Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

22.04.2018 - Bikeranch Cup Višňovka

Zobrazit:

Skupina Muži - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1084   P1 Milan Vopat GHOST Team 40:20:00,00   0,50
2. 1091   P1 Milan Hanyk SKIBIKECENTRUM.CZ team 40:40:00,00 00:20:00,00 0,49
3. 1087   P1 Ota Zima Kellys Bikeranch team 42:36:00,00 02:16:00,00 0,47
4. 1085   P1 Lukáš Kindl Kellys BikeRanch Team 43:33:00,00 03:13:00,00 0,46
5. 1090   P1 Marek Šroll Velocentrum - Stratos Auto 43:45:00,00 03:25:00,00 0,46
6. 1083   P1 Jakub Král Sportovní Tým Kola Koblížek 44:45:00,00 04:25:00,00 0,45
7. 18 1. Muži Sobek Ondřej Stark Cycling Team 45:09:00,00 04:49:00,00 0,44 35
8. 1086   P1 Daniel Drinka Křižák Team 46:30:00,00 06:10:00,00 0,43
9. 75 2. Muži Vycudilík Petr Žádný tým 47:15:00,00 06:55:00,00 0,42 32
10. 1088   P1 Vojtěch Dobšovič Kellys BikeRanch Team 47:35:00,00 07:15:00,00 0,42
11. 43 3. Muži Hajný Martin MTBS.cz 47:56:00,00 07:36:00,00 0,42 29
12. 94 4. Muži Souček Petr BIKEMARAST team 47:57:00,00 07:37:00,00 0,42 27

Skupina Ženy - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1489   P2 Mariana Sopoušková Sk Kola Víšek 39:03:00,00   0,51
2. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 41:17:00,00 02:14:00,00 0,48 15
3. 1487   P2 Vendula Strakatá Dukla Praha 43:44:00,00 04:41:00,00 0,46
4. 1479   P2 Klára Nestlerová Koloshop team 44:10:00,00 05:07:00,00 0,45
5. 1483   P2 Lenka Švandová bikero.cz 45:07:00,00 06:04:00,00 0,44
6. 1481   P2 Radka Halšková 45:08:00,00 06:05:00,00 0,44
7. 1482   P2 Markéta Kleisnerová Černí koně 45:09:00,00 06:06:00,00 0,44
1348   P2 Kateřina Mertenová Oplt Cycling 00:00:00,00  

Skupina Veteráni - 20 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 378 1. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 39:59:00,00   0,50 35
2. 390 2. Veteráni Kadleček František bajker.eu 40:25:00,00 00:26:00,00 0,49 32
3. 1341   P4 Richard Zdeněk Kbely Cycling Team 41:06:00,00 01:07:00,00 0,49
4. 1349   P4 Adam Lávička Kellys Bikeranch team 41:41:00,00 01:42:00,00 0,48
5. 395 3. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 42:04:00,00 02:05:00,00 0,48 29
6. 1342   P4 Petr Rezek Kona Cycling Point 42:15:00,00 02:16:00,00 0,47
7. 461 4. Veteráni Zimmel Václav Dexter Cycling 42:33:00,00 02:34:00,00 0,47 27
8. 1354   P4 Ondřej Švec Dexter Cycling 42:33:00,00 02:34:00,00 0,47
9. 1346   P4 Igor Beznosov BeVa Bike Benešov 42:53:00,00 02:54:00,00 0,47
10. 313 5. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 43:16:00,00 03:17:00,00 0,46 26
11. 1340   P4 Jakub Mikeš 43:38:00,00 03:39:00,00 0,46
12. 1351   P4 Jan Soukup FBC Spartak Rokytnice 44:17:00,00 04:18:00,00 0,45
13. 1347   P4 Petr Vališ BeVa Bike Benešov 44:52:00,00 04:53:00,00 0,45
14. 1358   P4 Jiří Dušek Ski a Bike Club Radotín 45:00:00,00 05:01:00,00 0,44
15. 1357   P4 Ondřej Karnet CykloVAPE Factory Team 45:34:00,00 05:35:00,00 0,44
16. 1355   P4 Jan Kubát 46:00:00,00 06:01:00,00 0,43
17. 1345   P4 Tomáš Mastík Černí koně 46:17:00,00 06:18:00,00 0,43
18. 1350   P4 Radek Žák Černí Koně 46:18:00,00 06:19:00,00 0,43

Kontakt na pořadatele závodu: 602255410

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.