Závody a výsledky / 2017 / Silnice / Výsledky

17.09.2017 - Klikovy vrchy

Zobrazit:

Skupina AB - 65 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 618   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier 01:50:56,00   35,16
2. 11 1. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 01:50:56,00   35,16 100
3. 1 2. B Somr Michael LAWI Stars 01:50:56,00   35,16 90
4. 608   P1 Nežerka Václav Topforex Lapierre 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
5. 603   P1 Bouček Jakub CK Příbram - FANY GASTRO 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
6. 602   P1 Kuba Karel CK Příbram - FANY GASTRO 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
7. 111 3. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 01:50:58,00 00:00:02,00 35,15 85
8. 18 4. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 01:50:59,00 00:00:03,00 35,14 81
9. 17 5. A Tvrz Lukáš Truxxxik Cycling 01:51:00,00 00:00:04,00 35,14 78
10. 605   P1 Vyplel Jakub Author Team Stupno 01:51:00,00 00:00:04,00 35,14
11. 25 6. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 01:51:02,00 00:00:06,00 35,12 76
12. 15 7. B Kotrlík Tomáš LAWI Stars 01:51:05,00 00:00:09,00 35,11 75
13. 117 8. A Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:51:09,00 00:00:13,00 35,09 74
14. 3 9. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 01:51:11,00 00:00:15,00 35,08 73
15. 39 10. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:53:07,00 00:02:11,00 34,48 72
16. 4 11. B Miller Milan Tama Královice 01:55:03,00 00:04:07,00 33,90 71
17. 2 12. A Novák Vít CFC Kladno 01:55:03,00 00:04:07,00 33,90 70
18. 604   P1 Čekal Josef Kooperativa Jablonec 01:55:04,00 00:04:08,00 33,89
19. 34 13. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 01:55:04,00 00:04:08,00 33,89 69
20. 22 14. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:57:40,00 00:06:44,00 33,14 68
21. 8 15. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:57:40,00 00:06:44,00 33,14 67
22. 607   P1 Cupl Tomáš Team Max Hüczeler 01:57:41,00 00:06:45,00 33,14
23. 616   P1 Husák Tomáš 01:57:43,00 00:06:47,00 33,13
24. 30 16. A Slaboch David Stark Cycling Team 01:57:43,00 00:06:47,00 33,13 66
25. 613   P1 Maleček Petr 01:57:44,00 00:06:48,00 33,13
26. 12 17. B Beneš Petr Truxxxik Cycling 01:58:13,00 00:07:17,00 32,99 65
27. 6 18. B Procházka Milan Dexter Cycling 01:58:24,00 00:07:28,00 32,94 64
28. 619   P1 Kot Josef 01:59:33,00 00:08:37,00 32,62
29. 64 19. B Zimmel Václav Dexter Cycling 02:05:16,00 00:14:20,00 31,13 63
30. 606   P1 Švec Peter 02:13:21,00 00:22:25,00 29,25
31. 24 20. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:14:10,00 00:23:14,00 29,07 62
32. 617   P1 Slovák Petr 02:17:50,00 00:26:54,00 28,30
33. 609   P1 Bezdička Miroslav CS Stodůlky 02:21:11,00 00:30:15,00 27,62
34. 32 21. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:29:05,00 00:38:09,00 26,16 61
35. 615   P1 Ukraintsev Egor dojedu ne poslední ! 03:33:00,00 01:42:04,00 18,31
601   P1 Měšťan Matouš CK Příbram - FANY GASTRO 00:00:00,00  
610   P1 Drga Marek 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 65 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 306 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:47:43,00   36,21 100
2. 702   P2 Průcha Bedřich Cykloservex - Duratec 01:47:43,00   36,21
3. 302 2. C Mužík Vít LAWI Stars 01:48:57,00 00:01:14,00 35,80 90
4. 301 3. C Janoušek Libor LAWI Stars 01:49:03,00 00:01:20,00 35,76 85
5. 303 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:26,00 00:06:43,00 34,08 81
6. 467 5. C Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 01:54:30,00 00:06:47,00 34,06 78
7. 319 6. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:30,00 00:06:47,00 34,06 76
8. 305 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:54:31,00 00:06:48,00 34,06 75
9. 700   P2 Vondráček Jan CK Příbram - FANY GASTRO 01:55:15,00 00:07:32,00 33,84
10. 361 8. C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:56:48,00 00:09:05,00 33,39 74
11. 370 9. D Michal Petr CSK Markus 01:57:26,00 00:09:43,00 33,21 73
12. 444 10. C Šulc David Dexter Cycling 01:57:31,00 00:09:48,00 33,19 72
13. 356 11. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 01:57:35,00 00:09:52,00 33,17 71
14. 353 12. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:59:16,00 00:11:33,00 32,70 70
15. 709   P2 Blažek Jiří Turistika Mariánské Lázně 01:59:50,00 00:12:07,00 32,55
16. 717   P2 Papež Tomáš Messenger Praha 02:00:01,00 00:12:18,00 32,50
17. 312 13. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:00:51,00 00:13:08,00 32,27 69
18. 472 14. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 02:00:55,00 00:13:12,00 32,25 68
19. 340 15. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:00:55,00 00:13:12,00 32,25 67
20. 714   P2 Soukup Milan 02:00:58,00 00:13:15,00 32,24
21. 387 16. C Černý Luboš CFC Kladno 02:00:58,00 00:13:15,00 32,24 66
22. 366 17. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 02:00:59,00 00:13:16,00 32,24 65
23. 705   P2 Vlček Jiří Vinohradské Šlapky 02:01:09,00 00:13:26,00 32,19
24. 713   P2 Kopelent David Alltraining 02:02:29,00 00:14:46,00 31,84
25. 316 18. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:02:42,00 00:14:59,00 31,78 64
26. 330 19. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 02:02:52,00 00:15:09,00 31,74 63
27. 315 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:04:50,00 00:17:07,00 31,24 62
28. 701   P2 Otta Josef CK Příbram - FANY GASTRO 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08
29. 711   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08
30. 386 21. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08 61
31. 345 22. C Kozel František Green Energy Sport System 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97 60
32. 328 23. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97 59
33. 719   P2 Součková Anna CK Loko Rakovník 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97
34. 377 24. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:10:25,00 00:22:42,00 29,90 58
35. 710   P2 Pěnkava Milan Turistika Mariánské Lázně 02:10:35,00 00:22:52,00 29,87
36. 321 25. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:10:48,00 00:23:05,00 29,82 57
37. 706   P2 Pokorný Ladislav Kbely Cycling Team 02:10:56,00 00:23:13,00 29,79
38. 408 26. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 02:14:50,00 00:27:07,00 28,92 56
39. 493 27. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 02:15:18,00 00:27:35,00 28,82 55
40. 708   P2 Vondráček Štěpán CK Příbram - FANY GASTRO 02:15:48,00 00:28:05,00 28,72
41. 703   P2 Heller Vlastimil Koloshop Teplice 02:17:16,00 00:29:33,00 28,41
42. 477 28. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:31,00 00:30:48,00 28,16 54
43. 325 29. D Vaněk Jiří Žádný tým 02:18:44,00 00:31:01,00 28,11 53
44. 352 30. D Stark Michal Stark Cycling Team 02:19:05,00 00:31:22,00 28,04 52
45. 376 31. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:20:54,00 00:33:11,00 27,68 51
46. 322 32. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:22:36,00 00:34:53,00 27,35 50
47. 712   P2 Král Josef JKF Jaroměř 02:22:36,00 00:34:53,00 27,35
48. 324 33. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:22:46,00 00:35:03,00 27,32 49
49. 453 34. C Pavelka Milan Žádný tým 02:22:56,00 00:35:13,00 27,29 48
50. 362 35. C Koukal Pavel Žádný tým 02:23:33,00 00:35:50,00 27,17 47
51. 327 36. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:23:37,00 00:35:54,00 27,16 46
52. 331 37. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:30:02,00 00:42:19,00 25,99 45
53. 378 38. D Slavík Josef CFC Kladno 02:31:29,00 00:43:46,00 25,75 44
54. 461 39. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:33:00,00 00:45:17,00 25,49 43
55. 704   P2 Hellerová Lenka Koloshop Teplice 02:40:58,00 00:53:15,00 24,23
56. 407 40. E Introvič Petar CSK Markus 03:20:00,00 01:32:17,00 19,50 42
320   D Šejna Karel CKKV Praha 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 606553194


