Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

26.05.2016 - Praha - Doksy

Zobrazit:

Skupina AB - 79 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:10:47,75   36,24 100
2. 674   P1 Plesník 02:11:42,25 00:00:54,50 35,99
3. 669   P1 Měšťan 02:11:42,49 00:00:54,74 35,99
4. 661   P1 Svoboda 02:11:42,94 00:00:55,19 35,99
5. 671   P1 Jirků 02:11:43,27 00:00:55,52 35,99
6. 655   P1 Říha 02:11:43,40 00:00:55,65 35,98
7. 24 2. A Hlaváček Jan TOI TOI cykloklub Slaný 02:11:43,54 00:00:55,79 35,98 90
8. 665   P1 Králík 02:11:43,70 00:00:55,95 35,98
9. 2 3. A Novák Vít CFC Kladno 02:11:43,96 00:00:56,21 35,98 85
10. 668   P1 Kubín 02:11:44,48 00:00:56,73 35,98
11. 104 4. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:44,78 00:00:57,03 35,98 81
12. 56 5. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 02:11:45,75 00:00:58,00 35,97 78
13. 12 6. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 02:11:46,04 00:00:58,29 35,97 76
14. 79 7. B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 02:14:13,58 00:03:25,83 35,31 75
15. 101 8. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:14:14,97 00:03:27,22 35,31 74
16. 38 9. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:14:25,54 00:03:37,79 35,26 73
17. 656   P1 Šafář 02:14:50,25 00:04:02,50 35,15
18. 651   P1 Kuba 02:15:33,62 00:04:45,87 34,97
19. 652   P1 Černý 02:15:33,80 00:04:46,05 34,97
20. 10 10. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:15:34,13 00:04:46,38 34,96 72
21. 4 11. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:15:35,17 00:04:47,42 34,96 71
22. 667   P1 Kubík 02:19:09,53 00:08:21,78 34,06
23. 3 12. B Miller Milan Tama Královice 02:19:38,56 00:08:50,81 33,94 70
24. 16 13. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:19:39,54 00:08:51,79 33,94 69
25. 664   P1 Polnický 02:19:45,34 00:08:57,59 33,92
26. 653   P1 Novák 02:19:45,68 00:08:57,93 33,91
27. 131 14. B Gregor Jaroslav Ultima K.lap Team 02:19:45,86 00:08:58,11 33,91 68
28. 654   P1 Steffl 02:19:46,10 00:08:58,35 33,91
29. 53 15. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:19:48,11 00:09:00,36 33,91 67
30. 658   P1 Mansfeld 02:19:48,17 00:09:00,42 33,90
31. 650   P1 Hula 02:19:49,10 00:09:01,35 33,90
32. 20 16. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:20:03,82 00:09:16,07 33,84 66
33. 666   P1 Vácha 02:20:11,20 00:09:23,45 33,81
34. 662   P1 Novák 02:23:43,38 00:12:55,63 32,98
35. 75 17. B Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 02:28:54,75 00:18:07,00 31,83 65
36. 95 18. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 02:28:56,74 00:18:08,99 31,82 64
37. 657   P1 Knytl 02:28:58,06 00:18:10,31 31,82
38. 663   P1 Kalfař 02:29:00,92 00:18:13,17 31,81
39. 670   P1 Šoch 02:29:48,41 00:19:00,66 31,64
40. 659   P1 Kacíř 02:30:13,64 00:19:25,89 31,55
41. 6 19. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:33:48,42 00:23:00,67 30,82 63
42. 675   P1 Mašek 02:33:54,23 00:23:06,48 30,80
43. 21 20. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:34:07,40 00:23:19,65 30,75 62
44. 660   P1 Klinecký 02:42:12,17 00:31:24,42 29,22
45. 91 21. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 02:42:12,24 00:31:24,49 29,22 61
46. 673   P1 Obyt 03:00:11,15 00:49:23,40 26,31
47. 672   P1 Šácha 03:00:11,30 00:49:23,55 26,31

