Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

07.10.2018 - Bikeranch Cup Višňovka

Zobrazit:

Skupina Muži - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1051   P1 Jan Škarnitzl Mitas Trek 00:38:20,00   31,30
2. 1041   P1 Kristian Hynek Canyon Topeak Factory Racing 00:38:50,00 00:00:30,00 30,90
3. 1049   P1 Martin Stošek Symbio+ CE.Energy 00:39:12,00 00:00:52,00 30,61
4. 1053   P1 Filip Adel Superior Suninvent Team 00:40:05,00 00:01:45,00 29,94
5. 1052   P1 Jan Strož Česká Spořitelna 00:40:35,00 00:02:15,00 29,57
6. 1044   P1 Michal Bubílek Kellys BikeRanch Team 00:40:45,00 00:02:25,00 29,45
7. 1047   P1 Michal Vlášek Kellys BikeRanch Team 00:41:37,00 00:03:17,00 28,83
8. 1046   P1 Richard Wohanka Adastra Sokol Veltěž 00:43:12,00 00:04:52,00 27,78
9. 1098   P1 Milan Hanyk 00:43:53,00 00:05:33,00 27,35
10. 1125   P1 Pavel Jiřena Amulet Rohozec 00:44:35,00 00:06:15,00 26,92
11. 1096   P1 Lukáš Kindl Kellys Bikeranch team 00:45:00,00 00:06:40,00 26,67
12. 1094   P1 Daniel Drinka Křižák Team 00:45:33,00 00:07:13,00 26,34
13. 1042   P1 Karla Štěpánová N1 Team 00:45:49,00 00:07:29,00 26,19
14. 1045   P1 David Jaroš Erste Premier Petr Čech MTB Team 01:45:49,00 01:07:29,00 11,34
15. 43 1. Muži Hajný Martin MTBS.cz 03:45:49,00 03:07:29,00 5,31 35
16. 1091   P1 Jakub Cupal 04:45:49,00 04:07:29,00 4,20
17. 1093   P1 Daniel Vágner CykloVAPE Racing Team 05:45:49,00 05:07:29,00 3,47
18. 18 2. Muži Sobek Ondřej Stark Cycling Team 06:45:49,00 06:07:29,00 2,96 32
19. 113 3. Muži Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 07:45:49,00 07:07:29,00 2,58 29
20. 1054   P1 Petr Novotný Rajec Trek 08:45:49,00 08:07:29,00 2,28
21. 1081   P1 Martin Hejdrych Cyklo Vape 09:45:49,00 09:07:29,00 2,05
1043   P1 Jiří Hudeček Giant Trans Brdy 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1315   P2 Kateřina Mertenová OPLT cycling 00:35:08,00   34,16
2. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:35:27,00 00:00:19,00 33,85 15
3. 1058   P2 Vendulka Strakatá Dukla Praha 00:36:20,00 00:01:12,00 33,03
1059   P2 Radka Halšková 00:00:00,00  
1304   P2 Eliška Zdrhová Kellys Bike Ranch team 00:00:00,00  
1305   P2 Karolína Zajíčková Kellys Bike Ranch team 00:00:00,00  

Skupina Junioři - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 00:43:57,00   27,30 15

Skupina Veteráni - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1267   P4 Vojtěch Bláha SK Velo Praha 00:37:51,00   31,70
2. 1258   P4 Luboš Truhlář Kellys Bikeranch Team 00:38:16,00 00:00:25,00 31,36
3. 1264   P4 Martin Nájemník NN Kovovyroba 00:38:36,00 00:00:45,00 31,09
4. 1078   P4 Petr Rezek Kona Cycling Point 00:39:13,00 00:01:22,00 30,60
5. 1265   P4 Zdeněk Löffelmann N1 Team 00:39:20,00 00:01:29,00 30,51
6. 390 1. Veteráni Kadleček František bajker.eu 00:39:29,00 00:01:38,00 30,39 35
7. 1079   P4 Igor Beznosov BeVa Bike Benešov 00:39:33,00 00:01:42,00 30,34
8. 1270   P4 Petr Pražák Slévárna Suchomel 00:39:52,00 00:02:01,00 30,10
9. 313 2. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:40:06,00 00:02:15,00 29,93 32
10. 1274   P4 Jiří Křenek Dry Crew 00:40:13,00 00:02:22,00 29,84
11. 1073   P4 Jan Bednařík Kellys Bikeranch Team 00:40:16,00 00:02:25,00 29,80
12. 386 3. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 00:40:19,00 00:02:28,00 29,76 29
13. 1262   P4 Jiri Kukla Adastra Sokol Veltez 00:40:21,00 00:02:30,00 29,74
14. 1075   P4 Ondřej Karnet 00:40:29,00 00:02:38,00 29,64
15. 1076   P4 Jan Soukup FBC Spartak Rokytnice 00:40:45,00 00:02:54,00 29,45
16. 1271   P4 František Smolík SK Velo Praha 00:40:48,00 00:02:57,00 29,41
17. 1077   P4 Jiří Dušek 00:40:59,00 00:03:08,00 29,28
18. 1071   P4 Jan Kubát 00:41:26,00 00:03:35,00 28,96
19. 1070   P4 Josef Galko 00:41:28,00 00:03:37,00 28,94
20. 1074   P4 Petr Vališ BeVa Bike Benešov 00:41:54,00 00:04:03,00 28,64
21. 1268   P4 Monika Tučková Hradec Králové 00:49:59,00 00:12:08,00 24,01
22. 1269   P4 Marek Benišek Kellys Bikeranch Team 00:42:18,00 00:04:27,00 28,37
23. 1272   P4 Matěj Reiser Kellys Bikeranch Team 00:44:59,00 00:07:08,00 26,68
24. 378 4. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 01:45:59,00 01:08:08,00 11,32 27
1259   P4 Miroslav Svoboda SDH Suhrovice - Drhleny 00:00:00,00  
1261   P4 Denisa Bartizalová Oplt Cycling 00:00:00,00  
1273   P4 Jan Maršín 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602255410

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.