Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

08.05.2016 - Trofej Rokycan - Rokycany

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 55 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 610   P1 Řežáb Martin ČS SPOŘITELNA 02:00:00,00   27,50
2. 649   P1 Kuba Karel CK Příbram 02:00:00,00   27,50
3. 124 1. A Holík Jaroslav Veloservis Team 02:00:00,00   27,50 100
4. 674   P1 Novotný Oldřich CT Webe 02:00:00,00   27,50
5. 677   P1 Holan Petr CT Weber 02:00:00,00   27,50
6. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:00:00,00   27,50 100
7. 465 2. C Mužík Vít LAWI - Author Team 02:00:00,00   27,50 90
8. 643   P1 Voráček Jiří CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
9. 673   P1 Beneš Martin CT Webe 02:00:00,00   27,50
10. 42 2. B Masař Jan Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 90
11. 631   P1 Černý Radek Cyklo Atom 02:00:00,00   27,50
12. 330 3. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 02:00:00,00   27,50 85
13. 462 4. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:00,00   27,50 81
14. 1 3. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:00:00,00   27,50 85
15. 616   P1 Ackermann Kamil Axon Sport Team 02:00:00,00   27,50
16. 347 5. E Kakač Miroslav CSK Markus 02:00:00,00   27,50 78
17. 666   P1 Pechouš Miroslav SB Cyklo Olympia 02:00:00,00   27,50
18. 605   P1 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila 02:00:00,00   27,50
19. 101 4. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:00:00,00   27,50 81
20. 3 5. B Miller Milan Tama Královice 02:00:00,00   27,50 78
21. 670   P1 Koprnický Kamil Axon Sport Team 02:00:00,00   27,50
22. 24 6. A Hlaváček Jan TOI TOI cykloklub Slaný 02:00:00,00   27,50 76
23. 617   P1 Bouška Vladimír Ramala 02:00:00,00   27,50
24. 5 7. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:00:00,00   27,50 75
25. 38 8. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 74
26. 4 9. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 73
27. 658   P1 Ruman Jakub Puskinak.cz 02:00:00,00   27,50
28. 614   P1 Gramblička Matouš CT Weber 02:00:00,00   27,50
29. 659   P1 Svoboda Vladimír CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
30. 613   P1 Tvrz Matěj Dukla Praha 02:00:00,00   27,50
31. 601   P1 Pospíšil Petr Axon Sport Team 02:00:00,00   27,50
32. 641   P1 Temniak Jiří SKH-Racing sport klu 02:00:00,00   27,50
33. 622   P1 Minařík Petr CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
34. 451 6. D Skřeček Robert Cycling Brno 02:00:00,00   27,50 76
35. 680   P1 Kalousek Josef Cykloservex-Medila 02:00:00,00   27,50
36. 676   P1 Zikmund Petr CT Weber 02:00:00,00   27,50
37. 10 10. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:00:00,00   27,50 72
38. 682   P1 Halamka Jiří ZCE Plzeň 02:00:00,00   27,50
39. 304 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 75
40. 652   P1 Vaněček Michael ŠuTri Prachatice 02:00:00,00   27,50
41. 127 11. B Balajka Ondřej Žádný tým 02:00:00,00   27,50 71
42. 620   P1 Zakuťanský Miroslav Puskinak.cz 02:00:00,00   27,50
43. 16 12. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:00:00,00   27,50 70
44. 306 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:00:00,00   27,50 74
45. 654   P1 Koukal Štěpán Puskinak.cz 02:00:00,00   27,50
46. 34 13. B Kubát Jan Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 69
47. 619   P1 Čechura Ondřej Axion sport team 02:00:00,00   27,50
48. 478 9. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:00:00,00   27,50 73
49. 461 10. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:00,00   27,50 72
50. 618   P1 Čechura Petr Axon Sport Team 02:00:00,00   27,50
51. 630   P1 Vaněk Alan Cyklo Atom 02:00:00,00   27,50
52. 458 11. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:00:00,00   27,50 71
53. 603   P1 Janko Emol Humenné, Slovensko 02:00:00,00   27,50
54. 105 14. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:00,00   27,50 68
55. 12 15. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 02:00:00,00   27,50 67
56. 62 16. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 02:00:00,00   27,50 66
57. 307 12. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 70
58. 667   P1 Temniak Martin SKH-Racing sport klub 02:00:00,00   27,50
59. 656   P1 Šrejma Jiří neni 02:00:00,00   27,50
60. 311 13. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 69
61. 490 14. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 68
62. 628   P1 Lobl Richard Axon Sport Team 02:00:00,00   27,50
63. 611   P1 Ježek Kamil Zbůch 02:00:00,00   27,50
64. 312 15. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:00:00,00   27,50 67
65. 314 16. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:00:00,00   27,50 66
66. 374 17. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 65
67. 660   P1 Línek Ondřej Puskinak.cz 02:00:00,00   27,50
68. 675   P1 Mikulášková Martina ČEZ Cyklotea Tábor 02:00:00,00   27,50
69. 14 17. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:00:00,00   27,50 65
70. 313 18. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:00,00   27,50 64
71. 671   P1 Juránek Jiří TJ Slavia Karlovy Va 02:00:00,00   27,50
72. 308 19. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:00,00   27,50 63
73. 11 18. A Dohnálek Erik Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 64
74. 310 20. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:00:00,00   27,50 62
75. 639   P1 Feferle František Čistý sport 02:00:00,00   27,50
