Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

16.06.2018 - Velká cena Úval

Zobrazit:

Skupina Muži - 28 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1150   P1 Sklenárik Filip Proefekt 01:23:11,53   20,19
2. 1164   P1 Janočko Ján Ski a Bike Centrum Radotín 01:27:15,96 00:04:04,43 19,25
3. 1140   P1 Květoň Jiří 01:31:28,34 00:08:16,81 18,37
4. 1158   P1 Šindelář Jiří BTK EURO BIKE Praha 01:33:40,73 00:10:29,20 17,93
5. 94 1. Muži Souček Petr BIKEMARAST team 01:35:45,05 00:12:33,52 17,55 35
6. 1132   P1 Klasna Michal 01:37:20,94 00:14:09,41 17,26
7. 1127   P1 Kouklík David 01:41:12,15 00:18:00,62 16,60
8. 1126   P1 Marták Petr Exportis Bike Club Praha 01:42:17,38 00:19:05,85 16,42
9. 1159   P1 Ečer Tomáš Truxxxik Cycling 01:43:25,92 00:20:14,39 16,24
10. 1163   P1 Glinz Jakub TTT 01:43:58,92 00:20:47,39 16,16
11. 1134   P1 Padyšák Jan 01:44:17,85 00:21:06,32 16,11
12. 1136   P1 Polan Michal KC Kutná Hora 01:44:49,89 00:21:38,36 16,03
13. 1167   P1 Svoboda Ondřej Hraničná u Lípy 01:45:38,22 00:22:26,69 15,90
14. 1151   P1 Pachta Štěpán Praha 01:48:34,42 00:25:22,89 15,47
15. 1143   P1 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 01:53:51,14 00:30:39,61 14,76
16. 105 2. Muži Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 01:53:56,15 00:30:44,62 14,75 32
17. 1165   P1 Žídek Tomáš 01:59:33,10 00:36:21,57 14,05
18. 1144   P1 Matoušková Markéta BTK EURO BIKE Praha 01:59:41,07 00:36:29,54 14,04
19. 1162   P1 Skřivánek #nejsembabovka 02:06:13,69 00:43:02,16 13,31
20. 1133   P1 Bejlek Evžen ACS1893 02:10:01,86 00:46:50,33 12,92
1128   P1 Šulc Petr Decathlon Czech republic 00:00:00,00  
1130   P1 Horák Martin Vinoř 00:00:00,00  
1145   P1 Hudeček Jiří GIANT TransBrdy 00:00:00,00  
1147   P1 Hurt Lukáš Horní Počernice 00:00:00,00  
1148   P1 Tabačko Šimon ebajk racing 00:00:00,00  
1149   P1 Bauer Zdeněk Chyňava MTB Team 00:00:00,00  
1157   P1 Šindelář Ondřej 00:00:00,00  
1160   P1 Nazarov Anton MTB Kiev 00:00:00,00  
1166   P1 Chaluš Jaroslav Bejking Team 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1021   P2 Serbusová Kateřina KILPI RACING TEAM 01:02:24,80   14,42
2. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 01:02:52,60 00:00:27,80 14,31 15
3. 1011   P2 Krejčíková Helena Vinohrady 01:09:29,51 00:07:04,71 12,95
4. 1023   P2 Lachmanová Anna Running Lions 01:09:50,33 00:07:25,53 12,89
5. 1020   P2 Vosecká Veronika Bikerental.cz 01:09:50,92 00:07:26,12 12,88
6. 1010   P2 Váchová Petra 01:13:33,69 00:11:08,89 12,23
7. 1013   P2 Teplá Jana ŠSK Újezd na Lesy / TTT 01:14:43,01 00:12:18,21 12,05
8. 1027   P2 Procházková Barbora Kráťa na Procházce 01:17:53,57 00:15:28,77 11,55
9. 1016   P2 Ottová Ivana LERIKA 01:21:22,13 00:18:57,33 11,06
10. 1001   P2 Pražáková Jana 01:33:11,05 00:30:46,25 9,66
11. 1003   P2 Záhumenská Lenka Exportis Bike Club Praha 01:51:12,05 00:48:47,25 8,09

Skupina Junioři - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1006   P3 Horák Michal OKSSAZ 00:53:39,03   16,78
2. 1014   P3 Tindel Štěpán Symbio+CE.Energy 00:56:36,83 00:02:57,80 15,90
3. 1002   P3 Černý Patrik SK velo Praha 01:05:47,11 00:12:08,08 13,68
4. 1022   P3 Naxera Vašek SK Velo 01:05:47,26 00:12:08,23 13,68
1004   P3 Bacílek Jakub Oceloví letci 00:00:00,00  

Skupina Veteráni - 28 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 378 1. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 01:28:42,26   18,94 35
2. 1141   P4 Procházka Jiří BTK EURO BIKE Praha 01:34:32,74 00:05:50,48 17,77
3. 1139   P4 Teplý Ondřej Hisport Team 01:36:51,38 00:08:09,12 17,35
4. 1142   P4 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 01:37:46,47 00:09:04,21 17,18
5. 1146   P4 Bittner Miroslav TTT 01:39:40,80 00:10:58,54 16,85
6. 1156   P4 Popelka Michal 01:40:30,90 00:11:48,64 16,71
7. 395 2. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:41:41,29 00:12:59,03 16,52 32
8. 313 3. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 01:43:11,53 00:14:29,27 16,28 29
9. 1161   P4 Holovič Martin 01:50:18,30 00:21:36,04 15,23
10. 1129   P4 Bacílková Lenka Oceloví letci 01:54:48,60 00:26:06,34 14,63
11. 1155   P4 Chvátal Vladimír Úvaly 02:16:47,99 00:48:05,73 12,28
1131   P4 Syrovatský Marek 00:00:00,00  
1154   P4 Kabát Jan 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 723713631

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.