Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

13.05.2018 - Bělská vteřina

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 10 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 364 1. 1. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 00:13:06,00   45,80 100
2. 13 2. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:13:09,00 00:00:03,00 45,63 100
3. 95 3. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:13:19,00 00:00:13,00 45,06 90
4. 24 4. 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 00:13:22,00 00:00:16,00 44,89 85
5. 21 5. 2. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:13:31,00 00:00:25,00 44,39 81
6. 2 6. 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:13:33,00 00:00:27,00 44,28 78
7. 4 7. 3. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:13:45,00 00:00:39,00 43,64 76
8. 303 8. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:13:47,00 00:00:41,00 43,53 90
9. 617 9.   P1 Jarý David TJ AŠ Mladá Boleslav 00:13:58,00 00:00:52,00 42,96
10. 622 10.   P1 Šlégl Martin Lawi Granfondo 00:13:59,00 00:00:53,00 42,91
11. 379 11. 1. D Tajč Jan Tama Královice 00:13:59,00 00:00:53,00 42,91 85
12. 616 12.   P1 Šlégl Jiří Lawi Granfondo 00:14:00,00 00:00:54,00 42,86
13. 381 13. 3. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:04,00 00:00:58,00 42,65 81
14. 359 14. 4. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:08,00 00:01:02,00 42,45 78
15. 304 15. 5. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:14:10,00 00:01:04,00 42,35 76
16. 356 16. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:14:17,00 00:01:11,00 42,01 75
17. 353 17. 3. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:14:20,00 00:01:14,00 41,86 74
18. 447 18. 6. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:14:20,00 00:01:14,00 41,86 74
19. 27 19. 4. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:14:26,00 00:01:20,00 41,57 75
20. 7 20. 5. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:14:26,00 00:01:20,00 41,57 75
21. 612 21.   P1 Hruška Jan SWEEP Ultimate Sport 00:14:28,00 00:01:22,00 41,47
22. 3 22. 4. A Novák Vít CFC Kladno 00:14:29,00 00:01:23,00 41,43 73
23. 5 23. 6. B Miller Milan Tama Královice 00:14:31,00 00:01:25,00 41,33 72
24. 309 24. 7. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:14:32,00 00:01:26,00 41,28 72
25. 623 25.   P1 Petera Karel ROHOZEC AMULET TEAM 00:14:32,00 00:01:26,00 41,28
26. 460 26. 1. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:14:33,00 00:01:27,00 41,24 71
27. 466 27. 2. E Burgr Josef CSK Markus 00:14:38,00 00:01:32,00 41,00 70
28. 117 28. 7. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:14:39,00 00:01:33,00 40,96 71
29. 9 29. 8. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:40,00 00:01:34,00 40,91 70
30. 604 30.   P1 Čičko Jiří SSC Železný Brod 00:14:40,00 00:01:34,00 40,91
31. 301 31. 8. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 00:14:41,00 00:01:35,00 40,86 69
32. 600 32.   P1 Hájek Stanislav CSK MARKUS 00:14:42,00 00:01:36,00 40,82
33. 467 33. 3. E Tomek Jaromír REVTBUILD Team 00:14:43,00 00:01:37,00 40,77 68
34. 613 34.   P1 Student Martin Sport Races - Isaac Team 00:14:44,00 00:01:38,00 40,72
35. 305 35. 4. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:46,00 00:01:40,00 40,63 67
36. 433 36. 9. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:14:47,00 00:01:41,00 40,59 66
37. 25 37. 9. B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:14:54,00 00:01:48,00 40,27 69
38. 8 38. 10. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:14:58,00 00:01:52,00 40,09 68
39. 310 39. 5. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:15:01,00 00:01:55,00 39,96 65
40. 618 40.   P1 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 00:15:03,00 00:01:57,00 39,87
41. 308 41. 6. D Michal Petr CSK Markus 00:15:09,00 00:02:03,00 39,60 64
42. 449 42. 10. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:15:11,00 00:02:05,00 39,52 63
43. 306 43. 11. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:15:12,00 00:02:06,00 39,47 62
44. 620 44.   P1 Hula Martin CK Vinohradské šlapky 00:15:13,00 00:02:07,00 39,43
45. 602 45.   P1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 00:15:14,00 00:02:08,00 39,39
46. 607 46.   P1 Semerád Josef Sportovní klub MS Auto 00:15:16,00 00:02:10,00 39,30
47. 436 47. 12. C Stráněl Jiří NOVIS TK PRAHA 00:15:22,00 00:02:16,00 39,05 61
48. 311 48. 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:15:23,00 00:02:17,00 39,00 60
49. 468 49. 4. E Kopta Václav DNT Chomutov 00:15:29,00 00:02:23,00 38,75 59
