Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

20.08.2016 - Časovka do vrchu - Lipence

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 2,3 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 29 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:05:15,45   26,25 100
2. 5 2. 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:05:17,20 00:00:01,75 26,10 90
3. 462 3. 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:20,26 00:00:04,81 25,85 100
4. 27 4. 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:22,54 00:00:07,09 25,67 85
5. 302 5. 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 00:05:23,01 00:00:07,56 25,63 90
6. 2 6. 2. A Novák Vít CFC Kladno 00:05:27,82 00:00:12,37 25,26 81
7. 113 7. 3. B Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 00:05:29,26 00:00:13,81 25,15 78
8. 3 8. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:05:29,82 00:00:14,37 25,10 76
9. 606 9.   P1 Šípkovský Jan Stark Cycling Team 00:05:31,51 00:00:16,06 24,98
10. 465 10. 3. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:05:36,86 00:00:21,41 24,58 85
11. 305 11. 1. D Vejvoda Josef CKKV Praha 00:05:39,45 00:00:24,00 24,39 81
12. 104 12. 3. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:39,45 00:00:24,00 24,39 75
13. 603 13.   P1 Novák Rudolf CK Vinohradské šlapky 00:05:39,51 00:00:24,06 24,39
14. 111 14. 5. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:05:46,73 00:00:31,28 23,88 74
15. 329 15. 4. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:47,51 00:00:32,06 23,83 78
16. 38 16. 4. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:05:48,86 00:00:33,41 23,73 73
17. 13 17. 5. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:05:50,06 00:00:34,61 23,65 72
18. 301 18. 5. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:05:51,13 00:00:35,68 23,58 76
19. 304 19. 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:05:51,16 00:00:35,71 23,58 75
20. 303 20. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:05:52,20 00:00:36,75 23,51 74
21. 461 21. 7. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:57,61 00:00:42,16 23,15 73
22. 356 22. 3. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:57,92 00:00:42,47 23,13 72
23. 604 23.   P1 Wittberger Miroslav CK Vinohradské šlapky 00:05:59,61 00:00:44,16 23,02
24. 490 24. 8. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:06:01,70 00:00:46,25 22,89 71
25. 15 25. 6. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:06:04,95 00:00:49,50 22,69 71
26. 308 26. 9. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:07,13 00:00:51,68 22,55 70
27. 605 27.   P1 Novák Jakub CK Vinohradské šlapky 00:06:07,54 00:00:52,09 22,53
28. 101 28. 6. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:06:07,70 00:00:52,25 22,52 70
29. 602 29.   P1 Dubovči Daniel Kola Jižák 00:06:08,23 00:00:52,78 22,49
30. 306 30. 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:06:08,73 00:00:53,28 22,46 69
31. 34 31. 7. B Kubát Jan Dexter Cycling 00:06:10,80 00:00:55,35 22,33 69
32. 316 32. 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:06:12,09 00:00:56,64 22,25 68
33. 601 33.   P1 Boček Jiří Diesel Power 00:06:13,39 00:00:57,94 22,18
34. 309 34. 4. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:06:16,98 00:01:01,53 21,96 67
35. 14 35. 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:22,49 00:01:07,04 21,65 68
36. 349 36. 5. D Rašev Eugen Dexter Cycling 00:06:27,23 00:01:11,78 21,38 66
37. 382 37. 1. E Kubín Igor CSK Markus 00:06:28,73 00:01:13,28 21,30 65
38. 313 38. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:29,09 00:01:13,64 21,28 64
39. 58 39. 9. B Zimmel Václav Dexter Cycling 00:06:30,09 00:01:14,64 21,23 67
40. 307 40. 6. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:06:31,49 00:01:16,04 21,15 63
41. 20 41. 10. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:39,01 00:01:23,56 20,75 66
42. 310 42. 12. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:06:39,49 00:01:24,04 20,73 62
43. 600 43.   P1 Čípová Magda (žádný) 00:06:40,49 00:01:25,04 20,67
44. 110 44. 11. B Beňa Michal Žádný tým 00:06:51,82 00:01:36,37 20,11 65
45. 315 45. 13. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:06:53,82 00:01:38,37 20,01 61
46. 497 46. 2. Z Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:07:01,98 00:01:46,53 19,62 60
47. 373 47. 14. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:07:04,29 00:01:48,84 19,51 59
48. 318 48. 2. E Pažout Milan Tama Královice 00:07:08,07 00:01:52,62 19,34 58
49. 46 49. 12. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:07:08,36 00:01:52,91 19,33 64
50. 390 50. 3. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:07:09,05 00:01:53,60 19,30 57
51. 608 51.   P1 Konůpka Michael CKKV Praha 00:07:09,09 00:01:53,64 19,30
52. 341 52. 4. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:07:18,67 00:02:03,22 18,88 56
53. 319 53. 3. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:07:24,82 00:02:09,37 18,61 55
54. 442 54. 7. D Strnad Ivo BMC CZ racing team 00:07:31,48 00:02:16,03 18,34 54
55. 466 55. 15. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 00:07:32,29 00:02:16,84 18,31 53
56. 334 56. 8. D Bílek Miroslav CSK Markus 00:07:33,49 00:02:18,04 18,26 52
57. 321 57. 16. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:07:43,09 00:02:27,64 17,88 51
58. 357 58. 9. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:07:52,76 00:02:37,31 17,51 50
59. 322 59. 10. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:08:06,36 00:02:50,91 17,02 49
60. 359 60. 17. C Svěrák Vít CSK Markus 00:08:07,32 00:02:51,87 16,99 48
61. 78 61. 13. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 00:08:15,48 00:03:00,03 16,71 63
62. 607 62.   P1 Konůpka Vladimír CKKV Praha 00:10:51,31 00:05:35,86 12,71
63. 609 63.   P1 Vejvodová Monika CKKV Praha 00:13:51,00 00:08:35,55 9,96

Kontakt na pořadatele závodu: Josef Vejvoda - 721943204


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 85 b
  • Walsh James (C) 78 b
  • Schuran Michal (A) 75 b
Celkem bodů 338 b

BMC CZ racing team

  • Strnad Ivo (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Andrejs Marek (A) 72 b
  • Šuranyi Martin (B) 64 b
Celkem bodů 217 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 76 b
  • Vaněček Karel (B) 74 b
  • Prager Karel (D) 74 b
  • Soušek Karel (B) 70 b
Celkem bodů 294 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 81 b
  • Okruhlica Petr (C) 61 b
Celkem bodů 142 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 65 b
  • Bílek Miroslav (D) 52 b
  • Svěrák Vít (C) 48 b
Celkem bodů 165 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Thuma Miroslav (A) 73 b
  • Cafourek Václav (C) 71 b
  • Kubát Jan (B) 69 b
Celkem bodů 288 b

LAWI - Author Team

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Somr Michael (A) 90 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
Celkem bodů 365 b

Nutrend Specialized Team

  • Chyba Jiří (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 71 b
  • Vild Václav (C) 51 b
Celkem bodů 122 b

Stark Cycling Team

  • Kovář Marek (C) 59 b
  • Zadáková Klára (Ž) 57 b
Celkem bodů 116 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 76 b
  • Pažout Milan (E) 58 b
Celkem bodů 134 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 68 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
Celkem bodů 134 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.