Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

08.05.2018 - Trofej Rokycan

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:29,00   37,54 100
2. 600   P1 Gotthard David Rafkarna Idea Cycling Team 01:45:29,00   37,54
3. 447 1. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 100
4. 601   P1 Kulhavý Tomáš Skibikecentrum.cz 01:45:29,00   37,54
5. 2 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 90
6. 301 2. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 90
7. 118 3. A Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:45:29,00   37,54 85
8. 602   P1 Voltr Martin Dukla Praha 01:45:29,00   37,54
9. 603   P1 Hula Robert TJ Lokomotiva Beroun 01:45:29,00   37,54
10. 114 4. A Mokrý Jakub SKIBIKECENTRUM.CZ 01:45:29,00   37,54 81
11. 604   P1 Hofmeister Adam Roman Kreuziger Cycling 01:45:29,00   37,54
12. 4 5. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 78
13. 605   P1 Malíř Jan Ghost Team 01:45:29,00   37,54
14. 36 6. A Holík Jaroslav Veloservis Team 01:45:29,00   37,54 76
15. 606   P1 Slanař Josef Galaxy Cyklošvec Stevens 01:45:29,00   37,54
16. 607   P1 Staněk Pavel Apex Bike Tábor 01:45:29,00   37,54
17. 608   P1 Kolumber Kristian Sportraces Isaac Team 01:45:29,00   37,54
18. 304 3. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 01:45:29,00   37,54 85
19. 343 4. C Beneš Martin CT WEBER 01:45:29,00   37,54 81
20. 609   P1 Čepek Martin TJ DUKLA PRAHA 01:45:29,00   37,54
21. 610   P1 Holan Petr CT Weber 01:45:29,00   37,54
22. 611   P1 Bose Martin TJ Slavia K. Vary 01:45:29,00   37,54
23. 338 5. C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:45:29,00   37,54 78
24. 612   P1 Runt Lukáš TJ Stadion Louny 01:45:29,00   37,54
25. 87 7. B Vacek Petr CYKLOKROS MILOVICE 01:45:29,00   37,54 75
26. 303 6. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:29,00   37,54 76
27. 29 8. A Tvrz Lukáš AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:29,00   37,54 74
28. 613   P1 Zikmund Petr CT Weber 01:45:29,00   37,54
29. 614   P1 Mašín Roman KC Slávia Praha 01:45:47,00 00:00:18,00 37,44
30. 615   P1 Řehula Jan Triatlon Plzeň 01:45:47,00 00:00:18,00 37,44
31. 616   P1 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 01:45:47,00 00:00:18,00 37,44
32. 11 9. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:47,00 00:00:18,00 37,44 73
33. 617   P1 Hruška Petr Skibikecentrum.cz 01:46:04,00 00:00:35,00 37,34
34. 445 7. C Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička České Budějovice 01:46:04,00 00:00:35,00 37,34 75
35. 71 10. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 01:46:04,00 00:00:35,00 37,34 72
36. 618   P1 Černý Radek Cyklo Atom 01:46:30,00 00:01:01,00 37,18
37. 619   P1 Komínek Ludvík Dukla Praha 01:46:30,00 00:01:01,00 37,18
38. 620   P1 Šrail Tomáš Sparta B 01:47:02,00 00:01:33,00 37,00
39. 621   P1 Krejčí Milan CK Příbram Fany Gastro 01:47:23,00 00:01:54,00 36,88
40. 359 8. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 01:47:23,00 00:01:54,00 36,88 74
41. 622   P1 Pospíšek Marek Orbea Team 01:47:23,00 00:01:54,00 36,88
42. 449 9. C Procházka Milan Dexter Cycling 01:47:23,00 00:01:54,00 36,88 73
43. 6 11. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:48:13,00 00:02:44,00 36,59 71
44. 83 12. A Davies Joshua CC London 01:48:13,00 00:02:44,00 36,59 70
45. 623   P1 Belfín Jiří Kovo Belfín Cyklol Team 01:49:00,00 00:03:31,00 36,33
46. 624   P1 Frýbert Jiří ČS Bike Team 01:49:00,00 00:03:31,00 36,33
47. 625   P1 Štemberk Hýchym CK Příbram 01:49:31,00 00:04:02,00 36,16
48. 626   P1 Gramblička Matouš CT Weber 01:49:31,00 00:04:02,00 36,16
49. 306 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:49:45,00 00:04:16,00 36,08 72
50. 379 11. D Tajč Jan Tama Královice 01:51:00,00 00:05:31,00 35,68 71
51. 348 12. D Dix Petr LAWI STARS - GIANT 01:51:00,00 00:05:31,00 35,68 70
52. 109 13. A Andrejs Marek CFC Kladno 01:51:24,00 00:05:55,00 35,55 69
53. 99 14. B Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team 01:51:24,00 00:05:55,00 35,55 68
54. 7 15. B Slaboch David Stark Cycling Team 01:52:55,00 00:07:26,00 35,07 67
55. 382 13. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 01:52:55,00 00:07:26,00 35,07 69
56. 53 16. B Dvořák Josef Žádný tým 01:52:55,00 00:07:26,00 35,07 66
57. 121 17. A Maceška David Žádný tým 01:52:55,00 00:07:26,00 35,07 65
58. 378 14. C Šulc David Dexter Cycling 01:52:55,00 00:07:26,00 35,07 68
59. 5 18. B Miller Milan Tama Královice 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 64
60. 15 19. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 63
61. 8 20. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 62
62. 25 21. B Šrain Jiří Dexter Cycling 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 61
63. 14 22. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 60
64. 308 15. D Michal Petr CSK Markus 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 67
65. 455 16. D Běhounek Michal Veloservis Team 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 66
66. 331 17. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 01:55:01,00 00:09:32,00 34,43 65
67. 335 18. C Kozel František DISTAV 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 64
68. 102 23. A Šedivý Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 59
69. 67 24. B Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 58
70. 319 19. C Cafourek Václav Dexter Cycling 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 63
71. 451 20. C Katona Jiří Cyklosport Katona 01:55:15,00 00:09:46,00 34,36 62
72. 344 21. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 61
73. 431 22. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 60
74. 441 23. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 59
75. 433 24. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 58
76. 34 25. B Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 01:55:35,00 00:10:06,00 34,26 57
77. 326 25. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:00:00,00 01:14:31,00 22,00 57
78. 311 26. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 04:00:00,00 02:14:31,00 16,50 56
79. 313 27. D Tácha Petr Dexter Cycling 04:00:00,00 02:14:31,00 16,50 55
80. 346 28. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 04:00:00,00 02:14:31,00 16,50 54
81. 26 26. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 05:00:00,00 03:14:31,00 13,20 56
82. 310 29. D Postler Jiří Dexter Cycling 05:00:00,00 03:14:31,00 13,20 53
83. 444 30. D Polan Luboš CKKV Praha 05:00:00,00 03:14:31,00 13,20 52
84. 347 31. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 05:00:00,00 03:14:31,00 13,20 51
85. 337 32. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 50
86. 120 27. B Andrle Radek COPR TJ Přeštice 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 55
87. 432 33. D Heller Vlastimil Koloshop Team 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 49
88. 362 34. C Brambora Karel CS Stodůlky 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 48
89. 401 35. E Šejna Karel CKKV Praha 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 47
90. 330 36. C Habětín Tomáš CSK Markus 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 46
91. 318 37. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 06:00:00,00 04:14:31,00 11,00 45
92. 328 38. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 07:00:00,00 05:14:31,00 9,43 44
93. 420 39. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 07:00:00,00 05:14:31,00 9,43 43
94. 325 40. E Krajčík Josef Dexter Cycling 07:00:00,00 05:14:31,00 9,43 42
95. 396 41. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 07:00:00,00 05:14:31,00 9,43 41
96. 438 42. E Curzi Alfredo ASD TEAM PRO BYKE TERAMO 07:00:00,00 05:14:31,00 9,43 40
97. 320 43. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 07:00:00,00 05:14:31,00 9,43 39
98. 61 28. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 07:00:00,00 05:14:31,00 9,43 54

