Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

21.04.2018 - Časovka do vrchu Knovíz

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 3,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 98 1. 1. B Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 00:05:42,24   36,82 100
2. 13 2. 2. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:05:52,76 00:00:10,52 35,72 90
3. 1 3. 3. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:59,25 00:00:17,01 35,07 85
4. 2 4. 4. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:06:04,82 00:00:22,58 34,54 81
5. 4 5. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:06:05,62 00:00:23,38 34,46 78
6. 605 6.   P1 Greguš Michal 00:06:06,28 00:00:24,04 34,40
7. 303 7. 1. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:12,23 00:00:29,99 33,85 100
8. 5 8. 5. B Miller Milan Tama Královice 00:06:12,42 00:00:30,18 33,83 76
9. 301 9. 2. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 00:06:12,62 00:00:30,38 33,81 90
10. 606 10.   P1 Kolumber Kristian 00:06:13,88 00:00:31,64 33,70
11. 83 11. 2. A Davies Joshua CC London 00:06:17,97 00:00:35,73 33,34 75
12. 356 12. 1. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:06:20,77 00:00:38,53 33,09 85
13. 95 13. 6. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:06:21,59 00:00:39,35 33,02 74
14. 447 14. 3. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:06:24,74 00:00:42,50 32,75 81
15. 92 15. 3. A Stříteský Jan Vysočina Cycling 00:06:24,97 00:00:42,73 32,73 73
16. 90 16. 7. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:06:25,11 00:00:42,87 32,72 72
17. 71 17. 4. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:06:25,34 00:00:43,10 32,70 71
18. 305 18. 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:26,35 00:00:44,11 32,61 78
19. 25 19. 8. B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:06:27,12 00:00:44,88 32,55 70
20. 18 20. 9. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:06:27,56 00:00:45,32 32,51 69
21. 369 21. 3. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:28,24 00:00:46,00 32,45 76
22. 27 22. 10. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:06:29,18 00:00:46,94 32,38 68
23. 99 23. 11. B Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team 00:06:29,71 00:00:47,47 32,33 67
24. 6 24. 12. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:06:31,62 00:00:49,38 32,17 66
25. 21 25. 5. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:06:32,02 00:00:49,78 32,14 65
26. 33 26. 13. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:06:32,18 00:00:49,94 32,13 64
27. 304 27. 4. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:06:33,69 00:00:51,45 32,00 75
28. 449 28. 5. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:06:37,18 00:00:54,94 31,72 74
29. 442 29. 4. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 00:06:37,44 00:00:55,20 31,70 73
30. 601 30.   P1 Adan Socha ForBidden 00:06:37,72 00:00:55,48 31,68
31. 602 31.   P1 Jan Slavíček ForBidden 00:06:38,00 00:00:55,76 31,66
32. 441 32. 6. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:06:38,33 00:00:56,09 31,63 72
33. 344 33. 5. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:06:38,40 00:00:56,16 31,63 71
34. 306 34. 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:06:41,13 00:00:58,89 31,41 70
35. 307 35. 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:06:42,02 00:00:59,78 31,34 69
36. 321 36. 1. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 00:06:42,42 00:01:00,18 31,31 68
37. 38 37. 14. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:06:43,68 00:01:01,44 31,21 63
38. 331 38. 9. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:06:44,34 00:01:02,10 31,16 67
39. 382 39. 10. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 00:06:45,17 00:01:02,93 31,10 66
40. 7 40. 15. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:06:45,82 00:01:03,58 31,05 62
41. 433 41. 11. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:46,46 00:01:04,22 31,00 65
42. 359 42. 12. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:47,06 00:01:04,82 30,95 64
43. 310 43. 6. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:06:49,32 00:01:07,08 30,78 63
44. 86 44. 6. A Koutný Jan DEFEKT 00:06:49,68 00:01:07,44 30,76 61
45. 319 45. 13. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:06:49,69 00:01:07,45 30,75 62
46. 411 46. 2. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 00:06:49,83 00:01:07,59 30,74 61
47. 309 47. 14. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:06:50,12 00:01:07,88 30,72 60
48. 15 48. 7. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:06:50,43 00:01:08,19 30,70 60
49. 96 49. 8. A Klimt Šimon DEFEKT 00:06:51,08 00:01:08,84 30,65 59
50. 327 50. 15. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:06:52,24 00:01:10,00 30,56 59
51. 8 51. 16. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:53,34 00:01:11,10 30,48 58
52. 308 52. 7. D Michal Petr CSK Markus 00:06:55,52 00:01:13,28 30,32 58
53. 353 53. 8. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:06:55,59 00:01:13,35 30,32 57
