Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

09.06.2018 - Litvínov - Lesná

Zobrazit:

Skupina AB - 72 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 Fabišovský Ladislav SWEEP Ultimate Sport 02:09:12,24   33,44
2. 601   P1 Pávek Ondřej SWEEP Ultimate Sport 02:10:33,30 00:01:21,06 33,09
3. 13 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:12:06,84 00:02:54,60 32,70 100
4. 24 2. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:12:21,49 00:03:09,25 32,64 90
5. 602   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier MTB 02:14:46,27 00:05:34,03 32,05
6. 11 3. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:46,58 00:05:34,34 32,05 85
7. 9 4. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:46,93 00:05:34,69 32,05 81
8. 4 5. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:15:41,30 00:06:29,06 31,84 78
9. 56 6. B Šlajchrt Filip Koloshop Team 02:17:22,68 00:08:10,44 31,45 76
10. 604   P1 Pleva Jan CK Příbram FANY Gastro 02:18:10,11 00:08:57,87 31,27
11. 605   P1 Bureš Lukáš CK Kolokrám 02:18:11,84 00:08:59,60 31,26
12. 606   P1 Jurča Karel KL sport Most 02:18:20,34 00:09:08,10 31,23
13. 3 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:18:23,40 00:09:11,16 31,22 75
14. 607   P1 Greguš Michal SKP Most 02:19:07,78 00:09:55,54 31,05
15. 2 8. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:20:44,11 00:11:31,87 30,70 74
16. 22 9. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 02:21:41,81 00:12:29,57 30,49 73
17. 608   P1 Bureš Jan CK Slavoj Terezín - Cyklo City 02:22:28,27 00:13:16,03 30,32
18. 71 10. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 02:24:46,58 00:15:34,34 29,84 72
19. 38 11. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 02:24:57,05 00:15:44,81 29,80 71
20. 609   P1 Palek Jiří příchozí 02:24:58,84 00:15:46,60 29,80
21. 18 12. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 02:25:06,90 00:15:54,66 29,77 70
22. 21 13. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:25:07,58 00:15:55,34 29,77 69
23. 610   P1 Cupl Tomáš TEAM MAX HURZELEK SWISS 02:25:07,99 00:15:55,75 29,77
24. 611   P1 Dymák Josef CK Kolokrám 02:25:18,87 00:16:06,63 29,73
25. 612   P1 Beránek Jan ELA LITVÍNOV 02:25:19,24 00:16:07,00 29,73
26. 613   P1 Šíp Pavel SKP Most 02:25:48,65 00:16:36,41 29,63
27. 614   P1 Maleček Petr Praha 02:29:11,88 00:19:59,64 28,95
28. 615   P1 Škoda Jan Swix 02:29:23,78 00:20:11,54 28,92
29. 6 14. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:29:57,50 00:20:45,26 28,81 68
30. 5 15. B Miller Milan Tama Královice 02:30:16,81 00:21:04,57 28,75 67
31. 616   P1 Vágner Jaroslav KL sport Most 02:30:43,63 00:21:31,39 28,66
32. 617   P1 Škramlík Ladislav KL Sport Most 02:31:05,50 00:21:53,26 28,59
33. 618   P1 Jiřinec Jiří Hvožďany 02:31:18,09 00:22:05,85 28,55
34. 33 16. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:31:46,94 00:22:34,70 28,46 66
35. 619   P1 Ondráček David SKP Most 02:33:04,22 00:23:51,98 28,22
36. 8 17. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:33:30,35 00:24:18,11 28,14 65
37. 111 18. A Tóth Matěj Skicross Team Chomutov 02:34:34,72 00:25:22,48 27,95 64
38. 113 19. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:34:42,59 00:25:30,35 27,92 63
39. 620   P1 Mács Daniel CK Floratex Chomutov 02:36:45,94 00:27:33,70 27,56
40. 621   P1 Šmahel Michal PČR 02:38:05,19 00:28:52,95 27,33
41. 622   P1 Skýba Jiří SKP Most 02:38:47,53 00:29:35,29 27,21
42. 623   P1 Honzajk Petr SELLA BIKE 02:39:51,53 00:30:39,29 27,02
43. 125 20. B Nádvorník Jan Žádný tým 02:40:29,13 00:31:16,89 26,92 62
44. 624   P1 Bárta Luboš KL sport Most 02:41:34,19 00:32:21,95 26,74
45. 17 21. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 02:41:37,22 00:32:24,98 26,73 61
46. 28 22. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:41:43,41 00:32:31,17 26,71 60
47. 625   P1 Chalupný Matěj Velosport Favorit Bílina 02:42:00,50 00:32:48,26 26,67
48. 626   P1 Rokos Jan CK Kolokrám 02:46:33,72 00:37:21,48 25,94
49. 627   P1 Černý Martin Floratex Chomutov 02:51:29,16 00:42:16,92 25,19
50. 628   P1 Pěkný Jaromír příchozí 02:51:37,81 00:42:25,57 25,17
51. 12 23. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:52:47,47 00:43:35,23 25,00 59
52. 20 24. B Urban Dan Stark Cycling Team 02:54:15,09 00:45:02,85 24,79 58
53. 629   P1 Dohnálek Erik Praha 02:56:38,72 00:47:26,48 24,46
54. 630   P1 Tesař Daniel CK Floratex Chomutov 02:56:59,53 00:47:47,29 24,41
55. 631   P1 Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team 03:08:37,59 00:59:25,35 22,90
56. 632   P1 Chamulák Ladislav SKP Most 03:36:22,78 01:27:10,54 19,96
57. 633   P1 Taud Marek CK Floratex Chomutov 04:13:47,09 02:04:34,85 17,02

