Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

07.04.2018 - Jarní časovka Bášť

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 13,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 627 1.   P1 Novák Petr SportRaces-Isaac Team 00:18:09,64   44,60
2. 13 2. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:18:13,80 00:00:04,16 44,43 100
3. 617 3.   P1 Bergelt Marcel SRAM Factory Racing 00:18:31,54 00:00:21,90 43,72
4. 614 4.   P1 Šustr Lukáš Alset Racing Team 00:18:32,89 00:00:23,25 43,67
5. 397 5. 1. C Štefan Jan Žádný tým 00:18:38,09 00:00:28,45 43,47 100
6. 95 6. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:18:39,36 00:00:29,72 43,42 90
7. 303 7. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:18:40,49 00:00:30,85 43,37 90
8. 2 8. 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:18:49,39 00:00:39,75 43,03 85
9. 1 9. 4. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:18:54,48 00:00:44,84 42,84 81
10. 18 10. 5. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:18:56,16 00:00:46,52 42,78 78
11. 607 11.   P1 Průcha Bedřich SportRaces-Isaac Team 00:18:57,10 00:00:47,46 42,74
12. 603 12.   P1 Vodička Václav Cycling Brno 00:19:06,48 00:00:56,84 42,39
13. 604 13.   P1 Ress Tomáš SportRaces-Isaac Team 00:19:08,13 00:00:58,49 42,33
14. 623 14.   P1 Katzenberger Andreas Label Fox Team 00:19:08,73 00:00:59,09 42,31
15. 304 15. 3. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:19:10,13 00:01:00,49 42,26 85
16. 379 16. 1. D Tajč Jan Tama Královice 00:19:12,20 00:01:02,56 42,18 81
17. 21 17. 1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:19:21,09 00:01:11,45 41,86 76
18. 27 18. 6. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:19:22,16 00:01:12,52 41,82 75
19. 356 19. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:19:22,49 00:01:12,85 41,81 78
20. 4 20. 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:19:23,76 00:01:14,12 41,76 74
21. 29 21. 3. A Tvrz Lukáš AC Sparta Praha cycling akademie 00:19:26,92 00:01:17,28 41,65 73
22. 353 22. 3. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:19:31,86 00:01:22,22 41,47 76
23. 309 23. 4. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:19:36,78 00:01:27,14 41,30 75
24. 351 24. 4. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:19:41,48 00:01:31,84 41,13 74
25. 447 25. 5. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:19:44,51 00:01:34,87 41,03 73
26. 344 26. 5. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:19:45,09 00:01:35,45 41,01 72
27. 605 27.   P1 Hruška Jan SWEEP Sport 00:19:49,94 00:01:40,30 40,84
28. 116 28. 7. B Novák Rudolf CK Vinohradské šlapky 00:19:52,16 00:01:42,52 40,77 72
29. 394 29. 6. D Mullen Michael Žádný tým 00:19:53,11 00:01:43,47 40,73 71
30. 99 30. 8. B Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team 00:19:54,26 00:01:44,62 40,69 71
31. 606 31.   P1 Hraběta Miroslav Roudnice nad Labem 00:19:58,32 00:01:48,68 40,56
32. 117 32. 9. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:19:59,29 00:01:49,65 40,52 70
33. 449 33. 6. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:20:03,86 00:01:54,22 40,37 70
34. 631 34.   P1 Šneberger Jan TT Příbram z.s. 00:20:04,39 00:01:54,75 40,35
35. 7 35. 10. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:20:13,67 00:02:04,03 40,04 69
36. 90 36. 11. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:20:14,51 00:02:04,87 40,02 68
37. 305 37. 7. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:20:14,53 00:02:04,89 40,02 69
38. 5 38. 12. B Miller Milan Tama Královice 00:20:16,16 00:02:06,52 39,96 67
39. 307 39. 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:20:17,32 00:02:07,68 39,92 68
40. 341 40. 8. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:20:20,76 00:02:11,12 39,81 67
41. 301 41. 8. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 00:20:25,58 00:02:15,94 39,65 66
