Závody a výsledky / 2017 / Silnice / Výsledky

16.09.2017 - Časovka do vrchu - Račice nad Berounkou

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 4,6 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Somr Michael LAWI Stars 00:10:50,09   25,47 100
2. 306 2. 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:10:54,97 00:00:04,88 25,28 100
3. 11 3. 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:10,96 00:00:20,87 24,68 90
4. 706 4.   P2 Hula Robert TJ Lokomotiva Beroun 00:11:14,65 00:00:24,56 24,55
5. 117 5. 1. A Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:20,01 00:00:29,92 24,35 85
6. 302 6. 2. C Mužík Vít LAWI Stars 00:11:22,30 00:00:32,21 24,27 90
7. 25 7. 2. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 00:11:23,60 00:00:33,51 24,22 81
8. 301 8. 3. C Janoušek Libor LAWI Stars 00:11:23,89 00:00:33,80 24,21 85
9. 467 9. 4. C Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 00:11:33,45 00:00:43,36 23,88 81
10. 319 10. 1. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:33,83 00:00:43,74 23,87 78
11. 4 11. 3. B Miller Milan Tama Královice 00:11:34,02 00:00:43,93 23,86 78
12. 601 12.   P1 Ptáčník Filip CK Bicisport 00:11:37,77 00:00:47,68 23,73
13. 52 13. 4. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:11:41,58 00:00:51,49 23,60 76
14. 705 14.   P2 Klika Antonín SKP Beroun 00:11:49,41 00:00:59,32 23,34
15. 3 15. 3. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:11:57,10 00:01:07,01 23,09 75
16. 305 16. 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:12:10,81 00:01:20,72 22,66 76
17. 707 17.   P2 Kopelent David Alltraining 00:12:16,75 00:01:26,66 22,48
18. 444 18. 6. C Šulc David Dexter Cycling 00:12:19,15 00:01:29,06 22,40 75
19. 356 19. 2. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:12:25,55 00:01:35,46 22,21 74
20. 353 20. 3. D Dubitzký Pavel PCK Louda 00:12:27,04 00:01:36,95 22,17 73
21. 370 21. 4. D Michal Petr CSK Markus 00:12:32,43 00:01:42,34 22,01 72
22. 335 22. 7. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:12:37,18 00:01:47,09 21,87 71
23. 308 23. 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:12:46,40 00:01:56,31 21,61 70
24. 8 24. 5. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:12:50,90 00:02:00,81 21,48 74
25. 22 25. 6. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:12:51,65 00:02:01,56 21,46 73
26. 312 26. 5. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:12:57,89 00:02:07,80 21,29 69
27. 30 27. 4. A Slaboch David Stark Cycling Team 00:13:00,41 00:02:10,32 21,22 72
28. 702 28.   P2 Vlček Jiří CK Vynohradské šlapky 00:13:09,53 00:02:19,44 20,97
29. 380 29. 6. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:13:19,95 00:02:29,86 20,70 68
30. 386 30. 9. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:13:28,52 00:02:38,43 20,48 67
31. 710 31.   P2 Součková Anna CK Loko Rakovník 00:13:28,78 00:02:38,69 20,48
32. 387 32. 10. C Černý Luboš CFC Kladno 00:13:34,64 00:02:44,55 20,33 66
33. 316 33. 11. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:13:46,74 00:02:56,65 20,03 65
34. 322 34. 12. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:13:53,88 00:03:03,79 19,86 64
35. 330 35. 1. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 00:13:58,33 00:03:08,24 19,75 63
36. 24 36. 7. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:14:00,59 00:03:10,50 19,70 71
37. 315 37. 7. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:14:05,75 00:03:15,66 19,58 62
38. 314 38. 13. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:14:26,01 00:03:35,92 19,12 61
39. 349 39. 1. E Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:14:48,16 00:03:58,07 18,65 60
40. 454 40. 8. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:14:54,37 00:04:04,28 18,52 59
41. 352 41. 9. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:14:55,88 00:04:05,79 18,48 58
42. 704 42.   P2 Popek Oliver CK Bicisport 00:15:09,93 00:04:19,84 18,20
43. 324 43. 2. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:15:29,16 00:04:39,07 17,82 57
44. 700 44.   P2 Šabaková Klára TJ Lokomotiva Beroun 00:15:40,12 00:04:50,03 17,61
45. 604 45.   P1 Kolenko Petr Hořovice 00:16:41,24 00:05:51,15 16,54
46. 365 46. 3. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:17:34,94 00:06:44,85 15,70 56
47. 703 47.   P2 Thumová Kamila SportRaces-Issac Team 00:17:46,80 00:06:56,71 15,52

Kontakt na pořadatele závodu: 721505337


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 90 b
  • Černý Jiří (A) 85 b
  • Vohnik Stanislav (D) 78 b
Celkem bodů 353 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (E) 60 b
Celkem bodů 60 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 71 b
  • Černý Luboš (C) 66 b
Celkem bodů 137 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 70 b
Celkem bodů 70 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 72 b
Celkem bodů 72 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Šulc David (C) 75 b
  • Cafourek Václav (C) 71 b
  • Postler Jiří (D) 69 b
Celkem bodů 291 b

DNT Chomutov

  • Jirásek Jaroslav (E) 56 b
Celkem bodů 56 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

LAWI Stars

  • Somr Michael (B) 100 b
  • Mužík Vít (C) 90 b
  • Janoušek Libor (C) 85 b
Celkem bodů 275 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 75 b
  • Zadáková Klára (Ž) 63 b
Celkem bodů 138 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 81 b
  • Sotorník Jan (B) 76 b
  • Černý Jan (B) 73 b
  • Slaboch David (A) 72 b
Celkem bodů 302 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.