Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

12.08.2018 - Bikeranch Cup Višňovka

Zobrazit:

Skupina Muži - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1023   P1 Jiří Chyba Nutrend Specialized 00:41:37,00   28,83
2. 1019   P1 Milan Vopat GHOST Team 00:41:41,00 00:00:04,00 28,79
3. 1029   P1 Milan Hanyk SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:42:13,00 00:00:36,00 28,42
4. 1025   P1 Lukáš Kindl Kellys Bikeranch team 00:42:28,00 00:00:51,00 28,26
5. 1017   P1 Ota Zima Kellys Bikeranch team 00:42:29,00 00:00:52,00 28,25
6. 1024   P1 Daniel Drinka Křižák Team 00:44:35,00 00:02:58,00 26,92
7. 1020   P1 Daniel Hovorka Symbio + CEE 00:45:01,00 00:03:24,00 26,66
8. 1015   P1 Vojtěch Sopoušek SKI a Bike Radotín 00:46:07,00 00:04:30,00 26,02
9. 1027   P1 David Jaroš Erste Premier Petr Čech Team 00:46:49,00 00:05:12,00 25,63
10. 1016   P1 Petr Novotný Rejec Trek 00:47:39,00 00:06:02,00 25,18
11. 1022   P1 Jakub Cupal 00:48:18,00 00:06:41,00 24,84
12. 1026   P1 Otakar Dvořák Trans-brody 00:48:40,00 00:07:03,00 24,66
13. 105 1. Muži Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 01:00:00,00 00:18:23,00 20,00 35
94   Muži Souček Petr BIKEMARAST team 00:00:00,00  
1014   P1 Jakub Hanák ČS Specialized Junior Team 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:41:38,00   28,82 15
2. 1421   P2 Markéta Kalinová Sporticus team 00:43:15,00 00:01:37,00 27,75
3. 1430   P2 Vendula Strakatá Dukla Praha 01:00:00,00 00:18:22,00 20,00
4. 1440   P2 Markéta Polívková 02:00:00,00 01:18:22,00 10,00
5. 1442   P2 Ema Marková Dukla Praha 03:00:00,00 02:18:22,00 6,67
6. 1447   P2 Lenka Švandová bajker.eu 04:00:00,00 03:18:22,00 5,00
7. 1449   P2 Radka Halšková 05:00:00,00 04:18:22,00 4,00

Skupina Junioři - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 00:42:34,00   28,19 15

Skupina Veteráni - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 378 1. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 00:35:14,00   34,06 35
2. 462 2. Veteráni Kučera Jan KC Slavia Praha 00:37:07,00 00:01:53,00 32,33 32
3. 1242   P4 Libor Oplt OPLT CYCLING 00:37:30,00 00:02:16,00 32,00
4. 1240   P4 Ladislav Trojan 00:37:32,00 00:02:18,00 31,97
5. 1438   P4 Luboš Truhlář 00:37:33,00 00:02:19,00 31,96
6. 1237   P4 David Möstl SK Velc Žilina 00:37:46,00 00:02:32,00 31,77
7. 461 3. Veteráni Zimmel Václav Dexter Cycling 00:38:11,00 00:02:57,00 31,43 29
8. 1241   P4 Ondřej Karnet Cyklo Vape 00:38:10,00 00:02:56,00 31,44
9. 313 4. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:38:50,00 00:03:36,00 30,90 27
10. 1232   P4 Petr Rezek Kona Cycling Point 00:37:36,00 00:02:22,00 31,91
11. 1455   P4 Jiří Dušek SKI a Bike Radotín 00:39:44,00 00:04:30,00 30,20
12. 1243   P4 Ondřej Švec Dexter Cycling 00:40:12,00 00:04:58,00 29,85
13. 1456   P4 Jan Maršík 00:43:42,00 00:08:28,00 27,46
14. 1234   P4 Michal Eder 00:44:43,00 00:09:29,00 26,84
15. 1233   P4 Martin Štěpánek 01:00:00,00 00:24:46,00 20,00
16. 1239   P4 Vojtěch Bláha SK Velo Praha 00:44:43,00 00:09:29,00 26,84
17. 1245   P4 Mariana Sopoušková SKI a Bike Radotín 00:38:34,00 00:03:20,00 31,11
18. 1238   P4 Monika Tučková 00:40:55,00 00:05:41,00 29,33

Kontakt na pořadatele závodu: 602255410

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.