76. 607   P1 Majer Karel CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
77. 636   P1 Matoušek Bohumil Ramala 02:00:00,00   27,50
78. 309 21. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 61
79. 317 22. D Šejna Karel CKKV Praha 02:00:00,00   27,50 60
80. 20 19. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:00:00,00   27,50 63
81. 15 20. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:00:00,00   27,50 62
82. 632   P1 Černý Karel Cyklo Atom 02:00:00,00   27,50
83. 663   P1 Martinovský Josef Plzeň 02:00:00,00   27,50
84. 327 23. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 59
85. 651   P1 Majorský Milan Puškinak.cz 02:00:00,00   27,50
86. 645   P1 Kopáč Pavel Ck SportBlažek.cz 02:00:00,00   27,50
87. 339 24. D Klabouch Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:00,00   27,50 58
88. 332 25. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:00:00,00   27,50 57
89. 633   P1 Vacík Karel CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
90. 602   P1 Pospíšil Jan Pytlov 02:00:00,00   27,50
91. 657   P1 Návrat Radim Divoký kůň 02:00:00,00   27,50
92. 95 21. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 02:00:00,00   27,50 61
93. 629   P1 Vrbka Tomáš Cyklo Atom 02:00:00,00   27,50
94. 333 26. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:00:00,00   27,50 56
95. 315 27. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:00:00,00   27,50 55
96. 634   P1 Skopeček Michal Věšín 02:00:00,00   27,50
97. 390 28. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 54
98. 488 29. D Stark Michal Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 53
99. 638   P1 Doležel Radovan Jadomi Dobříš 02:00:00,00   27,50
100. 450 30. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 02:00:00,00   27,50 52
101. 6 22. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 60
102. 606   P1 Švajcr Miroslav CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
103. 373 31. C Kovář Marek Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 51
104. 653   P1 Dolanský Václav Sokol Králův Dvůr 02:00:00,00   27,50
105. 335 32. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:00:00,00   27,50 50
106. 662   P1 Bílý Pavel Čenkov 02:00:00,00   27,50
107. 21 23. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:00:00,00   27,50 59
108. 642   P1 Šíma Miroslav Ramala 02:00:00,00   27,50
109. 338 33. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:00:00,00   27,50 49
110. 388 34. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 48
111. 419 35. E Ježek Antonín DNT Chomutov 02:00:00,00   27,50 47
112. 623   P1 Dyrczyk Jan CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
113. 318 36. E Pažout Milan Tama Královice 02:00:00,00   27,50 46
114. 615   P1 Taitlová Nikola Puskinak.cz 02:00:00,00   27,50
115. 637   P1 Randová Iveta Ramala 02:00:00,00   27,50
116. 486 37. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 02:00:00,00   27,50 45
117. 672   P1 Zelený Jaroslav Cyklo Malát 02:00:00,00   27,50
118. 621   P1 Vrána Jiri Vinohradské šlapky 02:00:00,00   27,50
119. 49 24. B Rapsa Jan Ultima K.lap Team 02:00:00,00   27,50 58
120. 625   P1 Vosecký Jakub Králův Dvůr 02:00:00,00   27,50
121. 647   P1 Smáha Karel Cykloservis Jan Malá 02:00:00,00   27,50
122. 600   P1 Belfín Jiří Tupadly 02:00:00,00   27,50
123. 678   P1 Šefl Josef Ramala 02:00:00,00   27,50
124. 640   P1 Sokol Martin Rokycany 02:00:00,00   27,50
125. 664   P1 Tančouz Ondřej SB Cyklo Olympia 02:00:00,00   27,50
126. 648   P1 Carik Daniel Cykloservis Jan Malá 02:00:00,00   27,50
127. 679   P1 Lacina Jiří CK Šilhavý Ramala 02:00:00,00   27,50
128. 357 38. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:00:00,00   27,50 44
129. 668   P1 Neščák Ján Cykloservis Jan Malá 02:00:00,00   27,50
130. 604   P1 Etlík Josef RICOH IMPROMAT TÁBOR 02:00:00,00   27,50
131. 319 39. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:00:00,00   27,50 43
132. 322 40. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:00:00,00   27,50 42
133. 321 41. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:00:00,00   27,50 41
134. 624   P1 Hledík Jiří TV-tech.eu 02:00:00,00   27,50
135. 626   P1 Šebela Sláva 66 KEEP Challenging 02:00:00,00   27,50
136. 326 42. D Houška Jan Humusoft 02:00:00,00   27,50 40
137. 627   P1 Kubalík ing. Ladislav Cykloservex-Medila 02:00:00,00   27,50
138. 472 43. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 02:00:00,00   27,50 39
139. 375 44. E Introvič Petar CSK Markus 02:00:00,00   27,50 38
140. 683   P1 Honomichl Vladimír CK Šilhavý Ramala 02:00:00,00   27,50
141. 646   P1 Jůza Miloslav Cykloservis Jan Malá 02:00:00,00   27,50
142. 608   P1 Rab Jaroslav CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
143. 684   P1 Černý Antonín CK Šilhavý Ramala 02:00:00,00   27,50
144. 609   P1 Kučerová Jiřina CK Kramolín 02:00:00,00   27,50
301   C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
336   C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:00:00,00  
344   C Kozel František Žádný tým 00:00:00,00  
489   J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 00:00:00,00  
644   P1 Kobylka Petr Stavmal Klatovy 00:00:00,00  
669   P1 Korous Tomáš Axon Sport Team 00:00:00,00  
29   B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:00:00,00  
612   P1 Rozehnal Jan Team Dukla Praha 00:00:00,00  
685   P1 RAUFSTEIN Lukáš Team Bike Perštejn 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Zdeněk Rubáš - 603917656


