Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

12.06.2016 - Krušnohorské peklo - Nová Ves (společný závod SAL a UAC)

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 89 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:34:12,52   34,63
2. 601   P1 Fabišovský Ladislav Sweep cycling 02:34:20,49 00:00:07,97 34,60
3. 602   P1 Koudela Tomáš SKC Tufo Prostějov 02:34:26,24 00:00:13,72 34,58
4. 603   P1 Jonáš Vojtěch Sparta Praha 02:34:33,93 00:00:21,41 34,55
5. 604   P1 Schuhler Tomáš Lawi Author Team 02:35:02,81 00:00:50,29 34,44
6. 462 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:36:54,46 00:02:41,94 34,03 100
7. 605   P1 Filip Endler Lawi Author Team 02:36:54,78 00:02:42,26 34,03
8. 302 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:37:40,93 00:03:28,41 33,87 90
9. 606   P1 Průcha Bedřich Cykloservex-Medila 02:37:42,18 00:03:29,66 33,86
10. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 02:37:59,40 00:03:46,88 33,80 100
11. 1 2. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:38:34,68 00:04:22,16 33,67 90
12. 607   P1 Beran Vojtěch Alltraining 02:38:50,71 00:04:38,19 33,62
13. 608   P1 Greguš Michal Sweepsport 02:39:02,99 00:04:50,47 33,57
14. 104 3. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:40:05,02 00:05:52,50 33,36 85
15. 609   P1 Jan Vrábek Team Bike Perštejn 02:40:41,30 00:06:28,78 33,23
16. 610   P1 Wolf Jan Velosport Favorit Bílina 02:41:51,65 00:07:39,13 32,99
17. 301 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:44:13,46 00:10:00,94 32,52 85
18. 465 4. C Mužík Vít LAWI - Author Team 02:44:20,02 00:10:07,50 32,49 81
19. 5 4. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:44:33,52 00:10:21,00 32,45 81
20. 323 5. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:44:38,96 00:10:26,44 32,43 78
21. 38 5. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:44:45,99 00:10:33,47 32,41 78
22. 612   P1 Šíp Pavel SKP Most 02:44:52,55 00:10:40,03 32,39
23. 613   P1 Synek Jaromír SKP Most 02:45:01,58 00:10:49,06 32,36
24. 79 6. B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 02:46:15,02 00:12:02,50 32,12 76
25. 13 7. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:47:32,08 00:13:19,56 31,87 75
26. 614   P1 Jiří Doležal Nejlevnějším Pneu 02:48:03,55 00:13:51,03 31,77
27. 615   P1 Popiolek Pavel ? Ostrava 02:48:31,84 00:14:19,32 31,69
28. 126 8. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:48:37,71 00:14:25,19 31,67 74
29. 316 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:49:09,74 00:14:57,22 31,57 76
30. 329 7. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 02:49:16,58 00:15:04,06 31,55 75
31. 461 8. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:49:20,46 00:15:07,94 31,53 74
32. 3 9. B Miller Milan Tama Královice 02:52:27,05 00:18:14,53 30,97 73
33. 484 9. C Čapek Petr SWEEP Cycling 02:52:34,46 00:18:21,94 30,94 73
34. 616   P1 Koudela Dominik Mapei Merida Kaňkovský 02:52:41,02 00:18:28,50 30,92
35. 617   P1 Raufstein Lukáš Team Bike Perštejn 02:52:45,68 00:18:33,16 30,91
36. 303 10. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:52:50,02 00:18:37,50 30,90 72
37. 618   P1 Ondráček David SKP Most 02:52:55,49 00:18:42,97 30,88
38. 619   P1 Mikulášková Martina ČEZ CT Tábor 02:52:57,24 00:18:44,72 30,88
39. 338 11. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:52:58,58 00:18:46,06 30,87 71
40. 620   P1 Dvořák Jan Hnízdil Factory Team 02:53:04,14 00:18:51,62 30,85
41. 621   P1 Pleva Jan Velosport Favorit Bílina 02:53:05,90 00:18:53,38 30,85
42. 622   P1 Beránek Jan ELA LITVÍNOV 02:53:07,68 00:18:55,16 30,84
43. 623   P1 Rosulek Michal KUR sport Děčín 02:53:13,30 00:19:00,78 30,83
44. 10 10. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:53:15,27 00:19:02,75 30,82 72
45. 624   P1 Pfoff Michal Sport Zbraslav 02:53:15,84 00:19:03,32 30,82
46. 304 12. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:53:19,34 00:19:06,82 30,81 70
47. 625   P1 Polan Miloslav SKP Most 02:53:22,46 00:19:09,94 30,80
48. 317 13. D Šejna Karel CKKV Praha 02:53:45,14 00:19:32,62 30,73 69
49. 458 14. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:54:43,99 00:20:31,47 30,56 68
