Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

15.05.2016 - Bělská vteřina, mistrovství UAC v časovce jednotlivců - Bělá pod Bezdězem

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 17,4 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 29 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:23:55,00   43,65 120
2. 120 2. 1. A Nechanický Jakub SSC Železný Brod 00:24:09,00 00:00:14,00 43,23 110
3. 465 3. 1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:24:20,00 00:00:25,00 42,90 120
4. 5 4. 2. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:24:24,00 00:00:29,00 42,79 105
5. 484 5. 2. C Čapek Petr SWEEP Cycling 00:24:39,00 00:00:44,00 42,35 110
6. 628 6.   P1 Ježek Jiří Dukla Praha 00:24:56,00 00:01:01,00 41,87
7. 301 7. 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:25:07,00 00:01:12,00 41,57 105
8. 38 8. 3. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:25:10,00 00:01:15,00 41,48 101
9. 303 9. 1. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:25:10,00 00:01:15,00 41,48 101
10. 10 10. 2. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:25:16,00 00:01:21,00 41,32 98
11. 606 11.   P1 Jarý David Johnson Controls AŠ MB 00:25:17,00 00:01:22,00 41,29
12. 625 12.   P1 Černý Jiří Bez klubu 00:25:21,00 00:01:26,00 41,18
13. 44 13. 4. A Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:25:23,00 00:01:28,00 41,13 96
14. 474 14. 4. C Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 00:25:30,00 00:01:35,00 40,94 98
15. 2 15. 5. A Novák Vít CFC Kladno 00:25:34,00 00:01:39,00 40,83 95
16. 349 16. 2. D Rašev Eugen Dexter Cycling 00:25:36,00 00:01:41,00 40,78 96
17. 623 17.   P1 Guse Michal TJ Kovo Praha 00:25:37,00 00:01:42,00 40,75
18. 620 18.   P1 Bouška Jiří Sadská 00:25:41,00 00:01:46,00 40,65
19. 604 19.   P1 Šlégl Martin Lawi Granfondo 00:25:43,00 00:01:48,00 40,60
20. 624 20.   P1 Hradecký Jaroslav KCL Kooperativa Svijany 00:25:43,00 00:01:48,00 40,60
21. 336 21. 5. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:25:45,00 00:01:50,00 40,54 95
22. 27 22. 3. B Sedláčik Ľubomír Bicycle Cafe 00:25:45,00 00:01:50,00 40,54 94
23. 331 23. 6. C Tajč Jan Tama Královice 00:25:47,00 00:01:52,00 40,49 94
24. 618 24.   P1 Reichelt Rudolf MS Auto 00:25:47,00 00:01:52,00 40,49
25. 3 25. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:25:56,00 00:02:01,00 40,26 93
26. 108 26. 5. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:26:04,00 00:02:09,00 40,05 92
27. 350 27. 3. D Kleiner Robert LAWI-Granfondo 00:26:08,00 00:02:13,00 39,95 93
28. 355 28. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:26:08,00 00:02:13,00 39,95 93
29. 111 29. 6. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:26:09,00 00:02:14,00 39,92 91
30. 605 30.   P1 Šlégl Jiří Lawi Granfondo 00:26:11,00 00:02:16,00 39,87
31. 1 31. 7. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 00:26:17,00 00:02:22,00 39,72 90
32. 329 32. 7. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:25,00 00:02:30,00 39,52 91
33. 481 33. 4. D Michal Petr CSK Markus 00:26:27,00 00:02:32,00 39,47 90
34. 304 34. 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:26:31,00 00:02:36,00 39,37 89
35. 633 35.   P1 Truksa Jakub Forbikes Cycling team 00:26:32,00 00:02:37,00 39,35
36. 323 36. 5. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:33,00 00:02:38,00 39,32 88
37. 109 37. 6. A Boubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:26:46,00 00:02:51,00 39,00 89
38. 12 38. 7. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 00:26:48,00 00:02:53,00 38,96 88
39. 4 39. 8. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:26:52,00 00:02:57,00 38,86 87
40. 449 40. 9. C ŠTEFAN JAN Žádný tým 00:26:53,00 00:02:58,00 38,83 87
41. 495 41. 1. J Tvrz Matěj Team Dukla Praha 00:26:54,00 00:02:59,00 38,81 86
42. 603 42.   P1 Hájek Stanislav CSK Markus 00:26:59,00 00:03:04,00 38,69
43. 306 43. 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:27:02,00 00:03:07,00 38,62 85