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Vohnik Stanislav (D) 76 b
Celkem bodů 357 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 70 b
  • Černý Luboš (C) 66 b
  • Šuranyi Martin (B) 62 b
  • Slavík Josef (D) 44 b
Celkem bodů 242 b

CK Vinohradské šlapky

  • Kubíček Michal (B) 81 b
  • Fucik Josef (E) 57 b
  • Jermolajev Igor (D) 46 b
Celkem bodů 184 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 50 b
Celkem bodů 50 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 73 b
  • Habětín Tomáš (C) 43 b
  • Introvič Petar (E) 42 b
Celkem bodů 158 b

Cyklotrenink.com

  • Tarasyuk Igor (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Šulc David (C) 72 b
  • Postler Jiří (D) 69 b
  • Procházka Milan (B) 64 b
Celkem bodů 280 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (C) 78 b
  • Kobík Petr (D) 68 b
Celkem bodů 146 b

Green Energy Sport System

  • Kozel František (C) 60 b
Celkem bodů 60 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

LAWI Stars

  • Somr Michael (B) 90 b
  • Mužík Vít (C) 90 b
  • Janoušek Libor (C) 85 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 75 b
Celkem bodů 340 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

SportRaces-Isaac Team

  • Doležal Jiří (A) 85 b
  • Thuma Miroslav (A) 73 b
  • Zadáková Klára (Ž) 63 b
Celkem bodů 221 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 76 b
  • Sobek Ondřej (B) 72 b
  • Černý Jan (B) 68 b
  • Slaboch David (A) 66 b
Celkem bodů 282 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

Truxxxik Cycling

  • Tvrz Lukáš (A) 78 b
  • Beneš Petr (B) 65 b
Celkem bodů 143 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 74 b
  • Běhounek Michal (C) 67 b
Celkem bodů 141 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.