Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

22.05.2016 - Z Nového Strašecí na Křivoklát a do Údolí hříchu - 3.ročník

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 9 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 301 1. 1. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:45:15,00   11,93 100
2. 104 2. 1. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:45:45,00 00:00:30,00 11,80 100
3. 3 3. 1. B Miller Milan Tama Královice 00:45:47,00 00:00:32,00 11,79 90
4. 600 4.   P1 Sameš 00:45:52,00 00:00:37,00 11,77
5. 126 5. 2. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:46:01,00 00:00:46,00 11,73 85
6. 601 6.   P1 Šípkovský 00:46:56,00 00:01:41,00 11,51
7. 38 7. 2. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:47:13,00 00:01:58,00 11,44 81
8. 602 8.   P1 Černý 00:47:41,00 00:02:26,00 11,32
9. 316 9. 2. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:47:46,00 00:02:31,00 11,30 90
10. 67 10. 3. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 00:47:46,00 00:02:31,00 11,30 78
11. 13 11. 3. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:47:57,00 00:02:42,00 11,26 76
12. 101 12. 4. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:48:22,00 00:03:07,00 11,16 75
13. 458 13. 3. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:48:54,00 00:03:39,00 11,04 85
14. 111 14. 5. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:49:13,00 00:03:58,00 10,97 74
15. 336 15. 4. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:49:25,00 00:04:10,00 10,93 81
16. 481 16. 1. D Michal Petr CSK Markus 00:49:27,00 00:04:12,00 10,92 78
17. 461 17. 5. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:49:29,00 00:04:14,00 10,91 76
18. 451 18. 2. D Skřeček Robert Cycling Brno 00:49:39,00 00:04:24,00 10,88 75
19. 303 19. 3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:49:41,00 00:04:26,00 10,87 74
20. 304 20. 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:49:46,00 00:04:31,00 10,85 73
21. 311 21. 7. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:49:54,00 00:04:39,00 10,82 72
22. 700 22.   P2 Temniak 00:49:59,00 00:04:44,00 10,80
23. 305 23. 4. D Vejvoda Josef CKKV Praha 00:50:10,00 00:04:55,00 10,76 71
24. 603 24.   P1 Kubík 00:50:33,00 00:05:18,00 10,68
25. 50 25. 6. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 00:50:58,00 00:05:43,00 10,60 73
26. 306 26. 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:50:58,00 00:05:43,00 10,60 70
27. 309 27. 5. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:51:28,00 00:06:13,00 10,49 69
28. 314 28. 9. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:51:53,00 00:06:38,00 10,41 68
29. 70 29. 7. B Eger Emil Dexter Cycling 00:52:17,00 00:07:02,00 10,33 72
30. 14 30. 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:52:29,00 00:07:14,00 10,29 71
31. 604 31.   P1 Pfoff 00:53:35,00 00:08:20,00 10,08
32. 6 32. 9. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:53:55,00 00:08:40,00 10,02 70
33. 701 33.   P2 Švec 00:53:57,00 00:08:42,00 10,01
34. 332 34. 6. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:54:04,00 00:08:49,00 9,99 67
35. 317 35. 7. D Šejna Karel CKKV Praha 00:54:04,00 00:08:49,00 9,99 67
36. 364 36. 8. D Dubitzký Pavel PCK Louda 00:54:36,00 00:09:21,00 9,89 65
37. 605 37.   P1 Hejný 00:54:43,00 00:09:28,00 9,87
38. 702 38.   P2 Hraběta 00:54:43,00 00:09:28,00 9,87
39. 344 39. 10. C Kozel František Žádný tým 00:54:44,00 00:09:29,00 9,87 64
40. 327 40. 9. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:55:45,00 00:10:30,00 9,69 63
41. 310 41. 11. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:56:36,00 00:11:21,00 9,54 62
42. 313 42. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:57:15,00 00:12:00,00 9,43 61
43. 97 43. 10. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:57:22,00 00:12:07,00 9,41 69
44. 703 44.   P2 Rubeš 00:57:28,00 00:12:13,00 9,40
45. 335 45. 1. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:58:21,00 00:13:06,00 9,25 60
46. 369 46. 12. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:58:22,00 00:13:07,00 9,25 59
47. 419 47. 2. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:58:53,00 00:13:38,00 9,17 58
48. 95 48. 4. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 00:59:25,00 00:14:10,00 9,09 68
49. 704 49.   P2 Pražák 00:59:36,00 00:14:21,00 9,06
50. 318 50. 3. E Pažout Milan Tama Královice 00:59:49,00 00:14:34,00 9,03 57
51. 486 51. 13. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 01:00:41,00 00:15:26,00 8,90 56
52. 705 52.   P2 Lorenz 01:01:15,00 00:16:00,00 8,82
53. 488 53. 10. D Stark Michal Stark Cycling Team 01:03:11,00 00:17:56,00 8,55 55
54. 496 54. 11. D Kmuníček Miloš Žádný tým 01:04:03,00 00:18:48,00 8,43 54
55. 468 55. 14. C Koukal Pavel Žádný tým 01:04:12,00 00:18:57,00 8,41 53
56. 706 56.   P2 Pelcman 01:04:55,00 00:19:40,00 8,32
57. 707 57.   P2 Vlach 01:05:35,00 00:20:20,00 8,23
58. 606 58.   P1 Tlustý 01:05:44,00 00:20:29,00 8,22
59. 328 59. 15. C Kubec Martin TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:06:11,00 00:20:56,00 8,16 52
60. 708 60.   P2 Jelínek 01:07:32,00 00:22:17,00 8,00
61. 416 61. 12. D Havelka Jan KPC Praha 01:07:52,00 00:22:37,00 7,96 51
62. 405 62. 13. D Hlaváček Jiří KPC Praha 01:12:24,00 00:27:09,00 7,46 50
63. 321 63. 16. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 01:13:59,00 00:28:44,00 7,30 49
64. 472 64. 4. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 01:16:04,00 00:30:49,00 7,10 48
20   11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Candra Václav (C) 76 b
  • Doležalová Hana (Ž) 61 b
Celkem bodů 137 b

CFC Kladno

  • Andrejs Marek (A) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Sýkora Robert (C) 90 b
  • Kubíček Michal (B) 78 b
  • Soušek Karel (B) 75 b
Celkem bodů 343 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 71 b
  • Šejna Karel (D) 67 b
Celkem bodů 138 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 78 b
Celkem bodů 78 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 56 b
Celkem bodů 56 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
  • Eger Emil (B) 72 b
  • Dohnálek Roman (C) 72 b
Celkem bodů 298 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 58 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 48 b
Celkem bodů 106 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 59 b
  • Havelka Jan (D) 51 b
  • Hlaváček Jiří (D) 50 b
Celkem bodů 160 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 49 b
Celkem bodů 49 b

Stark Cycling Team

  • Sotorník Jan (B) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 81 b
  • Hauser Dušan (B) 70 b
  • Pivrnec Miroslav (D) 63 b
Celkem bodů 299 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 90 b
  • Šindelár Ladislav (C) 85 b
  • Pažout Milan (E) 57 b
Celkem bodů 232 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 68 b
Celkem bodů 68 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Kubec Martin (C) 52 b
Celkem bodů 123 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 68 b
Celkem bodů 68 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.