Skupina CDEJHŽ - 79 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:10:40,57   36,27 100
2. 301 2. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:11:03,30 00:00:22,73 36,17 90
3. 462 3. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:08,09 00:00:27,52 36,15 85
4. 722   P2 Paudera 02:13:01,72 00:02:21,15 35,63
5. 465 4. C Mužík Vít LAWI - Author Team 02:13:03,16 00:02:22,59 35,62 81
6. 303 5. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:13:06,13 00:02:25,56 35,61 78
7. 731   P2 Derfl 02:15:23,79 00:04:43,22 35,01
8. 490 6. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:15:24,55 00:04:43,98 35,01 76
9. 304 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:15:24,83 00:04:44,26 35,00 75
10. 715   P2 Faltus 02:15:27,26 00:04:46,69 34,99
11. 721   P2 Řehák 02:15:27,51 00:04:46,94 34,99
12. 336 8. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 02:15:28,01 00:04:47,44 34,99 74
13. 713   P2 Vopat 02:15:28,38 00:04:47,81 34,99
14. 451 9. D Skřeček Robert Cycling Brno 02:15:28,42 00:04:47,85 34,99 73
15. 461 10. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:15:28,43 00:04:47,86 34,99 72
16. 316 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:15:29,69 00:04:49,12 34,98 71
17. 706   P2 Charalambidis 02:15:36,14 00:04:55,57 34,96
18. 428 12. C Čurda Martin Kbely cycling team 02:17:36,37 00:06:55,80 34,45 70
19. 305 13. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:17:37,59 00:06:57,02 34,44 69
20. 710   P2 Macháček 02:19:25,20 00:08:44,63 34,00
21. 478 14. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:19:27,27 00:08:46,70 33,99 68
22. 308 15. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 02:19:38,21 00:08:57,64 33,95 67
23. 306 16. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:21:30,95 00:10:50,38 33,49 66
24. 732   P2 Pšenička 02:21:31,23 00:10:50,66 33,49
25. 487 17. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 02:21:31,71 00:10:51,14 33,49 65
26. 367 18. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 02:21:31,93 00:10:51,36 33,49 64
27. 310 19. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:21:32,75 00:10:52,18 33,49 63
28. 317 20. D Šejna Karel CKKV Praha 02:21:33,92 00:10:53,35 33,48 62
29. 489 21. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 02:21:34,25 00:10:53,68 33,48 61
30. 733   P2 Gabla 02:21:34,34 00:10:53,77 33,48
31. 707   P2 Jiří 02:21:36,82 00:10:56,25 33,47
32. 313 22. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:21:37,59 00:10:57,02 33,47 60
33. 458 23. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:21:43,83 00:11:03,26 33,44 59
34. 307 24. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:22:15,56 00:11:34,99 33,32 58
35. 714   P2 Vitáček 02:22:16,56 00:11:35,99 33,32
36. 470 25. D Sivák Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:22:17,49 00:11:36,92 33,31 57
37. 315 26. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:22:20,51 00:11:39,94 33,30 56
38. 343 27. D Liška Pavel CKKV Praha 02:22:21,16 00:11:40,59 33,30 55
39. 332 28. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:22:22,42 00:11:41,85 33,29 54
40. 726   P2 Koula 02:22:25,30 00:11:44,73 33,28
41. 727   P2 Hraběta 02:22:26,63 00:11:46,06 33,28
42. 712   P2 Chládek 02:22:27,12 00:11:46,55 33,27
43. 460 29. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:22:28,34 00:11:47,77 33,27 53
44. 702   P2 Štebeták 02:22:32,39 00:11:51,82 33,25
45. 711   P2 Macháček 02:22:33,65 00:11:53,08 33,25
46. 427 30. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 02:22:40,25 00:11:59,68 33,22 52
47. 398 31. J Souček Petr BIKEMARAST 02:22:55,29 00:12:14,72 33,17 51
48. 333 32. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:27:29,97 00:16:49,40 32,14 50
49. 708   P2 Zbyněk 02:30:37,33 00:19:56,76 31,47
50. 736   P2 Zábranský 02:30:46,02 00:20:05,45 31,44
51. 366 33. D Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 02:31:08,62 00:20:28,05 31,36 49
52. 724   P2 Kůtek 02:31:09,50 00:20:28,93 31,36
53. 705   P2 Marek 02:31:09,51 00:20:28,94 31,36
54. 390 34. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 02:31:11,41 00:20:30,84 31,35 48
55. 407 35. D Kavula Ivan CKKV Praha 02:31:16,24 00:20:35,67 31,33 47
56. 335 36. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:31:19,59 00:20:39,02 31,32 46
57. 725   P2 Chmelař 02:33:33,64 00:22:53,07 30,87
58. 392 37. E Hanzl Jaroslav Kbely cycling team 02:34:42,64 00:24:02,07 30,64 45
59. 723   P2 Neumann 02:36:25,09 00:25:44,52 30,30
60. 318 38. E Pažout Milan Tama Královice 02:37:02,30 00:26:21,73 30,18 44
61. 734   P2 Strnad 02:37:08,91 00:26:28,34 30,16
62. 340 39. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:37:10,92 00:26:30,35 30,16 43
63. 319 40. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:38:22,74 00:27:42,17 29,93 42
64. 341 41. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 02:38:27,01 00:27:46,44 29,91 41
65. 719   P2 Trachta 02:38:27,29 00:27:46,72 29,91
66. 314 42. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:38:34,87 00:27:54,30 29,89 40
67. 735   P2 Ševčík 02:44:18,82 00:33:38,25 28,85
68. 345 43. Z Bartošová Lenka H.I.C. 02:44:24,56 00:33:43,99 28,83 39
69. 730   P2 Hojný 02:47:05,35 00:36:24,78 28,37
70. 729   P2 Osička 02:47:12,31 00:36:31,74 28,35
71. 728   P2 Procházka 02:59:40,06 00:48:59,49 26,38
72. 360 44. Z Mikšovská Alena CSK Markus 03:00:42,23 00:50:01,66 26,23 38
73. 704   P2 Videman 03:02:34,92 00:51:54,35 25,96
74. 720   P2 Velíšek 03:02:43,38 00:52:02,81 25,94
75. 717   P2 Fridrich 03:13:46,98 01:03:06,41 24,46
76. 718   P2 Stuchlík 03:15:02,95 01:04:22,38 24,30
77. 709   P2 Vodehnal 03:15:03,22 01:04:22,65 24,30
78. 716   P2 Sakař 03:15:03,24 01:04:22,67 24,30
79. 700   P2 Kokta 03:54:08,81 01:43:28,24 20,24
80. 701   P2 Zejda 03:58:12,32 01:47:31,75 19,90

