Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

19.05.2018 - Časovka jednotlivců Běleč - mistrovství UAC

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 27 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 364 1. 1. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 00:37:11,80   43,55 120
2. 13 2. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:37:25,70 00:00:13,90 43,28 120
3. 95 3. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:38:07,50 00:00:55,70 42,49 110
4. 19 4. 1. A Novotný Oldřich CT WEBER 00:38:38,90 00:01:27,10 41,92 105
5. 4 5. 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:38:56,10 00:01:44,30 41,61 101
6. 303 6. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:38:56,20 00:01:44,40 41,61 110
7. 18 7. 3. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:39:27,20 00:02:15,40 41,06 98
8. 359 8. 3. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:39:47,20 00:02:35,40 40,72 105
9. 397 9. 4. C Štefan Jan Žádný tým 00:39:48,80 00:02:37,00 40,69 101
10. 90 10. 4. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:39:57,50 00:02:45,70 40,54 96
11. 2 11. 5. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:40:01,10 00:02:49,30 40,48 95
12. 304 12. 5. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:40:15,80 00:03:04,00 40,24 98
13. 379 13. 1. D Tajč Jan Tama Královice 00:40:21,40 00:03:09,60 40,14 96
14. 309 14. 6. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:40:28,80 00:03:17,00 40,02 95
15. 27 15. 6. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:40:33,40 00:03:21,60 39,94 94
16. 353 16. 2. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:40:42,10 00:03:30,30 39,80 94
17. 356 17. 3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:40:45,80 00:03:34,00 39,74 93
18. 7 18. 7. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:40:49,80 00:03:38,00 39,68 93
19. 600 19.   P1 Vyplel Jakub 00:40:54,30 00:03:42,50 39,60
20. 117 20. 8. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:40:59,40 00:03:47,60 39,52 92
21. 601 21.   P1 Koblic Radek 00:41:04,70 00:03:52,90 39,44
22. 308 22. 4. D Michal Petr CSK Markus 00:41:16,30 00:04:04,50 39,25 92
23. 466 23. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:41:17,20 00:04:05,40 39,24 91
24. 305 24. 5. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:41:20,10 00:04:08,30 39,19 90
25. 343 25. 7. C Beneš Martin CT WEBER 00:41:31,00 00:04:19,20 39,02 89
26. 3 26. 3. A Novák Vít CFC Kladno 00:41:35,30 00:04:23,50 38,95 91
27. 71 27. 4. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:41:59,10 00:04:47,30 38,59 90
28. 449 28. 8. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:41:59,10 00:04:47,30 38,59 88
29. 358 29. 6. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 00:42:00,80 00:04:49,00 38,56 87
30. 433 30. 9. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:42:04,50 00:04:52,70 38,50 86
31. 8 31. 9. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:42:16,10 00:05:04,30 38,33 89
32. 5 32. 10. B Miller Milan Tama Královice 00:42:17,10 00:05:05,30 38,31 88
33. 460 33. 2. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:42:30,40 00:05:18,60 38,11 85
34. 369 34. 7. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:42:35,80 00:05:24,00 38,03 84
35. 306 35. 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:42:43,50 00:05:31,70 37,92 83
36. 705 36.   P2 Šimánková Jana 00:42:56,00 00:05:44,20 37,73
37. 319 37. 11. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:43:02,30 00:05:50,50 37,64 82
38. 431 38. 12. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:43:10,10 00:05:58,30 37,53 81
39. 331 39. 13. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:43:13,60 00:06:01,80 37,48 80
40. 29 40. 5. A Tvrz Lukáš AC Sparta Praha cycling akademie 00:43:14,70 00:06:02,90 37,46 87
41. 453 41. 14. C Navrátil Tomáš KPC Praha 00:43:15,10 00:06:03,30 37,46 79
42. 14 42. 11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:43:17,00 00:06:05,20 37,43 86
43. 310 43. 8. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:43:17,70 00:06:05,90 37,42 78
44. 468 44. 3. E Kopta Václav DNT Chomutov 00:43:23,80 00:06:12,00 37,33 77
45. 313 45. 9. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:43:29,80 00:06:18,00 37,24 76
46. 321 46. 1. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 00:43:56,40 00:06:44,60 36,87 75
47. 704 47.   P2 Šimánek Petr 00:43:58,30 00:06:46,50 36,84
48. 31 48. 12. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:44:00,90 00:06:49,10 36,81 85
49. 17 49. 13. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:44:10,50 00:06:58,70 36,67 84
