Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

07.05.2016 - Kouřimská 50 - Kouřim

Zobrazit:

Skupina AB - 100 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 27 1. B Sedláčik Ľubomír Bicycle Cafe 02:38:25,09   37,87 100
2. 98 2. A Truhlář Luboš Dexter Cycling 02:38:26,43 00:00:01,34 37,87 90
3. 1 3. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:39:42,29 00:01:17,20 37,57 85
4. 5 4. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:39:42,29 00:01:17,20 37,57 81
5. 113 5. B Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 02:39:43,73 00:01:18,64 37,56 78
6. 2 6. A Novák Vít CFC Kladno 02:39:44,21 00:01:19,12 37,56 76
7. 24 7. A Hlaváček Jan TOI TOI cykloklub Slaný 02:39:44,31 00:01:19,22 37,56 75
8. 115 8. B Nekut Karel Veloservis Team 02:40:55,68 00:02:30,59 37,28 74
9. 12 9. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 02:40:56,57 00:02:31,48 37,28 73
10. 79 10. B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 02:40:59,97 00:02:34,88 37,27 72
11. 101 11. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:41:03,87 00:02:38,78 37,25 71
12. 4 12. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:42:21,26 00:03:56,17 36,96 70
13. 118 13. B Hula Jan CK Vinohradské šlapky 02:42:22,08 00:03:56,99 36,95 69
14. 44 14. A Sobek Ondřej Stark Cycling Team 02:45:01,36 00:06:36,27 36,36 68
15. 31 15. A Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 02:45:03,47 00:06:38,38 36,35 67
16. 38 16. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:45:12,78 00:06:47,69 36,32 66
17. 67 17. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 02:46:19,65 00:07:54,56 36,07 65
18. 62 18. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 02:51:02,90 00:12:37,81 35,08 64
19. 10 19. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:53:10,72 00:14:45,63 34,65 63
20. 45 20. B Šťastný Petr Dexter Cycling 02:55:18,82 00:16:53,73 34,22 62
21. 11 21. A Dohnálek Erik Dexter Cycling 02:57:09,89 00:18:44,80 33,87 61
22. 16 22. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 03:03:42,45 00:25:17,36 32,66 60
23. 70 23. B Eger Emil Dexter Cycling 03:05:48,59 00:27:23,50 32,29 59
24. 97 24. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 03:13:16,20 00:34:51,11 31,04 58
25. 93 25. B Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:14:54,83 00:36:29,74 30,78 57
26. 21 26. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 03:16:36,92 00:38:11,83 30,52 56
27. 74 27. B Kot Jozef Dexter Cycling 03:26:07,65 00:47:42,56 29,11 55
28. 42 28. B Masař Jan Stark Cycling Team 01:21:17,02 -2:42:51,93 73,82 54
29. 95 29. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 01:21:19,82 -2:42:54,73 73,77 53
30. 53 30. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:21:23,18 -2:42:58,09 73,72 52
31. 6 31. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 01:33:16,04 -2:54:50,95 64,33 51
32. 130 32. B Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 01:33:16,18 -2:54:51,09 64,33 50
33. 92 33. B Gášek Ladislav Žádný tým 01:34:11,57 -2:55:46,48 63,70 49

