Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

01.05.2018 - Pavé Tour Milovice

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 92 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 Martin Boubal CK Příbram Fany Gastro 02:24:29,17   38,20
2. 601   P1 Martin Hebik Ck Pribram Fany gastro 02:24:41,73 00:00:12,56 38,15
3. 602   P1 Jan Ryba Ac Sparta Praha cycling 02:24:42,08 00:00:12,91 38,15
4. 103 1. A Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 02:24:42,12 00:00:12,95 38,15 100
5. 604   P1 Richard Habermann TJ KOVO Praha 02:24:44,22 00:00:15,05 38,14
6. 1 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 02:26:23,63 00:01:54,46 37,71 90
7. 605   P1 Denis Rugovac Favorit Racing 02:26:23,71 00:01:54,54 37,71
8. 606   P1 Martin Čech KC KOOPERATIVA Jablonec n.N. 02:26:23,82 00:01:54,65 37,71
9. 22 3. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 02:26:23,87 00:01:54,70 37,71 85
10. 608   P1 Petr Mulán AC Sparta Praha 02:26:24,33 00:01:55,16 37,70
11. 609   P1 Vojtěch Modlitba CK Příbram Fany Gastro 02:26:24,52 00:01:55,35 37,70
12. 610   P1 Tomáš Schühler AC Sparta Praha 02:26:24,55 00:01:55,38 37,70
13. 611   P1 Aleš Strnad Bitters Superior Cyklofit 02:26:24,84 00:01:55,67 37,70
14. 612   P1 Ondřej Beran KC Slavia Praha 02:26:24,85 00:01:55,68 37,70
15. 613   P1 Jakub Šulc Symbio+ CE Energy 02:26:24,87 00:01:55,70 37,70
16. 447 1. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 02:26:25,00 00:01:55,83 37,70 100
17. 615   P1 Dominik Chlupáč Rafkarna IDEA Cycling Team 02:26:25,15 00:01:55,98 37,70
18. 301 2. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 02:26:25,22 00:01:56,05 37,70 90
19. 616   P1 Zdeněk Drábek Cycling Brno 02:26:25,33 00:01:56,16 37,70
20. 617   P1 Pavel Jelínek KC Slavia Praha 02:26:25,42 00:01:56,25 37,70
21. 618   P1 Pavel Staněk Apex-Bike Tábor 02:26:25,49 00:01:56,32 37,70
22. 11 4. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:26:25,49 00:01:56,32 37,70 81
23. 56 5. B Šlajchrt Filip Koloshop Team 02:26:25,54 00:01:56,37 37,70 78
24. 4 6. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:26:25,57 00:01:56,40 37,70 76
25. 622   P1 Ondřej Petr ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 02:26:25,67 00:01:56,50 37,70
26. 24 7. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:26:25,68 00:01:56,51 37,70 75
27. 624   P1 Jakub Hník Mapei Merida Kaňkovský 02:26:26,28 00:01:57,11 37,70
28. 625   P1 Josef Hořejší AC Sparta Praha cycling 02:26:27,41 00:01:58,24 37,69
29. 626   P1 Tomáš Kalojíros AC SPARTA PRAHA CYCLING 02:26:32,85 00:02:03,68 37,67
30. 627   P1 Tomáš Okrouhlický Lawi Stars - Giant 02:33:54,32 00:09:25,15 35,87
31. 628   P1 Radomír Melša Cyklistika lokomotiva nymburk 02:33:56,02 00:09:26,85 35,86
32. 629   P1 Jan Malíř Ghost Team 02:34:35,60 00:10:06,43 35,71
33. 303 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:34:35,67 00:10:06,50 35,71 85
34. 95 8. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 02:34:36,10 00:10:06,93 35,70 74
35. 631   P1 Jiří Černý AC Sparta Praha 02:34:37,01 00:10:07,84 35,70
36. 632   P1 David Kulhánek CK MTB Maraton 02:34:50,61 00:10:21,44 35,65
37. 2 9. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:34:51,17 00:10:22,00 35,65 73
38. 633   P1 Jiří Šlégl Lawi granfondo team 02:34:51,21 00:10:22,04 35,65
39. 634   P1 Jaroslav Provazník Tým Louny 02:34:53,09 00:10:23,92 35,64
40. 635   P1 Martin Kohout TJ KOVO Praha 02:34:53,47 00:10:24,30 35,64
41. 636   P1 David Gotthard Rafkarna IDEA Cycling Team 02:34:53,51 00:10:24,34 35,64
42. 637   P1 Ladislav Blažek PRO MUSIC PROLOG BIKE 02:34:53,75 00:10:24,58 35,64
43. 638   P1 Ladislav Vlček 02:34:53,98 00:10:24,81 35,64
44. 639   P1 Stanislav Derfl Kola Derfl 02:34:54,29 00:10:25,12 35,63
45. 640   P1 Miroslav Horváth 02:34:54,51 00:10:25,34 35,63
46. 641   P1 Tomáš Jakoubek CK Příbram Fany Gastro 02:34:54,62 00:10:25,45 35,63
