Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

26.06.2016 - 3.ročník - O letního krále vrchařů - Tuchoměřice

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 9 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 19 1. 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 00:23:27,00   23,03 100
2. 5 2. 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:23:31,00 00:00:04,00 22,96 90
3. 3 3. 2. B Miller Milan Tama Královice 00:23:43,00 00:00:16,00 22,77 85
4. 600 4.   P1 Králík Miloš 00:24:16,00 00:00:49,00 22,25
5. 301 5. 1. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:24:23,00 00:00:56,00 22,15 100
6. 38 6. 2. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:24:30,00 00:01:03,00 22,04 81
7. 104 7. 3. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:24:32,00 00:01:05,00 22,01 78
8. 601 8.   P1 Šípkovský Jan 00:24:41,00 00:01:14,00 21,88
9. 67 9. 3. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 00:24:46,00 00:01:19,00 21,80 76
10. 458 10. 2. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:24:49,00 00:01:22,00 21,76 90
11. 53 11. 4. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:25:02,00 00:01:35,00 21,57 75
12. 304 12. 3. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:25:16,00 00:01:49,00 21,37 85
13. 602 13.   P1 Spilka Tomáš 00:25:19,00 00:01:52,00 21,33
14. 13 14. 4. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:25:26,00 00:01:59,00 21,23 74
15. 305 15. 1. D Vejvoda Josef CKKV Praha 00:25:31,00 00:02:04,00 21,16 81
16. 303 16. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:25:36,00 00:02:09,00 21,09 78
17. 4 17. 5. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:25:39,00 00:02:12,00 21,05 73
18. 111 18. 6. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:25:45,00 00:02:18,00 20,97 72
19. 306 19. 4. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:25:48,00 00:02:21,00 20,93 76
20. 116 20. 7. B Švec Ondřej Dexter Cycling 00:25:50,00 00:02:23,00 20,90 71
21. 316 21. 5. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:25:52,00 00:02:25,00 20,88 75
22. 461 22. 6. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:01,00 00:02:34,00 20,76 74
23. 14 23. 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:26:33,00 00:03:06,00 20,34 70
24. 7 24. 5. A Slaboch David Stark Cycling Team 00:26:36,00 00:03:09,00 20,30 69
25. 336 25. 7. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:26:38,00 00:03:11,00 20,28 73
26. 309 26. 3. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:26:46,00 00:03:19,00 20,17 72
27. 314 27. 8. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:26:50,00 00:03:23,00 20,12 71
28. 105 28. 9. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:06,00 00:03:39,00 19,93 68
29. 700 29.   P2 Vlček Jiří 00:27:09,00 00:03:42,00 19,89
30. 74 30. 10. B Kot Jozef Dexter Cycling 00:27:13,00 00:03:46,00 19,84 67
31. 310 31. 9. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:27:27,00 00:04:00,00 19,67 70
32. 469 32. 4. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 00:27:35,00 00:04:08,00 19,58 69
33. 317 33. 5. D Šejna Karel CKKV Praha 00:27:44,00 00:04:17,00 19,47 68
34. 20 34. 11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:45,00 00:04:18,00 19,46 66
35. 430 35. 10. C Kadleček František Symbio + Cannondale 00:27:54,00 00:04:27,00 19,35 67
36. 311 36. 11. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:28:04,00 00:04:37,00 19,24 66
37. 493 37. 6. D Tarasyuk Igor COLNAGO & ASSOS ProShop 00:28:12,00 00:04:45,00 19,15 65
38. 332 38. 7. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:28:14,00 00:04:47,00 19,13 64
39. 701 39.   P2 Rubeš Jaroslav 00:28:26,00 00:04:59,00 18,99
40. 313 40. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:32,00 00:05:05,00 18,93 63
41. 307 41. 8. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:28:32,00 00:05:05,00 18,93 63
42. 344 42. 12. C Kozel František Žádný tým 00:28:43,00 00:05:16,00 18,80 61
43. 373 43. 13. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:28:58,00 00:05:31,00 18,64 60
44. 315 44. 14. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:29:16,00 00:05:49,00 18,45 59
45. 343 45. 9. D Liška Pavel CKKV Praha 00:29:25,00 00:05:58,00 18,36 58
46. 308 46. 15. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:34,00 00:06:07,00 18,26 57
47. 450 47. 1. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 00:29:49,00 00:06:22,00 18,11 56
48. 46 48. 12. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:30:02,00 00:06:35,00 17,98 65
49. 318 49. 2. E Pažout Milan Tama Královice 00:30:19,00 00:06:52,00 17,81 55
50. 340 50. 16. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:30:38,00 00:07:11,00 17,63 54
51. 468 51. 17. C Koukal Pavel Žádný tým 00:30:44,00 00:07:17,00 17,57 53
52. 333 52. 18. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:30:47,00 00:07:20,00 17,54 52
53. 335 53. 3. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:30:50,00 00:07:23,00 17,51 51
54. 419 54. 4. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:30:52,00 00:07:25,00 17,49 50
55. 395 55. 19. C Ptáček Josef Stark Cycling Team 00:30:57,00 00:07:30,00 17,45 49
56. 102 56. 13. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:31:01,00 00:07:34,00 17,41 64
57. 390 57. 2. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:31:05,00 00:07:38,00 17,37 48
58. 341 58. 3. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:31:41,00 00:08:14,00 17,04 47
59. 702 59.   P2 Strnad Manfred 00:31:51,00 00:08:24,00 16,95
60. 498 60. 1. J Matula Michal Žádný tým 00:32:20,00 00:08:53,00 16,70 46
61. 466 61. 20. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 00:32:21,00 00:08:54,00 16,69 45
62. 64 62. 14. B Vševid Jan CFC Kladno 00:33:04,00 00:09:37,00 16,33 63
63. 321 63. 21. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:33:14,00 00:09:47,00 16,25 44
64. 322 64. 10. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:34:04,00 00:10:37,00 15,85 43
65. 345 65. 4. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:34:40,00 00:11:13,00 15,58 42
66. 475 66. 5. E Hora Vladimír Cyklovrakoviště 00:35:34,00 00:12:07,00 15,18 41
67. 472 67. 6. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:37:38,00 00:14:11,00 14,35 40

