Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

20.05.2018 - Bělečské okruhy

Zobrazit:

Skupina AB - 108,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 608   P1 Fabišovský Ladislav 02:32:16,00   42,75
2. 4 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:33:33,60 00:01:17,60 42,39 100
3. 1 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 02:35:41,70 00:03:25,70 41,81 90
4. 56 3. B Šlajchrt Filip Koloshop Team 02:35:41,90 00:03:25,90 41,81 85
5. 101 4. B Endler Filip LAWI STARS - GIANT 02:35:51,00 00:03:35,00 41,77 81
6. 91 5. B Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 02:35:54,80 00:03:38,80 41,75 78
7. 610   P1 Smola Lukáš 02:36:12,20 00:03:56,20 41,68
8. 2 6. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:36:19,30 00:04:03,30 41,64 76
9. 22 7. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 02:36:20,10 00:04:04,10 41,64 75
10. 604   P1 Pozler Tomáš 02:36:20,80 00:04:04,80 41,64
11. 3 8. A Novák Vít CFC Kladno 02:36:21,50 00:04:05,50 41,64 74
12. 13 9. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:36:25,40 00:04:09,40 41,62 73
13. 32 10. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 02:36:25,80 00:04:09,80 41,62 72
14. 9 11. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:36:55,80 00:04:39,80 41,48 71
15. 116 12. B Novák Rudolf CK Vinohradské šlapky 02:36:55,90 00:04:39,90 41,48 70
16. 18 13. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 02:36:56,20 00:04:40,20 41,48 69
17. 95 14. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 02:36:56,80 00:04:40,80 41,48 68
18. 58 15. B Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 02:39:07,70 00:06:51,70 40,91 67
19. 71 16. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 02:40:19,10 00:08:03,10 40,61 66
20. 7 17. B Slaboch David Stark Cycling Team 02:44:36,30 00:12:20,30 39,55 65
21. 6 18. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:44:36,80 00:12:20,80 39,55 64
22. 75 19. A Vycudilík Petr Žádný tým 02:44:36,90 00:12:20,90 39,55 63
23. 607   P1 Beránek Jan 02:44:40,60 00:12:24,60 39,53
24. 90 20. B Baier Jiří Velosport Domažlice 02:48:18,90 00:16:02,90 38,68 62
25. 606   P1 Pleva Jan 02:48:20,10 00:16:04,10 38,67
26. 38 21. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 02:49:11,40 00:16:55,40 38,48 61
27. 117 22. B Šuvada Radek Team Viessmann 02:49:14,10 00:16:58,10 38,47 60
28. 5 23. B Miller Milan Tama Královice 02:49:16,70 00:17:00,70 38,46 59
29. 600   P1 Ondráček David 02:49:19,00 00:17:03,00 38,45
30. 605   P1 Palek Jiří 02:51:24,60 00:19:08,60 37,98
31. 8 24. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:57:05,60 00:24:49,60 36,76 58
32. 602   P1 Chmelík Martin 02:58:00,80 00:25:44,80 36,57
33. 601   P1 Horáček Zdeněk 02:58:14,60 00:25:58,60 36,52
34. 26 25. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 03:17:12,10 00:44:56,10 33,01 57
603   P1 Beran Ondřej 00:00:00,00  
609   P1 Klinecký Lukáš 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 54 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 708   P2 Hula Robert 01:30:34,10   35,77
2. 301 1. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 01:30:37,70 00:00:03,60 35,75 100
3. 447 2. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 01:31:08,40 00:00:34,30 35,55 90
4. 304 3. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 01:31:10,70 00:00:36,60 35,53 85
5. 338 4. C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:31:11,20 00:00:37,10 35,53 81
6. 705   P2 Runt Lukáš 01:31:11,40 00:00:37,30 35,53
7. 716   P2 Franc Lubomír 01:31:12,30 00:00:38,20 35,52
8. 303 5. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:31:12,40 00:00:38,30 35,52 78
9. 369 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:31:12,80 00:00:38,70 35,52 76
10. 356 7. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:31:52,40 00:01:18,30 35,27 75
11. 327 8. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:31:53,00 00:01:18,90 35,26 74
12. 711   P2 Říha Jiří 01:31:53,70 00:01:19,60 35,26
13. 306 9. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:31:59,90 00:01:25,80 35,22 73
14. 706   P2 Miklovič Jakub 01:33:00,90 00:02:26,80 34,83
15. 309 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 01:33:45,10 00:03:11,00 34,56 72
16. 359 11. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 01:35:09,30 00:04:35,20 34,05 71
17. 381 12. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 01:36:21,00 00:05:46,90 33,63 70
18. 700   P2 Hauser Dušan 01:36:42,90 00:06:08,80 33,50
19. 358 13. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 01:37:10,20 00:06:36,10 33,34 69
20. 308 14. D Michal Petr CSK Markus 01:37:13,00 00:06:38,90 33,33 68
21. 441 15. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 01:38:04,90 00:07:30,80 33,03 67
22. 710   P2 Papež Tomáš 01:39:09,60 00:08:35,50 32,67
23. 451 16. C Katona Jiří Cyklosport Katona 01:39:09,70 00:08:35,60 32,67 66
24. 702   P2 Holovej Jan 01:39:11,00 00:08:36,90 32,67
25. 713   P2 Součková Anna 01:42:43,80 00:12:09,70 31,54
26. 401 17. E Šejna Karel CKKV Praha 01:42:45,10 00:12:11,00 31,53 65
27. 433 18. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:43:28,60 00:12:54,50 31,31 64
28. 333 19. D Liška Pavel CKKV Praha 01:43:29,60 00:12:55,50 31,31 63
29. 370 20. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 01:43:30,40 00:12:56,30 31,30 62
30. 714   P2 Borkovec Rudolf 01:43:38,00 00:13:03,90 31,26
31. 315 21. C Okruhlica Petr CKKV Praha 01:43:44,00 00:13:09,90 31,23 61
32. 321 22. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 01:43:44,20 00:13:10,10 31,23 60
33. 704   P2 Nesl Jaroslav 01:44:02,00 00:13:27,90 31,14
34. 311 23. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 01:44:15,00 00:13:40,90 31,08 59
35. 411 24. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 01:44:37,00 00:14:02,90 30,97 58
36. 314 25. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:44:54,20 00:14:20,10 30,89 57
37. 461 26. C Zimmel Václav Dexter Cycling 01:44:55,90 00:14:21,80 30,88 56
38. 475 27. J Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 01:45:13,10 00:14:39,00 30,79 55
39. 318 28. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 01:45:55,10 00:15:21,00 30,59 54
40. 330 29. C Habětín Tomáš CSK Markus 01:46:37,20 00:16:03,10 30,39 53
41. 310 30. D Postler Jiří Dexter Cycling 01:47:48,80 00:17:14,70 30,05 52
42. 357 31. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:48:32,70 00:17:58,60 29,85 51
43. 350 32. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 01:49:45,40 00:19:11,30 29,52 50
44. 396 33. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 01:49:48,90 00:19:14,80 29,50 49
45. 317 34. D Stark Michal Stark Cycling Team 01:52:33,20 00:21:59,10 28,79 48
46. 703   P2 Král Josef 01:53:50,60 00:23:16,50 28,46
47. 707   P2 Strnad Martin 01:54:50,40 00:24:16,30 28,21
48. 325 35. E Krajčík Josef Dexter Cycling 01:56:01,80 00:25:27,70 27,92 47
49. 376 36. C Pavelka Milan Žádný tým 01:56:49,50 00:26:15,40 27,73 46
50. 328 37. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 01:57:34,90 00:27:00,80 27,56 45
51. 443 38. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:01:53,60 00:31:19,50 26,58 44
52. 435 39. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 02:01:55,10 00:31:21,00 26,58 43
53. 446 40. D Beránek Miroslav ELA LITVINOV 02:15:15,00 00:44:40,90 23,96 42
326   C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
335   C Kozel František DISTAV 00:00:00,00  
348   D Dix Petr LAWI STARS - GIANT 00:00:00,00  
701   P2 Popek Oliver 00:00:00,00  
715   P2 Darkin Charles 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 90 b
  • Rydval Michal (C) 78 b
  • Vejvoda Josef (D) 76 b
  • Černý Jiří (B) 71 b
Celkem bodů 315 b