Skupina CDEJHŽ - 72 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 301 1. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 02:15:40,84   31,84 100
2. 303 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:04,58 00:02:23,74 31,29 90
3. 700   P2 Stodůlka Karel Koloshop Team Teplice 02:18:53,08 00:03:12,24 31,10
4. 701   P2 Svoboda Jakub CK Kolokrám 02:20:44,74 00:05:03,90 30,69
5. 702   P2 Viktorin Tomáš SWEEP Ultimate Sport 02:21:44,34 00:06:03,50 30,48
6. 703   P2 Rosůlek Michal Kur sport 02:21:46,74 00:06:05,90 30,47
7. 704   P2 Kříž Martin PČR 02:22:09,18 00:06:28,34 30,39
8. 705   P2 Janů Martin Silný tým Uničov 02:22:28,93 00:06:48,09 30,32
9. 305 3. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:23:18,65 00:07:37,81 30,14 85
10. 364 4. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 02:23:48,18 00:08:07,34 30,04 81
11. 378 5. C Šulc David Dexter Cycling 02:24:12,58 00:08:31,74 29,96 78
12. 327 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:24:57,30 00:09:16,46 29,80 76
13. 306 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:25:37,08 00:09:56,24 29,67 75
14. 449 8. C Procházka Milan Dexter Cycling 02:26:14,24 00:10:33,40 29,54 74
15. 706   P2 Adamec Petr SWEEP Ultimate Sport 02:27:29,52 00:11:48,68 29,29
16. 351 9. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:27:47,55 00:12:06,71 29,23 73
17. 707   P2 Viktora Jan SB CYKLOOLYMPIA 02:28:57,59 00:13:16,75 29,00
18. 708   P2 Krupka Robert SKP Most 02:29:13,94 00:13:33,10 28,95
19. 319 10. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:29:15,72 00:13:34,88 28,94 72
20. 308 11. D Michal Petr CSK Markus 02:29:17,56 00:13:36,72 28,94 71
21. 709   P2 Hruška Jan SWEEP Ultimate Sport 02:29:27,66 00:13:46,82 28,90
22. 441 12. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:29:41,63 00:14:00,79 28,86 70
23. 710   P2 Tonder Oliver OF BIKE 02:29:47,06 00:14:06,22 28,84
24. 711   P2 Kněžický Pavel i-trénink.com 02:31:02,29 00:15:21,45 28,60
25. 712   P2 Vlček Jiří CK Vinohradské Šlapky 02:31:28,47 00:15:47,63 28,52
26. 311 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:32:02,29 00:16:21,45 28,41 69
27. 331 14. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:32:20,69 00:16:39,85 28,36 68
28. 497 15. D Matějka Jindřich Dexter Cycling 02:32:30,63 00:16:49,79 28,33 67
29. 713   P2 Papež Tomáš MESSENGER PRAHA 02:34:01,03 00:18:20,19 28,05
30. 714   P2 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina 02:34:17,47 00:18:36,63 28,00
31. 401 16. E Šejna Karel CKKV Praha 02:34:38,32 00:18:57,48 27,94 66
32. 315 17. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:34:41,00 00:19:00,16 27,93 65
33. 451 18. C Katona Jiří Cyklosport Katona 02:36:44,06 00:21:03,22 27,56 64
34. 715   P2 Holub Jakub Kynšperk n.O. 02:36:46,81 00:21:05,97 27,55
35. 359 19. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:37:02,59 00:21:21,75 27,51 63
36. 716   P2 Tuček Miroslav MS AUTO Č.Lípa 02:38:03,41 00:22:22,57 27,33
37. 333 20. D Liška Pavel CKKV Praha 02:38:30,00 00:22:49,16 27,26 62
38. 717   P2 Polan Miloslav SKP Most 02:38:31,44 00:22:50,60 27,25
39. 718   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 02:38:43,88 00:23:03,04 27,22
40. 719   P2 Fabišovský Ladislav CK KORUNA PRALINES 02:39:10,29 00:23:29,45 27,14
41. 720   P2 Marek Jiří CK Kolokrám 02:39:52,22 00:24:11,38 27,02
42. 721   P2 Holovej Jan SKP Most 02:42:48,69 00:27:07,85 26,53
43. 722   P2 Stránský Michal TJ Slávia Karlovy Vary 02:43:05,72 00:27:24,88 26,49
44. 345 21. D Bartoš Tomáš H.I.C. 02:43:42,29 00:28:01,45 26,39 61
45. 723   P2 Bílý Pavel PČR 02:44:04,47 00:28:23,63 26,33
46. 724   P2 Havlíček Tomáš SKP Most 02:44:12,59 00:28:31,75 26,31
47. 725   P2 Pražák Petr REYNHOLM INDUSTRIES 02:44:32,94 00:28:52,10 26,25
48. 726   P2 Huja Oleg SWEEP Ultimate Sport 02:44:53,53 00:29:12,69 26,20
49. 357 22. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:45:11,59 00:29:30,75 26,15 60
