Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

20.10.2018 - MTB Jesenický surovec - maratón

Zobrazit:

Skupina Muži - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1100   P1 Šorm Jiří AEROTEC 01:45:03,00   28,56
2. 1098   P1 Fabišovský Ladislav SWEEP 01:49:55,20 00:04:52,20 27,29
3. 1104   P1 Hofman Lukáš Ski & Bike centrum Radotín 01:51:28,00 00:06:25,00 26,91
4. 1124   P1 Šustr Lukáš ALSET Racing Team 01:51:32,00 00:06:29,00 26,90
5. 1046   P1 Růžička Zbyněk SKI PAUDERA Staré Splavy 01:51:49,10 00:06:46,10 26,83
6. 1055   P1 Doležel Radovan Just ride it 01:54:30,50 00:09:27,50 26,20
7. 1056   P1 Řehák Vít MITAS CYKLOHELIOS 01:55:34,40 00:10:31,40 25,96
8. 1085   P1 Vojtěch Jonáš LAWI STARS GIANT 01:56:16,70 00:11:13,70 25,80
9. 1090   P1 Vopat Milan GHOST TEAM 01:56:50,70 00:11:47,70 25,68
10. 1050   P1 Doležel Jan Just ride it 01:56:51,30 00:11:48,30 25,67
11. 18 1. Muži Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:57:57,30 00:12:54,30 25,43 35
12. 1081   P1 Sedláček Pavel Rohozec Amulet Team 01:58:46,20 00:13:43,20 25,26
13. 1079   P1 Jabůrek Jan STARK CYCLING TEAM 01:59:28,80 00:14:25,80 25,11
14. 1088   P1 Jedlička Luboš MS BIKE 02:01:52,20 00:16:49,20 24,62
15. 1072   P1 Markes Jirka TRIMET Dobříš 02:01:52,90 00:16:49,90 24,61
16. 1122   P1 Fojt Petr R2 02:04:43,00 00:19:40,00 24,05
17. 113 2. Muži Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:05:38,70 00:20:35,70 23,88 32
18. 1018   P1 Baslík Radek 02:09:49,10 00:24:46,10 23,11
19. 1047   P1 Šusta Jan SYMBIO+ CE.Energy 02:10:27,10 00:25:24,10 23,00
20. 1073   P1 Kalous Tomáš BIKECLINIC Café 02:17:31,80 00:32:28,80 21,81
21. 1102   P1 Daníček Václav TREK SUPER FLY 6 02:22:42,20 00:37:39,20 21,02
22. 1014   P1 Hraňo Pavel StanleyBlack@Decker 02:22:49,30 00:37:46,30 21,01
23. 1093   P1 Koudelka Filip KOUSTYLE 02:23:38,60 00:38:35,60 20,89
24. 1054   P1 Sladký Rostislav Domažlice 02:27:58,80 00:42:55,80 20,27
25. 1005   P1 Vacek Lukáš Koloshop Team Teplice 02:30:16,60 00:45:13,60 19,96
26. 1119   P1 Švandrlík Petr TEAM Louny 02:30:31,20 00:45:28,20 19,93
27. 1116   P1 Chytil Tomáš SIX MONKEYS 02:32:45,10 00:47:42,10 19,64
28. 1023   P1 Fišer Jaroslav 02:41:13,80 00:56:10,80 18,61
29. 1084   P1 Novák Lukáš LADA 02:41:52,20 00:56:49,20 18,53
30. 1127   P1 Mohyla Jan 03:13:22,20 01:28:19,20 15,51
31. 1067   P1 Dohnal Martin 03:21:20,30 01:36:17,30 14,90
1114   P1 Kodras Ondřej K2 travel@ tips 00:00:00,00  
1030   P1 Rybář Ivo CK LOKO Rakovník 00:00:00,00  
105   Muži Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:00:00,00  
1036   P1 Pola Oldřich Babiččin sádelňáček 00:00:00,00  
1113   P1 Fiala Tomáš Gapp System - Cabtech 00:00:00,00  
43   Muži Hajný Martin MTBS.cz 00:00:00,00  
1010   P1 Blecha Lukáš Bike Emergency 00:00:00,00  
1035   P1 Zemánek Robert MCF 00:00:00,00  
112   Muži Šolc Radek Cyklotrenink.com 00:00:00,00  
1059   P1 Škréta Václav MTB Nevix team Kadaň 00:00:00,00  
1038   P1 Masař Jan Stark Cycling Team 00:00:00,00  
1033   P1 Dvořák Jaroslav 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1103   P2 Chmelíková Pavla 02:17:47,20   21,77
2. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 02:18:09,80 00:00:22,60 21,71 15
3. 1107   P2 Kelbichová Vendula KL Sport Most 02:26:42,70 00:08:55,50 20,45
4. 1015   P2 Hoinkis Ulrike PhD Connection 02:52:11,20 00:34:24,00 17,42
5. 1007   P2 Antropiusová Šárka Brdonoš Team 03:03:53,20 00:46:06,00 16,31
1041   P2 Lincová Šebková Jitka 00:00:00,00  