47. 642   P1 Ondřej Pšenička CK Lovosice 02:34:54,63 00:10:25,46 35,63
48. 643   P1 Pavel Kwiecien JJ Potocký 02:34:54,80 00:10:25,63 35,63
49. 71 10. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 02:34:55,02 00:10:25,85 35,63 72
50. 83 11. A Davies Joshua CC London 02:34:55,27 00:10:26,10 35,63 71
51. 645   P1 Miroslav Živný KCL Kooperativa Svijany 02:34:55,56 00:10:26,39 35,63
52. 646   P1 Petr Hetfleiš Mapei Merida Kaňkovský 02:34:55,58 00:10:26,41 35,63
53. 647   P1 Jaroslav Vágner KL sport Most 02:34:55,75 00:10:26,58 35,63
54. 648   P1 Vladimír Urban Kolokrám 02:34:56,15 00:10:26,98 35,63
55. 649   P1 David Kopelent CK Příbram Fany Gastro 02:34:56,17 00:10:27,00 35,63
56. 650   P1 Tomas Zahradnik 02:34:57,06 00:10:27,89 35,62
57. 651   P1 Václav Vodička Cycling Brno 02:34:57,06 00:10:27,89 35,62
58. 652   P1 Jan Vondráček CK Příbram Fany Gastro 02:34:58,12 00:10:28,95 35,62
59. 653   P1 Vladimír Novák SK MS Auto Č. Lípa 02:34:58,24 00:10:29,07 35,62
60. 654   P1 Stepan Stloukal KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou 02:35:01,10 00:10:31,93 35,61
61. 87 12. B Vacek Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:35:01,39 00:10:32,22 35,61 70
62. 655   P1 Karel Vlk AXON SPORT TEAM 02:39:23,85 00:14:54,68 34,63
63. 656   P1 Robert Kleiner Lawi Granfondo 02:39:24,13 00:14:54,96 34,63
64. 657   P1 Vladyslav Horulko TJ AŠ Mladá Boleslav 02:39:25,74 00:14:56,57 34,62
65. 453 4. C Navrátil Tomáš KPC Praha 02:39:29,96 00:15:00,79 34,61 81
66. 658   P1 Pavla Havlíková KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 02:40:16,69 00:15:47,52 34,44
67. 659   P1 Vojta Března KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 02:40:17,22 00:15:48,05 34,44
68. 660   P1 Václav Veverka KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 02:40:18,55 00:15:49,38 34,43
69. 661   P1 Jan Pleva CK Příbram Fany Gastro 02:40:20,18 00:15:51,01 34,43
70. 662   P1 Elizabeth Ungermanová KC KOOPERATIVA 02:40:21,09 00:15:51,92 34,42
71. 6 13. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:40:21,20 00:15:52,03 34,42 69
72. 5 14. B Miller Milan Tama Královice 02:40:27,45 00:15:58,28 34,40 68
73. 663   P1 Šimon Bóday TJ KOVO Praha 02:40:28,26 00:15:59,09 34,40
74. 664   P1 Martin Šlégl Lawi Granfondo 02:40:28,75 00:15:59,58 34,40
75. 665   P1 Jáchym Štemberk CK Příbram Fany Gastro 02:44:14,84 00:19:45,67 33,61
76. 442 5. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 02:44:15,04 00:19:45,87 33,61 78
77. 666   P1 Jiří Nesveda AC Sparta Praha 02:44:19,26 00:19:50,09 33,59
78. 667   P1 Roman Štěrba CK Lovosice 02:46:39,87 00:22:10,70 33,12
79. 668   P1 Pavel Marek KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 02:47:50,22 00:23:21,05 32,89
80. 21 15. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:47:52,19 00:23:23,02 32,88 67
81. 669   P1 Jan Marek KC Slavia Praha 02:47:53,10 00:23:23,93 32,88
82. 670   P1 Matouš Vach Rafkarna IDEA Cycling Team 02:47:53,38 00:23:24,21 32,88
83. 327 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:47:54,05 00:23:24,88 32,88 76
84. 671   P1 Šárka Dýrová-Macháčková SportRaces-Isaac Team 02:47:55,58 00:23:26,41 32,87
85. 14 16. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:51:05,02 00:26:35,85 32,26 66
86. 402 7. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 02:51:05,16 00:26:35,99 32,26 75
87. 673   P1 Eduard Trehub 02:51:05,19 00:26:36,02 32,26
88. 359 8. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:12,35 00:26:43,18 32,24 74
89. 309 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:53:11,80 00:28:42,63 31,87 73
90. 675   P1 Richard Vosyka Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:53:25,87 00:28:56,70 31,83
91. 326 10. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:54:40,62 00:30:11,45 31,60 72
92. 676   P1 Daniel Šír Kola Šír Bělohrad 02:55:49,68 00:31:20,51 31,39