50. 313 50. 7. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:15:30,00 00:02:24,00 38,71 58
51. 31 51. 11. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:15:32,00 00:02:26,00 38,63 67
52. 14 52. 12. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:15:33,00 00:02:27,00 38,59 66
53. 15 53. 5. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:15:34,00 00:02:28,00 38,54 65
54. 606 54.   P1 Nováček Petr Sportovní klub MS Auto 00:15:35,00 00:02:29,00 38,50
55. 336 55. 8. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:15:36,00 00:02:30,00 38,46 57
56. 437 56. 5. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 00:15:38,00 00:02:32,00 38,38 56
57. 312 57. 14. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:15:39,00 00:02:33,00 38,34 55
58. 107 58. 6. A Stráněl Jiří Kasper-SWIX Team 00:15:39,00 00:02:33,00 38,34 64
59. 474 59. 6. E Kubín Igor CSK Markus 00:15:43,00 00:02:37,00 38,18 54
60. 17 60. 13. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:15:46,00 00:02:40,00 38,05 63
61. 362 61. 15. C Brambora Karel CS Stodůlky 00:15:48,00 00:02:42,00 37,97 53
62. 20 62. 14. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:15:51,00 00:02:45,00 37,85 62
63. 314 63. 9. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:15:54,00 00:02:48,00 37,74 52
64. 330 64. 16. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:15:56,00 00:02:50,00 37,66 51
65. 416 65. 10. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:16:01,00 00:02:55,00 37,46 50
66. 609 66.   P1 Hledík Jiří KC Slavia Praha 00:16:01,00 00:02:55,00 37,46
67. 603 67.   P1 Lauda Pavel Turista Všetaty 00:16:03,00 00:02:57,00 37,38
68. 432 68. 11. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:16:08,00 00:03:02,00 37,19 49
69. 12 69. 15. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:16:09,00 00:03:03,00 37,15 61
70. 365 70. 12. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:16:14,00 00:03:08,00 36,96 48
71. 475 71. 1. J Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 00:16:14,00 00:03:08,00 36,96 48
72. 346 72. 17. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 00:16:22,00 00:03:16,00 36,66 46
73. 333 73. 13. D Liška Pavel CKKV Praha 00:16:22,00 00:03:16,00 36,66 46
74. 619 74.   P1 Truksová Lucie TRUXXXIK cycling 00:16:30,00 00:03:24,00 36,36
75. 392 75. 18. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:16:36,00 00:03:30,00 36,14 44
76. 396 76. 7. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:16:36,00 00:03:30,00 36,14 44
77. 380 77. 14. D Doubner Jan PIJAS 00:16:51,00 00:03:45,00 35,61 42
78. 605 78.   P1 Čepička Hynek Sportovní klub MS Auto 00:16:56,00 00:03:50,00 35,43
79. 317 79. 15. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:16:57,00 00:03:51,00 35,40 41
80. 621 80.   P1 Fiedler Zdeněk bez klubu 00:17:00,00 00:03:54,00 35,29
81. 429 81. 19. C Trachta Pavel CKKV Praha 00:17:04,00 00:03:58,00 35,16 40
82. 325 82. 8. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:17:09,00 00:04:03,00 34,99 39
83. 615 83.   P1 Hůlka Miloš MHW Cube 00:17:15,00 00:04:09,00 34,78
84. 328 84. 16. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:17:15,00 00:04:09,00 34,78 38
85. 318 85. 9. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:17:19,00 00:04:13,00 34,65 37
86. 611 86.   P1 Procházka Miloš CC Varnsdorf 00:17:19,00 00:04:13,00 34,65
87. 608 87.   P1 Muchová Veronika bez klubu 00:17:34,00 00:04:28,00 34,16
88. 443 88. 1. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:17:46,00 00:04:40,00 33,77 36
89. 424 89. 20. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:17:48,00 00:04:42,00 33,71 35
90. 435 90. 2. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 00:18:02,00 00:04:56,00 33,27 34
91. 410 91. 17. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:18:07,00 00:05:01,00 33,12 33
92. 610 92.   P1 Fabry Jiří CC Varnsdorf 00:18:19,00 00:05:13,00 32,76
93. 420 93. 18. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:18:30,00 00:05:24,00 32,43 32
94. 614 94.   P1 Hůlková Irena MHW Cube 00:19:09,00 00:06:03,00 31,33
95. 375 95. 10. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:19:40,00 00:06:34,00 30,51 31
96. 354 96. 19. D Houška Jan Humusoft 00:19:44,00 00:06:38,00 30,41 30
97. 371 97. 11. E Introvič Petar CSK Markus 00:19:57,00 00:06:51,00 30,08 29
98. 26 98. 16. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 00:23:45,00 00:10:39,00 25,26 60
99. 601 99.   P1 Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav 00:30:08,00 00:17:02,00 19,91

