Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

03.09.2016 - LAWI Tour classic - Vinařice u Dobrovic

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 89 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 618   P1 Nežerka LAWI - Author Team 02:11:17,85   40,67
2. 617   P1 Okrouhlický LAWI - Author Team 02:11:17,88 00:00:00,03 40,67
3. 614   P1 Malík LAWI - Author Team 02:11:17,98 00:00:00,13 40,67
4. 615   P1 Svoboda LAWI - Author Team 02:15:20,18 00:04:02,33 39,46
5. 602   P1 Kunt TJ Favorit Brno 02:15:21,88 00:04:04,03 39,45
6. 613   P1 Schühler LAWI - Author Team 02:15:27,02 00:04:09,17 39,42
7. 610   P1 Chlupáč LAWI - Author Team 02:16:14,17 00:04:56,32 39,20
8. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:16:47,39 00:05:29,54 39,04 100
9. 27 1. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 02:16:48,89 00:05:31,04 39,03 100
10. 2 2. A Novák Vít CFC Kladno 02:16:56,28 00:05:38,43 39,00 90
11. 104 3. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:17:13,05 00:05:55,20 38,92 85
12. 465 2. C Mužík Vít LAWI - Author Team 02:17:43,65 00:06:25,80 38,77 90
13. 303 3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:23:20,93 00:12:03,08 37,25 85
14. 101 4. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:24:16,27 00:12:58,42 37,01 81
15. 478 4. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:24:19,86 00:13:02,01 37,00 81
16. 624   P1 Šlégl LAWI GRANDFONDO 02:24:21,01 00:13:03,16 36,99
17. 667   P1 Vlček Cyklo Poker 02:24:21,74 00:13:03,89 36,99
18. 492 5. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:24:22,38 00:13:04,53 36,99 78
19. 316 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:24:23,48 00:13:05,63 36,98 76
20. 671   P1 Šťastný LAWI GRANDFONDO 02:24:30,75 00:13:12,90 36,95
21. 670   P1 Váňa LAWI GRANDFONDO 02:24:32,62 00:13:14,77 36,94
22. 301 7. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:24:38,68 00:13:20,83 36,92 75
23. 338 8. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:24:41,85 00:13:24,00 36,90 74
24. 14 5. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:24:47,27 00:13:29,42 36,88 78
25. 699   P1 Šír Lázně Bělohrad 02:25:02,37 00:13:44,52 36,82
26. 1 6. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:25:33,63 00:14:15,78 36,69 76
27. 306 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:27:39,94 00:16:22,09 36,16 73
28. 10 7. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:27:52,14 00:16:34,29 36,11 75
29. 336 10. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 02:28:03,05 00:16:45,20 36,07 72
30. 311 11. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:28:14,95 00:16:57,10 36,02 71
31. 20 8. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:29:44,10 00:18:26,25 35,66 74
32. 672   P1 Šlégl LAWI GRANDFONDO 02:30:44,24 00:19:26,39 35,43
33. 660   P1 Ondráček PRO Music - Prolog bike 02:31:57,47 00:20:39,62 35,14
34. 664   P1 Horák Čelákovice 02:32:06,67 00:20:48,82 35,11
35. 658   P1 Feist JJ - Potocký 02:33:41,00 00:22:23,15 34,75
36. 369 12. C Vlk Ladislav KPC Praha 02:33:46,14 00:22:28,29 34,73 70
37. 335 13. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:33:49,45 00:22:31,60 34,71 69
38. 659   P1 Vojtík Čelákovice 02:35:53,94 00:24:36,09 34,25
39. 625   P1 Kubín BMC CZ racing team 02:36:43,06 00:25:25,21 34,07
40. 458 14. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:36:54,80 00:25:36,95 34,03 68
41. 340 15. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:37:09,02 00:25:51,17 33,98 67
42. 605   P1 Šimůnek Pujcitelektrokolo.cz 02:38:06,31 00:26:48,46 33,77
43. 310 16. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:40:24,38 00:29:06,53 33,29 66
44. 13 9. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:40:24,51 00:29:06,66 33,29 73
45. 304 17. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:40:24,57 00:29:06,72 33,29 65