50. 626   P1 Hruška Jan Sweepsport 02:55:02,43 00:20:49,91 30,51
51. 474 15. C Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 02:56:13,90 00:22:01,38 30,30 67
52. 451 16. D Skřeček Robert Cycling Brno 02:56:58,62 00:22:46,10 30,17 66
53. 107 11. B Chotěborský Jan TTT 02:58:33,08 00:24:20,56 29,91 71
54. 627   P1 Runt Lukáš TJ Stadion Louny 02:58:39,34 00:24:26,82 29,89
55. 311 17. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:59:14,43 00:25:01,91 29,79 65
56. 628   P1 Tomáš Přibil Hladová Kola Litvínov 02:59:43,14 00:25:30,62 29,71
57. 629   P1 Vacek Aleš Hostivice 03:00:10,34 00:25:57,82 29,64
58. 630   P1 Hraběta Miroslav Roudnice nad Labem 03:00:13,46 00:26:00,94 29,63
59. 631   P1 Adam Buchal Hodonín 03:00:32,21 00:26:19,69 29,58
60. 310 18. C Pacovský Tomáš PIJAS 03:00:38,14 00:26:25,62 29,56 64
61. 632   P1 Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 03:00:44,37 00:26:31,85 29,55
62. 633   P1 Henych Jaroslav KL sport Most 03:00:51,24 00:26:38,72 29,53
63. 70 12. B Eger Emil Dexter Cycling 03:01:00,27 00:26:47,75 29,50 70
64. 634   P1 Matějka Jindřich Kralupy 03:01:14,71 00:27:02,19 29,46
65. 635   P1 Huja Oleg Sweepsport 03:02:14,84 00:28:02,32 29,30
66. 636   P1 Czervoniak Josef AVZO Raná 03:03:26,05 00:29:13,53 29,11
67. 45 13. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:03:26,40 00:29:13,88 29,11 69
68. 312 19. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 03:04:37,68 00:30:25,16 28,92 63
69. 637   P1 Kněžický Pavel i-trenink.com 03:04:42,14 00:30:29,62 28,91
70. 638   P1 Hrubý Jaroslav KL sport Most 03:05:47,55 00:31:35,03 28,74
71. 639   P1 Pelčík Roman KL sport Most 03:05:53,58 00:31:41,06 28,73
72. 640   P1 Havlíček Tomáš SKP Most 03:06:00,30 00:31:47,78 28,71
73. 641   P1 Kočí Ivan CK Floratex Chomutov 03:06:04,21 00:31:51,69 28,70
74. 309 20. D Postler Jiří Dexter Cycling 03:06:19,43 00:32:06,91 28,66 62
75. 96 14. B Šlajchrt Filip Koloshop Team 03:06:20,14 00:32:07,62 28,66 68
76. 642   P1 Kopta Václav Cyklo team DNT Chomutov 03:06:37,08 00:32:24,56 28,61
77. 7 15. A Slaboch David Stark Cycling Team 03:06:55,18 00:32:42,66 28,57 67
78. 313 21. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 03:06:58,87 00:32:46,35 28,56 61
79. 643   P1 Vágner Jaroslav KL sport Most 03:07:08,18 00:32:55,66 28,54
80. 644   P1 Skýba Jiří SKP Most 03:07:37,46 00:33:24,94 28,46
81. 645   P1 Kresila Miroslav Sweep cycling 03:07:46,87 00:33:34,35 28,44
82. 646   P1 Maleček Petr Praha 03:07:47,58 00:33:35,06 28,44
83. 647   P1 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina 03:08:19,40 00:34:06,88 28,36
84. 648   P1 Veselý Miroslav KL sport Most 03:08:50,43 00:34:37,91 28,28
85. 332 22. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 03:10:31,99 00:36:19,47 28,03 60
86. 649   P1 Hacaj Oldřich KL sport Most 03:11:31,68 00:37:19,16 27,88
87. 307 23. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:12:44,05 00:38:31,53 27,71 59
88. 390 24. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 03:12:48,08 00:38:35,56 27,70 58
89. 650   P1 Rodanič Pavel Onix.cz 03:12:55,05 00:38:42,53 27,68
90. 340 25. C Bartoš Tomáš H.I.C. 03:12:56,74 00:38:44,22 27,68 57
91. 651   P1 Hollick Petr Litvínov 03:13:07,55 00:38:55,03 27,65
92. 652   P1 Holovej Jan Chomutov 03:13:15,34 00:39:02,82 27,63
93. 653   P1 Mács Daniel CK Floratex Chomutov 03:13:49,18 00:39:36,66 27,55
94. 343 26. D Liška Pavel CKKV Praha 03:13:55,40 00:39:42,88 27,54 56
95. 654   P1 Truhlář Václav Sweepsport 03:13:58,81 00:39:46,29 27,53
96. 335 27. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:14:04,34 00:39:51,82 27,52 55
97. 655   P1 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 03:14:34,34 00:40:21,82 27,44
98. 656   P1 Töpfer Jan Velosport Favorit Bílina 03:14:46,37 00:40:33,85 27,42
99. 657   P1 Kalous Michal Sweep cycling 03:15:09,58 00:40:57,06 27,36
100. 333 28. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:16:22,81 00:42:10,29 27,19 54
101. 658   P1 Míka Vladimír Cyklo team DNT Chomutov 03:16:37,02 00:42:24,50 27,16
102. 11 16. A Dohnálek Erik Dexter Cycling 03:17:40,27 00:43:27,75 27,01 66
