Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

24.07.2016 - Kolem Posázaví - Ondřejov

Zobrazit:

Skupina AB - 94 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 615   P1 Štibingr Matěj SKC Tufo Prostějov 02:36:51,00   35,96
2. 5 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:38:30,00 00:01:39,00 35,58 100
3. 614   P1 Klabouch Petr Velo Club Cirkl České Budějovice 02:38:49,00 00:01:58,00 35,51
4. 607   P1 Krupička Vlastimil TJ Lokomotiva Nymburk 02:39:52,00 00:03:01,00 35,28
5. 27 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:23,00 00:05:32,00 34,73 90
6. 618   P1 Dudek Tomáš Kolopark.cz 02:43:09,00 00:06:18,00 34,57
7. 611   P1 Svoboda Jiří Kbely Cycling Team 02:45:06,00 00:08:15,00 34,16
8. 606   P1 Doležel Jan Dobříš 02:45:11,00 00:08:20,00 34,14
9. 124 3. A Holík Jaroslav Veloservis Team 02:45:11,00 00:08:20,00 34,14 85
10. 13 4. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:45:28,00 00:08:37,00 34,09 81
11. 619   P1 Beran Ondřej KC Slavia Praha 02:45:48,00 00:08:57,00 34,02
12. 609   P1 Říha Jiří KoloKram 02:48:18,00 00:11:27,00 33,51
13. 601   P1 Machala Daniel Bike Sport 007 02:54:36,00 00:17:45,00 32,30
14. 3 5. B Miller Milan Tama Královice 02:54:44,00 00:17:53,00 32,28 78
15. 502 6. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 02:54:52,00 00:18:01,00 32,25 76
16. 38 7. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:54:53,00 00:18:02,00 32,25 75
17. 7 8. A Slaboch David Stark Cycling Team 02:55:12,00 00:18:21,00 32,19 74
18. 608   P1 Svoboda Jakub KoloKram 03:01:05,00 00:24:14,00 31,15
19. 14 9. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:01:11,00 00:24:20,00 31,13 73
20. 70 10. B Eger Emil Dexter Cycling 03:02:53,00 00:26:02,00 30,84 72
21. 616   P1 Koudela Dominik Mapei Merida Kaňkovský 03:03:44,00 00:26:53,00 30,70
22. 20 11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:08:25,00 00:31:34,00 29,93 71
23. 45 12. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:10:17,00 00:33:26,00 29,64 70
24. 603   P1 Bendl Štěpán Kbely Cycling Team 03:21:54,00 00:45:03,00 27,93
25. 604   P1 Smékal Jan 03:24:44,00 00:47:53,00 27,55
612   P1 Jirků Jakub All Training 00:00:00,00  
2   A Novák Vít CFC Kladno 00:00:00,00  
31   A Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 00:00:00,00  
67   B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 94 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:40:10,00   35,21 100
2. 462 2. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:40:11,00 00:00:01,00 35,21 90
3. 301 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:41:15,00 00:01:05,00 34,98 85
4. 710   P2 Beneš Martin CT Weber 02:41:36,00 00:01:26,00 34,90
5. 704   P2 Pleva Jan SK Favorit Bílina 02:44:45,00 00:04:35,00 34,23
6. 303 4. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:45:13,00 00:05:03,00 34,14 81
7. 492 5. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:48:08,00 00:07:58,00 33,54 78
8. 336 6. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 02:48:26,00 00:08:16,00 33,49 76
9. 461 7. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:49:17,00 00:09:07,00 33,32 75
10. 709   P2 Burian Matěj TJ Kovo Praha 02:50:57,00 00:10:47,00 32,99
11. 705   P2 Marzini Štěpán Lahofer 02:51:15,00 00:11:05,00 32,93
12. 703   P2 Procházka Jiří 02:56:21,00 00:16:11,00 31,98
13. 338 8. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:56:22,00 00:16:12,00 31,98 74
14. 478 9. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:56:23,00 00:16:13,00 31,98 73
15. 314 10. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:56:41,00 00:16:31,00 31,92 72
16. 310 11. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:57:32,00 00:17:22,00 31,77 71
17. 323 12. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:58:05,00 00:17:55,00 31,67 70
18. 313 13. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:58:14,00 00:18:04,00 31,64 69
19. 708   P2 Šístek Jan 03:05:43,00 00:25:33,00 30,37
20. 317 14. D Šejna Karel CKKV Praha 03:08:28,00 00:28:18,00 29,93 68
21. 332 15. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 03:09:08,00 00:28:58,00 29,82 67
22. 306 16. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:09:45,00 00:29:35,00 29,72 66
23. 706   P2 Zaal Pavel Lahofer 03:20:18,00 00:40:08,00 28,16
24. 315 17. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:22:20,00 00:42:10,00 27,87 65
25. 410 18. D Polan Luboš CKKV Praha 03:22:35,00 00:42:25,00 27,84 64
26. 335 19. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:22:37,00 00:42:27,00 27,84 63
27. 319 20. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:26:10,00 00:46:00,00 27,36 62
28. 702   P2 Hejduk Richard 03:32:37,00 00:52:27,00 26,53
29. 308 21. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 02:28:40,00 -1:48:30,00 37,94 61
30. 345 22. Z Bartošová Lenka H.I.C. 02:31:30,00 -1:51:20,00 37,23 60
318   E Pažout Milan Tama Královice 00:00:00,00  
390   Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:00:00,00  
428   C Čurda Martin Kbely cycling team 00:00:00,00  
700   P2 Charvát Miloš Kolín 00:00:00,00  
707   P2 Kohout Martin TJ Kovo Praha 00:00:00,00  
458   C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:00:00,00  
367   D Prchal Pavel Cyklosport Kern 00:00:00,00  
304   C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:00:00,00  
309   D Postler Jiří Dexter Cycling 00:00:00,00  
456   D Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:00:00,00  
701   P2 Kudrnáč Miroslav Cyklopoint Jičín 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Vít Novák - 724550475


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 90 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 90 b
  • Candra Václav (C) 75 b
  • Vohnik Stanislav (D) 70 b
Celkem bodů 325 b

CFC Kladno

  • Andrejs Marek (A) 81 b
Celkem bodů 81 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Prager Karel (D) 81 b
  • Vlček Petr (C) 66 b
  • Fucik Josef (E) 63 b
Celkem bodů 295 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 68 b
  • Okruhlica Petr (C) 65 b
  • Polan Luboš (D) 64 b
Celkem bodů 197 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 75 b
  • Eger Emil (B) 72 b
  • Šťastný Petr (B) 70 b
  • Krajčík Josef (E) 62 b
Celkem bodů 279 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 60 b
Celkem bodů 60 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Somr Michael (A) 100 b
Celkem bodů 200 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 76 b
  • Bryxi Jan (C) 76 b
  • Slaboch David (A) 74 b
Celkem bodů 226 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 73 b
  • Mašek Petr (B) 71 b
Celkem bodů 144 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

Veloservis Team

  • Holík Jaroslav (A) 85 b
  • Halík Jaroslav (C) 78 b
  • Běhounek Michal (C) 73 b
Celkem bodů 236 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.