Skupina CDEJHŽ - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 465 1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 01:20:37,38   37,21 100
2. 301 2. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 01:20:37,59 00:00:00,21 37,21 90
3. 336 3. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 01:21:11,20 00:00:33,82 36,95 85
4. 302 4. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:21:11,48 00:00:34,10 36,95 81
5. 304 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:21:12,35 00:00:34,97 36,94 78
6. 303 6. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:21:12,72 00:00:35,34 36,94 76
7. 492 7. C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:21:12,74 00:00:35,36 36,94 75
8. 451 8. D Skřeček Robert Cycling Brno 01:21:13,98 00:00:36,60 36,93 74
9. 331 9. C Tajč Jan Tama Královice 01:21:14,26 00:00:36,88 36,93 73
10. 478 10. C Běhounek Michal Veloservis Team 01:21:14,37 00:00:36,99 36,93 72
11. 347 11. E Kakač Miroslav CSK Markus 01:21:17,93 00:00:40,55 36,90 71
12. 353 12. C Drechsler Petr Bicykl Kříž Team 01:21:20,56 00:00:43,18 36,88 70
13. 306 13. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 01:21:21,82 00:00:44,44 36,87 69
14. 323 14. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:21:28,15 00:00:50,77 36,82 68
15. 316 15. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:21:28,77 00:00:51,39 36,82 67
16. 311 16. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 01:21:34,89 00:00:57,51 36,77 66
17. 338 17. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 01:22:01,24 00:01:23,86 36,58 65
18. 461 18. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 01:22:11,87 00:01:34,49 36,50 64
19. 308 19. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 01:22:42,80 00:02:05,42 36,27 63
20. 307 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:22:43,96 00:02:06,58 36,26 62
21. 385 21. D Novotný Ladislav Kbely cycling team 01:22:45,39 00:02:08,01 36,25 61
22. 448 22. C Brandejs Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:23:16,07 00:02:38,69 36,03 60
23. 332 23. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 01:23:16,88 00:02:39,50 36,02 59
24. 327 24. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 01:23:17,14 00:02:39,76 36,02 58
25. 382 25. E Kubín Igor CSK Markus 01:23:17,54 00:02:40,16 36,02 57
26. 487 26. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 01:23:17,88 00:02:40,50 36,02 56
27. 313 27. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 01:23:22,52 00:02:45,14 35,98 55
28. 364 28. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:24:48,77 00:04:11,39 35,37 54
29. 344 29. C Kozel František Žádný tým 01:26:18,13 00:05:40,75 34,76 53
30. 343 30. D Liška Pavel CKKV Praha 01:26:20,85 00:05:43,47 34,74 52
31. 403 31. E Mařík Pavel CFC Kladno 01:26:20,96 00:05:43,58 34,74 51
32. 317 32. D Šejna Karel CKKV Praha 01:26:21,66 00:05:44,28 34,74 50
33. 310 33. C Pacovský Tomáš PIJAS 01:26:23,13 00:05:45,75 34,73 49
34. 490 34. C Cafourek Václav Dexter Cycling 01:26:27,93 00:05:50,55 34,70 48
35. 489 35. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 01:26:36,36 00:05:58,98 34,64 47
36. 315 36. C Okruhlica Petr CKKV Praha 01:27:54,48 00:07:17,10 34,13 46
37. 395 37. C Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:27:57,93 00:07:20,55 34,10 45
38. 390 38. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 01:27:58,66 00:07:21,28 34,10 44
39. 419 39. E Ježek Antonín DNT Chomutov 01:27:59,75 00:07:22,37 34,09 43
40. 401 40. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 01:28:00,17 00:07:22,79 34,09 42
41. 333 41. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:28:06,55 00:07:29,17 34,05 41
42. 464 42. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:28:54,15 00:08:16,77 33,74 40
43. 335 43. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 01:28:59,30 00:08:21,92 33,71 39
44. 488 44. D Stark Michal Stark Cycling Team 01:29:07,08 00:08:29,70 33,66 38
45. 357 45. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 01:30:24,04 00:09:46,66 33,19 37
46. 340 46. C Bartoš Tomáš H.I.C. 01:30:25,74 00:09:48,36 33,18 36
47. 460 47. C Skála Radim Sokol Veltěž 01:30:25,82 00:09:48,44 33,17 35
48. 373 48. C Kovář Marek Stark Cycling Team 01:30:29,86 00:09:52,48 33,15 34
49. 458 49. C Šindelár Ladislav Tama Královice 01:31:30,25 00:10:52,87 32,79 33
50. 468 50. C Koukal Pavel Žádný tým 01:32:28,97 00:11:51,59 32,44 32
51. 486 51. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 01:33:09,38 00:12:32,00 32,20 31
52. 318 52. E Pažout Milan Tama Královice 01:33:24,25 00:12:46,87 32,12 30
53. 370 53. C Škrabal Petr Dexter Cycling 01:34:05,47 00:13:28,09 31,88 29
54. 442 54. D Strnad Ivo Žádný tým 01:34:11,57 00:13:34,19 31,85 28
55. 345 55. Z Bartošová Lenka H.I.C. 01:34:15,61 00:13:38,23 31,83 27
56. 365 56. D Novák Michal CFC Kladno 01:35:37,40 00:15:00,02 31,37 26
57. 319 57. E Krajčík Josef Dexter Cycling 01:38:38,14 00:18:00,76 30,41 25
58. 322 58. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 01:38:52,24 00:18:14,86 30,34 24
59. 321 59. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 01:39:00,01 00:18:22,63 30,30 23
60. 466 60. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 01:39:32,54 00:18:55,16 30,14 22
61. 359 61. C Svěrák Vít CSK Markus 01:39:54,39 00:19:17,01 30,03 21
62. 472 62. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 01:40:16,93 00:19:39,55 29,92 20
63. 326 63. D Houška Jan Humusoft 01:42:03,12 00:21:25,74 29,40 19
64. 435 64. Z Roubíčková Michaela Cyklosport Kern 01:49:12,79 00:28:35,41 27,47 18
65. 436 65. D Kern Jaroslav Cyklosport Kern 01:49:19,58 00:28:42,20 27,44 17
66. 354 66. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 01:52:01,54 00:31:24,16 26,78 16
67. 396 67. C Bařina Petr Dexter Cycling 01:52:24,58 00:31:47,20 26,69 15
68. 375 68. E Introvič Petar CSK Markus 01:54:18,39 00:33:41,01 26,25 14
69. 453 69. D Jandus Jiří Žádný tým 01:56:42,42 00:36:05,04 25,71 13