Skupina Junioři - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 01:01:52,70   24,24 15
2. 1288   P3 Červenka Marcel Hnízdil Team 01:02:50,50 00:00:57,80 23,87

Skupina Veteráni - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1105   P4 Stehlík Petr RAJEC TREK 01:56:52,10   25,67
2. 378 1. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 01:57:50,30 00:00:58,20 25,46 35
3. 1076   P4 Istenčin Lukáš 01:59:18,80 00:02:26,70 25,14
4. 1115   P4 Pivko David 01:59:29,30 00:02:37,20 25,11
5. 1108   P4 Franc Lubomír CK Petřvald 02:00:33,90 00:03:41,80 24,88
6. 1130   P4 Doležal Ladislav Hnízdil Team 02:00:36,00 00:03:43,90 24,88
7. 1128   P4 Kočárek Zbyněk ELIS team M. Lázně 02:00:39,80 00:03:47,70 24,86
8. 1096   P4 Hrnčíř Martin BAPP System-Cabtech 02:05:08,80 00:08:16,70 23,97
9. 1099   P4 Kos Luboš Střdečníci 02:09:02,60 00:12:10,50 23,25
10. 1052   P4 Mour Michal Ramala Rakovník 02:10:16,30 00:13:24,20 23,03
11. 1111   P4 Hubáček Libor Praha 5 02:10:17,30 00:13:25,20 23,03
12. 1049   P4 Svoboda Radek 02:10:34,60 00:13:42,50 22,98
13. 1086   P4 Špička Petr CK LoKo Rakovník 02:10:51,60 00:13:59,50 22,93
14. 439 2. Veteráni Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:11:00,70 00:14:08,60 22,90 32
15. 1092   P4 Lehečka Jiří POLTI.CZ 02:11:55,40 00:15:03,30 22,74
16. 1021   P4 Henych Jaroslav KLspport Mosst 02:12:25,50 00:15:33,40 22,65
17. 1083   P4 Cvejn Jan HZS UL - DC 02:13:10,40 00:16:18,30 22,53
18. 1106   P4 Tomášek Jaroslav Cyklotrenink.com 02:13:31,30 00:16:39,20 22,47
19. 1045   P4 Zdeněk Richard KBELY CYCLING TEAM 02:13:50,50 00:16:58,40 22,41
20. 1134   P4 Popelka Michal 02:14:04,50 00:17:12,40 22,38
21. 1028   P4 Kotlík Jiří CK Loko Rakovník 02:14:08,20 00:17:16,10 22,37
22. 1017   P4 Hrubý Jaroslav KL sport Most 02:14:14,00 00:17:21,90 22,35
23. 1034   P4 Beneš Radek Polti.cz 02:14:24,50 00:17:32,40 22,32
24. 308 3. Veteráni Michal Petr CSK Markus 02:14:39,90 00:17:47,80 22,28 29
25. 1063   P4 Vlček Petr Vinohradské šlapky 02:14:42,90 00:17:50,80 22,27
26. 1061   P4 Řeháček Vladimír Lithium Baggira 02:15:02,50 00:18:10,40 22,22
27. 1117   P4 Neubauer Radim ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 02:15:15,80 00:18:23,70 22,18
28. 1109   P4 Pavlíček Richard CK LoKo Rakovník 02:16:24,10 00:19:32,00 21,99
29. 1058   P4 Kabele Petr 02:16:56,00 00:20:03,90 21,91
30. 441 4. Veteráni Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:17:22,90 00:20:30,80 21,84 27
31. 311 5. Veteráni Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:17:43,20 00:20:51,10 21,78 26
32. 1062   P4 Celerin Ivan 02:17:45,70 00:20:53,60 21,78
33. 1057   P4 Beneš Josef Polti.cz 02:17:50,10 00:20:58,00 21,77
34. 1066   P4 Dubský Jaroslav 02:18:01,00 00:21:08,90 21,74
35. 1110   P4 Rendl Dexter cycling 02:19:01,50 00:22:09,40 21,58
36. 313 6. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 02:20:36,70 00:23:44,60 21,34 25
37. 1118   P4 Steinocher Vlastimil TEAM Louny 02:21:07,40 00:24:15,30 21,26
38. 1060   P4 Novák Jindřich originalky.cz 02:21:14,00 00:24:21,90 21,24
39. 1078   P4 Khek Roman Kraken Team Dobříš 02:22:38,40 00:25:46,30 21,03