50. 727   P2 Stránský Jiří MTBO Kralupy n.Vlt. 02:45:47,06 00:30:06,22 26,06
51. 728   P2 Henych Jaroslav KL sport Most 02:48:39,25 00:32:58,41 25,61
52. 729   P2 Míka Vladimír Velosport Favorit Bílina 02:49:06,72 00:33:25,88 25,55
53. 346 23. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:49:10,97 00:33:30,13 25,53 59
54. 730   P2 Polák Karel Bílina 02:50:59,32 00:35:18,48 25,26
55. 731   P2 Truhlář Václav SWEEP Ultimate Sport 02:52:46,63 00:37:05,79 25,00
56. 732   P2 Lošťák Jan Život na kolech Brno 02:52:47,06 00:37:06,22 25,00
57. 733   P2 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 02:55:18,22 00:39:37,38 24,64
58. 734   P2 Vasko Jiří Kooperativa Velké Meziříčí 02:55:49,16 00:40:08,32 24,57
59. 735   P2 Slivoň Jiří CK Floratex Chomutov 02:56:23,53 00:40:42,69 24,49
60. 330 24. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:57:16,59 00:41:35,75 24,37 58
61. 318 25. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:57:19,47 00:41:38,63 24,36 57
62. 736   P2 Šoch Miloslav Praha 02:57:52,78 00:42:11,94 24,29
63. 349 26. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:58:22,91 00:42:42,07 24,22 56
64. 350 27. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:58:59,00 00:43:18,16 24,14 55
65. 738   P2 Lenko Daniel Litvínov 02:59:46,25 00:44:05,41 24,03
66. 739   P2 Schäfer Jan Velosport Favorit Bílina 03:00:24,06 00:44:43,22 23,95
67. 740   P2 Grossová Renata SWEEP Ultimate Sport 03:02:20,50 00:46:39,66 23,69
68. 741   P2 Král Josef KBELY CYCLING TEAM 03:03:09,65 00:47:28,81 23,59
69. 742   P2 Milec Jiřincová Jana Hvožďany 03:04:08,37 00:48:27,53 23,46
70. 743   P2 Janíček Ladislav SKP Most 03:04:21,19 00:48:40,35 23,43
71. 744   P2 Skřivánek Miloš Wilier Triestina 03:06:01,35 00:50:20,51 23,22
72. 443 28. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:07:39,71 00:51:58,87 23,02 54
73. 745   P2 Chrudimská Jana Koloshop Team 03:08:38,09 00:52:57,25 22,90
74. 746   P2 Slatnička Petr Rakovník DH CYCLING 03:09:16,41 00:53:35,57 22,82
75. 747   P2 Schäferová Pavlína Velosport Favorit Bílina 03:12:30,84 00:56:50,00 22,44
76. 748   P2 Soukup Drahoslav SWEEP Ultimate Sport 03:14:36,91 00:58:56,07 22,20
77. 749   P2 Vebr Vladimír Rock Machine Cyklomax 03:16:21,68 01:00:40,84 22,00
78. 433 29. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:17:49,47 01:02:08,63 21,84 53
79. 317 30. D Stark Michal Stark Cycling Team 03:18:16,09 01:02:35,25 21,79 52
80. 750   P2 Zelenka Václav SK CYKLOSPORT KERN 03:20:37,15 01:04:56,31 21,53
81. 751   P2 Šoška Anton Žilina 03:22:13,91 01:06:33,07 21,36
82. 323 31. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:22:20,84 01:06:40,00 21,35 51
83. 752   P2 Doležal Jiří Osek 03:22:32,56 01:06:51,72 21,33
84. 753   P2 Krása Jakub Velosport Favorit Bílina 03:22:46,94 01:07:06,10 21,30
85. 432 32. D Heller Vlastimil Koloshop Team 03:23:12,56 01:07:31,72 21,26 50
86. 754   P2 Tabachová Gabriela PČR KŘ Pardubice 03:35:48,00 01:20:07,16 20,02
87. 755   P2 Šlégel Josef KL sport Most 03:36:03,15 01:20:22,31 20,00
88. 320 33. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:36:18,37 01:20:37,53 19,97 49
89. 756   P2 Šidlo Zdeněk SKP Most 03:41:34,41 01:25:53,57 19,50
90. 757   P2 Vágnerová Monika KL Sport Most 03:52:32,44 01:36:51,60 18,58
91. 355 34. Z Bartošová Lenka H.I.C. 04:07:07,00 01:51:26,16 17,48 48
92. 435 35. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 04:07:17,00 01:51:36,16 17,47 47
93. 373 36. D Novák Michal CFC Kladno 04:07:27,00 01:51:46,16 17,46 46
94. 758   P2 Vlček Miroslav SVK Vlček 04:07:37,00 01:51:56,16 17,45
95. 759   P2 Smíšek Tomáš SKP Most 04:07:47,00 01:52:06,16 17,43
96. 446 37. D Beránek Miroslav ELA LITVINOV 04:07:57,00 01:52:16,16 17,42 45
97. 760   P2 Süsserová Lucie Velosport Favorit Bílina 04:08:07,00 01:52:26,16 17,41
98. 761   P2 ALBERT Rudy CK Floratex Chomutov 04:10:06,53 01:54:25,69 17,27