50. 436 50. 15. C Stráněl Jiří NOVIS TK PRAHA 00:44:12,60 00:07:00,80 36,64 74
51. 15 51. 6. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:44:16,40 00:07:04,60 36,59 83
52. 474 52. 4. E Kubín Igor CSK Markus 00:44:20,70 00:07:08,90 36,53 73
53. 350 53. 10. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:44:31,10 00:07:19,30 36,39 72
54. 700 54.   P2 Borkovec Rudolf 00:44:32,10 00:07:20,30 36,38
55. 20 55. 14. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:44:38,10 00:07:26,30 36,29 82
56. 437 56. 5. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 00:44:38,20 00:07:26,40 36,29 71
57. 311 57. 16. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:44:38,50 00:07:26,70 36,29 70
58. 314 58. 11. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:44:52,50 00:07:40,70 36,10 69
59. 441 59. 17. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:45:00,40 00:07:48,60 35,99 68
60. 312 60. 18. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:45:07,70 00:07:55,90 35,90 67
61. 315 61. 19. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:45:21,20 00:08:09,40 35,72 66
62. 26 62. 15. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 00:45:33,50 00:08:21,70 35,56 81
63. 396 63. 6. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:45:41,00 00:08:29,20 35,46 65
64. 401 64. 7. E Šejna Karel CKKV Praha 00:45:59,20 00:08:47,40 35,23 64
65. 362 65. 20. C Brambora Karel CS Stodůlky 00:46:00,90 00:08:49,10 35,21 63
66. 105 66. 16. B Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:46:01,90 00:08:50,10 35,19 80
67. 330 67. 21. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:46:02,20 00:08:50,40 35,19 62
68. 432 68. 12. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:46:03,60 00:08:51,80 35,17 61
69. 416 69. 13. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:46:17,60 00:09:05,80 34,99 60
70. 475 70. 1. J Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 00:46:22,60 00:09:10,80 34,93 59
71. 365 71. 14. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:46:35,50 00:09:23,70 34,77 58
72. 316 72. 8. E Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:46:46,60 00:09:34,80 34,63 57
73. 12 73. 17. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:46:55,70 00:09:43,90 34,52 79
74. 370 74. 15. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:46:56,70 00:09:44,90 34,51 56
75. 701 75.   P2 Truksová Lucie 00:46:56,90 00:09:45,10 34,51
76. 317 76. 16. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:47:18,40 00:10:06,60 34,24 55
77. 384 77. 22. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:47:34,10 00:10:22,30 34,06 54
78. 702 78.   P2 Neuvirt Petr 00:48:05,50 00:10:53,70 33,69
79. 340 79. 9. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:48:48,60 00:11:36,80 33,19 53
80. 380 80. 17. D Doubner Jan PIJAS 00:48:56,90 00:11:45,10 33,10 52
81. 325 81. 10. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:48:56,90 00:11:45,10 33,10 52
82. 323 82. 2. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:49:03,80 00:11:52,00 33,02 50
83. 328 83. 18. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:49:26,40 00:12:14,60 32,77 49
84. 318 84. 11. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:49:33,10 00:12:21,30 32,69 48
85. 703 85.   P2 Lahoda Václav 00:49:38,10 00:12:26,30 32,64
86. 424 86. 23. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:49:49,10 00:12:37,30 32,52 47
87. 420 87. 19. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:50:32,50 00:13:20,70 32,05 46
88. 410 88. 20. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:50:34,60 00:13:22,80 32,03 45
89. 443 89. 3. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:51:17,60 00:14:05,80 31,58 44
90. 355 90. 4. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:51:46,10 00:14:34,30 31,29 43
91. 375 91. 12. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:53:52,00 00:16:40,20 30,07 42
92. 354 92. 21. D Houška Jan Humusoft 00:55:09,10 00:17:57,30 29,37 41
93. 371 93. 13. E Introvič Petar CSK Markus 00:57:49,20 00:20:37,40 28,02 40
94. 45 94. 18. B Mäčko Anton Žádný tým 01:01:24,20 00:24:12,40 26,38 78
107   7. A Stráněl Jiří Kasper-SWIX Team 00:00:00,00  
83   8. A Davies Joshua CC London 00:00:00,00  
429   24. C Trachta Pavel CKKV Praha 00:00:00,00  
444   22. D Polan Luboš CKKV Praha 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 110 b
  • Bryxi Jan (C) 105 b
  • Vohnik Stanislav (D) 90 b
  • Tvrz Lukáš (A) 87 b
Celkem bodů 392 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (E) 57 b
Celkem bodů 57 b

