Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

25.09.2016 - Poslední šlápnutí, silniční mistrovství UAC - Nové Strašecí

Zobrazit:

Skupina AB - 91 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 601   P1 Sedláček 02:13:57,10   40,76
2. 616   P1 Schühler 02:14:09,30 00:00:12,20 40,70
3. 5 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:14:35,80 00:00:38,70 40,57 120
4. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:35,90 00:00:38,80 40,57 110
5. 607   P1 Greguš 02:14:36,80 00:00:39,70 40,56
6. 27 3. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:37,10 00:00:40,00 40,56 105
7. 605   P1 Doležal 02:14:40,60 00:00:43,50 40,54
8. 2 4. A Novák Vít CFC Kladno 02:14:41,30 00:00:44,20 40,54 101
9. 602   P1 Dubec 02:14:41,80 00:00:44,70 40,54
10. 42 5. B Masař Jan Stark Cycling Team 02:14:42,10 00:00:45,00 40,53 98
11. 56 6. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 02:14:42,10 00:00:45,00 40,53 96
12. 13 7. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:14:42,60 00:00:45,50 40,53 95
13. 101 8. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:14:42,60 00:00:45,50 40,53 94
14. 608   P1 Machala 02:14:43,60 00:00:46,50 40,53
15. 600   P1 Bouček 02:14:44,80 00:00:47,70 40,52
16. 111 9. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 02:14:45,10 00:00:48,00 40,52 93
17. 98 10. A Truhlář Luboš Dexter Cycling 02:14:46,30 00:00:49,20 40,51 92
18. 12 11. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 02:14:48,30 00:00:51,20 40,50 91
19. 621   P1 Novák 02:14:49,30 00:00:52,20 40,50
20. 4 12. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:14:50,60 00:00:53,50 40,49 90
21. 502 13. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 02:14:51,30 00:00:54,20 40,49 89
22. 3 14. B Miller Milan Tama Královice 02:14:58,80 00:01:01,70 40,45 88
23. 613   P1 Jílek 02:15:00,60 00:01:03,50 40,44
24. 611   P1 Raufstein 02:17:28,30 00:03:31,20 39,72
25. 604   P1 Černý 02:17:28,40 00:03:31,30 39,72
26. 612   P1 Vrábek 02:17:32,80 00:03:35,70 39,70
27. 62 15. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 02:19:36,60 00:05:39,50 39,11 87
28. 38 16. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:21:14,60 00:07:17,50 38,66 86
29. 124 17. A Holík Jaroslav Veloservis Team 02:21:42,80 00:07:45,70 38,53 85
30. 37 18. B Dvořák Josef Žádný tým 02:21:52,10 00:07:55,00 38,49 84
31. 14 19. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:21:52,30 00:07:55,20 38,49 83
32. 615   P1 Bílek 02:21:53,60 00:07:56,50 38,48
33. 10 20. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:22:23,10 00:08:26,00 38,35 82
34. 105 21. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:27:30,10 00:13:33,00 37,02 81
35. 609   P1 Wohl 02:28:59,10 00:15:02,00 36,65
36. 15 22. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:29:01,10 00:15:04,00 36,64 80
37. 617   P1 Janoušek 02:29:01,30 00:15:04,20 36,64
38. 20 23. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:29:05,10 00:15:08,00 36,62 79
39. 74 24. B Kot Jozef Dexter Cycling 02:29:06,60 00:15:09,50 36,62 78
40. 45 25. B Šťastný Petr Dexter Cycling 02:29:09,30 00:15:12,20 36,61 77
41. 606   P1 Návrat 02:29:57,80 00:16:00,70 36,41
42. 618   P1 Husák 02:36:29,30 00:22:32,20 34,89
43. 620   P1 Machovský 02:40:53,30 00:26:56,20 33,94
44. 6 26. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:41:00,00 00:27:02,90 33,91 76
16   B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:00:00,00  
21   A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:00:00,00  
24   A Hlaváček Jan TOI TOI cykloklub Slaný 00:00:00,00  
603   P1 Hejduk 00:00:00,00  
614   P1 Beran 00:00:00,00  
622   P1 Mařík 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 72 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:45:48,60   40,83 120
2. 462 2. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:49,60 00:00:01,00 40,82 110
3. 484 3. C Čapek Petr SWEEP Cycling 01:45:54,10 00:00:05,50 40,79 105
4. 347 4. E Kakač Miroslav CSK Markus 01:45:55,90 00:00:07,30 40,78 101
5. 303 5. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:45:57,90 00:00:09,30 40,77 98
6. 469 6. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 01:46:10,90 00:00:22,30 40,68 96
7. 478 7. C Běhounek Michal Veloservis Team 01:48:36,10 00:02:47,50 39,78 95
8. 465 8. C Mužík Vít LAWI - Author Team 01:48:36,11 00:02:47,51 39,78 94
9. 490 9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 01:48:36,80 00:02:48,20 39,77 93
10. 710   P2 Veselý 01:48:36,90 00:02:48,30 39,77
11. 706   P2 Černý 01:48:37,10 00:02:48,50 39,77
12. 304 10. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:48:37,80 00:02:49,20 39,77 92
13. 492 11. C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:48:38,10 00:02:49,50 39,77 91
14. 331 12. C Tajč Jan Tama Královice 01:48:38,60 00:02:50,00 39,76 90
15. 704   P2 Rada 01:48:38,60 00:02:50,00 39,76
16. 323 13. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:48:38,80 00:02:50,20 39,76 89
17. 301 14. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 01:48:40,60 00:02:52,00 39,75 88
18. 309 15. D Postler Jiří Dexter Cycling 01:48:40,80 00:02:52,20 39,75 87
