Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

22.07.2018 - MTB Rakovnické cyklování maratón

Zobrazit:

Skupina Muži - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1080   P1 Šťastný Petr Rajec-Trek 01:45:09,66   28,53
2. 1055   P1 Wolf Jan Regal Bike 01:47:13,75 00:02:04,09 27,98
3. 1022   P1 Vopat Milan GHOST Team 01:49:22,18 00:04:12,52 27,43
4. 1286   P1 Janda David SK Kola Víšek 01:51:26,04 00:06:16,38 26,92
5. 1094   P1 Tyrner Dominik SK Kola Víšek trek 01:51:41,18 00:06:31,52 26,86
6. 1091   P1 Zima Ota Kellys bikeranch team 01:52:57,74 00:07:48,08 26,56
7. 1078   P1 Škoda Jan 01:53:11,21 00:08:01,55 26,50
8. 18 1. Muži Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:53:11,62 00:08:01,96 26,50 35
9. 1105   P1 Zelenka Jaroslav KSM Hrádek 01:56:36,85 00:11:27,19 25,73
10. 1116   P1 Bárta Luboš KL Sport Most 01:57:26,26 00:12:16,60 25,55
11. 1006   P1 Rybář Ivo CK LOKO Rakovník 01:57:29,35 00:12:19,69 25,53
12. 1043   P1 Šindelář Jiří BTK EURO BIKE Praha 01:57:34,08 00:12:24,42 25,52
13. 113 2. Muži Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 01:59:21,94 00:14:12,28 25,13 32
14. 1074   P1 Fojt Petr 01:59:26,74 00:14:17,08 25,12
15. 1048   P1 Piechaczek Jan 02:00:06,76 00:14:57,10 24,98
16. 1083   P1 Jarouš Martin Café Calabrone 02:00:23,38 00:15:13,72 24,92
17. 1115   P1 Jurša Karel KL Sport Most 02:01:19,85 00:16:10,19 24,73
18. 1035   P1 Chaluš Jaroslav Bejking Team 02:01:22,27 00:16:12,61 24,72
19. 1106   P1 Prajzler Tomáš Sherpas ride 02:01:31,70 00:16:22,04 24,69
20. 1114   P1 Šneberger Jan TT Příbram 02:03:13,19 00:18:03,53 24,35
21. 1023   P1 Ingriš Marek MTB-Nýřany 02:03:20,48 00:18:10,82 24,32
22. 1101   P1 Němec Tomáš 02:04:09,49 00:18:59,83 24,16
23. 1034   P1 Matiasovits Petr Bejking Team 02:04:27,19 00:19:17,53 24,11
24. 1093   P1 Velek Matěj Calabrone 02:05:14,81 00:20:05,15 23,95
25. 1016   P1 Hora Luděk MTB-Nýřany 02:06:47,54 00:21:37,88 23,66
26. 1092   P1 Svítek Jiří 02:09:57,10 00:24:47,44 23,09
27. 1064   P1 Roubík Lukáš 02:09:58,30 00:24:48,64 23,08
28. 1036   P1 Daníček Václav Trek Superfly 6 02:11:42,75 00:26:33,09 22,78
29. 1089   P1 Kytka Martin 02:13:04,73 00:27:55,07 22,54
30. 1004   P1 Pavlina Michal 02:14:12,50 00:29:02,84 22,35
31. 1104   P1 Diviš Petr 02:14:21,21 00:29:11,55 22,33
32. 1069   P1 Steiner Zdeněk MTB Team Chyňava 02:14:44,20 00:29:34,54 22,27
33. 1097   P1 Basař Ondřej BSK Racing 02:15:52,13 00:30:42,47 22,08
34. 105 3. Muži Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:16:04,31 00:30:54,65 22,05 29
35. 1088   P1 Doskočil Petr 02:16:36,34 00:31:26,68 21,96
36. 1030   P1 Polan Michal KC Kutná Hora 02:16:56,71 00:31:47,05 21,91
37. 1081   P1 Bartoš Zdeněk Karlovy Vary 02:17:24,96 00:32:15,30 21,83
38. 1068   P1 Bauer Zdeněk MTB Team Chyňava 02:17:43,69 00:32:34,03 21,78
39. 1058   P1 Roubík Tomáš 02:18:24,21 00:33:14,55 21,68
40. 1062   P1 Melč Jan 02:20:25,32 00:35:15,66 21,36
41. 1039   P1 Kodym Jan 02:20:31,44 00:35:21,78 21,35
42. 1100   P1 Sladký Rostislav 02:21:07,79 00:35:58,13 21,26
43. 1018   P1 Komárek Karel Lazy Pedals 02:21:35,01 00:36:25,35 21,19
44. 1024   P1 Marek Aleš Mutějovický válec 02:21:50,56 00:36:40,90 21,15
45. 1077   P1 Reiser Matěj Kellys bikeranch team 02:21:53,49 00:36:43,83 21,14
46. 1054   P1 Blažek Jan 02:21:59,74 00:36:50,08 21,13
47. 1096   P1 Hašek Jan Mitas Cyklohelios 02:22:44,41 00:37:34,75 21,02
48. 1032   P1 Elsnic Miroslav 02:41:22,19 00:56:12,53 18,59
49. 1002   P1 Větrovec Jakub AdAd racing 02:42:59,89 00:57:50,23 18,41
50. 1045   P1 Adamczuk Jan nejsem v týmu 02:57:33,66 01:12:24,00 16,90
51. 1110   P1 Chytrý Robert KBS Rakovník 03:04:45,09 01:19:35,43 16,24
52. 1098   P1 Tomek Zdeněk 1 03:09:43,15 01:24:33,49 15,81
53. 1085   P1 Touš Jakub 03:22:20,72 01:37:11,06 14,83
54. 1047   P1 Dvořák Jaroslav 03:26:41,35 01:41:31,69 14,51

