Závody a výsledky / 2017 / Silnice / Výsledky

14.05.2017 - Bělská vteřina

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 17,4 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 351 1. 1. C Čapek Petr SWEEP Cycling 00:23:15,00   44,90 100
2. 3 2. 1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:23:48,00 00:00:33,00 43,87 100
3. 15 3. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI Stars 00:24:01,00 00:00:46,00 43,47 90
4. 402 4. 2. C ŠTEFAN JAN Žádný tým 00:24:26,00 00:01:11,00 42,73 90
5. 609 5.   P1 Student Martin Krušnoman TT Litvínov z.ú. 00:24:32,00 00:01:17,00 42,55
6. 14 6. 2. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:24:32,00 00:01:17,00 42,55 85
7. 302 7. 3. C Mužík Vít LAWI Stars 00:24:44,00 00:01:29,00 42,21 85
8. 303 8. 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:24:53,00 00:01:38,00 41,96 81
9. 1 9. 3. B Somr Michael LAWI Stars 00:25:03,00 00:01:48,00 41,68 81
10. 11 10. 4. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:25:06,00 00:01:51,00 41,59 78
11. 39 11. 5. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:25:11,00 00:01:56,00 41,46 76
12. 602 12.   P1 Šlégl Martin Lawi - Granfondo 00:25:13,00 00:01:58,00 41,40
13. 472 13. 1. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:25:16,00 00:02:01,00 41,32 78
14. 629 14.   P1 Bureš Jan CK SLAVOJ TEREZÍN -CYKLOCITY 00:25:20,00 00:02:05,00 41,21
15. 304 15. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:25:36,00 00:02:21,00 40,78 76
16. 601 16.   P1 Hájek Stanislav CSK MARKUS 00:25:42,00 00:02:27,00 40,62
17. 467 17. 5. C Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 00:25:44,00 00:02:29,00 40,57 75
18. 2 18. 2. A Novák Vít CFC Kladno 00:25:45,00 00:02:30,00 40,54 75
19. 305 19. 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:25:45,00 00:02:30,00 40,54 74
20. 301 20. 7. C Janoušek Libor LAWI Stars 00:25:47,00 00:02:32,00 40,49 73
21. 319 21. 3. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:25:49,00 00:02:34,00 40,44 72
22. 337 22. 4. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 00:25:55,00 00:02:40,00 40,28 71
23. 329 23. 8. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:25:55,00 00:02:40,00 40,28 71
24. 360 24. 5. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:25:57,00 00:02:42,00 40,23 69
25. 4 25. 6. B Miller Milan Tama Královice 00:26:00,00 00:02:45,00 40,15 74
26. 5 26. 7. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:26:00,00 00:02:45,00 40,15 74
27. 308 27. 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:26:00,00 00:02:45,00 40,15 68
28. 12 28. 8. B Beneš Petr Truxxxik Cycling 00:26:01,00 00:02:46,00 40,13 72
29. 600 29.   P1 Polesný Martin TRI-SPACE 00:26:03,00 00:02:48,00 40,08
30. 25 30. 3. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 00:26:06,00 00:02:51,00 40,00 71
31. 20 31. 9. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:08,00 00:02:53,00 39,95 70
32. 310 32. 10. C Bryxi Jan SportRaces-Isaac Team 00:26:10,00 00:02:55,00 39,90 67
33. 627 33.   P1 Truksa Jakub TRUXXXIK cyvling 00:26:11,00 00:02:56,00 39,87
34. 380 34. 6. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:26:11,00 00:02:56,00 39,87 66
35. 611 35.   P1 Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 00:26:11,00 00:02:56,00 39,87
36. 30 36. 4. A Slaboch David Stark Cycling Team 00:26:14,00 00:02:59,00 39,80 69
37. 370 37. 7. D Michal Petr CSK Markus 00:26:15,00 00:03:00,00 39,77 65
38. 350 38. 11. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 00:26:19,00 00:03:04,00 39,67 64
39. 612 39.   P1 Jarý David Johnson Controls 00:26:23,00 00:03:08,00 39,57
40. 26 40. 10. B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:26:31,00 00:03:16,00 39,37 68
41. 314 41. 12. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:26:42,00 00:03:27,00 39,10 63
42. 312 42. 8. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:26:42,00 00:03:27,00 39,10 63
43. 330 43. 1. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 00:26:43,00 00:03:28,00 39,08 61
44. 315 44. 9. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:26:53,00 00:03:38,00 38,83 60
45. 605 45.   P1 Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav 00:26:54,00 00:03:39,00 38,81
46. 8 46. 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:26:54,00 00:03:39,00 38,81 67
47. 607 47.   P1 Semerád Josef Sportovní klub MS AUTO 00:26:59,00 00:03:44,00 38,69
48. 317 48. 10. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:27:04,00 00:03:49,00 38,57 59
49. 22 49. 12. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:27:04,00 00:03:49,00 38,57 66
50. 316 50. 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:27:05,00 00:03:50,00 38,55 58
51. 311 51. 14. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:27:06,00 00:03:51,00 38,52 57
52. 610 52.   P1 Vrbka Tomáš Cyklo Atom 00:27:10,00 00:03:55,00 38,43
53. 446 53. 15. C Horák Miroslav Žádný tým 00:27:13,00 00:03:58,00 38,36 56
54. 9 54. 13. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:14,00 00:03:59,00 38,34 65