Borkovec Cycling

  • Borkovec Matyáš (J) 59 b
Celkem bodů 59 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 91 b
  • Šuranyi Martin (B) 79 b
Celkem bodů 170 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 95 b
  • Vaněček Karel (B) 94 b
  • Rašev Eugen (D) 94 b
  • Prager Karel (D) 93 b
Celkem bodů 376 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 66 b
  • Šejna Karel (E) 64 b
  • Procházka Aleš (C) 47 b
  • Tutsch Jiří (D) 45 b
Celkem bodů 222 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 92 b
  • Burgr Josef (E) 91 b
  • Kubín Igor (E) 73 b
  • Habětín Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 318 b

CT WEBER

  • Novotný Oldřich (A) 105 b
  • Beneš Martin (C) 89 b
Celkem bodů 194 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 68 b
  • Švestka Vladislav (D) 60 b
Celkem bodů 128 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 81 b
  • Šmíd Luděk (D) 72 b
Celkem bodů 153 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (C) 88 b
  • Šťastný Petr (B) 85 b
  • Cafourek Václav (C) 82 b
  • Dohnálek Roman (C) 80 b
Celkem bodů 335 b

DNT Chomutov

  • Kopta Václav (E) 77 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 53 b
Celkem bodů 130 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 65 b
Celkem bodů 65 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 43 b
Celkem bodů 43 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 41 b
Celkem bodů 41 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

KPC Praha

  • Navrátil Tomáš (C) 79 b
Celkem bodů 79 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Mirovský Petr (A) 101 b
  • Mužík Vít (C) 98 b
  • Somr Michael (B) 95 b
Celkem bodů 414 b

NOVIS TK PRAHA

  • Stráněl Jiří (C) 74 b
Celkem bodů 74 b

PIJAS

  • Doubner Jan (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 87 b
Celkem bodů 87 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 83 b
  • Vild Václav (D) 49 b
Celkem bodů 132 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 110 b
  • Zadáková Klára (Ž) 75 b
  • Thumová Kamila (Ž) 44 b
Celkem bodů 229 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (B) 98 b
  • Slaboch David (B) 93 b
  • Smejkal Martin (A) 90 b
  • Šindelár Ladislav (C) 83 b
Celkem bodů 364 b

SWEEP Cycling

  • Lebeda Vladimír (E) 71 b
Celkem bodů 71 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Čapek Petr (C) 120 b
Celkem bodů 120 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 96 b
  • Miller Milan (B) 88 b
Celkem bodů 184 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 92 b
Celkem bodů 92 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 89 b
  • Tůma Jiří (C) 86 b
  • Mašek Petr (B) 86 b
  • Kohout Roman (C) 54 b
Celkem bodů 315 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 69 b
  • Schunágel Karel (C) 67 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 42 b
Celkem bodů 178 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 96 b
Celkem bodů 96 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.