42. 625 42.   P1 Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 00:20:25,64 00:02:16,00 39,65
43. 3 43. 4. A Novák Vít CFC Kladno 00:20:27,61 00:02:17,97 39,59 66
44. 433 44. 9. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:30,13 00:02:20,49 39,51 65
45. 8 45. 13. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:33,51 00:02:23,87 39,40 65
46. 38 46. 14. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:20:35,29 00:02:25,65 39,34 64
47. 310 47. 9. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:20:35,67 00:02:26,03 39,33 64
48. 467 48. 1. E Tomek Jaromír REVTBUILD Team 00:20:38,93 00:02:29,29 39,23 63
49. 14 49. 15. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:51,41 00:02:41,77 38,84 63
50. 460 50. 2. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:20:53,86 00:02:44,22 38,76 62
51. 331 51. 10. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:20:55,67 00:02:46,03 38,70 61
52. 428 52. 11. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:20:56,45 00:02:46,81 38,68 60
53. 25 53. 16. B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:20:56,83 00:02:47,19 38,67 62
54. 442 54. 10. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 00:20:59,20 00:02:49,56 38,60 59
55. 17 55. 17. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:21:02,22 00:02:52,58 38,50 61
56. 308 56. 11. D Michal Petr CSK Markus 00:21:02,36 00:02:52,72 38,50 58
57. 93 57. 18. B Dvořák Tomáš Žádný tým 00:21:03,06 00:02:53,42 38,48 60
58. 92 58. 5. A Stříteský Jan Vysočina Cycling 00:21:07,61 00:02:57,97 38,34 59
59. 466 59. 3. E Burgr Josef CSK Markus 00:21:08,76 00:02:59,12 38,31 57
60. 432 60. 12. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:21:18,54 00:03:08,90 38,01 56
61. 396 61. 4. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:21:21,80 00:03:12,16 37,92 55
62. 53 62. 19. B Dvořák Josef Žádný tým 00:21:25,95 00:03:16,31 37,79 58
63. 327 63. 12. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:21:26,13 00:03:16,49 37,79 54
64. 20 64. 20. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:21:28,61 00:03:18,97 37,72 57
65. 431 65. 13. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:21:28,89 00:03:19,25 37,71 53
66. 436 66. 14. C Stráněl Jiří NOVIS TK PRAHA 00:21:29,86 00:03:20,22 37,68 52
67. 629 67.   P1 Humplík Jiří (žádný tým) 00:21:38,07 00:03:28,43 37,44
68. 416 68. 13. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:21:41,39 00:03:31,75 37,34 51
69. 321 69. 1. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 00:21:42,83 00:03:33,19 37,30 50
70. 613 70.   P1 Kadleček František Bajker.eu 00:21:43,48 00:03:33,84 37,28
71. 315 71. 15. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:21:44,54 00:03:34,90 37,25 49
72. 336 72. 14. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:21:45,58 00:03:35,94 37,22 48
73. 6 73. 21. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:21:46,70 00:03:37,06 37,19 56
74. 311 74. 16. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:21:52,86 00:03:43,22 37,02 47
75. 608 75.   P1 Fraňo Michal CK Bašť 00:22:03,20 00:03:53,56 36,73
76. 441 76. 17. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:22:06,45 00:03:56,81 36,64 46
77. 365 77. 15. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:22:11,54 00:04:01,90 36,50 45
78. 26 78. 22. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 00:22:18,67 00:04:09,03 36,30 55
79. 107 79. 6. A Stráněl Jiří Kasper-SWIX Team 00:22:19,06 00:04:09,42 36,29 54
80. 306 80. 18. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:22:20,89 00:04:11,25 36,24 44
81. 611 81.   P1 Čížek Petr (žádný tým) 00:22:24,61 00:04:14,97 36,14
82. 615 82.   P1 Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:22:28,01 00:04:18,37 36,05
83. 45 83. 23. B Mäčko Anton Žádný tým 00:22:28,67 00:04:19,03 36,04 53
84. 312 84. 19. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:22:33,11 00:04:23,47 35,92 43