55. 624 55.   P1 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod 00:27:18,00 00:04:03,00 38,24
56. 90 56. 14. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:27:43,00 00:04:28,00 37,67 64
57. 615 57.   P1 Říha Jiří Johnson Controls 00:27:45,00 00:04:30,00 37,62
58. 43 58. 15. B Eger Emil Dexter Cycling 00:27:47,00 00:04:32,00 37,58 63
59. 16 59. 5. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:27:50,00 00:04:35,00 37,51 62
60. 408 60. 11. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 00:27:53,00 00:04:38,00 37,44 55
61. 608 61.   P1 Hašek Dominik Sportovní klub MS AUTO 00:27:53,00 00:04:38,00 37,44
62. 630 62.   P1 Hula Martin CK Vinohradské Šlapky 00:28:04,00 00:04:49,00 37,20
63. 21 63. 16. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:28:10,00 00:04:55,00 37,07 61
64. 24 64. 17. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:28:22,00 00:05:07,00 36,80 60
65. 620 65.   P1 Poupa Petr Koa Squad 00:28:22,00 00:05:07,00 36,80
66. 391 66. 16. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:28:25,00 00:05:10,00 36,74 54
67. 328 67. 17. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:28:40,00 00:05:25,00 36,42 53
68. 399 68. 1. E Hanzl Jaroslav Kbely cycling team 00:28:44,00 00:05:29,00 36,33 52
69. 349 69. 2. E Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:28:48,00 00:05:33,00 36,25 51
70. 616 70.   P1 Horulko Vladyslav Johnson Controls 00:28:49,00 00:05:34,00 36,23
71. 322 71. 18. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:29:03,00 00:05:48,00 35,94 50
72. 383 72. 12. D Strnad Ivo BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ 00:29:05,00 00:05:50,00 35,90 49
73. 628 73.   P1 Tošovský Jakub SAC Bělá pod Bezdězem 00:29:10,00 00:05:55,00 35,79
74. 334 74. 19. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:29:12,00 00:05:57,00 35,75 48
75. 470 75. 20. C Drmla Milan Žádný tým 00:29:14,00 00:05:59,00 35,71 47
76. 440 76. 13. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:29:17,00 00:06:02,00 35,65 46
77. 461 77. 21. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:29:20,00 00:06:05,00 35,59 45
78. 365 78. 3. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:29:22,00 00:06:07,00 35,55 44
79. 445 79. 22. C Brambora Karel CS Stodůlky 00:29:27,00 00:06:12,00 35,45 43
80. 603 80.   P1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 00:29:31,00 00:06:16,00 35,37
81. 376 81. 2. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:30:01,00 00:06:46,00 34,78 42
82. 613 82.   P1 Maleček Václav Koa Squad 00:30:04,00 00:06:49,00 34,72
83. 324 83. 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:30:18,00 00:07:03,00 34,46 41
84. 604 84.   P1 Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 00:30:24,00 00:07:09,00 34,34
85. 406 85. 23. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:30:25,00 00:07:10,00 34,32 40
86. 331 86. 14. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:30:26,00 00:07:11,00 34,30 39
87. 626 87.   P1 Truksová Lucie TRUXXXIK cyvling 00:30:29,00 00:07:14,00 34,25
88. 606 88.   P1 Zelenka Václav SK Cyklosport Kern 00:30:30,00 00:07:15,00 34,23
89. 352 89. 15. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:30:31,00 00:07:16,00 34,21 38
90. 617 90.   P1 Hůlka Miloš MHW CUBE 00:30:32,00 00:07:17,00 34,19
91. 625 91.   P1 Vávrová Lenka SSC Železný Brod 00:30:32,00 00:07:17,00 34,19
92. 333 92. 24. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:30:33,00 00:07:18,00 34,17 37
93. 460 93. 5. E Bartoníček Stanislav Cyklovrakoviště 00:30:35,00 00:07:20,00 34,14 36
94. 321 94. 6. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:30:44,00 00:07:29,00 33,97 35
95. 413 95. 16. D Doubner Jan PIJAS 00:30:50,00 00:07:35,00 33,86 34
96. 614 96.   P1 Hájková Kristýna Koa Squad / Trailpoint 00:31:04,00 00:07:49,00 33,61
97. 327 97. 17. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:31:27,00 00:08:12,00 33,20 33
98. 332 98. 3. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:31:48,00 00:08:33,00 32,83 32
99. 81 99. 18. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 00:31:59,00 00:08:44,00 32,64 59
100. 54 100. 19. B Jirkovský Jaroslav Humusoft 00:32:07,00 00:08:52,00 32,51 58
101. 392 101. 7. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:32:21,00 00:09:06,00 32,27 31
102. 382 102. 18. D Svěrák Vít CSK Markus 00:32:40,00 00:09:25,00 31,96 30
103. 623 103.   P1 Nikolenko Oleksandr Praha 00:32:53,00 00:09:38,00 31,75
104. 338 104. 19. D Houška Jan Humusoft 00:33:14,00 00:09:59,00 31,41 29
105. 346 105. 25. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:33:27,00 00:10:12,00 31,21 28
106. 403 106. 20. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:33:35,00 00:10:20,00 31,09 27
107. 618 107.   P1 Hůlková Irena MHW CUBE 00:35:06,00 00:11:51,00 29,74
108. 619 108.   P1 Daňková Jana MHW CUBE 00:37:04,00 00:13:49,00 28,17
109. 469 109. 1. H Drmlová Lucie Žádný tým 00:38:30,00 00:15:15,00 27,12 26
622     P1 Hledík Jiří KC Slavia Praha 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603841005


