Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

31.05.2018 - Praha - Doksy

Zobrazit:

Skupina AB - 79 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 605   P1 Schuran AC Sparta Praha 02:06:36,09   37,44
2. 610   P1 Jílek Erste Premier 02:06:36,31 00:00:00,22 37,44
3. 103 1. A Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 02:06:36,33 00:00:00,24 37,44 100
4. 600   P1 Svoboda YOGI Racing Ostrava 02:06:36,43 00:00:00,34 37,44
5. 614   P1 Kohout TJ Kovo Praha 02:06:37,34 00:00:01,25 37,43
6. 13 2. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:06:39,35 00:00:03,26 37,42 90
7. 616   P1 Maruška Rohozec Amulet team 02:08:26,36 00:01:50,27 36,90
8. 613   P1 Jirků MTBS Racing 02:08:27,46 00:01:51,37 36,90
9. 2 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:09:51,68 00:03:15,59 36,50 85
10. 22 4. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 02:09:52,04 00:03:15,95 36,50 81
11. 32 5. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 02:09:52,16 00:03:16,07 36,50 78
12. 4 6. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:09:52,47 00:03:16,38 36,50 76
13. 615   P1 Hula CK Vinohradské šlapky 02:09:53,40 00:03:17,31 36,49
14. 87 7. B Vacek Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:09:53,52 00:03:17,43 36,49 75
15. 9 8. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:09:56,19 00:03:20,10 36,48 74
16. 121 9. A Maceška David Žádný tým 02:10:30,27 00:03:54,18 36,32 73
17. 31 10. B Šťastný Petr Dexter Cycling 02:13:26,47 00:06:50,38 35,52 72
18. 117 11. B Šuvada Radek Team Viessmann 02:13:34,69 00:06:58,60 35,48 71
19. 91 12. B Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 02:13:49,46 00:07:13,37 35,42 70
20. 601   P1 Mašek LAWI Grand Fondo 02:15:38,53 00:09:02,44 34,94
21. 612   P1 Čermák 619TC 02:15:38,58 00:09:02,49 34,94
22. 101 13. B Endler Filip LAWI STARS - GIANT 02:19:28,22 00:12:52,13 33,99 69
23. 604   P1 Cupl Max Hurzeler Swiss 02:23:12,92 00:16:36,83 33,10
24. 608   P1 Poschl Bikepart.cz 02:27:37,90 00:21:01,81 32,11
25. 3 14. A Novák Vít CFC Kladno 02:29:27,13 00:22:51,04 31,72 68
26. 26 15. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 02:32:02,28 00:25:26,19 31,18 67
27. 67 16. B Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 02:32:16,77 00:25:40,68 31,13 66
28. 17 17. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 02:32:33,44 00:25:57,35 31,07 65
29. 15 18. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:36:00,56 00:29:24,47 30,38 64
30. 606   P1 Palek 02:37:42,96 00:31:06,87 30,05
31. 602   P1 Klinecký Cyklovrakoviště 02:37:48,52 00:31:12,43 30,04
32. 617   P1 Bouchal CK Kolokrám 02:40:14,38 00:33:38,29 29,58
33. 603   P1 Jánský Alltraining.cz 02:40:15,48 00:33:39,39 29,58
34. 609   P1 Chába BIKEMARAST team 02:41:15,66 00:34:39,57 29,39
35. 611   P1 Vlasák Sokol Veltěž 02:43:36,17 00:37:00,08 28,97
36. 113 19. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:45:06,18 00:38:30,09 28,71 63
37. 108 20. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:47:26,72 00:40:50,63 28,31 62
38. 122 21. B čížek petr CSK Markus 02:47:35,36 00:40:59,27 28,28 61
39. 607   P1 Obyt Polarshop 02:55:57,35 00:49:21,26 26,94
71   A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 79 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 301 1. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 02:17:07,20   34,57 100
2. 304 2. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 02:17:26,19 00:00:18,99 34,49 90
3. 745   P2 Franc CK Petřvald 02:17:29,27 00:00:22,07 34,48
4. 729   P2 Kříž 02:17:51,06 00:00:43,86 34,38
5. 447 3. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 02:18:34,20 00:01:27,00 34,21 85
6. 722   P2 Říha CK Kolokrám 02:18:35,44 00:01:28,24 34,20
7. 319 4. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:18:37,96 00:01:30,76 34,19 81
8. 338 5. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:18:38,93 00:01:31,73 34,19 78
9. 738   P2 Derfl Kola Derfl 02:18:40,00 00:01:32,80 34,18
10. 369 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:42,72 00:01:35,52 34,17 76
11. 747   P2 Petera Rohozec Amulet team 02:18:45,53 00:01:38,33 34,16
12. 303 7. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:56,73 00:01:49,53 34,11 75
13. 735   P2 Řehák EVA.CZ 02:18:58,09 00:01:50,89 34,11
14. 702   P2 Vobecký CK Vinohradské šlapky 02:19:03,97 00:01:56,77 34,08
15. 740   P2 Pšenička CK Lovosice 02:21:07,42 00:04:00,22 33,59
16. 723   P2 Svoboda CK Kolokrám 02:21:08,88 00:04:01,68 33,58
17. 708   P2 Faltus Veloservis Team 02:21:22,70 00:04:15,50 33,53
18. 309 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:21:23,17 00:04:15,97 33,53 74