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Schuran Michal (A) 78 b
  • Candra Václav (C) 74 b
  • Kokoška Pavel (B) 68 b
  • Doležalová Hana (Ž) 63 b
Celkem bodů 283 b

CFC Kladno

  • Andrejs Marek (A) 74 b
  • Šuranyi Martin (B) 65 b
  • Vševid Jan (B) 63 b
Celkem bodů 202 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Prager Karel (D) 78 b
  • Kubíček Michal (B) 76 b
  • Vlček Petr (C) 76 b
Celkem bodů 330 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 81 b
  • Šejna Karel (D) 68 b
  • Okruhlica Petr (C) 59 b
  • Liška Pavel (D) 58 b
Celkem bodů 266 b

COLNAGO & ASSOS ProShop

  • Tarasyuk Igor (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 64 b
  • Hora Vladimír (E) 41 b
Celkem bodů 105 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 85 b
  • Thuma Miroslav (A) 81 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
  • Postler Jiří (D) 72 b
Celkem bodů 311 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 50 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 40 b
Celkem bodů 90 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 54 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 42 b
Celkem bodů 96 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 90 b
Celkem bodů 190 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
Celkem bodů 70 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 44 b
Celkem bodů 44 b

Stark Cycling Team

  • Černý Jan (B) 75 b
  • Bryxi Jan (C) 73 b
  • Slaboch David (A) 69 b
  • Kovář Marek (C) 60 b
Celkem bodů 277 b

SWEEP Cycling

  • Brusch Lubomír (E) 56 b
Celkem bodů 56 b

Symbio + Cannondale

  • Kadleček František (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 90 b
  • Miller Milan (B) 85 b
  • Pažout Milan (E) 55 b
Celkem bodů 230 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 70 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
Celkem bodů 136 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 71 b
  • Vlasák Richard (C) 52 b
Celkem bodů 123 b

ZČE Plzeň

  • Halamka Jiří (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.