Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

01.05.2016 - Pavé Tour - Milovice

Zobrazit:

Skupina AB - 120 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 Dvorský LAWI - Author Cycling Team 02:52:42,70   41,69
2. 601   P1 Vojtěch AC Sparta Praha 02:52:42,75 00:00:00,05 41,69
3. 602   P1 Chlupáč LAWI - Author Cycling Team 02:55:00,02 00:02:17,32 41,14
4. 603   P1 Holub AC Sparta Praha 02:55:16,61 00:02:33,91 41,08
5. 604   P1 Hochmann Nejlevnější PNEU Cycling 02:55:16,82 00:02:34,12 41,08
6. 605   P1 Nesveda AC Sparta Praha 02:55:17,11 00:02:34,41 41,08
7. 606   P1 Okrouhlický LAWI - Author Cycling Team 02:55:17,13 00:02:34,43 41,08
8. 1 1. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:56:02,64 00:03:19,94 40,90 100
9. 608   P1 Nežerka LAWI - Author Cycling Team 02:56:02,66 00:03:19,96 40,90
10. 609   P1 Červenka AC SPARTA PRAHA 02:56:03,11 00:03:20,41 40,90
11. 610   P1 Dlask AC Sparta Praha 02:56:32,39 00:03:49,69 40,78
12. 611   P1 Malík LAWI - Author Cycling Team 02:56:32,85 00:03:50,15 40,78
13. 612   P1 Strnad Eleven Mercedes Mitas 02:56:33,20 00:03:50,50 40,78
14. 613   P1 Rugovac AC Sparta Praha 02:56:33,25 00:03:50,55 40,78
15. 614   P1 Lehký Klein Constantia 02:56:33,28 00:03:50,58 40,78
16. 615   P1 Bouška LAWI - Author Cycling Team 02:56:33,55 00:03:50,85 40,78
17. 616   P1 Kavalír Eleven Mercedes Mitas 02:56:33,65 00:03:50,95 40,78
18. 617   P1 Schuhler LAWI - Author Cycling Team 02:56:33,84 00:03:51,14 40,78
19. 618   P1 Endler LAWI - Author Cycling Team 02:56:34,10 00:03:51,40 40,78
20. 619   P1 Greguš Sweep Chomutov 02:56:34,65 00:03:51,95 40,78
21. 620   P1 Ježek Dukla Praha 02:56:34,79 00:03:52,09 40,77
22. 621   P1 Viktorin AC Sparta Praha 02:56:35,37 00:03:52,67 40,77
23. 622   P1 Jelínek KC SLAVIA PRAHA 02:56:35,51 00:03:52,81 40,77
24. 2 2. A Novák Vít CFC Kladno 02:56:35,59 00:03:52,89 40,77 90
25. 623   P1 Říha CK Kolokrám 02:56:35,66 00:03:52,96 40,77
26. 13 3. A Andrejs Marek CFC Kladno 03:05:05,33 00:12:22,63 38,90 85
27. 5 4. A Somr Michael LAWI - Author Team 03:05:05,55 00:12:22,85 38,90 81
28. 624   P1 Novák LAWI Author Team 03:06:59,86 00:14:17,16 38,50
29. 625   P1 Wannes 03:09:48,78 00:17:06,08 37,93
30. 3 5. B Miller Milan Tama Královice 03:09:49,08 00:17:06,38 37,93 78
31. 626   P1 Novotný Bikepart.cz 03:09:49,15 00:17:06,45 37,93
32. 127 6. B Balajka Ondřej Žádný tým 03:15:25,08 00:22:42,38 36,84 76
33. 21 7. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 03:27:36,84 00:34:54,14 34,68 75
34. 628   P1 Melša Jiskra Jaropměř - Potocký 03:27:40,19 00:34:57,49 34,67
35. 41 8. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 03:27:43,06 00:35:00,36 34,66 74
36. 630   P1 Beneš 03:27:49,65 00:35:06,95 34,64
37. 93 9. B Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:27:59,23 00:35:16,53 34,62 73
38. 632   P1 Šír Lázně Belohrad 03:31:00,04 00:38:17,34 34,12
39. 633   P1 Lenča Bilsing 03:33:58,31 00:41:15,61 33,65
40. 634   P1 Hejdrych Jízdní Kolacz.cz Mladá boleslav 03:33:58,31 00:41:15,61 33,65
41. 635   P1 Kwiecien Jiskra Jaroměř-Potocky 03:45:51,23 00:53:08,53 31,88
42. 636   P1 Kalvoda OKHP 03:50:03,87 00:57:21,17 31,30
43. 637   P1 Turek PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:02:38,23 01:09:55,53 29,67
44. 638   P1 Zámečník 04:05:24,85 01:12:42,15 29,34
45. 639   P1 Skála PRO MUSIC PROLOG BIKE 05:58:56,14 03:06:13,44 20,06
46. 95 10. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 06:01:32,60 03:08:49,90 19,91 72
47. 641   P1 Skála PRO MUSIC PROLOG BIKE 06:09:08,92 03:16:26,22 19,50
48. 642   P1 Kubín BMC CZ Racing 07:58:02,21 05:05:19,51 15,06
49. 643   P1 Ress KC Brno 07:58:53,33 05:06:10,63 15,03
50. 644   P1 Schuran SK Favorit Bílina 08:21:07,24 05:28:24,54 14,37
51. 645   P1 Hudeček Giant Trans Brdy Team 08:27:06,01 05:34:23,31 14,20
52. 646   P1 Beneš Lázně Belohrad 09:56:48,47 07:04:05,77 12,06
53. 647   P1 Kokoška AC Sparta Praha Cyklo Akademie 09:09:51,96 06:17:09,26 13,09
648   P1 Špiroch Puškinak.cz 00:00:00,00  
649   P1 Svoboda LAWI - Author Cycling Team 00:00:00,00  
38   A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:00:00,00  
650   P1 Kesl nejPNEU 00:00:00,00  
651   P1 Doležal Nejlevnější PNEU Cycling 00:00:00,00  
27   B Sedláčik Ľubomír Bicycle Cafe 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 78 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:54:02,15   41,04 100
2. 465 2. C Mužík Vít LAWI - Author Team 01:54:02,83 00:00:00,68 41,04 90
3. 474 3. C Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 01:54:37,14 00:00:34,99 40,83 85
4. 702   P2 Dirigl Lasvit Bikers 01:54:37,53 00:00:35,38 40,83
5. 330 4. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 01:54:37,70 00:00:35,55 40,83 81
6. 704   P2 Slégl Lawi Granfondo 01:54:54,10 00:00:51,95 40,73