44. 314 44. 11. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:27:04,00 00:03:09,00 38,57 84
45. 20 45. 9. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:04,00 00:03:09,00 38,57 86
46. 461 46. 12. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:08,00 00:03:13,00 38,48 83
47. 309 47. 6. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:27:11,00 00:03:16,00 38,41 82
48. 307 48. 7. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:27:15,00 00:03:20,00 38,31 81
49. 456 49. 8. D Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:27:15,00 00:03:20,00 38,31 81
50. 626 50.   P1 Tarasyuk Igor Colnago Assos 00:27:21,00 00:03:26,00 38,17
51. 310 51. 13. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:27:25,00 00:03:30,00 38,08 79
52. 382 52. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:27:25,00 00:03:30,00 38,08 79
53. 451 53. 9. D Skřeček Robert Cycling Brno 00:27:36,00 00:03:41,00 37,83 77
54. 311 54. 14. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:27:37,00 00:03:42,00 37,80 76
55. 609 55.   P1 Háze Martin KC Slavia Praha 00:27:38,00 00:03:43,00 37,78
56. 607 56.   P1 Veselý Pavel MS Auto 00:27:43,00 00:03:48,00 37,67
57. 332 57. 10. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:27:46,00 00:03:51,00 37,60 75
58. 622 58.   P1 Pavlas Ondřej Kolokrám 00:27:47,00 00:03:52,00 37,58
59. 14 59. 10. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:51,00 00:03:56,00 37,49 85
60. 13 60. 8. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:27:54,00 00:03:59,00 37,42 84
61. 616 61.   P1 Semerád Josef MS Auto 00:28:00,00 00:04:05,00 37,29
62. 632 62.   P1 Šnajdr Jakub CSK Markus 00:28:13,00 00:04:18,00 37,00
63. 602 63.   P1 Lauda Pavel Turista Všetaty 00:28:18,00 00:04:23,00 36,89
64. 621 64.   P1 Nádvorník Jan Děčín 00:28:21,00 00:04:26,00 36,83
65. 489 65. 2. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 00:28:21,00 00:04:26,00 36,83 74
66. 369 66. 15. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:28:24,00 00:04:29,00 36,76 73
67. 458 67. 16. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:28:37,00 00:04:42,00 36,48 72
68. 392 68. 3. E Hanzl Jaroslav Kbely cycling team 00:28:40,00 00:04:45,00 36,42 71
69. 45 69. 11. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:28:44,00 00:04:49,00 36,33 83
70. 617 70.   P1 Nováček Petr MS Auto 00:28:44,00 00:04:49,00 36,33
71. 328 71. 17. C Kubec Martin TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:28:50,00 00:04:55,00 36,21 70
72. 333 72. 18. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:28:59,00 00:05:04,00 36,02 69
73. 110 73. 12. B Beňa Michal Žádný tým 00:29:17,00 00:05:22,00 35,65 82
74. 313 74. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:18,00 00:05:23,00 35,63 68
75. 373 75. 19. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:29:18,00 00:05:23,00 35,63 68
76. 631 76.   P1 Fabry Jiří CC Varnsdorf 00:29:20,00 00:05:25,00 35,59
77. 15 77. 9. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:29:24,00 00:05:29,00 35,51 81
78. 608 78.   P1 Kubát Tomáš CSK Markus 00:29:30,00 00:05:35,00 35,39
79. 401 79. 20. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 00:29:32,00 00:05:37,00 35,35 66
80. 317 80. 11. D Šejna Karel CKKV Praha 00:29:37,00 00:05:42,00 35,25 65
81. 46 81. 13. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:29:43,00 00:05:48,00 35,13 80
82. 601 82.   P1 Živný Miroslav KCL Kooperativa Svijany 00:29:44,00 00:05:49,00 35,11
83. 357 83. 12. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:30:02,00 00:06:07,00 34,76 64
84. 486 84. 21. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:30:08,00 00:06:13,00 34,65 63
85. 419 85. 4. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:30:11,00 00:06:16,00 34,59 62
86. 102 86. 14. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:30:13,00 00:06:18,00 34,55 79
