Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

01.05.2018 - Cukroušův mazec

Zobrazit:

Skupina Muži - 69 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1052   P1 Tatíček Petr RAJEC TREK 02:50:20,00   24,31
2. 1040   P1 Hlůžek Radim SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:52:58,00 00:02:38,00 23,94
3. 1065   P1 Wolf jan Regal bike 02:58:09,00 00:07:49,00 23,24
4. 1018   P1 Vopat Milan GHOST Team 02:58:18,00 00:07:58,00 23,22
5. 1070   P1 Šindelář Petr 02:58:28,00 00:08:08,00 23,20
6. 1069   P1 Doležel Radovan 03:01:59,00 00:11:39,00 22,75
7. 43 1. Muži Hajný Martin MTBS.cz 03:09:02,00 00:18:42,00 21,90 35
8. 1093   P1 Válek Václav 03:09:07,00 00:18:47,00 21,89
9. 1071   P1 Steiner Petr auto I.S.R. 03:10:07,00 00:19:47,00 21,78
10. 1009   P1 Splítek Karel Charlieho andílci 03:11:05,00 00:20:45,00 21,67
11. 1066   P1 Novotný František 03:13:11,00 00:22:51,00 21,43
12. 1074   P1 Salaquarda Filip Auto I.S.R. 03:15:31,00 00:25:11,00 21,17
13. 1051   P1 Slavíček Marek Kellys Bikeranch Team 03:15:51,00 00:25:31,00 21,14
14. 1011   P1 Kyndl Lukáš BSK racing 03:16:43,00 00:26:23,00 21,05
15. 1044   P1 Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK 03:17:40,00 00:27:20,00 20,94
16. 1060   P1 Mach Tomasz Sportfuel.pl 03:18:05,00 00:27:45,00 20,90
17. 113 2. Muži Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 03:18:30,00 00:28:10,00 20,86 32
18. 1037   P1 Hájek Jan auto I.S.R. 03:20:42,00 00:30:22,00 20,63
19. 1024   P1 Vlachovský Michal 03:21:21,00 00:31:01,00 20,56
20. 112 3. Muži Šolc Radek Cyklotrenink.com 03:21:42,00 00:31:22,00 20,53 29
21. 1073   P1 Reichert Vojtěch Auto I.S.R. 03:25:00,00 00:34:40,00 20,20
22. 1008   P1 Klasna Michal For Fun Cycling 03:26:41,00 00:36:21,00 20,03
23. 1029   P1 Hora Martin penzion Avionika 03:37:45,00 00:47:25,00 19,01
24. 1098   P1 Karban Vlastimil 03:38:37,00 00:48:17,00 18,94
25. 1039   P1 Korbel Milos Kata a Martina bike team 03:42:29,00 00:52:09,00 18,61
26. 1053   P1 Čapek Jiří Válec Úvaly 03:48:01,00 00:57:41,00 18,16
27. 1021   P1 Svoboda Josef WWW.COREX.CZ 03:48:20,00 00:58:00,00 18,13
28. 1004   P1 Trojan Tomáš 03:50:16,00 00:59:56,00 17,98
29. 1087   P1 Voves Jakub 04:05:51,00 01:15:31,00 16,84
30. 1025   P1 Atanasov Filip 04:40:41,00 01:50:21,00 14,75
31. 1035   P1 Mašín Roman KC Slavia Praha 01:06:55,00 -2:16:35,00 61,87
32. 1075   P1 Smola Karel Auto I.S.R. 01:12:14,00 -2:21:54,00 57,31
33. 85 4. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:21:46,00 -2:31:26,00 50,63 27
1012   P1 Provazník Jan Bohutín 00:00:00,00  
1081   P1 Bárta Luboš 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 35 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1407   P2 Serbusová Kateřina Kilpi racing team 01:59:54,00   17,51
2. 1434   P2 Ostrčilová Dája 02:07:33,00 00:07:39,00 16,46
3. 1327   P2 Ficová Radka STS Chvojkovice Brod "B" 02:07:41,00 00:07:47,00 16,45
4. 1422   P2 Hrubá Hana BSK Racing 02:15:05,00 00:15:11,00 15,55
5. 1437   P2 Tomíková Dagmar 02:25:21,00 00:25:27,00 14,45
6. 1310   P2 Popjuková Květa 02:26:06,00 00:26:12,00 14,37
7. 1100   P2 Hrabaňová Hana 02:55:53,00 00:55:59,00 11,94
8. 1324   P2 Kopecká Tereza 03:03:53,00 01:03:59,00 11,42
9. 1369   P2 Komárková Jitka bajker.eu 03:18:00,00 01:18:06,00 10,61
10. 1372   P2 Dudova Veronika Rozinka 03:31:18,00 01:31:24,00 9,94
11. 1438   P2 Urbanová Martina 01:40:37,00 -1:40:43,00 20,87
12. 1090   P2 Šulcová Eliška 01:48:15,00 -1:48:21,00 19,40
13. 321 1. Ženy Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 01:49:39,00 -1:49:45,00 19,15 15
14. 1408   P2 Janoušková Vendula LK Škoda Plzeň 01:56:14,00 -1:56:20,00 18,07
15. 1376   P2 Nestlerová Klára Koloshop team 01:59:46,00 -1:59:52,00 17,53
16. 1089   P2 Kezbichová Vendula KL Sport Most 02:01:05,00 00:01:11,00 17,34
17. 1405   P2 Nosáková Alice 02:04:19,00 00:04:25,00 16,89
18. 1406   P2 Turynová Hana KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:06:28,00 00:06:34,00 16,61
19. 1360   P2 Koucká Kateřina 02:28:01,00 00:28:07,00 14,19
20. 1424   P2 Schäferová Pavlína 01:01:54,00 -1:02:00,00 33,93

