Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

24.06.2018 - Letní vrchař Nové Strašecí - Křivoklát - Nové Strašecí

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 15 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 369 1. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:34:48,00   25,86 100
2. 306 2. 1. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:35:48,00 00:01:00,00 25,14 90
3. 359 3. 2. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:25,00 00:01:37,00 24,71 85
4. 303 4. 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:32,00 00:01:44,00 24,64 81
5. 378 5. 4. C Šulc David Dexter Cycling 00:36:57,00 00:02:09,00 24,36 78
6. 308 6. 2. D Michal Petr CSK Markus 00:37:14,00 00:02:26,00 24,17 76
7. 441 7. 5. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:38:02,00 00:03:14,00 23,66 75
8. 353 8. 3. D Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 00:38:27,00 00:03:39,00 23,41 74
9. 309 9. 6. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:38:53,00 00:04:05,00 23,15 73
10. 401 10. 1. E Šejna Karel CKKV Praha 00:39:58,00 00:05:10,00 22,52 72
11. 310 11. 4. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:40:06,00 00:05:18,00 22,44 71
12. 311 12. 7. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:40:21,00 00:05:33,00 22,30 70
13. 439 13. 8. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:40:22,00 00:05:34,00 22,30 69
14. 315 14. 9. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:40:48,00 00:06:00,00 22,06 68
15. 646 15.   P1 Elbadri Ali 00:41:14,00 00:06:26,00 21,83
16. 370 16. 5. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:41:56,00 00:07:08,00 21,46 67
17. 700 17.   P2 Reizer Tomáš 00:42:14,00 00:07:26,00 21,31
18. 433 18. 10. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:42:35,00 00:07:47,00 21,14 66
19. 337 19. 6. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:43:31,00 00:08:43,00 20,68 65
20. 330 20. 11. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:43:34,00 00:08:46,00 20,66 64
21. 13 21. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:44:59,00 00:10:11,00 20,01 100
22. 312 22. 12. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:45:13,00 00:10:25,00 19,90 63
23. 336 23. 7. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:45:17,00 00:10:29,00 19,87 62
24. 4 24. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:46:03,00 00:11:15,00 19,54 90
25. 2 25. 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:46:13,00 00:11:25,00 19,47 85
26. 376 26. 13. C Pavelka Milan Žádný tým 00:47:19,00 00:12:31,00 19,02 61
27. 432 27. 8. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:47:46,00 00:12:58,00 18,84 60
28. 600 28.   P1 Palek Jiří 00:48:15,00 00:13:27,00 18,65
29. 318 29. 2. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:48:17,00 00:13:29,00 18,64 59
30. 701 30.   P2 Klindera Michal 00:48:23,00 00:13:35,00 18,60
31. 320 31. 9. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:49:08,00 00:14:20,00 18,32 58
32. 71 32. 2. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:49:20,00 00:14:32,00 18,24 81
33. 83 33. 3. A Davies Joshua CC London 00:49:53,00 00:15:05,00 18,04 78
34. 5 34. 3. B Miller Milan Tama Královice 00:50:13,00 00:15:25,00 17,92 76
35. 435 35. 1. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 00:51:39,00 00:16:51,00 17,42 57
36. 33 36. 4. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:51:40,00 00:16:52,00 17,42 75
37. 396 37. 3. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:53:42,00 00:18:54,00 16,76 56
38. 7 38. 5. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:54:29,00 00:19:41,00 16,52 74
39. 601 39.   P1 Jiřinec Jiří 00:54:49,00 00:20:01,00 16,42
40. 373 40. 10. D Novák Michal CFC Kladno 00:55:21,00 00:20:33,00 16,26 55
41. 14 41. 6. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:57:47,00 00:22:59,00 15,58 73
42. 702 42.   P2 Stecha Pavel 00:59:22,00 00:24:34,00 15,16
43. 424 43. 14. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:59:23,00 00:24:35,00 15,16 54

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vejvoda Josef (D) 100 b
  • Bryxi Jan (C) 85 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
Celkem bodů 266 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 78 b
Celkem bodů 78 b

CFC Kladno

  • Novák Michal (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rašev Eugen (D) 74 b
  • Vlček Petr (C) 73 b
  • Vlček Jiří (C) 69 b
  • Fucik Josef (E) 59 b
Celkem bodů 275 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 72 b
  • Okruhlica Petr (C) 68 b
  • Procházka Aleš (C) 54 b
Celkem bodů 194 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 76 b
  • Habětín Tomáš (C) 64 b
Celkem bodů 140 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 78 b
  • Postler Jiří (D) 71 b
  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
Celkem bodů 219 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 56 b
Celkem bodů 56 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 60 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 57 b
Celkem bodů 117 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 90 b
  • Somr Michael (B) 85 b
Celkem bodů 275 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 90 b
  • Smejkal Martin (A) 81 b
  • Hauser Dušan (B) 75 b
  • Slaboch David (B) 74 b
Celkem bodů 320 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 73 b
  • Tůma Jiří (C) 66 b
Celkem bodů 139 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.