87. 315 87. 22. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:30:13,00 00:06:18,00 34,55 61
88. 627 88.   P1 Mašek Ondřej Superbike Hrdlořezy 00:30:19,00 00:06:24,00 34,44
89. 388 89. 23. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:30:22,00 00:06:27,00 34,38 60
90. 436 90. 13. D Kern Jaroslav Cyklosport Kern 00:30:23,00 00:06:28,00 34,36 59
91. 614 91.   P1 Munzar Martin MS Auto 00:30:28,00 00:06:33,00 34,27
92. 611 92.   P1 Hacaj Oldřich KL Sport Most 00:30:29,00 00:06:34,00 34,25
93. 488 93. 14. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:30:30,00 00:06:35,00 34,23 58
94. 359 94. 24. C Svěrák Vít CSK Markus 00:30:33,00 00:06:38,00 34,17 57
95. 390 95. 2. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:30:34,00 00:06:39,00 34,15 56
96. 378 96. 3. Z Válková Kateřina PIJAS 00:30:40,00 00:06:45,00 34,04 55
97. 610 97.   P1 Maleček Václav fittest.z 00:30:41,00 00:06:46,00 34,02
98. 600 98.   P1 Živný Pavel KCL Kooperativa Svijany 00:30:44,00 00:06:49,00 33,97
99. 472 99. 5. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:30:51,00 00:06:56,00 33,84 54
100. 475 100. 6. E Hora Vladimír Cyklovrakoviště 00:30:55,00 00:07:00,00 33,77 53
101. 613 101.   P1 Hanus Miroslav MS Auto 00:31:02,00 00:07:07,00 33,64
102. 351 102. 7. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:31:07,00 00:07:12,00 33,55 52
103. 322 103. 15. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:31:11,00 00:07:16,00 33,48 51
104. 318 104. 8. E Pažout Milan Tama Královice 00:31:13,00 00:07:18,00 33,44 50
105. 383 105. 25. C Doubner Jan PIJAS 00:31:19,00 00:07:24,00 33,34 49
106. 335 106. 9. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:31:24,00 00:07:29,00 33,25 48
107. 92 107. 15. B Gášek Ladislav Žádný tým 00:31:29,00 00:07:34,00 33,16 78
108. 370 108. 26. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:31:35,00 00:07:40,00 33,06 47
109. 326 109. 16. D Houška Jan Humusoft 00:31:35,00 00:07:40,00 33,06 47
110. 459 110. 27. C Paukert Josef H.I.C. 00:31:45,00 00:07:50,00 32,88 45
111. 319 111. 10. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:31:47,00 00:07:52,00 32,85 44
112. 442 112. 17. D Strnad Ivo Žádný tým 00:32:00,00 00:08:05,00 32,63 43
113. 630 113.   P1 Spejchal Tomáš PKČL Bike Team 00:32:03,00 00:08:08,00 32,57
114. 397 114. 18. D Slavík Josef CFC Kladno 00:32:15,00 00:08:20,00 32,37 42
115. 95 115. 10. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 00:32:21,00 00:08:26,00 32,27 77
116. 63 116. 16. B Jirkovský Jaroslav Humusoft 00:32:25,00 00:08:30,00 32,21 76
117. 411 117. 19. D Hrubý Ivan H.I.C. 00:32:27,00 00:08:32,00 32,17 41
118. 64 118. 17. B Vševid Jan CFC Kladno 00:32:36,00 00:08:41,00 32,02 75
119. 454 119. 20. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:32:44,00 00:08:49,00 31,89 40
120. 619 120.   P1 Vávrová Lenka SSC Železný Brod 00:32:50,00 00:08:55,00 31,80
121. 365 121. 21. D Novák Michal CFC Kladno 00:32:51,00 00:08:56,00 31,78 39
122. 612 122.   P1 Diepoldová Tereza Nutrend Specialized Racing 00:33:05,00 00:09:10,00 31,56
123. 466 123. 28. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 00:33:11,00 00:09:16,00 31,46 38
124. 49 124. 18. B Rapsa Jan Ultima K.lap Team 00:33:11,00 00:09:16,00 31,46 74
125. 615 125.   P1 Balaž Martin MS Auto 00:33:11,00 00:09:16,00 31,46
126. 418 126. 22. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:33:51,00 00:09:56,00 30,84 37
127. 354 127. 11. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:33:59,00 00:10:04,00 30,72 36
128. 321 128. 29. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:34:52,00 00:10:57,00 29,94 35
129. 629 129.   P1 Kopecká Adéla PKČL Bike Team 00:36:23,00 00:12:28,00 28,69
130. 399 130. 4. Z Houšková Helena Humusoft 00:39:27,00 00:15:32,00 26,46 34
428   30. C Čurda Martin Kbely cycling team 00:00:00,00  
435   5. Z Roubíčková Michaela Cyklosport Kern 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Václav Vild - 603841005


