Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

09.07.2016 - Litvínov - Lesná (společný závod SAL a UAC)

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 70 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:09:29,68   32,43
2. 601   P1 Fabišovský Ladislav Sweep cycling 02:09:34,96 00:00:05,28 32,41
3. 602   P1 Schuhler Tomáš LAWI - Author Team 02:10:46,21 00:01:16,53 32,12
4. 462 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:10:59,55 00:01:29,87 32,06 100
5. 302 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:11:56,55 00:02:26,87 31,83 90
6. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 02:12:15,05 00:02:45,37 31,76 100
7. 5 2. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:12:34,27 00:03:04,59 31,68 90
8. 603   P1 Vrábek Jan TBP 02:13:04,68 00:03:35,00 31,56
9. 604   P1 Synek Jaromír SKP Most 02:14:05,02 00:04:35,34 31,32
10. 465 3. C Mužík Vít LAWI - Author Team 02:14:55,99 00:05:26,31 31,13 85
11. 98 3. A Truhlář Luboš Dexter Cycling 02:17:26,99 00:07:57,31 30,56 85
12. 484 4. C Čapek Petr SWEEP Cycling 02:17:37,37 00:08:07,69 30,52 81
13. 605   P1 Svoboda Jiří Kbely 02:17:41,30 00:08:11,62 30,50
14. 606   P1 Šíp Pavel SKP Most 02:17:57,65 00:08:27,97 30,44
15. 607   P1 Vlček Vojtěch KL Sport Děčín 02:18:13,84 00:08:44,16 30,38
16. 608   P1 Pleva Jan Velosport Favorit Bílina 02:18:32,49 00:09:02,81 30,32
17. 47 4. A Stránský Vojtěch Dexter Cycling 02:19:25,84 00:09:56,16 30,12 81
18. 38 5. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:19:29,99 00:10:00,31 30,11 78
19. 609   P1 Hradecký Jaroslav KCC Kooperatova Svijany 02:19:34,37 00:10:04,69 30,09
20. 3 6. B Miller Milan Tama Královice 02:20:06,18 00:10:36,50 29,98 76
21. 610   P1 Beránek Jan ELA Litvínov 02:20:12,78 00:10:43,10 29,95
22. 611   P1 Viktorin Tomáš Sweepsport 02:20:29,99 00:11:00,31 29,89
23. 301 5. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:20:30,40 00:11:00,72 29,89 78
24. 305 6. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:20:48,58 00:11:18,90 29,83 76
25. 316 7. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:20:53,18 00:11:23,50 29,81 75
26. 612   P1 Wolf Jan Velosport Favorit Bílina 02:21:37,08 00:12:07,40 29,66
27. 613   P1 Hruška Jan KCL Kooperativa 02:21:37,90 00:12:08,22 29,65
28. 304 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:21:41,11 00:12:11,43 29,64 74
29. 614   P1 Bose Martin Slávie Karlovi Vary 02:21:42,55 00:12:12,87 29,64
30. 615   P1 Klejna Petr KCL Kooperativa Svijany 02:21:43,81 00:12:14,13 29,63
31. 616   P1 Ondráček David SKP Most 02:21:47,74 00:12:18,06 29,62
32. 469 9. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 02:21:54,62 00:12:24,94 29,60 73
33. 617   P1 Říha Jiří CK Kolokrám-Svijany 02:22:46,14 00:13:16,46 29,42
34. 10 7. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:23:13,40 00:13:43,72 29,32 75
35. 67 8. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 02:23:38,81 00:14:09,13 29,24 74
36. 303 10. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:23:39,18 00:14:09,50 29,24 72
37. 502 9. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 02:23:45,27 00:14:15,59 29,22 73
38. 490 11. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:23:51,24 00:14:21,56 29,20 71
39. 4 10. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:23:53,90 00:14:24,22 29,19 72
40. 104 11. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:24:07,27 00:14:37,59 29,14 71
41. 323 12. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:24:15,81 00:14:46,13 29,11 70
42. 619   P1 Zbuzek Michal Sweep cycling 02:24:50,74 00:15:21,06 29,00
43. 13 12. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:24:56,93 00:15:27,25 28,98 70
44. 356 13. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:25:06,68 00:15:37,00 28,94 69
45. 620   P1 Dvořák Jan Hnízdil Factory Team 02:25:08,71 00:15:39,03 28,94
46. 621   P1 Krupka Robert SKP Most 02:25:10,34 00:15:40,66 28,93
47. 622   P1 Vurz Martin KCL Kooperativa Svijany 02:25:35,08 00:16:05,40 28,85
48. 338 14. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:25:43,08 00:16:13,40 28,82 68
49. 458 15. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:26:46,14 00:17:16,46 28,62 67
50. 623   P1 Doležal Ladislav Hnízdil Team 02:27:31,37 00:18:01,69 28,47
51. 461 16. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:27:52,08 00:18:22,40 28,40 66