Kontakt na pořadatele závodu: 603841005


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Walsh James (C) 81 b
  • Bryxi Jan (C) 78 b
  • Černý Jiří (B) 70 b
Celkem bodů 319 b

Borkovec Cycling

  • Borkovec Matyáš (J) 48 b
Celkem bodů 48 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 73 b
  • Šuranyi Martin (B) 61 b
Celkem bodů 134 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 75 b
  • Prager Karel (D) 75 b
  • Rašev Eugen (D) 74 b
  • Vlček Petr (C) 72 b
Celkem bodů 296 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 46 b
  • Trachta Pavel (C) 40 b
  • Procházka Aleš (C) 35 b
  • Tutsch Jiří (D) 33 b
Celkem bodů 154 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 70 b
  • Michal Petr (D) 64 b
  • Kubín Igor (E) 54 b
  • Habětín Tomáš (C) 51 b
Celkem bodů 239 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 71 b
Celkem bodů 71 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 50 b
Celkem bodů 50 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 60 b
Celkem bodů 60 b

Dexter Cycling

  • Šrain Jiří (B) 69 b
  • Šťastný Petr (B) 67 b
  • Postler Jiří (D) 65 b
  • Procházka Milan (C) 63 b
Celkem bodů 264 b

DNT Chomutov

  • Kopta Václav (E) 59 b
Celkem bodů 59 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 44 b
Celkem bodů 44 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 30 b
Celkem bodů 30 b

Kasper-SWIX Team

  • Stráněl Jiří (A) 64 b
Celkem bodů 64 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 49 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 34 b
Celkem bodů 83 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 78 b
  • Mirovský Petr (A) 76 b
  • Mužík Vít (C) 76 b
Celkem bodů 330 b

NOVIS TK PRAHA

  • Stráněl Jiří (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 46 b
Celkem bodů 46 b

PIJAS

  • Doubner Jan (D) 42 b
Celkem bodů 42 b

REVTBUILD Team

  • Tomek Jaromír (E) 68 b
Celkem bodů 68 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 65 b
  • Vild Václav (D) 38 b
Celkem bodů 103 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 48 b
Celkem bodů 48 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 90 b
  • Hradecký Jaroslav (A) 85 b
  • Thuma Miroslav (A) 81 b
  • Thumová Kamila (Ž) 36 b
Celkem bodů 292 b

Stark Cycling Team

  • Slaboch David (B) 75 b
  • Šindelár Ladislav (C) 62 b
  • Urban Dan (B) 62 b
  • Stark Michal (D) 41 b
Celkem bodů 240 b

SWEEP Cycling

  • Lebeda Vladimír (E) 56 b
Celkem bodů 56 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Čapek Petr (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 72 b
Celkem bodů 157 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 68 b
  • Tůma Jiří (C) 66 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
Celkem bodů 200 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 55 b
  • Vlasák Richard (D) 52 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 31 b
Celkem bodů 138 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.