Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

10.06.2018 - Časovka družstev Česká Lípa

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 33 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 13 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:42:46,00   46,30 100
2. 1 2. 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:42:46,00   46,30 100
3. 58 3. 3. B Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 00:42:46,00   46,30 100
4. 98 4. 4. B Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 00:43:21,00 00:00:35,00 45,67 81
5. 304 5. 1. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:43:21,00 00:00:35,00 45,67 100
6. 447 6. 2. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:43:21,00 00:00:35,00 45,67 100
7. 4 7. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:43:21,00 00:00:35,00 45,67 81
8. 24 8. 2. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 00:43:47,00 00:01:01,00 45,22 76
9. 21 9. 3. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:43:47,00 00:01:01,00 45,22 76
10. 95 10. 5. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:43:47,00 00:01:01,00 45,22 76
11. 2 11. 6. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:44:52,00 00:02:06,00 44,13 73
12. 90 12. 7. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:44:57,00 00:02:11,00 44,05 72
13. 303 13. 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:44:57,00 00:02:11,00 44,05 85
14. 359 14. 4. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:44:57,00 00:02:11,00 44,05 85
15. 117 15. 8. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:44:57,00 00:02:11,00 44,05 72
16. 27 16. 9. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:45:54,00 00:03:08,00 43,14 70
17. 353 17. 1. D Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 00:45:54,00 00:03:08,00 43,14 78
18. 309 18. 5. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:45:54,00 00:03:08,00 43,14 78
19. 356 19. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:45:54,00 00:03:08,00 43,14 78
20. 449 20. 6. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:47:09,00 00:04:23,00 41,99 74
21. 25 21. 10. B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:47:09,00 00:04:23,00 41,99 69
22. 307 22. 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:47:09,00 00:04:23,00 41,99 74
23. 311 23. 8. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:47:42,00 00:04:56,00 41,51 72
24. 31 24. 11. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:47:42,00 00:04:56,00 41,51 68
25. 313 25. 3. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:47:42,00 00:04:56,00 41,51 72
26. 497 26. 4. D Matějka Jindřich Dexter Cycling 00:47:42,00 00:04:56,00 41,51 72
27. 38 27. 12. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:48:25,00 00:05:39,00 40,90 67
28. 308 28. 5. D Michal Petr CSK Markus 00:48:34,00 00:05:48,00 40,77 69
29. 20 29. 13. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:48:34,00 00:05:48,00 40,77 66
30. 306 30. 9. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:48:34,00 00:05:48,00 40,77 69
31. 8 31. 14. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:49:20,00 00:06:34,00 40,14 65
32. 5 32. 15. B Miller Milan Tama Královice 00:49:20,00 00:06:34,00 40,14 65
33. 433 33. 10. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:49:20,00 00:06:34,00 40,14 67
34. 370 34. 6. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:51:42,00 00:08:56,00 38,30 66
35. 14 35. 16. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:53:15,00 00:10:29,00 37,18 63
36. 318 36. 1. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:53:42,00 00:10:56,00 36,87 65
37. 432 37. 7. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:53:42,00 00:10:56,00 36,87 65
38. 444 38. 8. D Polan Luboš CKKV Praha 00:53:42,00 00:10:56,00 36,87 65
39. 325 39. 2. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:53:46,00 00:11:00,00 36,83 62
40. 392 40. 11. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:53:46,00 00:11:00,00 36,83 62
41. 328 41. 9. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:53:46,00 00:11:00,00 36,83 62
42. 15 42. 4. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:53:46,00 00:11:00,00 36,83 62
43. 420 43. 10. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:56:10,00 00:13:24,00 35,25 59
310   11. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 731605184


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 85 b
Celkem bodů 270 b

CK Vinohradské šlapky

  • Dubec Jan (B) 100 b
  • Prager Karel (D) 78 b
  • Vlček Petr (C) 78 b
  • Rašev Eugen (D) 78 b
Celkem bodů 334 b

CKKV Praha

  • Polan Luboš (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (C) 74 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Pacovský Tomáš (C) 72 b
  • Tácha Petr (D) 72 b
Celkem bodů 292 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Treml Daniel (C) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Nežerka Václav (B) 81 b
Celkem bodů 381 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 62 b
  • Vild Václav (D) 62 b
Celkem bodů 124 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 76 b
  • Švanda Ondřej (B) 76 b
  • Hradecký Jaroslav (A) 76 b
  • Raufstein Lukáš (B) 67 b
Celkem bodů 295 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 69 b
  • Pivrnec Miroslav (D) 66 b
  • Urban Dan (B) 66 b
Celkem bodů 201 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 65 b
Celkem bodů 65 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 67 b
  • Beránek Milan (B) 65 b
  • Mašek Petr (B) 63 b
Celkem bodů 195 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.