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 81 b
  • Candra Václav (C) 72 b
  • Kokoška Pavel (B) 68 b
  • Doležalová Hana (Ž) 64 b
Celkem bodů 285 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

CK Vinohradské šlapky

  • Soušek Karel (B) 81 b
  • Vlček Petr (C) 74 b
  • Fucik Josef (E) 50 b
  • Vaněk Jiří (D) 44 b
Celkem bodů 249 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 60 b
  • Okruhlica Petr (C) 55 b
Celkem bodů 115 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (E) 78 b
  • Introvič Petar (E) 38 b
Celkem bodů 116 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 76 b
Celkem bodů 76 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 85 b
  • Šklíba Martin (C) 45 b
Celkem bodů 130 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 66 b
Celkem bodů 66 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
  • Tácha Petr (D) 70 b
Celkem bodů 292 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 47 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 39 b
Celkem bodů 86 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 67 b
Celkem bodů 67 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 40 b
Celkem bodů 40 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Mužík Vít (C) 90 b
  • Somr Michael (A) 75 b
Celkem bodů 265 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 49 b
Celkem bodů 49 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 62 b
  • Vild Václav (C) 41 b
Celkem bodů 103 b

Stark Cycling Team

  • Masař Jan (B) 90 b
  • Kryška Pavel (C) 65 b
  • Hauser Dušan (B) 60 b
  • Tamchyna Jakub (A) 59 b
Celkem bodů 274 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 85 b
  • Brusch Lubomír (E) 52 b
Celkem bodů 137 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
  • Šindelár Ladislav (C) 71 b
  • Pažout Milan (E) 46 b
Celkem bodů 195 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 61 b
Celkem bodů 61 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 65 b
  • Mašek Petr (B) 63 b
Celkem bodů 128 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Hlaváček Jan (A) 76 b
  • Schunágel Karel (C) 66 b
  • Vlasák Richard (C) 56 b
Celkem bodů 198 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 58 b
Celkem bodů 58 b

Veloservis Team

  • Holík Jaroslav (A) 100 b
  • Běhounek Michal (C) 73 b
Celkem bodů 173 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.