Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

04.09.2016 - Podzimní vrchař - Hřebeč

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 10 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 462 1. 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:32:05,00   18,70 100
2. 29 2. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:32:20,00 00:00:15,00 18,56 100
3. 5 3. 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:32:44,00 00:00:39,00 18,33 90
4. 101 4. 2. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:34:19,00 00:02:14,00 17,48 85
5. 302 5. 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 00:34:48,00 00:02:43,00 17,24 90
6. 2 6. 2. A Novák Vít CFC Kladno 00:34:56,00 00:02:51,00 17,18 81
7. 301 7. 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:34:59,00 00:02:54,00 17,15 85
8. 600 8.   P1 Jan Šípkovský 00:35:05,00 00:03:00,00 17,10
9. 67 9. 3. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 00:35:07,00 00:03:02,00 17,09 78
10. 502 10. 3. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 00:35:30,00 00:03:25,00 16,90 76
11. 461 11. 4. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:32,00 00:03:27,00 16,89 81
12. 303 12. 1. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:36:03,00 00:03:58,00 16,64 78
13. 304 13. 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:36:11,00 00:04:06,00 16,58 76
14. 107 14. 4. B Chotěborský Jan TTT 00:36:34,00 00:04:29,00 16,41 75
15. 316 15. 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:36:44,00 00:04:39,00 16,33 75
16. 458 16. 7. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:37:02,00 00:04:57,00 16,20 74
17. 356 17. 2. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:37:12,00 00:05:07,00 16,13 73
18. 465 18. 8. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:37:13,00 00:05:08,00 16,12 72
19. 601 19.   P1 Pavel Filípek 00:37:18,00 00:05:13,00 16,09
20. 490 20. 9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:37:28,00 00:05:23,00 16,01 71
21. 38 21. 4. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:37:44,00 00:05:39,00 15,90 74
22. 329 22. 10. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:37:44,00 00:05:39,00 15,90 70
23. 4 23. 5. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:37:56,00 00:05:51,00 15,82 73
24. 306 24. 11. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:38:20,00 00:06:15,00 15,65 69
25. 53 25. 6. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:38:33,00 00:06:28,00 15,56 72
26. 14 26. 7. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:38:42,00 00:06:37,00 15,50 71
27. 700 27.   P2 Jiří Vlček 00:38:43,00 00:06:38,00 15,50
28. 10 28. 8. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:38:51,00 00:06:46,00 15,44 70
29. 309 29. 3. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:38:53,00 00:06:48,00 15,43 68
30. 311 30. 12. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:40:12,00 00:08:07,00 14,93 67
31. 45 31. 9. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:40:21,00 00:08:16,00 14,87 69
32. 37 32. 10. B Dvořák Josef Žádný tým 00:40:30,00 00:08:25,00 14,81 68
33. 701 33.   P2 Miloš Klemsa 00:40:49,00 00:08:44,00 14,70
34. 313 34. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:41:14,00 00:09:09,00 14,55 66
35. 20 35. 11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:41:20,00 00:09:15,00 14,52 67
36. 317 36. 4. D Šejna Karel CKKV Praha 00:41:42,00 00:09:37,00 14,39 65
37. 602 37.   P1 Marek Drga 00:41:48,00 00:09:43,00 14,35
38. 460 38. 13. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:41:53,00 00:09:48,00 14,33 64
39. 21 39. 5. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:42:01,00 00:09:56,00 14,28 66
40. 310 40. 14. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:42:03,00 00:09:58,00 14,27 63
41. 332 41. 5. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:42:18,00 00:10:13,00 14,18 62
42. 307 42. 6. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:42:27,00 00:10:22,00 14,13 61
43. 314 43. 15. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:43:03,00 00:10:58,00 13,94 60
44. 318 44. 1. E Pažout Milan Tama Královice 00:43:17,00 00:11:12,00 13,86 59
45. 335 45. 2. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:43:48,00 00:11:43,00 13,70 58
46. 315 46. 16. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:44:00,00 00:11:55,00 13,64 57
47. 488 47. 7. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:44:09,00 00:12:04,00 13,59 56
48. 603 48.   P1 Michal Přikryl 00:44:53,00 00:12:48,00 13,37
49. 454 49. 8. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:44:56,00 00:12:51,00 13,35 55
50. 340 50. 17. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:45:17,00 00:13:12,00 13,25 54
51. 46 51. 12. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:45:28,00 00:13:23,00 13,20 65
52. 308 52. 18. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:45:30,00 00:13:25,00 13,19 53
53. 702 53.   P2 Jan Koubík 00:45:50,00 00:13:45,00 13,09
54. 397 54. 9. D Slavík Josef CFC Kladno 00:45:55,00 00:13:50,00 13,07 52
55. 341 55. 2. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:45:58,00 00:13:53,00 13,05 51
56. 333 56. 19. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:46:17,00 00:14:12,00 12,96 50
57. 703 57.   P2 Jaromír Sajdler 00:47:15,00 00:15:10,00 12,70
58. 64 58. 13. B Vševid Jan CFC Kladno 00:48:21,00 00:16:16,00 12,41 64
59. 419 59. 3. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:48:46,00 00:16:41,00 12,30 49
60. 319 60. 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:49:37,00 00:17:32,00 12,09 48
61. 468 61. 20. C Koukal Pavel Žádný tým 01:04:00,00 00:31:55,00 9,38 47

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Candra Václav (C) 81 b
  • Tůma Roman (D) 73 b
  • Walsh James (C) 70 b
Celkem bodů 324 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Šuranyi Martin (B) 65 b
  • Vševid Jan (B) 64 b
  • Slavík Josef (D) 52 b
Celkem bodů 262 b

CK Vinohradské šlapky

  • Soušek Karel (B) 85 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Prager Karel (D) 78 b
  • Kubíček Michal (B) 78 b
Celkem bodů 326 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 65 b
  • Okruhlica Petr (C) 57 b
Celkem bodů 122 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
  • Cafourek Václav (C) 71 b
Celkem bodů 294 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 49 b
Celkem bodů 49 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

LAWI - Author Team

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Somr Michael (A) 90 b
  • Mužík Vít (C) 72 b
Celkem bodů 352 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 76 b
  • Černý Jan (B) 72 b
  • Tamchyna Jakub (A) 66 b
  • Stark Michal (D) 56 b
Celkem bodů 270 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 74 b
  • Pažout Milan (E) 59 b
Celkem bodů 133 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
Celkem bodů 138 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 60 b
  • Vlasák Richard (C) 50 b
Celkem bodů 110 b

TTT

  • Chotěborský Jan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.