Kontakt na pořadatele závodu: 603917656


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
  • Rydval Michal (C) 76 b
  • Tvrz Lukáš (A) 74 b
  • Bryxi Jan (C) 74 b
Celkem bodů 324 b

ASD TEAM PRO BYKE TERAMO

  • Curzi Alfredo (E) 40 b
Celkem bodů 40 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 70 b
Celkem bodů 70 b

CFC Kladno

  • Andrejs Marek (A) 69 b
Celkem bodů 69 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 45 b
  • Alfery Václav (D) 43 b
  • Jermolajev Igor (D) 39 b
Celkem bodů 127 b

CKKV Praha

  • Polan Luboš (D) 52 b
  • Šejna Karel (E) 47 b
Celkem bodů 99 b

COPR TJ Přeštice

  • Andrle Radek (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (C) 48 b
Celkem bodů 48 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 67 b
  • Habětín Tomáš (C) 46 b
Celkem bodů 113 b

CT WEBER

  • Beneš Martin (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Cyklo Jiřička České Budějovice

  • Jiřička Miroslav (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Vacek Petr (B) 75 b
  • Rubeš Jaroslav (C) 59 b
  • Němec Richard (C) 51 b
Celkem bodů 185 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Cyklovrakoviště

  • Šubrt Pavel (B) 57 b
  • Komárek Josef (B) 56 b
Celkem bodů 113 b

Dexter Cycling

  • Stránský Vojtěch (A) 85 b
  • Procházka Milan (C) 73 b
  • Šulc David (C) 68 b
  • Dohnálek Roman (C) 65 b
Celkem bodů 291 b

DISTAV

  • Kozel František (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 61 b
  • Kryka Pavel (E) 41 b
Celkem bodů 102 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 49 b
Celkem bodů 49 b

LAWI STARS - GIANT

  • Treml Daniel (C) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Somr Michael (B) 90 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
Celkem bodů 365 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 63 b
  • Vild Václav (D) 44 b
Celkem bodů 107 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Mokrý Jakub (A) 81 b
Celkem bodů 81 b

SportRaces-Isaac Team

  • Dvořák Jan (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 72 b
  • Smejkal Martin (A) 72 b
  • Černý Jan (B) 71 b
  • Kryška Pavel (C) 69 b
Celkem bodů 284 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 71 b
  • Miller Milan (B) 64 b
Celkem bodů 135 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 62 b
  • Mašek Petr (B) 60 b
  • Tůma Jiří (C) 58 b
Celkem bodů 180 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 78 b
  • Holík Jaroslav (A) 76 b
  • Běhounek Michal (D) 66 b
Celkem bodů 220 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.