19. 306 16. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 01:48:41,10 00:02:52,50 39,75 86
20. 458 17. C Šindelár Ladislav Tama Královice 01:48:41,10 00:02:52,50 39,75 85
21. 332 18. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 01:48:41,60 00:02:53,00 39,74 84
22. 307 19. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:48:42,30 00:02:53,70 39,74 83
23. 374 20. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 01:48:42,60 00:02:54,00 39,74 82
24. 329 21. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 01:48:42,90 00:02:54,30 39,74 81
25. 487 22. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 01:48:43,60 00:02:55,00 39,73 80
26. 314 23. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 01:48:44,60 00:02:56,00 39,73 79
27. 489 24. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 01:48:45,80 00:02:57,20 39,72 78
28. 701   P2 Vondráček 01:48:46,10 00:02:57,50 39,72
29. 705   P2 Vlček 01:48:47,80 00:02:59,20 39,71
30. 344 25. C Kozel František Žádný tým 01:48:48,60 00:03:00,00 39,70 77
31. 311 26. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 01:48:49,10 00:03:00,50 39,70 76
32. 313 27. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 01:48:49,80 00:03:01,20 39,69 75
33. 461 28. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 01:48:50,10 00:03:01,50 39,69 74
34. 703   P2 Mullen 01:49:02,60 00:03:14,00 39,62
35. 349 29. D Rašev Eugen Dexter Cycling 01:49:10,60 00:03:22,00 39,57 73
36. 312 30. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:50:46,40 00:04:57,80 39,00 72
37. 427 31. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 01:51:12,60 00:05:24,00 38,85 71
38. 376 32. C Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 01:51:20,10 00:05:31,50 38,80 70
39. 338 33. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 01:52:23,90 00:06:35,30 38,43 69
40. 336 34. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 01:52:40,40 00:06:51,80 38,34 68
41. 446 35. C Pokorný Ladislav HISPORT team 01:52:41,90 00:06:53,30 38,33 67
42. 712   P2 Vacek 02:00:00,30 00:14:11,70 36,00
43. 334 36. D Bílek Miroslav CSK Markus 02:00:02,80 00:14:14,20 35,99 66
44. 327 37. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 02:00:04,10 00:14:15,50 35,98 65
45. 310 38. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:00:05,30 00:14:16,70 35,97 64
46. 340 39. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:00:06,60 00:14:18,00 35,97 63
47. 702   P2 Vondráček 02:00:08,60 00:14:20,00 35,96
48. 333 40. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:00:08,80 00:14:20,20 35,96 62
49. 351 41. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 02:00:09,30 00:14:20,70 35,95 61
50. 335 42. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:00:10,60 00:14:22,00 35,95 60
51. 709   P2 Horák 02:00:12,10 00:14:23,50 35,94
52. 324 43. C Černý Luboš CFC Kladno 02:00:13,10 00:14:24,50 35,93 59
53. 315 44. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:00:18,80 00:14:30,20 35,91 58
54. 318 45. E Pažout Milan Tama Královice 02:00:24,30 00:14:35,70 35,88 57
55. 410 46. D Polan Luboš CKKV Praha 02:00:35,30 00:14:46,70 35,82 56
56. 708   P2 Jelínek 02:08:10,30 00:22:21,70 33,70
57. 352 47. C Jajčík Michal Tama Královice 02:08:12,80 00:22:24,20 33,69 55
58. 357 48. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:08:12,90 00:22:24,30 33,69 54
59. 713   P2 Stádník 02:08:14,60 00:22:26,00 33,69
60. 468 49. C Koukal Pavel Žádný tým 02:08:25,10 00:22:36,50 33,64 53
61. 475 50. E Hora Vladimír Cyklovrakoviště 02:09:43,80 00:23:55,20 33,30 52
62. 322 51. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:12:51,30 00:27:02,70 32,52 51
63. 308 52. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 02:15:48,60 00:30:00,00 31,81 50
64. 345 53. Z Bartošová Lenka H.I.C. 02:15:55,10 00:30:06,50 31,78 49
65. 419 54. E Ježek Antonín DNT Chomutov 02:15:55,60 00:30:07,00 31,78 48
66. 321 55. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:16:42,10 00:30:53,50 31,60 47
67. 711   P2 Baslík 02:19:08,80 00:33:20,20 31,05
68. 319 56. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:21:24,60 00:35:36,00 30,55 46
69. 370 57. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:22:35,60 00:36:47,00 30,30 45
70. 714   P2 Tichý 02:27:35,10 00:41:46,50 29,27
71. 326 58. D Houška Jan Humusoft 02:30:24,60 00:44:36,00 28,72 44
72. 354 59. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 02:40:23,10 00:54:34,50 26,94 43
472   E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 110 b
  • Schuran Michal (A) 110 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 105 b
  • Vohnik Stanislav (D) 89 b
Celkem bodů 414 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 82 b
Celkem bodů 82 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 101 b
  • Andrejs Marek (A) 95 b
  • Černý Luboš (C) 59 b
Celkem bodů 255 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 98 b
  • Soušek Karel (B) 94 b
  • Vaněček Karel (B) 93 b
  • Rydval Michal (C) 88 b
Celkem bodů 373 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 58 b
  • Polan Luboš (D) 56 b
Celkem bodů 114 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (E) 101 b
  • Bílek Miroslav (D) 66 b
Celkem bodů 167 b