85. 632 85.   P1 Šnebergerová Lucie TT Příbram z.s. 00:22:33,29 00:04:23,65 35,91
86. 108 86. 24. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:22:33,69 00:04:24,05 35,90 52
87. 80 87. 7. A Zahradník Tomáš Žádný tým 00:22:33,83 00:04:24,19 35,90 51
88. 384 88. 20. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:22:37,29 00:04:27,65 35,81 42
89. 314 89. 16. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:22:41,41 00:04:31,77 35,70 41
90. 84 90. 8. A Pěkný Jaromír Žádný tým 00:22:44,80 00:04:35,16 35,61 50
91. 457 91. 21. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:22:45,26 00:04:35,62 35,60 40
92. 111 92. 9. A Tóth Matěj Skicross Team Chomutov 00:22:49,41 00:04:39,77 35,49 49
93. 437 93. 5. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 00:22:50,86 00:04:41,22 35,45 39
94. 349 94. 22. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:22:55,92 00:04:46,28 35,32 38
95. 330 95. 23. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:22:59,07 00:04:49,43 35,24 37
96. 622 96.   P1 Tulach Lukáš CykloLiberec.cz 00:23:00,08 00:04:50,44 35,22
97. 618 97.   P1 Housar Ondřej (žádný tým) 00:23:00,58 00:04:50,94 35,20
98. 401 98. 6. E Šejna Karel CKKV Praha 00:23:09,32 00:04:59,68 34,98 36
99. 12 99. 25. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:23:17,70 00:05:08,06 34,77 48
100. 612 100.   P1 Tvrz Matěj Dukla Praha 00:23:22,26 00:05:12,62 34,66
101. 630 101.   P1 Holík Michal Eleven Run Team 00:23:26,09 00:05:16,45 34,56
102. 380 102. 17. D Doubner Jan PIJAS 00:23:46,70 00:05:37,06 34,06 35
103. 323 103. 2. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:23:49,86 00:05:40,22 33,99 34
104. 601 104.   P1 Dolejší Daniel CK Vinohradské šlapky 00:23:55,73 00:05:46,09 33,85
105. 621 105.   P1 Paleček Jan CykloLiberec.cz 00:24:00,08 00:05:50,44 33,75
106. 420 106. 18. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:24:00,48 00:05:50,84 33,74 33
107. 320 107. 19. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:24:02,67 00:05:53,03 33,69 32
108. 392 108. 24. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:24:02,86 00:05:53,22 33,68 31
109. 429 109. 25. C Trachta Pavel CKKV Praha 00:24:09,64 00:06:00,00 33,53 30
110. 410 110. 20. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:24:33,86 00:06:24,22 32,97 29
111. 619 111.   P1 Babuněk Mario (žádný tým) 00:24:36,92 00:06:27,28 32,91
112. 355 112. 3. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:24:42,89 00:06:33,25 32,77 28
113. 325 113. 7. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:24:45,36 00:06:35,72 32,72 27
114. 626 114.   P1 Mikšovská Alena CSK Markus 00:25:04,67 00:06:55,03 32,30
115. 624 115.   P1 Kopernický Jiří SJB 00:25:05,36 00:06:55,72 32,28
116. 424 116. 26. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:25:09,80 00:07:00,16 32,19 26
117. 443 117. 4. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:25:13,89 00:07:04,25 32,10 25
118. 600 118.   P1 Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 00:25:18,70 00:07:09,06 32,00
119. 602 119.   P1 Beneš Pavel CKKV Praha 00:25:19,76 00:07:10,12 31,98
120. 375 120. 8. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:25:23,64 00:07:14,00 31,90 24
121. 609 121.   P1 Tichý Petr CK Líbeznice 00:25:23,67 00:07:14,03 31,90
122. 435 122. 5. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 00:25:40,06 00:07:30,42 31,56 23
123. 354 123. 21. D Houška Jan Humusoft 00:25:44,16 00:07:34,52 31,47 22
124. 422 124. 27. C Novák Petr KPC Praha 00:25:44,95 00:07:35,31 31,46 21
125. 628 125.   P1 Šlesingr František (žádný tým) 00:26:08,89 00:07:59,25 30,98
126. 610 126.   P1 Chába Jiří Bike Marast Team 00:26:16,83 00:08:07,19 30,82
127. 620 127.   P1 Mitzam Andrea SRAM Factory Racing 00:28:08,36 00:09:58,72 28,79
128. 419 128. 28. C Mates Jan Rafkarna IDEA Cycling Team 00:28:53,45 00:10:43,81 28,04 20
129. 371 129. 9. E Introvič Petar CSK Markus 00:28:58,86 00:10:49,22 27,95 19