54. 107 54. 9. A Stráněl Jiří Kasper-SWIX Team 00:06:59,00 00:01:16,76 30,07 57
55. 311 55. 16. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:06:59,87 00:01:17,63 30,01 56
56. 702 56.   P2 Jiří Vlček 00:07:01,03 00:01:18,79 29,93
57. 431 57. 17. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:07:02,00 00:01:19,76 29,86 55
58. 466 58. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:07:02,72 00:01:20,48 29,81 54
59. 14 59. 17. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:07:03,14 00:01:20,90 29,78 56
60. 468 60. 2. E Kopta Václav DNT Chomutov 00:07:03,35 00:01:21,11 29,76 53
61. 700 61.   P2 Rudolf Borkovec 00:07:04,38 00:01:22,14 29,69
62. 315 62. 18. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:07:06,81 00:01:24,57 29,52 52
63. 31 63. 18. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:07:08,90 00:01:26,66 29,38 55
64. 710 64.   P2 Matyáš Borkovec 00:07:11,59 00:01:29,35 29,19
65. 337 65. 9. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:07:11,99 00:01:29,75 29,17 51
66. 313 66. 10. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:07:12,90 00:01:30,66 29,11 50
67. 312 67. 19. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:13,76 00:01:31,52 29,05 49
68. 707 68.   P2 Popok Oliver CK BICISPORT 00:07:15,19 00:01:32,95 28,95
69. 17 69. 19. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:07:16,83 00:01:34,59 28,84 54
70. 706 70.   P2 Mikuláš Čika 00:07:19,70 00:01:37,46 28,66
71. 370 71. 11. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:07:20,30 00:01:38,06 28,62 48
72. 457 72. 20. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:07:21,06 00:01:38,82 28,57 47
73. 603 73.   P1 Petr Vaverka DEFEKT 00:07:22,09 00:01:39,85 28,50
74. 329 74. 12. D Černý Luboš CFC Kladno 00:07:23,66 00:01:41,42 28,40 46
75. 432 75. 13. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:07:24,25 00:01:42,01 28,36 45
76. 330 76. 21. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:07:24,33 00:01:42,09 28,36 44
77. 20 77. 20. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:07:25,62 00:01:43,38 28,28 53
78. 396 78. 3. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:07:33,00 00:01:50,76 27,81 43
79. 401 79. 4. E Šejna Karel CKKV Praha 00:07:33,47 00:01:51,23 27,79 42
80. 12 80. 21. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:07:33,90 00:01:51,66 27,76 52
81. 26 81. 22. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 00:07:35,24 00:01:53,00 27,68 51
82. 365 82. 14. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:07:37,93 00:01:55,69 27,52 41
83. 314 83. 15. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:42,44 00:02:00,20 27,25 40
84. 609 84.   P1 Čížek Petr 00:07:43,30 00:02:01,06 27,20
85. 345 85. 16. D Bartoš Tomáš H.I.C. 00:07:44,14 00:02:01,90 27,15 39
86. 84 86. 10. A Pěkný Jaromír Žádný tým 00:07:44,36 00:02:02,12 27,13 50
87. 392 87. 22. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:07:45,81 00:02:03,57 27,05 38
88. 454 88. 3. Z Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:07:47,50 00:02:05,26 26,95 37
89. 333 89. 17. D Liška Pavel CKKV Praha 00:07:48,74 00:02:06,50 26,88 36
90. 380 90. 18. D Doubner Jan PIJAS 00:07:52,61 00:02:10,37 26,66 35
91. 316 91. 5. E Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:08:00,41 00:02:18,17 26,23 34
92. 318 92. 6. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:08:07,66 00:02:25,42 25,84 33
93. 608 93.   P1 Chába Jiří Bike Marast 00:08:09,02 00:02:26,78 25,77
94. 349 94. 23. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:08:11,15 00:02:28,91 25,65 32
95. 416 95. 19. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:08:11,61 00:02:29,37 25,63 31
96. 317 96. 20. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:08:15,76 00:02:33,52 25,42 30
97. 320 97. 21. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:08:18,16 00:02:35,92 25,29 29
98. 325 98. 7. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:08:20,46 00:02:38,22 25,18 28
99. 424 99. 24. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:08:23,81 00:02:41,57 25,01 27
100. 328 100. 22. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:08:26,43 00:02:44,19 24,88 26
101. 701 101.   P2 Zelenka Václav SKC Kern 00:08:27,62 00:02:45,38 24,82
102. 443 102. 4. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:08:32,02 00:02:49,78 24,61 25
103. 340 103. 8. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:08:56,21 00:03:13,97 23,50 24
104. 89 104. 23. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 00:08:57,56 00:03:15,32 23,44 49
105. 355 105. 5. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:09:07,03 00:03:24,79 23,03 23
106. 354 106. 23. D Houška Jan Humusoft 00:09:15,75 00:03:33,51 22,67 22
107. 375 107. 9. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:09:20,65 00:03:38,41 22,47 21
108. 410 108. 24. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:09:21,21 00:03:38,97 22,45 20
109. 419 109. 25. C Mates Jan Rafkarna IDEA Cycling Team 00:10:28,38 00:04:46,14 20,05 19
110. 703 110.   P2 Pulchartová Olga Služby v zahradnictví BAIER 00:10:33,15 00:04:50,91 19,90

