Závody a výsledky / 2018 / MTB / Výsledky

07.04.2018 - MTB For Bike Praha

Zobrazit:

Skupina Muži - 42 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1001   P1 Škarnitzl Jan Mitas Trek 01:26:27,00   29,15
2. 1041   P1 Mader Daniel Česká spořitelna - Accolade cycling team 01:27:56,00 00:01:29,00 28,66
3. 1003   P1 Tatíček Petr RAJEC TREK 01:28:24,00 00:01:57,00 28,51
4. 1056   P1 Kunt Lukáš GHOST Team 01:30:47,00 00:04:20,00 27,76
5. 1060   P1 Hlůžek Radim SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:32:47,00 00:06:20,00 27,16
6. 1062   P1 Vopat Milan GHOST Team 01:34:20,00 00:07:53,00 26,71
7. 1028   P1 Sládek Tomáš - 01:36:20,00 00:09:53,00 26,16
8. 1057   P1 Tyrner Dominik LK Škoda Plzeň 01:38:07,00 00:11:40,00 25,68
9. 1081   P1 Fiala Tomáš GAPP System--Cabtech 01:38:42,00 00:12:15,00 25,53
10. 1064   P1 Stehno Filip Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:39:46,00 00:13:19,00 25,26
11. 1076   P1 Kovářík Tomáš www.vikingfootwear.cz 01:41:16,00 00:14:49,00 24,88
12. 1025   P1 Janáček Zdeněk Plzeň 01:27:14,00 00:00:47,00 28,89
13. 1035   P1 Markes Jirka Trimet Dobříš 01:27:24,00 00:00:57,00 28,83
14. 112 1. Muži Šolc Radek Cyklotrenink.com 01:29:21,00 00:02:54,00 28,20 35
15. 1030   P1 Simon Lebailly 01:30:37,00 00:04:10,00 27,81
16. 1069   P1 Verstraeten Frank 01:31:06,00 00:04:39,00 27,66
17. 1015   P1 Šebesta Jaroslav GAPP System--Cabtech 01:32:17,00 00:05:50,00 27,31
18. 75 2. Muži Vycudilík Petr Žádný tým 01:32:32,00 00:06:05,00 27,23 32
19. 1050   P1 Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:33:02,00 00:06:35,00 27,09
20. 94 3. Muži Souček Petr BIKEMARAST team 01:33:14,00 00:06:47,00 27,03 29
21. 1036   P1 Bělecký Petr Bitters cyklofit cykling team 01:33:33,00 00:07:06,00 26,94
22. 1066   P1 Jaderný Petr Parker 01:35:08,00 00:08:41,00 26,49
23. 1040   P1 Oros Michal Continental 01:36:22,00 00:09:55,00 26,15
24. 1074   P1 Polan Michal KC Kutná Hora 01:37:19,00 00:10:52,00 25,89
25. 1088   P1 Voves Jakub ST Jana Vovese 01:37:44,00 00:11:17,00 25,78
26. 1038   P1 Janáček Radek Plzeň 01:37:55,00 00:11:28,00 25,74
27. 1078   P1 Jindra Jan 01:40:42,00 00:14:15,00 25,02
28. 1070   P1 Zámečník René bajker.eu 01:40:51,00 00:14:24,00 24,99
29. 1010   P1 Nevole Ondřej 01:42:55,00 00:16:28,00 24,49
30. 1011   P1 Patlevič Michal Toi Toi Cykloklub Slaný 01:43:12,00 00:16:45,00 24,42
31. 85 4. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:44:21,00 00:17:54,00 24,15 27
32. 1048   P1 Krošlak Marian 01:28:49,00 00:02:22,00 28,37
33. 1024   P1 Oupicky Lukas GENESIS BIKE 01:29:37,00 00:03:10,00 28,12
34. 1023   P1 Pilc Daniel 01:42:33,00 00:16:06,00 24,57
35. 1058   P1 Klimeš Ondřej 01:47:48,00 00:21:21,00 23,38
36. 1009   P1 Dlubal Jan 01:50:13,00 00:23:46,00 22,86
37. 1051   P1 Insausti Javier 01:28:37,00 00:02:10,00 28,44
1071   P1 Tomek Pavel 00:00:00,00  
1059   P1 Vala Jiří 00:00:00,00  
1084   P1 Jílek Zdeněk Erste premier mtb team 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 42 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1075   P2 Pichlíková Jana Erste premier mtb team 01:39:45,00   25,26
2. 1002   P2 Cesnaková Milena Maloja - Rocky Mountain Team 01:30:17,00 -1:50:32,00 27,91
3. 1008   P2 Kuntová Vendula Ghost Team 01:35:34,00 -1:55:49,00 26,37
4. 1055   P2 Pejšová Kristýna Superior Suninvent Team 01:38:50,00 -1:59:05,00 25,50
5. 454 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 01:39:16,00 -1:59:31,00 25,39 15
6. 9999   P2 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 01:37:26,00 -1:57:41,00 25,86

