Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

08.09.2018 - MTB XC Řež

Zobrazit:

Skupina Muži - 23 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1118   P1 CHYBA JIŘÍ Nutrend Specialized 01:22:48,43   16,67
2. 1142   P1 HOFMAN LUKÁŠ Ski a Bike centrum Radotín 01:25:20,00 00:02:31,57 16,17
3. 1112   P1 SPLÍTEK KAREL ÚJV Řež a.s. 01:28:47,88 00:05:59,45 15,54
4. 1144   P1 DUDEK MICHAL Patria finance team 01:34:16,14 00:11:27,71 14,64
5. 1148   P1 MATIASOVITS PETR Bejking Team 01:35:24,65 00:12:36,22 14,46
6. 43 1. Muži Hajný Martin MTBS.cz 01:35:25,30 00:12:36,87 14,46 35
7. 113 2. Muži Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 01:35:27,91 00:12:39,48 14,46 32
8. 1127   P1 DVOŘÁK JAKUB SK Rover Praha 01:36:23,89 00:13:35,46 14,32
9. 1107   P1 ŠIŠKA PETR BSK & Cyklo-Market 01:37:36,59 00:14:48,16 14,14
10. 1120   P1 KLASNA MICHAL ForFunCycling 01:37:54,79 00:15:06,36 14,09
11. 1111   P1 MACHÁČEK JAN 01:38:06,18 00:15:17,75 14,07
12. 1110   P1 HENDRYCH KAREL Medvědi Roztoky 01:40:23,79 00:17:35,36 13,75
13. 85 3. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:41:18,42 00:18:29,99 13,62 29
14. 1150   P1 ŽÍTEK ONDŘEJ Charlieho andílci 01:42:26,40 00:19:37,97 13,47
15. 1128   P1 KAJUK JAKUB Struhařov 01:42:27,08 00:19:38,65 13,47
16. 1139   P1 KNITTEL JAN Praha 8 01:42:29,36 00:19:40,93 13,46
17. 1138   P1 SPILKA JINDŘICH SK Děvín 01:43:24,10 00:20:35,67 13,35
18. 1141   P1 JANSKÝ MICHAL 01:43:50,62 00:21:02,19 13,29
19. 1133   P1 KOČÍ DAVID Praha 01:44:01,75 00:21:13,32 13,27
20. 105 4. Muži Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 01:44:23,09 00:21:34,66 13,22 27
21. 1140   P1 NAZAROV ANTON MTB Kiev 01:48:01,38 00:25:12,95 12,78
22. 1091   P1 PRCHAL KAREL ÚJV 01:49:33,77 00:26:45,34 12,60
23. 1109   P1 VRBA HONZA Vlci z Brd 01:51:03,11 00:28:14,68 12,43
24. 1145   P1 PROCHÁZKA ALEŠ Praha 6 01:52:02,21 00:29:13,78 12,32
25. 1134   P1 KECEK ADAM ÚJV Řež 02:03:52,75 00:41:04,32 11,14
26. 1132   P1 STREJC MARTIN 02:26:12,46 01:03:24,03 9,44
1135   P1 KULÍŠEK JAKUB Praha 8 00:00:00,00  
1123   P1 DRINKA DANIEL Křižák Team 00:00:00,00  
1126   P1 KRÁL LUKÁŠ Praha 00:00:00,00  
1115   P1 STARÝ PAVEL Mělník 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 23 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1171   P2 CHMELÍKOVÁ PAVLA 01:07:23,75   20,48
2. 1181   P2 NOSÁKOVÁ ALICE Praha 01:23:15,14 00:15:51,39 16,58
3. 1177   P2 BERANOVÁ ROMANA Řež 01:30:57,26 00:23:33,51 15,17
4. 1093   P2 HRUBÁ GÁBINA BSK Racing 01:44:23,54 00:36:59,79 13,22
5. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 01:46:36,77 00:39:13,02 12,94 15
1178   P2 DOLÁKOVÁ Táňa Toyota Dolák 00:00:00,00  

Skupina Junioři - 23 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 01:26:20,40   15,98 15
2. 1096   P3 JECH FILIP ADASTRA Sokol Veltěž 01:33:03,24 00:06:42,84 14,83
3. 1098   P3 ZAJAC FILIP Bikestrike.com 01:37:27,43 00:11:07,03 14,16
4. 1103   P3 ŠEDIVÝ VOJTĚCH Zdiby 01:37:31,08 00:11:10,68 14,15
1097   P3 ŽEMLIČKA VOJTĚCH ADASTRA Sokol Veltěž 00:00:00,00  

Skupina Veteráni - 23 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 378 1. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 01:29:26,05   15,43 35
2. 1136   P4 TŮMA RADEK Rajec Trek 01:32:24,14 00:02:58,09 14,93
3. 1114   P4 HRNČÍŘ MARTIN GAPP System-Cabtech 01:32:37,95 00:03:11,90 14,90
4. 1117   P4 RYSKA PETR Bikeros Travná 01:32:56,54 00:03:30,49 14,85
5. 441 2. Veteráni Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 01:35:34,92 00:06:08,87 14,44 32
6. 1129   P4 HYNEK ROMAN Adastra Sokol Veltěž 01:36:53,97 00:07:27,92 14,24
7. 390 3. Veteráni Kadleček František bajker.eu 01:37:52,33 00:08:26,28 14,10 29
8. 313 4. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 01:39:09,65 00:09:43,60 13,92 27
9. 461 5. Veteráni Zimmel Václav Dexter Cycling 01:42:17,11 00:12:51,06 13,49 26
10. 1101   P4 NIČ PAVEL Klecany 01:48:41,36 00:19:15,31 12,70
11. 1143   P4 ŠÍR VÁCLAV Klecany 01:50:27,39 00:21:01,34 12,49
12. 1137   P4 PETŘÍČEK MICHAL 01:50:56,32 00:21:30,27 12,44
13. 1104   P4 ŠEDIVÝ PETR Zdiby 02:02:36,88 00:33:10,83 11,25
14. 1094   P4 NOVOTNÝ JIŘÍ Říčany 02:02:42,27 00:33:16,22 11,25
1147   P4 POPELKA MICHAL Most 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 724369109

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.