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Walsh James (C) 91 b
  • Vohnik Stanislav (D) 88 b
  • Candra Václav (C) 83 b
  • Doležalová Hana (Ž) 68 b
Celkem bodů 330 b

Bicycle Cafe

  • Sedláčik Ľubomír (B) 94 b
Celkem bodů 94 b

BMC CZ racing team

  • Strnad Ivo (D) 43 b
Celkem bodů 43 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 95 b
  • Andrejs Marek (A) 84 b
  • Šuranyi Martin (B) 80 b
  • Vševid Jan (B) 75 b
Celkem bodů 334 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 92 b
Celkem bodů 92 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 105 b
  • Prager Karel (D) 101 b
  • Vaněček Karel (B) 91 b
  • Vlček Petr (C) 85 b
Celkem bodů 382 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 65 b
  • Okruhlica Petr (C) 61 b
  • Tutsch Jiří (D) 37 b
Celkem bodů 163 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 93 b
  • Michal Petr (D) 90 b
  • Kubín Igor (E) 79 b
  • Svěrák Vít (C) 57 b
Celkem bodů 319 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 77 b
Celkem bodů 77 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (D) 81 b
Celkem bodů 81 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 90 b
  • Šklíba Martin (C) 63 b
Celkem bodů 153 b

Cyklosport Kern

  • Kern Jaroslav (D) 59 b
  • Zelenka Václav (E) 52 b
Celkem bodů 111 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 75 b
  • Hora Vladimír (E) 53 b
Celkem bodů 128 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 101 b
  • Rašev Eugen (D) 96 b
  • Rendl Jaroslav (C) 89 b
  • Procházka Milan (B) 87 b
Celkem bodů 373 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 62 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 54 b
Celkem bodů 116 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 88 b
Celkem bodů 88 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 98 b
Celkem bodů 98 b

H.I.C.

  • Paukert Josef (C) 45 b
  • Hrubý Ivan (D) 41 b
Celkem bodů 86 b

Humusoft

  • Jirkovský Jaroslav (B) 76 b
  • Houška Jan (D) 47 b
  • Houšková Helena (Ž) 34 b
Celkem bodů 157 b

IVAR CS - AUTHOR TEAM

  • Boubín Jan (A) 89 b
Celkem bodů 89 b

Kbely cycling team

  • Hanzl Jaroslav (E) 71 b
Celkem bodů 71 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 120 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Somr Michael (A) 105 b
Celkem bodů 345 b

LAWI-Granfondo

  • Kleiner Robert (D) 93 b
Celkem bodů 93 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 79 b
  • Válková Kateřina (Ž) 55 b
  • Doubner Jan (C) 49 b
Celkem bodů 183 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 81 b
  • Vild Václav (C) 35 b
Celkem bodů 116 b

SSC Železný Brod

  • Nechanický Jakub (A) 110 b
Celkem bodů 110 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (A) 96 b
  • Bryxi Jan (C) 95 b
  • Kovář Marek (C) 68 b
  • Stark Michal (D) 58 b
Celkem bodů 317 b

SWEEP Cycling

  • Čapek Petr (C) 110 b
Celkem bodů 110 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 94 b
  • Miller Milan (B) 93 b
  • Šindelár Ladislav (C) 72 b
  • Pažout Milan (E) 50 b
Celkem bodů 309 b

Team Dukla Praha

  • Tvrz Matěj (J) 86 b
Celkem bodů 86 b

TJ Kovo Praha

  • Bažík Tomáš (J) 74 b
Celkem bodů 74 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 77 b
Celkem bodů 77 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 86 b
  • Beránek Milan (B) 85 b
  • Kubec Martin (C) 70 b
Celkem bodů 241 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 84 b
  • Vlasák Richard (C) 69 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 36 b
Celkem bodů 189 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.