19. 327 9. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:21:24,13 00:04:16,93 33,52 73
20. 711   P2 Urban Kolokrám 02:21:26,94 00:04:19,74 33,51
21. 715   P2 Vlček CK Vinohradské šlapky 02:21:29,63 00:04:22,43 33,50
22. 378 10. C Šulc David Dexter Cycling 02:24:31,08 00:07:23,88 32,80 72
23. 739   P2 Šterba CK Lovosice 02:24:46,41 00:07:39,21 32,74
24. 455 11. D Běhounek Michal Veloservis Team 02:26:07,50 00:09:00,30 32,44 71
25. 333 12. D Liška Pavel CKKV Praha 02:26:09,01 00:09:01,81 32,43 70
26. 744   P2 Blažek CK Kolokrám 02:26:48,19 00:09:40,99 32,29
27. 411 13. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 02:27:41,13 00:10:33,93 32,10 69
28. 402 14. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 02:30:12,26 00:13:05,06 31,56 68
29. 440 15. C Eger Emil Dexter Cycling 02:30:14,25 00:13:07,05 31,55 67
30. 750   P2 Svoboda HCK Praha 02:30:21,91 00:13:14,71 31,52
31. 733   P2 Nesl Cykloservis Bareš 02:30:23,43 00:13:16,23 31,52
32. 728   P2 Gabla Ironpeople 02:30:27,73 00:13:20,53 31,50
33. 321 16. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 02:30:27,90 00:13:20,70 31,50 66
34. 478 17. H Součková Anna TJ Kovo Praha 02:30:29,07 00:13:21,87 31,50 65
35. 714   P2 Krob Bikepoint Roudnice nad Labem 02:30:30,91 00:13:23,71 31,49
36. 401 18. E Šejna Karel CKKV Praha 02:30:47,04 00:13:39,84 31,44 64
37. 307 19. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:30:50,90 00:13:43,70 31,42 63
38. 313 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:30:54,56 00:13:47,36 31,41 62
39. 746   P2 Zábranský SK Kbely 02:30:57,03 00:13:49,83 31,40
40. 718   P2 Sedlatý Buffino team 02:31:10,13 00:14:02,93 31,36
41. 311 21. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:33:26,70 00:16:19,50 30,89 61
42. 748   P2 Prchal KERN 02:33:38,31 00:16:31,11 30,85
43. 386 22. D Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 02:33:59,57 00:16:52,37 30,78 60
44. 349 23. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:34:02,70 00:16:55,50 30,77 59
45. 433 24. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:34:28,23 00:17:21,03 30,69 58
46. 742   P2 Lexa 02:35:40,91 00:18:33,71 30,45
47. 725   P2 Girgal Brdští kanci 02:35:57,38 00:18:50,18 30,39
48. 717   P2 Vitáček Buffino team 02:36:18,29 00:19:11,09 30,33
49. 444 25. D Polan Luboš CKKV Praha 02:36:41,47 00:19:34,27 30,25 57
50. 726   P2 Holub Polarshop 02:38:54,21 00:21:47,01 29,83
51. 730   P2 Popek CK BICISPORT 02:38:54,99 00:21:47,79 29,83
52. 713   P2 Hraběta KCR Roudnice 02:39:16,14 00:22:08,94 29,76
53. 709   P2 Stejskal Veloservis Team 02:39:31,34 00:22:24,14 29,71
54. 396 26. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 02:41:29,66 00:24:22,46 29,35 56
55. 751   P2 Koula 02:42:13,38 00:25:06,18 29,22
56. 350 27. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:42:28,69 00:25:21,49 29,17 55
57. 710   P2 Chládek CKKV Praha 02:42:53,94 00:25:46,74 29,10
58. 724   P2 Martinec AC OH Praha 02:44:32,81 00:27:25,61 28,81
59. 749   P2 Marek AgroKolín 02:45:37,26 00:28:30,06 28,62
60. 732   P2 Mikuš 02:45:50,11 00:28:42,91 28,58
61. 326 28. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:46:06,42 00:28:59,22 28,54 54
62. 325 29. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:46:41,00 00:29:33,80 28,44 53
63. 741   P2 Šoch 02:49:18,60 00:32:11,40 28,00
64. 707   P2 Ferenc CKKV Praha 02:49:28,07 00:32:20,87 27,97
65. 716   P2 Beneš CKKV Praha 02:49:42,82 00:32:35,62 27,93
66. 720   P2 Kalina Bohnická šlechta 02:49:43,36 00:32:36,16 27,93
67. 736   P2 Paleček Cykloliberec.cz 02:50:10,12 00:33:02,92 27,85
68. 365 30. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 02:50:14,88 00:33:07,68 27,84 52
69. 721   P2 Jeřábková 02:55:09,94 00:38:02,74 27,06
70. 734   P2 Bernard 02:55:10,81 00:38:03,61 27,06
71. 731   P2 Hanka Continental 03:00:23,85 00:43:16,65 26,28
72. 328 31. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:01:32,53 00:44:25,33 26,11 51
73. 318 32. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:04:57,92 00:47:50,72 25,63 50
74. 737   P2 Chalupa CK Vinohradské šlapky 03:06:50,44 00:49:43,24 25,37
75. 719   P2 Litera CK Vinohradské šlapky 03:07:31,45 00:50:24,25 25,28
76. 712   P2 Starosta Bikros klub Řepy 03:07:35,63 00:50:28,43 25,27
77. 700   P2 Mikšovská CSK Markus 03:08:54,71 00:51:47,51 25,09
78. 701   P2 Videman 03:31:24,15 01:14:16,95 22,42
79. 706   P2 Kokta CKKV Praha 04:47:37,80 02:30:30,60 16,48
302   C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
314   D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:00:00,00  
356   D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
727   P2 Kvapilík 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 607926956