93. 433 11. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:56:17,71 00:31:48,54 31,31 71
94. 677   P1 Martin Ondráček PRO MUSIC PROLOG BIKE 02:56:18,85 00:31:49,68 31,31
95. 678   P1 Lubomír Brusch Sweep Unlimited Sport 02:56:19,48 00:31:50,31 31,31
96. 679   P1 Tom Murphy RSV Ellmendingen 02:56:19,67 00:31:50,50 31,31
97. 680   P1 Jiří Kacíř 02:56:19,78 00:31:50,61 31,30
98. 310 12. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:56:19,94 00:31:50,77 31,30 70
99. 441 13. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:56:20,24 00:31:51,07 31,30 69
100. 401 14. E Šejna Karel CKKV Praha 02:56:20,28 00:31:51,11 31,30 68
101. 681   P1 Pavel Prchal SK Kern 02:56:20,53 00:31:51,36 31,30
102. 682   P1 Jan Beneš Kola Šír - Lázně Bělohrad 02:56:20,87 00:31:51,70 31,30
103. 683   P1 Tondáno Kalojíros BeManiax-Madbike 02:56:20,99 00:31:51,82 31,30
104. 684   P1 Josef Sejkora 02:56:21,22 00:31:52,05 31,30
105. 685   P1 Radek Penz 02:56:21,56 00:31:52,39 31,30
106. 336 15. D Vlk Ladislav KPC Praha 02:56:21,70 00:31:52,53 31,30 67
107. 686   P1 Josef Otta CK Příbram Fany Gastro 02:56:21,74 00:31:52,57 31,30
108. 337 16. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 02:56:22,21 00:31:53,04 31,30 66
109. 687   P1 Jiří Charuza KCL Kooperativa-Svijany 02:56:23,22 00:31:54,05 31,29
110. 26 17. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 02:56:31,23 00:32:02,06 31,27 65
111. 311 17. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:56:43,61 00:32:14,44 31,23 65
112. 688   P1 Pavel Bílý 02:57:03,85 00:32:34,68 31,18
113. 689   P1 Martin Hejdrych CykloVape fectory racing team 02:59:35,24 00:35:06,07 30,74
114. 365 18. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 02:59:35,39 00:35:06,22 30,74 64
115. 690   P1 Jaroslav Mukařovský kolo-pro-radost.cz Český Brod 03:03:05,59 00:38:36,42 30,15
116. 691   P1 Jiří Hledík KC Slavia Praha 03:03:52,21 00:39:23,04 30,02
117. 34 18. B Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 03:05:59,87 00:41:30,70 29,68 64
118. 692   P1 Josef Král Kbely Cycling Team 03:08:50,93 00:44:21,76 29,23
119. 396 19. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 03:08:52,75 00:44:23,58 29,23 63
120. 318 20. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:08:53,22 00:44:24,05 29,22 62
121. 694   P1 Jiří Lehotský CUBE Cyklo Špicar JILEMNICE 03:08:54,06 00:44:24,89 29,22
122. 695   P1 Jaroslav Feist Jiskra Jaroměř-Potocký 03:08:58,65 00:44:29,48 29,21
123. 696   P1 Vladimír Beneš Chudíř 03:08:59,70 00:44:30,53 29,21
124. 347 21. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:13:12,09 00:48:42,92 28,57 61
125. 320 22. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:14:03,68 00:49:34,51 28,44 60
126. 356 23. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:14:04,00 00:49:34,83 28,44 59
127. 428 24. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 03:14:04,30 00:49:35,13 28,44 58
128. 325 25. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:14:05,43 00:49:36,26 28,44 57
129. 703   P2 Lukáš Tykva 03:16:36,33 00:52:07,16 28,08
130. 422 26. C Novák Petr KPC Praha 03:16:54,31 00:52:25,14 28,03 56
131. 328 27. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:17:25,94 00:52:56,77 27,96 55
132. 704   P2 František Láznička Fitness Guru 03:18:17,00 00:53:47,83 27,84
133. 705   P2 Jan Bradáč Hrob 03:18:21,99 00:53:52,82 27,83
134. 706   P2 Radim Jedlička 03:21:10,44 00:56:41,27 27,44
135. 707   P2 Jaroslava Křížková BeManiax-Madbike 03:32:08,73 01:07:39,56 26,02
136. 419 28. C Mates Jan Rafkarna IDEA Cycling Team 03:40:00,68 01:15:31,51 25,09 54
137. 708   P2 Jan Šugra 03:40:12,66 01:15:43,49 25,07
138. 709   P2 Monika Vágnerová KL sport Most 03:40:12,83 01:15:43,66 25,07
139. 710   P2 Lucie Vokounová Exponáti 03:46:26,00 01:21:56,83 24,38
140. 354 29. D Houška Jan Humusoft 03:56:59,29 01:32:30,12 23,29 53