Kontakt na pořadatele závodu: Vladimír Konůpka - 607926956


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 85 b
  • Schuran Michal (A) 81 b
  • Candra Václav (C) 72 b
  • Krýda Viktor (C) 67 b
Celkem bodů 305 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 51 b
Celkem bodů 51 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 85 b
Celkem bodů 85 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Prager Karel (D) 78 b
  • Soušek Karel (B) 74 b
  • Sýkora Robert (C) 71 b
Celkem bodů 313 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 69 b
  • Šejna Karel (D) 62 b
  • Okruhlica Petr (C) 56 b
  • Liška Pavel (D) 55 b
Celkem bodů 242 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (Ž) 38 b
Celkem bodů 38 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

Cyklosport Kern

  • Prchal Pavel (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

Cyklotrenink.com

  • Švihálek Tomáš (D) 49 b
Celkem bodů 49 b

Cyklovrakoviště

  • Šubrt Pavel (B) 65 b
  • Komárek Josef (B) 61 b
  • Šmíd Luděk (D) 54 b
Celkem bodů 180 b

Dexter Cycling

  • Cafourek Václav (C) 76 b
  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Thuma Miroslav (A) 73 b
  • Procházka Milan (B) 71 b
Celkem bodů 295 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (B) 75 b
  • Procházka Radek (B) 69 b
Celkem bodů 144 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 76 b
Celkem bodů 76 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 43 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 39 b
Celkem bodů 82 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 78 b
  • Čurda Martin (C) 70 b
  • Hanzl Jaroslav (E) 45 b
Celkem bodů 193 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Mužík Vít (C) 81 b
Celkem bodů 181 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 74 b
  • Černý Jan (B) 67 b
  • Hauser Dušan (B) 63 b
  • Tamchyna Jakub (A) 62 b
Celkem bodů 266 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 70 b
  • Šindelár Ladislav (C) 59 b
  • Pažout Milan (E) 44 b
Celkem bodů 173 b

TJ Kovo Praha

  • Bažík Tomáš (J) 61 b
Celkem bodů 61 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 64 b
Celkem bodů 64 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 66 b
Celkem bodů 66 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Hlaváček Jan (A) 90 b
  • Vlasák Richard (C) 50 b
  • Schunágel Karel (C) 40 b
Celkem bodů 180 b

Ultima K.lap Team

  • Gregor Jaroslav (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (C) 68 b
Celkem bodů 68 b

Vokolek Cycling Team

  • Robek Robert (C) 52 b
Celkem bodů 52 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.