Kontakt na pořadatele závodu: Jaromír Malý - 602369555


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 68 b
  • Candra Václav (C) 64 b
  • Krýda Viktor (C) 63 b
  • Doležalová Hana (Ž) 55 b
Celkem bodů 250 b

Bicycle Cafe

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

Bicykl Kříž Team

  • Drechsler Petr (C) 70 b
Celkem bodů 70 b

BMC CZ racing team

  • Strnad Ivo (D) 28 b
Celkem bodů 28 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 63 b
Celkem bodů 63 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 76 b
  • Mařík Pavel (E) 51 b
  • Novák Michal (D) 26 b
Celkem bodů 153 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Prager Karel (D) 76 b
  • Soušek Karel (B) 71 b
  • Vlček Petr (C) 69 b
Celkem bodů 306 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 52 b
  • Šejna Karel (D) 50 b
  • Okruhlica Petr (C) 46 b
Celkem bodů 148 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (E) 71 b
  • Kubín Igor (E) 57 b
  • Svěrák Vít (C) 21 b
  • Introvič Petar (E) 14 b
Celkem bodů 163 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 85 b
  • Němec Richard (B) 57 b
  • Šklíba Martin (C) 31 b
Celkem bodů 173 b

Cyklosport Kern

  • Roubíčková Michaela (Ž) 18 b
  • Kern Jaroslav (D) 17 b
Celkem bodů 35 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 64 b
Celkem bodů 64 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

Dexter Cycling

  • Truhlář Luboš (A) 90 b
  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Procházka Milan (B) 70 b
  • Dohnálek Roman (C) 66 b
Celkem bodů 304 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 43 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 20 b
Celkem bodů 63 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (B) 72 b
  • Procházka Radek (B) 60 b
Celkem bodů 132 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 36 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 27 b
Celkem bodů 63 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 19 b
Celkem bodů 19 b

Kbely cycling team

  • Novotný Ladislav (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 81 b
  • Somr Michael (A) 81 b
Celkem bodů 262 b

Nutrend Specialized Team

  • Chyba Jiří (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 42 b
Celkem bodů 42 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 49 b
Celkem bodů 49 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 23 b
Celkem bodů 23 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 35 b
Celkem bodů 35 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 85 b
  • Sobek Ondřej (A) 68 b
  • Pivrnec Miroslav (D) 58 b
  • Tamchyna Jakub (A) 56 b
Celkem bodů 267 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 33 b
  • Pažout Milan (E) 30 b
Celkem bodů 136 b

TJ Kovo Praha

  • Bažík Tomáš (J) 47 b
Celkem bodů 47 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 53 b
Celkem bodů 53 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Brandejs Milan (C) 60 b
  • Kohout Roman (C) 40 b
Celkem bodů 100 b

TJ Spartak Třebíč

  • Zháňal Pavel (A) 67 b
Celkem bodů 67 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Hlaváček Jan (A) 75 b
  • Vlasák Richard (C) 41 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 16 b
Celkem bodů 132 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 75 b
  • Nekut Karel (B) 74 b
  • Běhounek Michal (C) 72 b
Celkem bodů 221 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.