Kontakt na pořadatele závodu: 607616354


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Vohnik Stanislav (D) 85 b
  • Kubíček Michal (B) 85 b
  • Černý Jiří (B) 81 b
Celkem bodů 341 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 75 b
  • Šuranyi Martin (B) 59 b
  • Novák Michal (D) 46 b
Celkem bodů 180 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 76 b
  • Hampl Pavel (B) 61 b
  • Fucik Josef (E) 57 b
  • Jermolajev Igor (D) 49 b
Celkem bodů 243 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 66 b
  • Okruhlica Petr (C) 65 b
  • Liška Pavel (D) 62 b
Celkem bodů 193 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 71 b
  • Habětín Tomáš (C) 58 b
Celkem bodů 129 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 70 b
Celkem bodů 70 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 78 b
  • Procházka Milan (C) 74 b
  • Cafourek Václav (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
Celkem bodů 293 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (D) 61 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 48 b
Celkem bodů 109 b

Koloshop Team

  • Šlajchrt Filip (B) 76 b
  • Heller Vlastimil (D) 50 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 47 b
Celkem bodů 173 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 78 b
  • Somr Michael (B) 74 b
Celkem bodů 352 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Skicross Team Chomutov

  • Tóth Matěj (A) 64 b
Celkem bodů 64 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 56 b
Celkem bodů 56 b

SportRaces-Isaac Team

  • Hradecký Jaroslav (A) 90 b
  • Doležal Jiří (A) 73 b
  • Raufstein Lukáš (B) 71 b
  • Thuma Miroslav (A) 69 b
Celkem bodů 303 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Smejkal Martin (A) 72 b
  • Sobek Ondřej (B) 70 b
  • Černý Jan (B) 68 b
Celkem bodů 285 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Čapek Petr (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 65 b
  • Tůma Jiří (C) 53 b
Celkem bodů 118 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.