Borkovec Cycling

  • Borkovec Matyáš (J) 55 b
Celkem bodů 55 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 74 b
Celkem bodů 74 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 75 b
  • Sýkora Robert (C) 74 b
  • Vlček Petr (C) 72 b
  • Novák Rudolf (B) 70 b
Celkem bodů 291 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 65 b
  • Liška Pavel (D) 63 b
  • Okruhlica Petr (C) 61 b
Celkem bodů 189 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 68 b
  • Habětín Tomáš (C) 53 b
Celkem bodů 121 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 57 b
  • Šmíd Luděk (D) 50 b
Celkem bodů 107 b

Dexter Cycling

  • Pacovský Tomáš (C) 59 b
  • Zimmel Václav (C) 56 b
  • Postler Jiří (D) 52 b
  • Krajčík Josef (E) 47 b
Celkem bodů 214 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 49 b
Celkem bodů 49 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Koloshop Team

  • Šlajchrt Filip (B) 85 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 43 b
Celkem bodů 128 b

LAWI STARS - GIANT

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 100 b
  • Treml Daniel (C) 90 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
Celkem bodů 375 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 51 b
Celkem bodů 51 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

SportRaces-Isaac Team

  • Doležal Jiří (A) 75 b
  • Švanda Ondřej (B) 68 b
  • Raufstein Lukáš (B) 61 b
  • Zadáková Klára (Ž) 60 b
Celkem bodů 264 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 73 b
  • Sobek Ondřej (B) 69 b
  • Smejkal Martin (A) 66 b
  • Slaboch David (B) 65 b
Celkem bodů 273 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 59 b
Celkem bodů 59 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 60 b
Celkem bodů 60 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 64 b
  • Beránek Milan (B) 58 b
Celkem bodů 122 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 62 b
Celkem bodů 62 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.