52. 624   P1 Červenka Marcel Hnízdil Team 02:27:57,55 00:18:27,87 28,39
53. 108 13. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:28:13,34 00:18:43,66 28,34 69
54. 625   P1 Runt Lukáš TJ Stadion Louny 02:28:40,08 00:19:10,40 28,25
55. 306 17. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:29:02,87 00:19:33,19 28,18 65
56. 626   P1 Papež Tomáš Messenger 02:29:36,65 00:20:06,97 28,07
57. 627   P1 Henych Jaroslav KL sport Most 02:29:47,71 00:20:18,03 28,04
58. 628   P1 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina 02:29:50,99 00:20:21,31 28,03
59. 14 14. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:29:55,46 00:20:25,78 28,01 68
60. 629   P1 Czervoniak Josef AVZO Raná 02:29:58,68 00:20:29,00 28,00
61. 630   P1 252 Matějka Jindřich Kralupy 02:30:01,14 00:20:31,46 28,00
62. 105 15. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:30:14,05 00:20:44,37 27,96 67
63. 314 18. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:30:54,71 00:21:25,03 27,83 64
64. 631   P1 Kněžický Pavel i-trénink.com 02:30:58,40 00:21:28,72 27,82
65. 311 19. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:31:13,40 00:21:43,72 27,77 63
66. 632   P1 Kočí Ivan CK Floratex Chomutov 02:31:31,99 00:22:02,31 27,72
67. 633   P1 Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 02:31:49,30 00:22:19,62 27,66
68. 31 16. A Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 02:32:22,43 00:22:52,75 27,56 66
69. 15 17. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:32:53,96 00:23:24,28 27,47 65
70. 634   P1 Novák Filip CT Jindřichův Hradek SK 02:33:04,02 00:23:34,34 27,44
71. 635   P1 Huja Oleg Sweepsport 02:33:37,81 00:24:08,13 27,34
72. 74 18. B Kot Jozef Dexter Cycling 02:33:40,37 00:24:10,69 27,33 64
73. 307 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:33:53,96 00:24:24,28 27,29 62
74. 317 21. D Šejna Karel CKKV Praha 02:33:59,18 00:24:29,50 27,28 61
75. 636   P1 720 Přibil Tomáš Hladová Kola 02:34:17,84 00:24:48,16 27,22
76. 637   P1 Havlíček Tomáš SKP Most 02:34:23,52 00:24:53,84 27,20
77. 638   P1 733 Flanderka Aleš Flandry Team 02:34:28,43 00:24:58,75 27,19
78. 639   P1 Juránek Jiří TJ Slavia Karlovy Vary cyklistika 02:34:48,08 00:25:18,40 27,13
79. 640   P1 Kopta Václav Cyklo team DNT Chomutov 02:34:59,81 00:25:30,13 27,10
80. 641   P1 Maleček Petr 02:35:03,84 00:25:34,16 27,09
81. 642   P1 Truhlář Václav Sweepsport 02:35:23,90 00:25:54,22 27,03
82. 643   P1 Kalfar Jakub Kbely 02:35:29,02 00:25:59,34 27,01
83. 644   P1 Karvay Drahomír Velosport Favorit Bílina 02:35:36,30 00:26:06,62 26,99
84. 645   P1 Hollick Petr Litvínov 02:35:38,49 00:26:08,81 26,99
85. 309 22. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:36:04,74 00:26:35,06 26,91 60
86. 332 23. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:36:11,37 00:26:41,69 26,89 59
87. 646   P1 Pleva Jan Velosport Favorit Bílina 02:36:25,08 00:26:55,40 26,85
88. 647   P1 Kalous Michal Sweep cycling 02:36:33,78 00:27:04,10 26,83
89. 648   P1 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 02:36:49,84 00:27:20,16 26,78
90. 310 24. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:37:00,02 00:27:30,34 26,75 58
91. 85 19. B Drga Marek Žádný tým 02:37:19,96 00:27:50,28 26,70 63
92. 313 25. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:37:50,08 00:28:20,40 26,61 57
93. 650   P1 Hruška Jan Sweepsport 02:38:45,14 00:29:15,46 26,46
94. 651   P1 Bryxi Jan Start Cycling Team 02:38:57,43 00:29:27,75 26,42
95. 390 26. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 02:38:58,93 00:29:29,25 26,42 56
96. 652   P1 Krejčí Karel Sweepsport 02:39:01,40 00:29:31,72 26,41
97. 653   P1 Hacaj Oldřich KL sport Most 02:39:02,78 00:29:33,10 26,41
98. 654   P1 Macháček Jiří Rock Machine Cyklomax 02:39:20,18 00:29:50,50 26,36
99. 655   P1 Kresila Miroslav Sweep cycling 02:39:32,68 00:30:03,00 26,32
100. 656   P1 Raufstein Lukáš Team Bike Perštejn 02:39:46,52 00:30:16,84 26,29
101. 20 20. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:40:50,18 00:31:20,50 26,11 62
102. 657   P1 Galajda Jan Pišnár 02:40:53,78 00:31:24,10 26,10
103. 658   P1 Švec Pavel Kačice 02:41:36,99 00:32:07,31 25,99
104. 427 27. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 02:41:38,02 00:32:08,34 25,98 55
105. 659   P1 Fabišovský Ladislav CK Koruna Pralinese 02:41:39,52 00:32:09,84 25,98
106. 333 28. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:43:43,74 00:34:14,06 25,65 54