7. 304 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:57:27,60 00:03:25,45 39,84 78
8. 706   P2 Kopr KC SLAVIA PRAHA 01:57:27,76 00:03:25,61 39,84
9. 707   P2 Provazník Sweep Chomutov 01:57:27,90 00:03:25,75 39,84
10. 301 6. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 01:57:27,96 00:03:25,81 39,84 76
11. 493 7. D Tarasyuk Igor COLNAGO & ASSOS ProShop 01:57:28,24 00:03:26,09 39,84 75
12. 338 8. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 01:57:28,77 00:03:26,62 39,84 74
13. 303 9. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:57:29,55 00:03:27,40 39,83 73
14. 711   P2 Štěrba CK Lovosice 01:57:29,73 00:03:27,58 39,83
15. 470 10. D Sivák Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:02:32,02 00:08:29,87 38,19 72
16. 306 11. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:02:32,82 00:08:30,67 38,19 71
17. 332 12. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:02:33,28 00:08:31,13 38,19 70
18. 451 13. D Skřeček Robert Cycling Brno 02:02:33,49 00:08:31,34 38,19 69
19. 714   P2 Ondráček Pro music Prolog bike Trutnov 02:02:33,62 00:08:31,47 38,19
20. 715   P2 Ledecký IVAR CS - Author Team 02:02:33,65 00:08:31,50 38,19
21. 716   P2 Mejta CK Lovosice 02:02:33,79 00:08:31,64 38,18
22. 717   P2 Kučera KC SLAVIA PRAHA 02:02:34,03 00:08:31,88 38,18
23. 316 14. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:02:35,33 00:08:33,18 38,18 68
24. 461 15. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:02:35,50 00:08:33,35 38,18 67
25. 309 16. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:05:29,38 00:11:27,23 37,29 66
26. 307 17. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:05:30,28 00:11:28,13 37,29 65
27. 308 18. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 02:05:30,41 00:11:28,26 37,29 64
28. 720   P2 Henych Kl sport Most 02:05:30,52 00:11:28,37 37,29
29. 310 19. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:05:30,79 00:11:28,64 37,29 63
30. 367 20. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 02:05:30,81 00:11:28,66 37,29 62
31. 315 21. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:05:30,94 00:11:28,79 37,29 61
32. 723   P2 Mullen 02:05:31,17 00:11:29,02 37,29
33. 344 22. C Kozel František Žádný tým 02:05:31,23 00:11:29,08 37,28 60
34. 317 23. D Šejna Karel CKKV Praha 02:05:31,30 00:11:29,15 37,28 59
35. 725   P2 Brusch 02:05:31,48 00:11:29,33 37,28
36. 458 24. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:05:32,39 00:11:30,24 37,28 58
37. 378 25. Z Válková Kateřina PIJAS 02:05:35,44 00:11:33,29 37,26 57
38. 313 26. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:13:07,92 00:19:05,77 35,15 56
39. 328 27. C Kubec Martin TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:13:21,03 00:19:18,88 35,10 55
40. 376 28. C Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 02:13:21,86 00:19:19,71 35,09 54
41. 373 29. C Kovář Marek Stark Cycling Team 02:13:25,56 00:19:23,41 35,08 53
42. 728   P2 Svárovský KC Kooperativa Liberec 02:13:25,72 00:19:23,57 35,07
43. 729   P2 Feist Jiskra Jaroměř-Potocky 02:13:27,33 00:19:25,18 35,07
44. 730   P2 Lacina Koloshop Team Teplice 02:13:29,55 00:19:27,40 35,06
45. 731   P2 Čejka 02:14:43,42 00:20:41,27 34,74
46. 335 30. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:18:20,20 00:24:18,05 33,83 52
47. 732   P2 Láznička Fitness Guru 02:21:57,92 00:27:55,77 32,97
48. 733   P2 Tučková 02:23:02,98 00:29:00,83 32,72
49. 357 31. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:23:03,22 00:29:01,07 32,71 51
50. 734   P2 Ryšavý PRO MUSIC PROLOG BIKE 02:23:22,66 00:29:20,51 32,64
51. 735   P2 Píša Giant Cycling Team 02:23:50,97 00:29:48,82 32,53
52. 318 32. E Pažout Milan Tama Královice 02:23:58,69 00:29:56,54 32,50 50
53. 319 33. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:25:19,25 00:31:17,10 32,20 49
54. 737   P2 Arnold TJ Lokomotiva Nymburk 02:37:21,37 00:43:19,22 29,74
55. 447 34. Z Lenčová Jana CYKLOKROS MILOVICE 02:38:22,43 00:44:20,28 29,55 48
56. 370 35. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:39:31,51 00:45:29,36 29,34 47
57. 326 36. D Houška Jan Humusoft 02:39:34,86 00:45:32,71 29,33 46
58. 739   P2 Horák Česká Spořitelna MTB Hobby 02:42:27,43 00:48:25,28 28,81
59. 740   P2 Badal 02:48:01,14 00:53:58,99 27,85
60. 333 37. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:22:06,86 01:28:04,71 23,16 45
61. 329 38. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 03:27:15,76 01:33:13,61 22,58 44
62. 741   P2 Kuntová Expres CZ Merida Team Kolín 03:31:47,77 01:37:45,62 22,10
63. 742   P2 Hledík tv-tech.eu 03:44:11,59 01:50:09,44 20,87
64. 743   P2 Hromádko Eleven Mercedes Mitas 04:52:44,06 02:58:41,91 15,99
65. 375 39. E Introvič Petar CSK Markus 04:26:44,53 02:32:42,38 17,55 43