Skupina Junioři - 42 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1044   P3 Hořák Radek Kolokrám 01:32:43,00   27,18
2. 377 1. Junioři Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 01:37:02,00 00:04:19,00 25,97 15
3. 1065   P3 Tindel Štěpán Symbio+ CE.Energy 01:33:18,00 00:00:35,00 27,01
1031   P3 Šmejkal Radek Rekord 00:00:00,00  
1068   P3 Beránek Maxmilián AK Blansko Dvorská 00:00:00,00  

Skupina Veteráni - 42 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1079   P4 Hruška Jan GHOST Team 01:32:55,00   27,12
2. 1021   P4 Šípal Ivan Alltraining 01:34:25,00 00:01:30,00 26,69
3. 1086   P4 Fedak Ruslan Kola Svorada 01:34:25,00 00:01:30,00 26,69
4. 1080   P4 Kopecký Lukáš Prestige cycling team 01:34:29,00 00:01:34,00 26,67
5. 1046   P4 Lepič Martin PRODOLI Racing Team 01:38:46,00 00:05:51,00 25,51
6. 1027   P4 Kučera Roman Alltraining.cz 01:39:35,00 00:06:40,00 25,31
7. 1033   P4 Vopat Milan Rakovník 01:40:03,00 00:07:08,00 25,19
8. 1073   P4 Semerád Ondřej Revitbuild MTB team / magazín Velo 01:41:14,00 00:08:19,00 24,89
9. 404 1. Veteráni Kuchař Martin Kbely cycling team 01:28:07,00 -1:55:12,00 28,60 35
10. 378 2. Veteráni Šulc David Dexter Cycling 01:28:11,00 -1:55:16,00 28,58 32
11. 1014   P4 Hrnčíř Martin Zdiby 01:28:38,00 -1:55:43,00 28,43
12. 1006   P4 Zdeněk Richard Kbely cycling team 01:33:05,00 00:00:10,00 27,07
13. 1072   P4 Tindel Petr Symbio+BMC 01:33:18,00 00:00:23,00 27,01
14. 1052   P4 Svoboda Radek Praha 01:33:49,00 00:00:54,00 26,86
15. 1049   P4 Bubla Ladislav GS CYKLOTEAM JISTEBNICE 01:35:02,00 00:02:07,00 26,52
16. 395 3. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:35:49,00 00:02:54,00 26,30 29
17. 1083   P4 Tyxa Jan Kladno 01:36:38,00 00:03:43,00 26,08
18. 1037   P4 Ramba martin 01:39:50,00 00:06:55,00 25,24
19. 1019   P4 Bumbálek František Kellys Bikeranch Team 01:40:50,00 00:07:55,00 24,99
20. 386 4. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 01:41:29,00 00:08:34,00 24,83 27
21. 1061   P4 Rameš Jiří Kbely cycling team 01:44:57,00 00:12:02,00 24,01
22. 1042   P4 Čermák Jan 01:27:24,00 -1:54:29,00 28,83
23. 1063   P4 Stehno Milan Family Team 01:29:57,00 -1:57:02,00 28,02
24. 1026   P4 Bareš Vilém 01:30:21,00 -1:57:26,00 27,89
25. 1020   P4 Slavík Josef STS Chvojkovice - Brod 01:31:17,00 -1:58:22,00 27,61
26. 1012   P4 Holovič Martin 01:33:58,00 00:01:03,00 26,82
27. 1016   P4 Šmejkal Radek Rekord 01:36:54,00 00:03:59,00 26,01
28. 1018   P4 Simunek Ondrej Cyklo Bartys 01:46:09,00 00:13:14,00 23,74
29. 1053   P4 Planeta Boris 01:47:44,00 00:14:49,00 23,39
30. 1054   P4 Kost Kamil 01:36:47,00 00:03:52,00 26,04
1032   P4 Klíma Jiří 00:00:00,00  
1043   P4 Svoboda Miroslav 00:00:00,00  
1067   P4 Beránek Radek Blansko 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603418856

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.