Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

22.09.2018 - MTB Úholičky

Zobrazit:

Skupina Muži - 26 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1001   P1 Růžička Zbyněk SKI PAUDERA 01:07:16,62   23,19
2. 1002   P1 Jedlička Luboš MS Bike Academy Racing 01:11:42,87 00:04:26,25 21,75
3. 43 1. Muži Hajný Martin MTBS.cz 01:12:52,16 00:05:35,54 21,41 35
4. 18 2. Muži Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:13:21,64 00:06:05,02 21,26 32
5. 1005   P1 Šindelář Jiří BTK EURO BIKE Praha 01:13:32,29 00:06:15,67 21,21
6. 1006   P1 Vyskočil Pavel CykloVape racing team 01:15:18,71 00:08:02,09 20,71
7. 1007   P1 Kondras Ondřej K2 Travel Tips 01:15:34,68 00:08:18,06 20,64
8. 1008   P1 Kindl Lukáš Kellys Bikeranch Team 01:17:10,77 00:09:54,15 20,21
9. 1009   P1 Onderka Miroslav Kola Smíchov 01:18:59,83 00:11:43,21 19,75
10. 1010   P1 Hendrych Karel Medvědi Roztoky 01:20:53,83 00:13:37,21 19,28
11. 1011   P1 Wesfal Radek Praha 3 01:26:14,69 00:18:58,07 18,09
12. 105 3. Muži Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 01:27:00,73 00:19:44,11 17,93 29
13. 1013   P1 Eder Michal 01:33:26,60 00:26:09,98 16,69
14. 1014   P1 Jahn Martin Atombike 01:34:41,76 00:27:25,14 16,47
1015   P1 Padyšák Jan Praha 3 00:00:00,00  
1016   P1 Beneš Jan Horoměřice 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1100   P2 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 00:49:50,55   19,26
2. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:51:10,30 00:01:19,75 18,76 15
3. 1102   P2 Kleisnerová Markéta Černí koně 01:17:57,76 00:28:07,21 12,31

Skupina Veteráni - 26 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1200   P4 Klika Antonín SKP Beroun 01:16:51,41   20,30
2. 1201   P4 Hynek Roman Adastra Sokol Veltěž 01:19:43,64 00:02:52,23 19,57
3. 313 1. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 01:20:04,23 00:03:12,82 19,48 35
4. 1203   P4 Popelka Michal Praha 01:22:48,54 00:05:57,13 18,84
5. 386 2. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 01:23:49,93 00:06:58,52 18,61 32
6. 1205   P4 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 01:25:21,21 00:08:29,80 18,28
7. 1206   P4 Galko Josef Barborateam 01:29:27,99 00:12:36,58 17,44
8. 1207   P4 Mastík Tomáš Černí koně/Bikeinvest 01:33:01,45 00:16:10,04 16,77
9. 1208   P4 Kratěna Ladislav Vetas Team 01:33:22,07 00:16:30,66 16,71
10. 1209   P4 Matějka Tomáš Pyšely 01:36:19,05 00:19:27,64 16,20
1210   P4 Tůma Radek Rajec Trek 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603467646

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.