103. 659   P1 Lebeda Vladimír Sweep cycling 03:19:07,05 00:44:54,53 26,82
104. 315 29. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:21:13,40 00:47:00,88 26,54 53
105. 660   P1 Dlouhý Jan Hasiči Most 03:21:19,37 00:47:06,85 26,52
106. 85 17. B Drga Marek Žádný tým 03:21:44,78 00:47:32,26 26,47 65
107. 661   P1 Volmuth Vladimír HZS 03:21:55,43 00:47:42,91 26,45
108. 662   P1 Grossová Renata Sweepsport 03:22:33,58 00:48:21,06 26,36
109. 663   P1 Pleva Jan Velosport Favorit Bílina 03:23:48,34 00:49:35,82 26,20
110. 664   P1 Běloušek Marek CK Floratex Chomutov 03:23:50,74 00:49:38,22 26,20
111. 450 30. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 03:23:55,24 00:49:42,72 26,19 52
112. 665   P1 Lorenz Tomáš Sokol Králův Dvůr 03:26:11,90 00:51:59,38 25,90
113. 134 18. A Tejkal Šimon Žádný tým 03:26:31,96 00:52:19,44 25,86 64
114. 666   P1 Miroslav Hanus S. K. MS AUTO 03:27:25,37 00:53:12,85 25,74
115. 667   P1 Tesař Daniel CK Floratex Chomutov 03:27:49,40 00:53:36,88 25,69
116. 668   P1 Janíček Ladislav SKP Most 03:28:01,78 00:53:49,26 25,67
117. 669   P1 Beranová Tereza Alltraining 03:28:06,52 00:53:54,00 25,66
118. 306 31. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:28:17,93 00:54:05,41 25,64 51
119. 319 32. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:28:54,14 00:54:41,62 25,56 50
120. 670   P1 Soukup Drahoslav Sweep cycling 03:30:15,05 00:56:02,53 25,40
121. 318 33. E Pažout Milan Tama Královice 03:30:52,71 00:56:40,19 25,32 49
122. 671   P1 Dušek Vladimír Hnízdil Team 03:34:31,71 01:00:19,19 24,89
123. 341 34. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 03:34:49,18 01:00:36,66 24,86 48
124. 468 35. C Koukal Pavel Žádný tým 03:35:12,30 01:00:59,78 24,81 47
125. 672   P1 Pricman Petr žadný klub 03:35:25,93 01:01:13,41 24,79
126. 673   P1 Průša Roman Litoměřice 03:36:53,05 01:02:40,53 24,62
127. 466 36. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 04:35:06,00 02:00:53,48 19,41 46
128. 674   P1 Jiří Hledík 04:35:32,00 02:01:19,48 19,38
129. 322 37. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 04:35:37,00 02:01:24,48 19,37 45
130. 365 38. D Novák Michal CFC Kladno 04:35:41,00 02:01:28,48 19,37 44
131. 675   P1 Šidlo Zdeněk Velosport Favorit Bílina 04:35:43,00 02:01:30,48 19,37
132. 345 39. Z Bartošová Lenka H.I.C. 04:36:01,00 02:01:48,48 19,35 43
133. 676   P1 Marek Jiří CK 1967 Č. Kamenice 04:39:04,00 02:04:51,48 19,14
134. 677   P1 Smrčková Andrea Sweep cycling 04:40:55,00 02:06:42,48 19,01
135. 678   P1 Jakub Miklovič Litvínov 04:48:04,00 02:13:51,48 18,54
136. 679   P1 Čapková Monika Sweepsport 04:48:52,00 02:14:39,48 18,49
137. 680   P1 Vlček Miroslav SVK Vlček 04:48:52,00 02:14:39,48 18,49
138. 681   P1 Hrbek Martin Kebek BT Chomutov 04:48:57,00 02:14:44,48 18,48
139. 321 40. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 04:49:40,00 02:15:27,48 18,43 42
140. 682   P1 Chamulák Ladislav Velosport Favorit Bílina 04:50:02,00 02:15:49,48 18,41
141. 683   P1 Beránek Miroslav ELA Litvínov 04:50:31,00 02:16:18,48 18,38
142. 684   P1 Svoboda Josef Cyklo team DNT Chomutov 04:51:23,00 02:17:10,48 18,33
143. 326 41. D Houška Jan Humusoft 04:52:51,00 02:18:38,48 18,23 41
144. 685   P1 Šafář Václav ALTEP cycling team 05:00:14,00 02:26:01,48 17,79
145. 686   P1 Gýra Frabtišek M0T0+K0L0 Litvínov 05:03:08,00 02:28:55,48 17,62
146. 687   P1 Taud Marek CK Floratex Chomutov 05:06:18,00 02:32:05,48 17,43
147. 688   P1 Pech Milan KL sport Most 05:08:28,00 02:34:15,48 17,31
148. 689   P1 Martykán Jiří Cyklo team DNT Chomutov 05:09:52,00 02:35:39,48 17,23
149. 690   P1 Schmid Kamil AVZO Raná 05:16:57,00 02:42:44,48 16,85
150. 691   P1 Fiřt František AVZO 05:23:53,00 02:49:40,48 16,49
151. 692   P1 Mojžíšová Jaroslava Podbořany 05:30:11,00 02:55:58,48 16,17
152. 693   P1 Mojžíš Jaromír Podbořany 05:30:11,00 02:55:58,48 16,17
153. 694   P1 Albert Rudy CK Floratex Chomutov 05:33:13,00 02:59:00,48 16,03
695   P1 Straka Jan Cyklo team DNT Chomutov 00:00:00,00  
493   D Tarasyuk Igor COLNAGO & ASSOS ProShop 00:00:00,00  
696   P1 Vojta Marvan 00:00:00,00  
314   C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Petr Hendrich - 731787815