40. 1077   P4 Sunkovský Miroslav Sunsetbike 02:23:09,70 00:26:17,60 20,96
41. 1001   P4 Joukl Přemysl Slušnej voddíl 02:24:43,30 00:27:51,20 20,73
42. 1087   P4 Špička Ivan 02:27:04,40 00:30:12,30 20,40
43. 1011   P4 Trejbal Zdeněk Arcadis Bike Team 02:27:24,20 00:30:32,10 20,35
44. 1121   P4 Horáček Petr Dexter cycling 02:28:57,60 00:32:05,50 20,14
45. 1132   P4 Friš Jaroslav 02:29:00,80 00:32:08,70 20,13
46. 1069   P4 Bartoš Zdeněk Theosport Tukan Bike Team 02:30:15,80 00:33:23,70 19,96
47. 1068   P4 Popelka Tomáš 02:30:16,10 00:33:24,00 19,96
48. 1003   P4 Kroupa Milan KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:31:56,10 00:35:04,00 19,75
49. 1029   P4 Beneš Radek ViR 02:32:22,90 00:35:30,80 19,69
50. 430 7. Veteráni Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 02:32:56,20 00:36:04,10 19,62 24
51. 1065   P4 Hajný Svatoslav CykloTrenink.com 02:33:10,20 00:36:18,10 19,59
52. 1123   P4 Kesner Radek 02:35:43,50 00:38:51,40 19,26
53. 318 8. Veteráni Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:35:57,60 00:39:05,50 19,24 23
54. 1037   P4 Plzenský Aleš Brdonoš Team 02:36:39,30 00:39:47,20 19,15
55. 1031   P4 Markvart Václav CykloPro HobbyTeam 02:37:11,90 00:40:19,80 19,08
56. 1042   P4 Hendrich Daniel 02:38:18,20 00:41:26,10 18,95
57. 1120   P4 Galko Josef BARBORA TEAM 02:39:00,10 00:42:08,00 18,87
58. 1097   P4 Král David KL MOST 02:39:08,30 00:42:16,20 18,85
59. 1131   P4 Huzil Oldřich 02:39:59,50 00:43:07,40 18,75
60. 1013   P4 Dušek Ladislav Ještěři Kladno 02:40:50,20 00:43:58,10 18,65
61. 1053   P4 Bulava František Lokomotiva Beroun 02:41:50,70 00:44:58,60 18,54
62. 1019   P4 Krejčík Radomír SKH Ústeckého kraje 02:43:05,30 00:46:13,20 18,39
63. 1094   P4 Čebiš Vladislav 02:44:40,80 00:47:48,70 18,22
64. 1129   P4 Zíma Jan 02:45:16,10 00:48:24,00 18,15
65. 1071   P4 Kindl Jan MTB Lány 02:45:40,00 00:48:47,90 18,11
66. 1032   P4 Černý Jan RAJKOL 02:46:08,10 00:49:16,00 18,06
67. 1043   P4 Pavel Miroslav 02:46:20,90 00:49:28,80 18,03
68. 1051   P4 Madeja Libor 02:48:44,20 00:51:52,10 17,78
69. 1026   P4 Vaněček Michael Horolezecký klub Rakovník 02:50:00,20 00:53:08,10 17,65
70. 1074   P4 Bureš Jaroslav 02:50:22,20 00:53:30,10 17,61
71. 1089   P4 Šidlo Zdeněk SKP MOST 02:52:27,50 00:55:35,40 17,40
72. 1002   P4 Vydra Josef KVT Rakovník 03:06:24,60 01:09:32,50 16,09
73. 1027   P4 Rubeš Pavel Slaný 03:11:05,10 01:14:13,00 15,70
74. 1126   P4 Černý Luboš CFC Kladno 03:13:22,10 01:16:30,00 15,51
75. 1016   P4 Míka Martin 03:15:03,10 01:18:11,00 15,38
76. 1075   P4 Marcinčik Viktor VIR 03:21:43,30 01:24:51,20 14,87
77. 1004   P4 Dürr Petr 03:34:56,40 01:38:04,30 13,96
1125   P4 Fišer Luboš HC Kostelní Bříza 00:00:00,00  
1008   P4 Drengubák Josef SKP Most 00:00:00,00  
1112   P4 Šesták Martin Cyklotrenink 00:00:00,00  
1070   P4 Kinský Viktor 00:00:00,00  
1040   P4 Dvořáček Michal KPO 00:00:00,00  
1039   P4 Havlík Pavel KT Tryskomyš 00:00:00,00  
1044   P4 Vedral Miloš Bikepart.cz 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 606648181

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.