107. 660   P1 Rodanič Pavel Onix.cz 02:44:07,90 00:34:38,22 25,59
108. 661   P1 Hrnčíř Martin 02:44:38,27 00:35:08,59 25,51
109. 662   P1 Marek Jiří CK 1967 Č. Kamenice 02:45:18,37 00:35:48,69 25,41
110. 93 21. B Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 02:46:09,46 00:36:39,78 25,28 61
111. 663   P1 Holovej Jan Chomutov 02:46:44,81 00:37:15,13 25,19
112. 664   P1 729 Polák Karel Dexter Bílina 02:47:09,78 00:37:40,10 25,13
113. 97 22. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 02:47:21,49 00:37:51,81 25,10 60
114. 665   P1 Hanus Miroslav 02:48:40,46 00:39:10,78 24,90
115. 666   P1 Pelčík Roman KL sport Most 02:49:57,30 00:40:27,62 24,71
116. 667   P1 Tesař Daniel CK Floratex Chomutov 02:50:12,90 00:40:43,22 24,67
117. 335 29. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:50:36,65 00:41:06,97 24,62 53
118. 668   P1 Grossová Renata Sweepsport 02:50:41,11 00:41:11,43 24,61
119. 351 30. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 02:50:54,96 00:41:25,28 24,57 52
120. 401 31. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:50:59,87 00:41:30,19 24,56 51
121. 669   P1 Láznička František Láznička 02:51:26,58 00:41:56,90 24,50
122. 318 32. E Pažout Milan Tama Královice 02:53:54,27 00:44:24,59 24,15 50
123. 670   P1 Mács Daniel CK Floratex Chomutov 02:54:14,52 00:44:44,84 24,10
124. 671   P1 Černý Martin CK Floratex Chomutov 02:55:00,11 00:45:30,43 24,00
125. 315 33. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:55:36,30 00:46:06,62 23,92 49
126. 672   P1 243 Dušek Vladimír Hnízdil Team 02:55:48,65 00:46:18,97 23,89
127. 673   P1 Volmuth Vladimír HZS Most 02:56:13,74 00:46:44,06 23,83
128. 319 34. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:56:33,37 00:47:03,69 23,79 48
129. 674   P1 Lorenz Tomáš Sokol Králův Dvůr 02:56:47,55 00:47:17,87 23,76
130. 675   P1 Mikulovič Jakub Litvínov 02:57:11,96 00:47:42,28 23,70
131. 341 35. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 02:58:54,21 00:49:24,53 23,48 47
132. 486 36. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 02:58:54,87 00:49:25,19 23,47 46
133. 676   P1 Pelcman Petr CykloTílos Milovice 02:59:54,52 00:50:24,84 23,35
134. 677   P1 Polan Miloslav SKP Most 02:59:58,02 00:50:28,34 23,34
135. 678   P1 Vlach Petr CykloTílos Milovice 03:02:12,71 00:52:43,03 23,05
136. 679   P1 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina 03:03:23,65 00:53:53,97 22,90
137. 680   P1 726 Nejedlý Roman Hladová Kola 03:04:18,87 00:54:49,19 22,79
138. 681   P1 Ezecháš Ivo Dolní Břežany 03:05:58,40 00:56:28,72 22,58
139. 682   P1 Dlouhý Jan HZS Most 03:06:16,65 00:56:46,97 22,55
140. 683   P1 Hausl Jan M0T0+K0L0 Litvínov 03:06:30,05 00:57:00,37 22,52
141. 466 37. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 03:07:26,08 00:57:56,40 22,41 45
142. 684   P1 Žítek Michal 03:10:10,37 01:00:40,69 22,09
143. 685   P1 Smrčková Andrea Sweep cycling 03:10:55,55 01:01:25,87 22,00
144. 321 38. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:12:39,58 01:03:09,90 21,80 44
145. 365 39. D Novák Michal CFC Kladno 03:15:25,49 01:05:55,81 21,49 43
146. 686   P1 Hejduk Marek 03:15:41,46 01:06:11,78 21,46
147. 687   P1 Prokopová Jana Kralupy 03:22:22,46 01:12:52,78 20,75
148. 688   P1 Klinecký Lukáš 03:22:23,14 01:12:53,46 20,75
149. 689   P1 Hrbek Martin Kebek BT Chomutov 03:31:09,58 01:21:39,90 19,89
150. 690   P1 Vlček Miroslav SVK Vlček 03:33:55,30 01:24:25,62 19,63
151. 691   P1 250 Drengubák Josef SKP Most 03:36:33,49 01:27:03,81 19,39
152. 692   P1 Beránek Miroslav ELA Litvínov 03:36:49,93 01:27:20,25 19,37
153. 693   P1 Straka Jan Cyklo team DNT Chomutov 03:37:01,24 01:27:31,56 19,35
154. 694   P1 Štiller Jiří AVZO Raná 03:37:35,78 01:28:06,10 19,30
155. 695   P1 Pech Milan KL sport Most 03:38:13,84 01:28:44,16 19,25
156. 326 40. D Houška Jan Humusoft 03:41:14,11 01:31:44,43 18,98 42
157. 696   P1 Gýra Frabtišek M0T0+K0L0 Litvínov 03:44:08,65 01:34:38,97 18,74
158. 700   P2 Taud Marek CK Floratex Chomutov 03:45:47,02 01:36:17,34 18,60
159. 701   P2 Albert Rudy CK Floratex Chomutov 03:59:27,93 01:49:58,25 17,54
160. 702   P2 Fiřt František AVZO 04:01:42,00 01:52:12,32 17,38
703   P2 Chamulák Ladislav Velosport Favorit Bílina 00:00:00,00  
704   P2 Vojtěch Jonáš AC Sparta Praha 00:00:00,00  
705   P2 Greguš Michal Sweepsport 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Miloslav Polan - 607616354