Kontakt na pořadatele závodu: Radek Beneš - 603819328


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sivák Jiří (D) 72 b
  • Candra Václav (C) 67 b
  • Krýda Viktor (C) 64 b
  • Doležalová Hana (Ž) 56 b
Celkem bodů 259 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 90 b
  • Andrejs Marek (A) 85 b
Celkem bodů 175 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 76 b
  • Prager Karel (D) 73 b
  • Vlček Petr (C) 71 b
  • Sýkora Robert (C) 68 b
Celkem bodů 288 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 61 b
  • Šejna Karel (D) 59 b
Celkem bodů 120 b

COLNAGO & ASSOS ProShop

  • Tarasyuk Igor (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

CSK Markus

  • Introvič Petar (E) 43 b
Celkem bodů 43 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 100 b
  • Němec Richard (B) 73 b
  • Lenčová Jana (Ž) 48 b
Celkem bodů 221 b

Cyklosport Kern

  • Prchal Pavel (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Postler Jiří (D) 66 b
  • Tácha Petr (D) 65 b
  • Krajčík Josef (E) 49 b
Celkem bodů 258 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 46 b
Celkem bodů 46 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Mužík Vít (C) 90 b
  • Somr Michael (A) 81 b
Celkem bodů 271 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
  • Válková Kateřina (Ž) 57 b
Celkem bodů 120 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

Stark Cycling Team

  • Tamchyna Jakub (A) 75 b
  • Mazůrek Lukáš (B) 74 b
  • Kovář Marek (C) 53 b
Celkem bodů 202 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
  • Šindelár Ladislav (C) 58 b
  • Pažout Milan (E) 50 b
Celkem bodů 186 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 72 b
Celkem bodů 72 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Kubec Martin (C) 55 b
Celkem bodů 55 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (C) 45 b
Celkem bodů 45 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.