Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

04.09.2016 - Podzimní vrchař - Hřebeč

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 10 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 29   1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:32:20,00   18,56 100
2. 101   2. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:34:19,00 00:01:59,00 17,48 85
3. 67   3. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 00:35:07,00 00:02:47,00 17,09 78
4. 107   4. B Chotěborský Jan TTT 00:36:34,00 00:04:14,00 16,41 75
5. 4   5. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:37:56,00 00:05:36,00 15,82 73
6. 53   6. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:38:33,00 00:06:13,00 15,56 72
7. 14   7. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:38:42,00 00:06:22,00 15,50 71
8. 10   8. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:38:51,00 00:06:31,00 15,44 70
9. 45   9. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:40:21,00 00:08:01,00 14,87 69
10. 37   10. B Dvořák Josef Žádný tým 00:40:30,00 00:08:10,00 14,81 68
11. 20   11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:41:20,00 00:09:00,00 14,52 67
12. 46   12. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:45:28,00 00:13:08,00 13,20 65
13. 64   13. B Vševid Jan CFC Kladno 00:48:21,00 00:16:01,00 12,41 64

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Candra Václav (C) 81 b
  • Tůma Roman (D) 73 b
  • Walsh James (C) 70 b
Celkem bodů 324 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Šuranyi Martin (B) 65 b
  • Vševid Jan (B) 64 b
  • Slavík Josef (D) 52 b
Celkem bodů 262 b

CK Vinohradské šlapky

  • Soušek Karel (B) 85 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Kubíček Michal (B) 78 b
  • Prager Karel (D) 78 b
Celkem bodů 326 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 65 b
  • Okruhlica Petr (C) 57 b
Celkem bodů 122 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
  • Cafourek Václav (C) 71 b
Celkem bodů 294 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 49 b
Celkem bodů 49 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

LAWI - Author Team

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 90 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Mužík Vít (C) 72 b
Celkem bodů 352 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 76 b
  • Černý Jan (B) 72 b
  • Tamchyna Jakub (A) 66 b
  • Stark Michal (D) 56 b
Celkem bodů 270 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 74 b
  • Pažout Milan (E) 59 b
Celkem bodů 133 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
Celkem bodů 138 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 60 b
  • Vlasák Richard (C) 50 b
Celkem bodů 110 b

TTT

  • Chotěborský Jan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.