Kontakt na pořadatele závodu: 607926956


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 81 b
  • Tůma Roman (D) 74 b
  • Tvrz Lukáš (A) 73 b
Celkem bodů 318 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 66 b
  • Šuranyi Martin (B) 48 b
Celkem bodů 114 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 78 b
  • Rašev Eugen (D) 76 b
  • Vlček Petr (C) 75 b
  • Vaněček Karel (B) 75 b
Celkem bodů 304 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 49 b
  • Šejna Karel (E) 36 b
  • Trachta Pavel (C) 30 b
  • Tutsch Jiří (D) 29 b
Celkem bodů 144 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 58 b
  • Burgr Josef (E) 57 b
  • Habětín Tomáš (C) 37 b
  • Introvič Petar (E) 19 b
Celkem bodů 171 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 62 b
Celkem bodů 62 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 51 b
  • Rubeš Jaroslav (C) 46 b
Celkem bodů 97 b

Cyklotrenink.com

  • Tarasyuk Igor (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (C) 70 b
  • Rendl Jaroslav (C) 68 b
  • Postler Jiří (D) 64 b
  • Šrain Jiří (B) 62 b
Celkem bodů 264 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 72 b
  • Kryka Pavel (E) 55 b
  • Procházka Radek (B) 52 b
Celkem bodů 179 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 28 b
Celkem bodů 28 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 22 b
Celkem bodů 22 b

Kasper-SWIX Team

  • Stráněl Jiří (A) 54 b
Celkem bodů 54 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 56 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 23 b
Celkem bodů 79 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 48 b
  • Novák Petr (C) 21 b
Celkem bodů 69 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 85 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
  • Mirovský Petr (A) 74 b
Celkem bodů 344 b

NOVIS TK PRAHA

  • Stráněl Jiří (C) 52 b
Celkem bodů 52 b

PIJAS

  • Doubner Jan (D) 35 b
Celkem bodů 35 b

Rafkarna IDEA Cycling Team

  • Mates Jan (C) 20 b
Celkem bodů 20 b

REVTBUILD Team

  • Tomek Jaromír (E) 63 b
Celkem bodů 63 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

Skicross Team Chomutov

  • Tóth Matěj (A) 49 b
Celkem bodů 49 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 38 b
Celkem bodů 38 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 90 b
  • Thuma Miroslav (A) 76 b
  • Dvořák Jan (B) 71 b
  • Raufstein Lukáš (B) 64 b
Celkem bodů 301 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (B) 78 b
  • Slaboch David (B) 69 b
  • Urban Dan (B) 57 b
  • Černý Jan (B) 56 b
Celkem bodů 260 b

SWEEP Cycling

  • Lebeda Vladimír (E) 39 b
Celkem bodů 39 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 81 b
  • Miller Milan (B) 67 b
Celkem bodů 148 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 65 b
  • Tůma Jiří (C) 65 b
  • Mašek Petr (B) 63 b
  • Kohout Roman (C) 42 b
Celkem bodů 235 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 43 b
  • Vlasák Richard (D) 41 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 24 b
Celkem bodů 108 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

Vysočina Cycling

  • Stříteský Jan (A) 59 b
Celkem bodů 59 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.