Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

04.09.2016 - Podzimní vrchař - Hřebeč

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 10 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 462   1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:32:05,00   18,70 100
2. 302   2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 00:34:48,00 00:02:43,00 17,24 90
3. 301   3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:34:59,00 00:02:54,00 17,15 85
4. 461   4. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:32,00 00:03:27,00 16,89 81
5. 304   5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:36:11,00 00:04:06,00 16,58 76
6. 316   6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:36:44,00 00:04:39,00 16,33 75
7. 458   7. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:37:02,00 00:04:57,00 16,20 74
8. 465   8. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:37:13,00 00:05:08,00 16,12 72
9. 490   9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:37:28,00 00:05:23,00 16,01 71
10. 329   10. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:37:44,00 00:05:39,00 15,90 70
11. 306   11. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:38:20,00 00:06:15,00 15,65 69
12. 311   12. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:40:12,00 00:08:07,00 14,93 67
13. 460   13. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:41:53,00 00:09:48,00 14,33 64
14. 310   14. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:42:03,00 00:09:58,00 14,27 63
15. 314   15. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:43:03,00 00:10:58,00 13,94 60
16. 315   16. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:44:00,00 00:11:55,00 13,64 57
17. 340   17. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:45:17,00 00:13:12,00 13,25 54
18. 308   18. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:45:30,00 00:13:25,00 13,19 53
19. 333   19. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:46:17,00 00:14:12,00 12,96 50
20. 468   20. C Koukal Pavel Žádný tým 01:04:00,00 00:31:55,00 9,38 47

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Candra Václav (C) 81 b
  • Tůma Roman (D) 73 b
  • Walsh James (C) 70 b
Celkem bodů 324 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Šuranyi Martin (B) 65 b
  • Vševid Jan (B) 64 b
  • Slavík Josef (D) 52 b
Celkem bodů 262 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Soušek Karel (B) 85 b
  • Kubíček Michal (B) 78 b
  • Prager Karel (D) 78 b
Celkem bodů 326 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 65 b
  • Okruhlica Petr (C) 57 b
Celkem bodů 122 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
  • Cafourek Václav (C) 71 b
Celkem bodů 294 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 49 b
Celkem bodů 49 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

LAWI - Author Team

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Somr Michael (A) 90 b
  • Mužík Vít (C) 72 b
Celkem bodů 352 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 76 b
  • Černý Jan (B) 72 b
  • Tamchyna Jakub (A) 66 b
  • Stark Michal (D) 56 b
Celkem bodů 270 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 74 b
  • Pažout Milan (E) 59 b
Celkem bodů 133 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
Celkem bodů 138 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 60 b
  • Vlasák Richard (C) 50 b
Celkem bodů 110 b

TTT

  • Chotěborský Jan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.