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Schuran Michal (A) 71 b
  • Vohnik Stanislav (D) 70 b
  • Tůma Roman (D) 69 b
Celkem bodů 310 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 100 b
  • Andrejs Marek (A) 70 b
  • Novák Michal (D) 43 b
Celkem bodů 213 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 78 b
  • Sýkora Robert (C) 75 b
  • Kubíček Michal (B) 74 b
  • Prager Karel (D) 72 b
Celkem bodů 299 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 76 b
  • Šejna Karel (D) 61 b
  • Okruhlica Petr (C) 49 b
Celkem bodů 186 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Němec Richard (B) 61 b
  • Šklíba Martin (C) 46 b
Celkem bodů 107 b

Cyklosport Kern

  • Zelenka Václav (E) 52 b
Celkem bodů 52 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

Dexter Cycling

  • Truhlář Luboš (A) 85 b
  • Stránský Vojtěch (A) 81 b
  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
Celkem bodů 318 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 42 b
Celkem bodů 42 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Somr Michael (A) 90 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
Celkem bodů 265 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 51 b
Celkem bodů 51 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 65 b
  • Vild Václav (C) 44 b
Celkem bodů 109 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 73 b
  • Zadáková Klára (Ž) 56 b
Celkem bodů 129 b

SWEEP Cycling

  • Čapek Petr (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 76 b
  • Šindelár Ladislav (C) 67 b
  • Pažout Milan (E) 50 b
Celkem bodů 193 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 68 b
  • Mašek Petr (B) 62 b
Celkem bodů 130 b

TJ Spartak Třebíč

  • Zháňal Pavel (A) 66 b
Celkem bodů 66 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 64 b
  • Vlasák Richard (C) 54 b
Celkem bodů 118 b

Vokolek Cycling Team

  • Robek Robert (C) 55 b
Celkem bodů 55 b

ZČE Plzeň

  • Halamka Jiří (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.