Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

08.05.2018 - Trofej Rokycan

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 447   C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 100
2. 301   C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 90
3. 304   C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 85
4. 343   C Beneš Martin CT WEBER 01:45:29,00   37,54 81
5. 338   C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:45:29,00   37,54 78
6. 303   C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:29,00   37,54 76
7. 445   C Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička České Budějovice 01:46:04,00 00:00:35,00 37,34 75
8. 359   C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 01:47:23,00 00:01:54,00 36,88 74
9. 449   C Procházka Milan Dexter Cycling 01:47:23,00 00:01:54,00 36,88 73
10. 306   C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:49:45,00 00:04:16,00 36,08 72
11. 382   C Kryška Pavel Stark Cycling Team 01:52:55,00 00:07:26,00 35,07 69
12. 378   C Šulc David Dexter Cycling 01:52:55,00 00:07:26,00 35,07 68
13. 331   C Dohnálek Roman Dexter Cycling 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 65
14. 335   C Kozel František DISTAV 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 64
15. 319   C Cafourek Václav Dexter Cycling 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 63
16. 451   C Katona Jiří Cyklosport Katona 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 62
17. 431   C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 60
18. 441   C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 59
19. 433   C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 58
20. 326   C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:00:00,00 01:14:31,00 22,00 57
21. 311   C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 04:00:00,00 02:14:31,00 16,50 56
22. 346   C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 04:00:00,00 02:14:31,00 16,50 54
23. 347   C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 05:00:00,00 03:14:31,00 13,20 51
24. 362   C Brambora Karel CS Stodůlky 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 48
25. 330   C Habětín Tomáš CSK Markus 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 46

Kontakt na pořadatele závodu: 603917656


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
  • Rydval Michal (C) 76 b
  • Tvrz Lukáš (A) 74 b
  • Bryxi Jan (C) 74 b
Celkem bodů 324 b

ASD TEAM PRO BYKE TERAMO

  • Curzi Alfredo (E) 40 b
Celkem bodů 40 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 70 b
Celkem bodů 70 b

CFC Kladno

  • Andrejs Marek (A) 69 b
Celkem bodů 69 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 45 b
  • Alfery Václav (D) 43 b
  • Jermolajev Igor (D) 39 b
Celkem bodů 127 b

CKKV Praha

  • Polan Luboš (D) 52 b
  • Šejna Karel (E) 47 b
Celkem bodů 99 b

COPR TJ Přeštice

  • Andrle Radek (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (C) 48 b
Celkem bodů 48 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 67 b
  • Habětín Tomáš (C) 46 b
Celkem bodů 113 b

CT WEBER

  • Beneš Martin (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Cyklo Jiřička České Budějovice

  • Jiřička Miroslav (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Vacek Petr (B) 75 b
  • Rubeš Jaroslav (C) 59 b
  • Němec Richard (C) 51 b
Celkem bodů 185 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Cyklovrakoviště

  • Šubrt Pavel (B) 57 b
  • Komárek Josef (B) 56 b
Celkem bodů 113 b

Dexter Cycling

  • Stránský Vojtěch (A) 85 b
  • Procházka Milan (C) 73 b
  • Šulc David (C) 68 b
  • Dohnálek Roman (C) 65 b
Celkem bodů 291 b

DISTAV

  • Kozel František (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 61 b
  • Kryka Pavel (E) 41 b
Celkem bodů 102 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 49 b
Celkem bodů 49 b

LAWI STARS - GIANT

  • Treml Daniel (C) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Somr Michael (B) 90 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
Celkem bodů 365 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 63 b
  • Vild Václav (D) 44 b
Celkem bodů 107 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Mokrý Jakub (A) 81 b
Celkem bodů 81 b

SportRaces-Isaac Team

  • Dvořák Jan (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 72 b
  • Smejkal Martin (A) 72 b
  • Černý Jan (B) 71 b
  • Kryška Pavel (C) 69 b
Celkem bodů 284 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 71 b
  • Miller Milan (B) 64 b
Celkem bodů 135 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 62 b
  • Mašek Petr (B) 60 b
  • Tůma Jiří (C) 58 b
Celkem bodů 180 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 78 b
  • Holík Jaroslav (A) 76 b
  • Běhounek Michal (D) 66 b
Celkem bodů 220 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.