Skupina Junioři - 35 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 01:32:09,00   22,79 15
2. 1320   P3 Hovorka Daniel Panda team 01:32:10,00 00:00:01,00 22,78
3. 1358   P3 Pavlíček Tomáš STS Chvojkovice-Brod"B" 02:09:31,00 00:37:22,00 16,21
4. 1095   P3 Procházka Karel 03:27:41,00 01:55:32,00 10,11

Skupina Veteráni - 69 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1067   P4 Mareš Vojtěch Bikeclinic Cannondale 03:04:08,00   22,48
2. 1019   P4 Vopat Milan Rakovník 03:09:15,00 00:05:07,00 21,88
3. 1046   P4 Nestler Josef KL Sport Most 03:10:09,00 00:06:01,00 21,77
4. 1007   P4 Žákovský Marek Cabtech 03:13:26,00 00:09:18,00 21,40
5. 1055   P4 Hraběta Miroslav CK Tulák po hvězdách 03:15:03,00 00:10:55,00 21,23
6. 1043   P4 Nebeský Tomáš Varta 03:18:12,00 00:14:04,00 20,89
7. 1068   P4 Prokop Michal 03:21:42,00 00:17:34,00 20,53
8. 1072   P4 Bič Tomáš auto I.S.R. 03:26:20,00 00:22:12,00 20,06
9. 1028   P4 Karkoška Milan bajker.eu 03:27:02,00 00:22:54,00 20,00
10. 1042   P4 Smetana Petr 03:29:07,00 00:24:59,00 19,80
11. 1613   P4 Dvořák Otakar 03:29:58,00 00:25:50,00 19,72
12. 1057   P4 Granát David KL Sport Děčín 03:30:58,00 00:26:50,00 19,62
13. 1082   P4 Hašlar Oldřich 03:31:19,00 00:27:11,00 19,59
14. 1078   P4 Bloudek Ondřej 03:31:19,00 00:27:11,00 19,59
15. 1013   P4 Celerin Ivan 03:33:03,00 00:28:55,00 19,43
16. 1076   P4 Hrubý Jaroslav 03:33:04,00 00:28:56,00 19,43
17. 1094   P4 Svoboda Radek 03:34:37,00 00:30:29,00 19,29
18. 395 1. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 03:35:26,00 00:31:18,00 19,22 35
19. 1038   P4 Aust Martin 03:35:34,00 00:31:26,00 19,21
20. 1092   P4 Novák Tomáš 03:38:06,00 00:33:58,00 18,98
21. 1023   P4 Čechura Jiří Čistý sport 03:38:31,00 00:34:23,00 18,95
22. 1064   P4 Krob Zdeněk 03:39:06,00 00:34:58,00 18,90
23. 1031   P4 Lanka Petr R2 This team is 40+ 03:42:00,00 00:37:52,00 18,65
24. 1014   P4 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 03:42:04,00 00:37:56,00 18,64
25. 1002   P4 Koudelka Drahomir Meixner Consulting 03:46:45,00 00:42:37,00 18,26
26. 1077   P4 Veselý Miroslav KL Sport 03:47:09,00 00:43:01,00 18,23
27. 1061   P4 Papež Tomáš 03:47:38,00 00:43:30,00 18,19
28. 1010   P4 Lukáš Petr rideko bike 03:47:59,00 00:43:51,00 18,16
29. 1083   P4 Karella Michal 03:48:26,00 00:44:18,00 18,12
30. 1045   P4 Svatý Jakub 04:00:07,00 00:55:59,00 17,24
31. 1086   P4 Hlávek Zdeněk 04:01:10,00 00:57:02,00 17,17
32. 386 2. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 04:05:34,00 01:01:26,00 16,86 32
33. 1041   P4 Dolejší Blahoslav 04:11:16,00 01:07:08,00 16,48
34. 1017   P4 Jiránek Petr PM KH 04:11:19,00 01:07:11,00 16,47
35. 1005   P4 Holub Martin 3M 04:11:44,00 01:07:36,00 16,45
36. 1079   P4 Rédon Tony 04:12:37,00 01:08:29,00 16,39
37. 1084   P4 Linhart Martin 04:20:24,00 01:16:16,00 15,90
38. 1015   P4 Urban David Arcadis Czech Republic 04:27:19,00 01:23:11,00 15,49
39. 1003   P4 Kloubek Vladimír ŠVIHÁCI 04:28:59,00 01:24:51,00 15,39
40. 1001   P4 Ježek Martin 3M 04:29:13,00 01:25:05,00 15,38
41. 1063   P4 Kantor Martin 04:37:57,00 01:33:49,00 14,89
42. 1022   P4 Pavelka Milan Supové Mexika 04:40:42,00 01:36:34,00 14,75
43. 1049   P4 Balík petr Volvo autoslužbyštěrboholy team 04:51:23,00 01:47:15,00 14,21
44. 1059   P4 Warmitto Daniel Sportfuel.pl 02:00:05,00 -2:55:57,00 34,48
45. 1034   P4 Dvořáček Michal KPO 02:23:11,00 -1:19:03,00 28,91
46. 1062   P4 Trux Miloš 01:08:39,00 -2:04:31,00 60,31
47. 1058   P4 Kraus Marek Varta Hosté 01:16:01,00 -2:11:53,00 54,46
48. 1036   P4 Sailer Tomáš R2 - This team is 40+ 01:16:05,00 -2:11:57,00 54,41
1006   P4 Čubok Marián Praotec čert 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 736612789

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.