Kontakt na pořadatele závodu: 724397807


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 85 b
  • Vohnik Stanislav (D) 78 b
  • Vejvoda Josef (D) 76 b
Celkem bodů 339 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (E) 34 b
Celkem bodů 34 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 75 b
Celkem bodů 75 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 52 b
  • Černý Luboš (D) 46 b
Celkem bodů 98 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 85 b
  • Vaněček Karel (B) 68 b
  • Vlček Petr (C) 60 b
  • Sýkora Robert (C) 59 b
Celkem bodů 272 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 52 b
  • Šejna Karel (E) 42 b
  • Liška Pavel (D) 36 b
  • Procházka Aleš (C) 27 b
Celkem bodů 157 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 58 b
  • Burgr Josef (E) 54 b
  • Habětín Tomáš (C) 44 b
Celkem bodů 156 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 72 b
  • Švestka Vladislav (D) 31 b
Celkem bodů 103 b

Cyklotrenink.com

  • Tarasyuk Igor (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 51 b
Celkem bodů 51 b

DEFEKT

  • Koutný Jan (A) 61 b
  • Klimt Šimon (A) 59 b
Celkem bodů 120 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (C) 74 b
  • Šrain Jiří (B) 70 b
  • Rendl Jaroslav (C) 69 b
  • Dohnálek Roman (C) 67 b
Celkem bodů 280 b

DNT Chomutov

  • Kopta Václav (E) 53 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 24 b
Celkem bodů 77 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 49 b
Celkem bodů 49 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 71 b
  • Kryka Pavel (E) 43 b
Celkem bodů 114 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (D) 39 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 23 b
Celkem bodů 62 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 22 b
Celkem bodů 22 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

Kasper-SWIX Team

  • Stráněl Jiří (A) 57 b
Celkem bodů 57 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

LAWI STARS - GIANT

  • Nežerka Václav (B) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 90 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Treml Daniel (C) 81 b
Celkem bodů 361 b

PIJAS

  • Doubner Jan (D) 35 b
Celkem bodů 35 b

Rafkarna IDEA Cycling Team

  • Mates Jan (C) 19 b
Celkem bodů 19 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 60 b
  • Vild Václav (D) 26 b
Celkem bodů 86 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 41 b
Celkem bodů 41 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 32 b
Celkem bodů 32 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 74 b
  • Zadáková Klára (Ž) 68 b
  • Dvořák Jan (B) 67 b
  • Thuma Miroslav (A) 65 b
Celkem bodů 274 b

Stark Cycling Team

  • Smejkal Martin (A) 71 b
  • Šindelár Ladislav (C) 70 b
  • Sobek Ondřej (B) 69 b
  • Černý Jan (B) 66 b
Celkem bodů 276 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 65 b
  • Beránek Milan (B) 58 b
  • Mašek Petr (B) 56 b
Celkem bodů 179 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 49 b
  • Vlasák Richard (D) 40 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 21 b
Celkem bodů 110 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Vysočina Cycling

  • Stříteský Jan (A) 73 b
Celkem bodů 73 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.