vlk Ladislav (D) 56 b
  • Novák Petr (C) 56 b
Celkem bodů 168 b

LAWI STARS - GIANT

  • Treml Daniel (C) 100 b
  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
Celkem bodů 281 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 58 b
  • Vild Michal (A) 56 b
Celkem bodů 114 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Švanda Ondřej (B) 78 b
  • Hradecký Jaroslav (A) 78 b
Celkem bodů 234 b

SSC Železný Brod

  • Malík Tomáš (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Slaboch David (B) 71 b
  • Sobek Ondřej (B) 71 b
  • Černý Jan (B) 69 b
Celkem bodů 287 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 66 b
Celkem bodů 66 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 66 b
Celkem bodů 66 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 69 b
  • Beránek Milan (B) 63 b
  • Mašek Petr (B) 63 b
Celkem bodů 195 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 62 b
  • Schunágel Karel (C) 62 b
Celkem bodů 124 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.