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Schuran Michal (A) 85 b
  • Vohnik Stanislav (D) 78 b
  • Walsh James (C) 75 b
Celkem bodů 338 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 100 b
  • Andrejs Marek (A) 75 b
  • Novák Michal (D) 44 b
Celkem bodů 219 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Sýkora Robert (C) 76 b
  • Prager Karel (D) 72 b
  • Fucik Josef (E) 55 b
Celkem bodů 288 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 69 b
  • Liška Pavel (D) 56 b
  • Okruhlica Petr (C) 53 b
Celkem bodů 178 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 66 b
Celkem bodů 66 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 90 b
Celkem bodů 90 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Eger Emil (B) 70 b
  • Rendl Jaroslav (C) 70 b
  • Šťastný Petr (B) 69 b
Celkem bodů 287 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 63 b
Celkem bodů 63 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 57 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 43 b
Celkem bodů 100 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 41 b
Celkem bodů 41 b

Koloshop Team

  • Šlajchrt Filip (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Mužík Vít (C) 81 b
  • Somr Michael (A) 81 b
Celkem bodů 252 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 71 b
Celkem bodů 71 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 42 b
Celkem bodů 42 b

Stark Cycling Team

  • Sotorník Jan (B) 74 b
  • Slaboch David (A) 67 b
  • Zadáková Klára (Ž) 58 b
Celkem bodů 199 b

SWEEP Cycling

  • Čapek Petr (C) 73 b
  • Brusch Lubomír (E) 52 b
Celkem bodů 125 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 68 b
  • Pažout Milan (E) 49 b
Celkem bodů 190 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

TTT

  • Chotěborský Jan (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.