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 78 b
  • Vohnik Stanislav (D) 72 b
  • Walsh James (C) 71 b
Celkem bodů 302 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (E) 51 b
Celkem bodů 51 b

BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 49 b
Celkem bodů 49 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 75 b
  • Šuranyi Martin (B) 60 b
Celkem bodů 135 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 85 b
  • Prager Karel (D) 76 b
  • Vlček Petr (C) 68 b
  • Lenoch Miloš (C) 64 b
Celkem bodů 293 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 50 b
  • Tutsch Jiří (D) 27 b
Celkem bodů 77 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (C) 43 b
Celkem bodů 43 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 65 b
  • Habětín Tomáš (C) 45 b
  • Svěrák Vít (D) 30 b
Celkem bodů 140 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 48 b
  • Švestka Vladislav (D) 46 b
Celkem bodů 94 b

Cyklotrenink.com

  • Tarasyuk Igor (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

Cyklovrakoviště

  • Komárek Josef (B) 59 b
  • Šmíd Luděk (D) 59 b
  • Bartoníček Stanislav (E) 36 b
Celkem bodů 154 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Šrain Jiří (B) 68 b
  • Postler Jiří (D) 63 b
  • Eger Emil (B) 63 b
Celkem bodů 268 b

DNT Chomutov

  • Jirásek Jaroslav (E) 44 b
Celkem bodů 44 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 78 b
  • Kuchař Přemysl (C) 75 b
Celkem bodů 153 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 37 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 32 b
Celkem bodů 69 b

Humusoft

  • Jirkovský Jaroslav (B) 58 b
  • Houška Jan (D) 29 b
Celkem bodů 87 b

Kbely cycling team

  • Hanzl Jaroslav (E) 52 b
Celkem bodů 52 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 66 b
Celkem bodů 66 b

LAWI Stars

  • Kotrlík Tomáš (B) 90 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
  • Somr Michael (B) 81 b
  • Janoušek Libor (C) 73 b
Celkem bodů 329 b

PIJAS

  • Doubner Jan (D) 34 b
Celkem bodů 34 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 71 b
Celkem bodů 71 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 62 b
  • Vild Václav (D) 39 b
Celkem bodů 101 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 100 b
  • Bryxi Jan (C) 67 b
  • Zadáková Klára (Ž) 61 b
Celkem bodů 228 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (B) 76 b
  • Mirovský Petr (A) 71 b
  • Slaboch David (A) 69 b
  • Černý Jan (B) 66 b
Celkem bodů 282 b

SWEEP Cycling

  • Čapek Petr (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 67 b
  • Mašek Petr (B) 65 b
  • Kohout Roman (C) 54 b
Celkem bodů 186 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 63 b
  • Vlasák Richard (C) 53 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 31 b
Celkem bodů 147 b

Truxxxik Cycling

  • Beneš Petr (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2017   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.