46. 662   P1 Šreima Bavorák 02:40:25,31 00:29:07,46 33,29
47. 668   P1 Lásnička Fitness Guru 02:40:34,45 00:29:16,60 33,26
48. 442 18. D Strnad Ivo BMC CZ racing team 02:40:36,22 00:29:18,37 33,25 64
49. 665   P1 Čejka Cyklo tým kolárna 02:43:02,87 00:31:45,02 32,75
50. 608   P1 Tučková Cyklo tým kolárna 02:45:18,18 00:34:00,33 32,30
51. 450 19. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 02:45:40,00 00:34:22,15 32,23 63
52. 313 20. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:46:28,38 00:35:10,53 32,08 62
53. 601   P1 Stejskal Žádný tým 02:46:38,03 00:35:20,18 32,05
54. 319 21. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:47:08,75 00:35:50,90 31,95 61
55. 321 22. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:47:25,51 00:36:07,66 31,89 60
56. 333 23. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:49:45,17 00:38:27,32 31,46 59
57. 332 24. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:49:57,09 00:38:39,24 31,42 58
58. 609   P1 Václavík Škoda auto 02:50:34,76 00:39:16,91 31,31
59. 345 25. Z Bartošová Lenka H.I.C. 02:51:48,81 00:40:30,96 31,08 57
60. 663   P1 Šreima Bavorák 02:54:35,63 00:43:17,78 30,59
61. 322 26. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:55:05,52 00:43:47,67 30,50 56
62. 357 27. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:55:48,76 00:44:30,91 30,37 55
63. 606   P1 Patlevič TOI TOI cykloklub Slaný 02:56:13,99 00:44:56,14 30,30
64. 622   P1 Helt KCN 02:57:21,48 00:46:03,63 30,11
65. 666   P1 Culek Bakov 03:04:00,50 00:52:42,65 29,02
66. 405 28. D Hlaváček Jiří KPC Praha 03:10:37,54 00:59:19,69 28,01 54
130   B Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
4   B Procházka Milan Dexter Cycling 00:00:00,00  
461   C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
600   P1 Novák CT Jindřichův Hradec USK Kámen 00:00:00,00  
604   P1 Ptáčník Žádný tým 00:00:00,00  
607   P1 Andrš Eleven Mercedes Mitas 00:00:00,00  
612   P1 Endler LAWI - Author Team 00:00:00,00  
616   P1 Doležel Favorit Brno 00:00:00,00  
619   P1 Beneš Kola Šír Bělohrad 00:00:00,00  
623   P1 Řežáb ČS MTB Junior 00:00:00,00  
626   P1 Kozák ZP Cyklo 00:00:00,00  
657   P1 Hůlka MHV Cube 00:00:00,00  
661   P1 Svárovský KCL Kooperativa - Svijany 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Radek Beneš - 603819328


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
  • Schuran Michal (A) 85 b
  • Doležalová Hana (Ž) 62 b
Celkem bodů 247 b

BMC CZ racing team

  • Strnad Ivo (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 90 b
  • Andrejs Marek (A) 73 b
Celkem bodů 163 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 85 b
  • Soušek Karel (B) 81 b
  • Sýkora Robert (C) 76 b
  • Rydval Michal (C) 75 b
Celkem bodů 317 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dexter Cycling

  • Dohnálek Roman (C) 71 b
  • Rendl Jaroslav (C) 65 b
  • Krajčík Josef (E) 61 b
Celkem bodů 197 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 67 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 57 b
Celkem bodů 124 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 70 b
  • Hlaváček Jiří (D) 54 b
Celkem bodů 124 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Mužík Vít (C) 90 b
Celkem bodů 190 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 60 b
Celkem bodů 60 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

SWEEP Cycling

  • Brusch Lubomír (E) 63 b
Celkem bodů 63 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 68 b
Celkem bodů 68 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 78 b
  • Mašek Petr (B) 74 b
Celkem bodů 152 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (C) 81 b
  • Halík Jaroslav (C) 78 b
Celkem bodů 159 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.