Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

21.07.2018 - MTB Rakovnické cyklování XC - mistrovství UAC v závodě horských kol

Zobrazit:

Skupina Muži - 18 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1001   P1 Růžička Zbyněk Ski Paudera Staré Splavy 00:52:35,95   20,53
2. 91 1. Muži Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany 00:52:45,00 00:00:09,05 20,47 45
3. 1101   P1 Klasna Michal For Fun Cycling 00:52:52,51 00:00:16,56 20,43
4. 18 2. Muži Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:53:14,28 00:00:38,33 20,29 42
5. 1104   P1 Dvořák Miroslav DravecBikeRacingTeam 00:53:37,92 00:01:01,97 20,14
6. 1007   P1 Dobšovič Vojtěch Kellys bike ranch team 00:53:48,19 00:01:12,24 20,07
7. 113 3. Muži Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 00:53:52,33 00:01:16,38 20,05 39
8. 1011   P1 Markvart Vladislav MS Bike Academy racing 00:53:54,26 00:01:18,31 20,04
9. 1102   P1 Frák Tomáš AlphegaDravecBikeTeam 00:54:44,74 00:02:08,79 19,73
10. 1004   P1 Kindl Luláš KELLYSBIKERANCH TEAM 00:55:00,42 00:02:24,47 19,63
11. 1108   P1 Zima Ota Kellys Bike ranch 00:55:34,06 00:02:58,11 19,44
12. 1002   P1 Zima Martin Rendl Megič 00:56:30,69 00:03:54,74 19,11
13. 1009   P1 Tyrner Dominik SK kola Víšek Trek 00:56:37,15 00:04:01,20 19,07
14. 1003   P1 Hora Martin Rendl Megič 00:56:56,38 00:04:20,43 18,97
15. 1008   P1 Chaluš Jaroslav BEJKING TEAM 00:57:11,88 00:04:35,93 18,88
16. 1105   P1 Rybář Ivo CK LOKO Rakovník 00:58:14,37 00:05:38,42 18,54
17. 1111   P1 Polcar Tomáš 00:58:32,60 00:05:56,65 18,45
18. 1103   P1 Šindelář Jiří BTK EURO BIKE Praha 00:59:32,92 00:06:56,97 18,14
19. 1013   P1 Vítek Vít King Bike Chomutov 00:59:57,06 00:07:21,11 18,01
20. 1010   P1 Houdek Milan 2V Bikers 01:00:20,93 00:07:44,98 17,90
21. 94 4. Muži Souček Petr BIKEMARAST team 00:08:24,22 -1:15:48,27 128,52 37

Skupina Ženy - 10 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1405   P2 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 00:37:45,44   15,89
2. 1402   P2 Turynová Hana KELLYS BIKE RANCH TEAM 00:42:10,61 00:04:25,17 14,23
3. 1406   P2 Rybářová Martina CK Loko Rakovník 00:44:57,31 00:07:11,87 13,35
4. 1408   P2 Kelbichová Vendula KL Sport Most 00:46:14,83 00:08:29,39 12,97
5. 411 1. Ženy Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 00:46:23,03 00:08:37,59 12,94 18
6. 454 2. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:49:08,24 00:11:22,80 12,21 15

Skupina Junioři - 10 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 00:37:11,46   16,13 18

Skupina Veteráni - 18 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1301   P4 Karkoška Milan bajker.eu 00:37:03,64   29,14
2. 462 1. Veteráni Kučera Jan KC Slavia Praha 00:52:30,00 00:15:26,36 20,57 45
3. 1305   P4 Homolka Pavel TO EUROPE PEK SPORT 00:52:42,45 00:15:38,81 20,49
4. 1205   P4 Skůček Petr 00:52:44,08 00:15:40,44 20,48
5. 1306   P4 Bubla Ladislav GS Cykloteam Jistebnice 00:54:00,57 00:16:56,93 20,00
6. 1302   P4 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 00:54:36,05 00:17:32,41 19,78
7. 1208   P4 Kolařík Petr A.D.A. Otvice 00:55:05,97 00:18:02,33 19,60
8. 386 2. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 00:55:09,07 00:18:05,43 19,58 42
9. 1110   P4 Křižák Petr 00:55:52,96 00:18:49,32 19,33
10. 395 3. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 00:56:34,57 00:19:30,93 19,09 39
11. 1209   P4 Adamec Josev A.D.A. Otvice 00:57:41,98 00:20:38,34 18,72
12. 1308   P4 Houdek Vratislav 2V Bikers 00:58:19,36 00:21:15,72 18,52
13. 1307   P4 Bodó Ladislav Ramala Rakovník 00:58:56,45 00:21:52,81 18,32
14. 1203   P4 Pavlíček Richard CK LOKO Rakovník 01:00:03,18 00:22:59,54 17,98
15. 1303   P4 Hora Zdeněk Cyklokemp Pod lipou Roudnice nad Labem 01:00:36,33 00:23:32,69 17,82
16. 1206   P4 Kokotek Martin Ramala 01:04:46,99 00:27:43,35 16,67

Kontakt na pořadatele závodu: 606648181

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.