Kontakt na pořadatele závodu: 603819328


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 90 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Kubíček Michal (B) 81 b
  • Bryxi Jan (C) 74 b
Celkem bodů 330 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 71 b
Celkem bodů 71 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 76 b
  • Vlček Petr (C) 73 b
  • Fucik Josef (E) 62 b
  • Jermolajev Igor (D) 60 b
Celkem bodů 271 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 68 b
Celkem bodů 68 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Vacek Petr (B) 70 b
  • Rubeš Jaroslav (C) 69 b
  • Němec Richard (C) 61 b
Celkem bodů 200 b

Cyklotrenink.com

  • Tarasyuk Igor (D) 78 b
Celkem bodů 78 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 65 b
  • Šubrt Pavel (B) 64 b
Celkem bodů 129 b

Dexter Cycling

  • Postler Jiří (D) 70 b
  • Pacovský Tomáš (C) 65 b
  • Krajčík Josef (E) 57 b
Celkem bodů 192 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 63 b
Celkem bodů 63 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 53 b
Celkem bodů 53 b

Koloshop Team

  • Šlajchrt Filip (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

KPC Praha

  • Navrátil Tomáš (C) 81 b
  • Vlk Ladislav (D) 67 b
  • Novák Petr (C) 56 b
Celkem bodů 204 b

LAWI STARS - GIANT

  • Treml Daniel (C) 100 b
  • Vojtěch Jonáš (A) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Mirovský Petr (A) 76 b
Celkem bodů 366 b

Rafkarna IDEA Cycling Team

  • Mates Jan (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

SportRaces-Isaac Team

  • Doležal Jiří (A) 85 b
  • Hradecký Jaroslav (A) 75 b
  • Švanda Ondřej (B) 74 b
  • Thuma Miroslav (A) 67 b
Celkem bodů 301 b

Stark Cycling Team

  • Smejkal Martin (A) 72 b
  • Černý Jan (B) 69 b
  • Jelínek Zbyněk (D) 66 b
Celkem bodů 207 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 71 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
Celkem bodů 137 b

Vokolek Cycling Team

  • Robek Robert (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.