Cyklosport Kern

  • Zelenka Václav (E) 61 b
Celkem bodů 61 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 87 b
Celkem bodů 87 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 84 b
  • Hora Vladimír (E) 52 b
Celkem bodů 136 b

Dexter Cycling

  • Cafourek Václav (C) 93 b
  • Truhlář Luboš (A) 92 b
  • Rendl Jaroslav (C) 92 b
  • Procházka Milan (B) 90 b
Celkem bodů 367 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 48 b
Celkem bodů 48 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 72 b
Celkem bodů 72 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 91 b
Celkem bodů 91 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 63 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 49 b
Celkem bodů 112 b

HISPORT team

  • Pokorný Ladislav (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 44 b
Celkem bodů 44 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 96 b
Celkem bodů 96 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 120 b
  • Somr Michael (A) 120 b
  • Mužík Vít (C) 94 b
Celkem bodů 334 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 80 b
  • Vild Václav (C) 47 b
Celkem bodů 127 b

Stark Cycling Team

  • Masař Jan (B) 98 b
  • Mirovský Petr (A) 89 b
  • Kryška Pavel (C) 82 b
  • Hauser Dušan (B) 76 b
Celkem bodů 345 b

SWEEP Cycling

  • Čapek Petr (C) 105 b
Celkem bodů 105 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 90 b
  • Miller Milan (B) 88 b
  • Šindelár Ladislav (C) 85 b
  • Pažout Milan (E) 57 b
Celkem bodů 320 b

TJ Kovo Praha

  • Bažík Tomáš (J) 78 b
Celkem bodů 78 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 83 b
  • Mašek Petr (B) 79 b
Celkem bodů 162 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 79 b
  • Vlasák Richard (C) 62 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 43 b
Celkem bodů 184 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (C) 95 b
  • Halík Jaroslav (C) 91 b
  • Holík Jaroslav (A) 85 b
Celkem bodů 271 b

Vokolek Cycling Team

  • Robek Robert (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

ZČE Plzeň

  • Halamka Jiří (D) 96 b
Celkem bodů 96 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.