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vejvoda Josef (D) 76 b
  • Rydval Michal (C) 75 b
  • Černý Jiří (B) 74 b
  • Nedvěd Tomáš (B) 66 b
Celkem bodů 291 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 68 b
Celkem bodů 68 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 74 b
  • Sýkora Robert (C) 73 b
  • Hampl Pavel (B) 65 b
  • Fucik Josef (E) 50 b
Celkem bodů 262 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 70 b
  • Šejna Karel (E) 64 b
  • Polan Luboš (D) 57 b
Celkem bodů 191 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Vacek Petr (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Cyklotrenink.com

  • Švihálek Tomáš (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 67 b
  • Šmíd Luděk (D) 55 b
Celkem bodů 122 b

Dexter Cycling

  • Cafourek Václav (C) 81 b
  • Šťastný Petr (B) 72 b
  • Šulc David (C) 72 b
  • Eger Emil (C) 67 b
Celkem bodů 292 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 62 b
  • Kryka Pavel (E) 56 b
Celkem bodů 118 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Vojtěch Jonáš (A) 100 b
  • Mužík Vít (C) 90 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 90 b
Celkem bodů 380 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 64 b
  • Vild Václav (D) 51 b
Celkem bodů 115 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

SportRaces-Isaac Team

  • Doležal Jiří (A) 81 b
  • Zadáková Klára (Ž) 66 b
Celkem bodů 147 b

Stark Cycling Team

  • Boháčová Zuzana (Ž) 69 b
  • Vejvar Lukáš (B) 63 b
Celkem bodů 132 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

TJ Kovo Praha

  • Součková Anna (H) 65 b
Celkem bodů 65 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 78 b
  • Běhounek Michal (D) 71 b
Celkem bodů 149 b

Vokolek Cycling Team

  • Robek Robert (C) 68 b
Celkem bodů 68 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.