Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

27.05.2018 - XCO Beckov - Klíčany

Zobrazit:

Skupina Muži - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1013   P1 Chyba Jiří Nutrend specialized 01:10:43,60   16,97
2. 1006   P1 Růžička Zbyněk Ski Paudera Staré Splavy 01:13:30,50 00:02:46,90 16,32
3. 118 1. Muži Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:14:58,40 00:04:14,80 16,01 35
4. 43 2. Muži Hajný Martin MTBS.cz 01:18:01,60 00:07:18,00 15,38 32
5. 1021   P1 Drinka Daniel Křižák team 01:18:58,20 00:08:14,60 15,20
6. 1004   P1 Šusta Jan SYMBIO+ CE.Energy 01:19:00,30 00:08:16,70 15,19
7. 1005   P1 Vyskočil Pavel CykloVAPE racing team 01:20:30,90 00:09:47,30 14,90
8. 1017   P1 Chaluš Jaroslav Bejkwg Team 01:21:39,80 00:10:56,20 14,69
9. 94 3. Muži Souček Petr BIKEMARAST team 01:22:35,50 00:11:51,90 14,53 29
10. 1001   P1 Klasna Michal For Fun Cycling 01:23:56,60 00:13:13,00 14,30
11. 1009   P1 Faltys Pavel 01:24:49,60 00:14:06,00 14,15
12. 1003   P1 Lomický Ondřej Symbio+CE Energy 01:27:26,40 00:16:42,80 13,72
13. 1008   P1 Novák Petr Žabokuch 01:31:42,70 00:20:59,10 13,08
14. 1012   P1 Sahánek Martin BIKEMARAST team 01:32:22,60 00:21:39,00 12,99

Skupina Ženy - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1073   P2 Mišoňová Magdalena ADASTRA Sokol Veltěž 00:56:07,90   21,38
2. 1019   P2 Urbanová Martina Ramala Rakovník 00:57:11,90 00:01:04,00 20,98
3. 1077   P2 Mišoňová Veronika ADASTRA Sokol Veltěž 01:04:02,10 00:07:54,20 18,74
4. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 01:04:06,80 00:07:58,90 18,72 15
5. 1010   P2 Řehořová Jana KPC Praha 01:14:00,70 00:17:52,80 16,21

Skupina Junioři - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1081   P3 Fiala Matyáš ČEZ Cykloteam Tábor 00:49:09,60   24,41
2. 1074   P3 Jech Filip ADASTRA Sokol Veltěž 00:52:18,90 00:03:09,30 22,94
3. 1079   P3 Kdýr Matěj PM bike 00:58:31,60 00:09:22,00 20,50
4. 1018   P3 Hošek Adam Adastra Sokol Veltěž 01:01:39,60 00:12:30,00 19,46
5. 1076   P3 Suchý Vojtěch ADASTRA Sokol Veltěž 01:01:39,80 00:12:30,20 19,46

Skupina Veteráni - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1020   P4 Bodó Ladslav Ramala Rakovník 01:07:54,90   17,67
2. 1033   P4 Hora Zdeněk 01:08:38,60 00:00:43,70 17,48
3. 378 1. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 01:08:50,70 00:00:55,80 17,43 35
4. 1098   P4 Hynek Roman MBtech Cup 01:09:50,00 00:01:55,10 17,18
5. 1036   P4 Cupal Jakub 01:10:11,40 00:02:16,50 17,10
6. 1031   P4 Karkoška Milan bajker.eu 01:11:26,90 00:03:32,00 16,80
7. 1011   P4 Bumbálek František Kellys Bike ranch Team 01:11:02,10 00:03:07,20 16,89
8. 1097   P4 Vokřál Luboš MBtech Cup 01:19:12,30 00:11:17,40 15,15
9. 395 2. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:19:56,50 00:12:01,60 15,01 32
10. 1094   P4 Bejblík Jan MBtech Cup 01:20:04,30 00:12:09,40 14,99
11. 1037   P4 Vyhnálek Bohumil Říčany 01:22:18,20 00:14:23,30 14,58
12. 1015   P4 Nový Patr CTB 01:23:57,30 00:16:02,40 14,29
13. 1092   P4 Dlužanský Tomáš MBtech Cup 01:28:24,50 00:20:29,60 13,57
14. 1096   P4 Candra Petr MBtech Cup 01:30:09,20 00:22:14,30 13,31
15. 1039   P4 Ulrich Jan CYKLO TEAM BAŠŤ 01:37:19,80 00:29:24,90 12,33
16. 1038   P4 Bulejčík Josef BIKE MARAST 01:46:59,70 00:39:04,80 11,22

Kontakt na pořadatele závodu: 602212144

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.