Skupina Ženy - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1265   P2 Součková Anna KOVO Praha 01:13:32,62   40,79
2. 1260   P2 Janoušková Vendula LK Škoda Plzeň 01:20:10,72 00:06:38,10 37,42
3. 1210   P2 Kotlíková Adéla CK Loko Rakovník 01:25:10,77 00:11:38,15 35,22
4. 1235   P2 Černá Magdalena SKI team Nové Strašecí 01:27:47,32 00:14:14,70 34,17
5. 1244   P2 Elsnicová Kamila 01:28:15,63 00:14:43,01 33,99
6. 1212   P2 Rybářová Martina CK LOKO Rakovník 01:31:08,77 00:17:36,15 32,91
7. 1277   P2 Vaněčková Blanka HK Rakovník 01:31:19,98 00:17:47,36 32,85
8. 1208   P2 Hoťková Petra 01:34:24,81 00:20:52,19 31,78
9. 1216   P2 Pavlíčková Iva CK LOKO Rakovník 01:42:24,41 00:28:51,79 29,29
10. 1297   P2 Joglová Edith CK Loko Rakovník 01:42:24,50 00:28:51,88 29,29
11. 1261   P2 Ostašová Magda Hagissport 01:44:43,08 00:31:10,46 28,65
12. 1268   P2 Patová Michaela 01:49:06,88 00:35:34,26 27,49
13. 1284   P2 Kazdová Tereza 2V Bikers Blovice 01:50:13,85 00:36:41,23 27,22
14. 1294   P2 Lapková Kateřina 01:51:08,88 00:37:36,26 26,99
15. 1232   P2 Mojžíšová Jaroslava Sportraces-Issac team 02:02:23,00 00:48:50,38 24,51
16. 1283   P2 Rabochová Linda 2V Bikers 02:07:20,95 00:53:48,33 23,56
17. 1025   P2 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 02:08:10,03 00:54:37,41 23,41
18. 1242   P2 Hořáková Markéta 02:12:49,14 00:59:16,52 22,59
19. 1221   P2 Brožová Jana 02:13:43,21 01:00:10,59 22,43
20. 1046   P2 Kottová Petra Author Sedláček Příbram 02:17:28,43 01:03:55,81 21,82
21. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 02:18:23,77 01:04:51,15 21,68 15
22. 1200   P2 Mánková Barbora 02:20:34,33 01:07:01,71 21,34
23. 1269   P2 Janotová Lucie 02:21:34,71 01:08:02,09 21,19
24. 1071   P2 Kelbichová Vendula KL Sport Most 02:22:12,50 01:08:39,88 21,10
25. 1011   P2 Turynová Hana KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:31:03,78 01:17:31,16 19,86
26. 1056   P2 Schäferová Pavlína Regal Bike 02:40:36,79 01:27:04,17 18,68
27. 1052   P2 Bloudková Jana 03:22:56,97 02:09:24,35 14,78
28. 1057   P2 Vorlová Martina 03:25:35,43 02:12:02,81 14,59

Skupina Junioři - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 01:05:15,54   22,99 15
2. 1217   P3 Pavlíček Patrik CK LOKO Rakovník 01:14:27,39 00:09:11,85 20,15
3. 1252   P3 Kouba Daniel 01:15:14,41 00:09:58,87 19,94
4. 1276   P3 Icha Aleš Cykloteam Ostrov 01:27:40,72 00:22:25,18 17,11
5. 1275   P3 Hudec Ondřej 2V Bikers 01:30:19,50 00:25:03,96 16,61
6. 1278   P3 Kozák Pavel 01:30:25,01 00:25:09,47 16,59
7. 1238   P3 Odvárka Václav 01:30:54,43 00:25:38,89 16,50
8. 1272   P3 Švehla Petr 2V Bikers 01:31:27,04 00:26:11,50 16,40
9. 1247   P3 Rajs Josef CK Loko Rakovník 01:31:29,59 00:26:14,05 16,39
10. 1248   P3 Čepička Václav Bruder team Slaný 01:39:17,01 00:34:01,47 15,11
11. 1302   P3 Kruliš Jan Stadion ... 01:40:29,57 00:35:14,03 14,93
12. 1256   P3 Lesage Marek Transbrody 01:41:01,65 00:35:46,11 14,85
13. 1257   P3 Lesage Radek Transbrody 01:41:03,85 00:35:48,31 14,84
14. 1301   P3 Pigl Jan Stadion ... 01:42:18,90 00:37:03,36 14,66
15. 1215   P3 Jílek Richard Žijeme jen jednou 02:18:37,01 01:13:21,47 10,82

Skupina Veteráni - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 378 1. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 01:51:41,24   26,86 35
2. 1021   P4 Vopat Milan 01:52:59,95 00:01:18,71 26,55
3. 1084   P4 Šesták Martin Cyklotrénink.com 01:53:17,42 00:01:36,18 26,48
4. 1059   P4 Šupich Martin Pítrs bikes 01:53:53,09 00:02:11,85 26,34
5. 1020   P4 Ingriš Patrik MTB-Nýřany 01:54:49,94 00:03:08,70 26,13
6. 1090   P4 Kalina Richard Rajkol Kladno 01:54:49,99 00:03:08,75 26,12
7. 462 2. Veteráni Kučera Jan KC Slavia Praha 01:57:34,73 00:05:53,49 25,51 32
8. 1038   P4 Zdeněk Richard kbely cycling team 02:03:02,46 00:11:21,22 24,38
9. 1107   P4 Celerin Ivan 02:03:03,44 00:11:22,20 24,38
10. 1041   P4 Pavlíček Richard CK LOKO Rakovník 02:03:18,51 00:11:37,27 24,33
11. 1031   P4 Kotlík Jiří CK Loko Rakovník 02:04:35,18 00:12:53,94 24,08
12. 1066   P4 Makoň Tomáš MCB Sokolov 02:06:55,84 00:15:14,60 23,63
13. 313 3. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 02:07:05,47 00:15:24,23 23,61 29
14. 395 4. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 02:08:40,53 00:16:59,29 23,31 27
15. 1082   P4 Beneš Martin Café Calabrone 02:08:54,16 00:17:12,92 23,27
16. 1070   P4 Špička Ivan 02:10:19,19 00:18:37,95 23,02
17. 1026   P4 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 02:11:49,73 00:20:08,49 22,76
18. 1065   P4 Tyxa Jan 02:12:54,73 00:21:13,49 22,57
19. 1099   P4 Pražák Petr Slávárna Suchomel 02:12:55,02 00:21:13,78 22,57
20. 1029   P4 Mareš David 02:14:06,90 00:22:25,66 22,37
21. 1040   P4 Babka Karel Author team Stupno 02:14:22,75 00:22:41,51 22,32
22. 386 5. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 02:14:24,09 00:22:42,85 22,32 26
23. 1086   P4 Mikulec Marian 02:14:57,57 00:23:16,33 22,23
24. 1049   P4 Říha Robert Ráj kol Kladno 02:17:38,59 00:25:57,35 21,80
25. 1063   P4 Roubík Petr 02:18:22,96 00:26:41,72 21,68
26. 1072   P4 Špička Petr 02:18:32,69 00:26:51,45 21,65
27. 1113   P4 Pondělníček Martin 02:21:02,23 00:29:20,99 21,27
28. 1087   P4 Joukl Přemysl Slušnej Voddíl 02:22:25,06 00:30:43,82 21,06
29. 1103   P4 Zína Jan 02:23:20,67 00:31:39,43 20,93
30. 1076   P4 Reiser Jan Kellys bikeranch team 02:24:29,51 00:32:48,27 20,76
31. 1042   P4 Burda Aleš BT Trubin 02:25:45,37 00:34:04,13 20,58
32. 1119   P4 Spal Jaroslav 02:26:44,81 00:35:03,57 20,44
33. 1008   P4 Madeja Libor 02:27:25,19 00:35:43,95 20,35
34. 1010   P4 Slavík Otomar 02:30:30,59 00:38:49,35 19,93
35. 1112   P4 Maissner Jaroslav 02:30:46,76 00:39:05,52 19,90
36. 1108   P4 Dubský Petr 02:30:48,41 00:39:07,17 19,89
37. 1061   P4 Kafka Václav 02:34:45,15 00:43:03,91 19,39
38. 1102   P4 Dubský Pavel 02:37:03,18 00:45:21,94 19,10
39. 1028   P4 Vaněček Michael Horolezecký klub Rakovník 02:37:03,93 00:45:22,69 19,10
40. 1067   P4 Mizena jindřich 02:39:08,62 00:47:27,38 18,85
41. 1095   P4 Jílek Milan Hrochomotiva RA 02:39:24,69 00:47:43,45 18,82
42. 1013   P4 Bartoš Josef 02:40:31,42 00:48:50,18 18,69
43. 1033   P4 Ekl Martin Biketeam Kralupy Eurobika Praha 02:45:04,25 00:53:23,01 18,17
44. 1073   P4 Kalina Vlasta Bohnická šlechta 02:52:49,37 01:01:08,13 17,36
45. 1019   P4 Láznička Marek 03:04:38,27 01:12:57,03 16,25

Kontakt na pořadatele závodu: 606648181

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.