Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

23.04.2016 - Časovka do vrchu - Knovíz

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 3,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 5 1. 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:05:56,42   35,35 100
2. 27 2. 1. B Sedláčik Ľubomír Bicycle Cafe 00:06:10,69 00:00:14,27 33,99 90
3. 3 3. 2. B Miller Milan Tama Královice 00:06:17,59 00:00:21,17 33,37 85
4. 2 4. 2. A Novák Vít CFC Kladno 00:06:20,15 00:00:23,73 33,14 81
5. 302 5. 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 00:06:21,00 00:00:24,58 33,07 100
6. 1 6. 3. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 00:06:23,05 00:00:26,63 32,89 78
7. 465 7. 2. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:06:23,20 00:00:26,78 32,88 90
8. 329 8. 3. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:25,12 00:00:28,70 32,72 85
9. 10 9. 4. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:06:26,28 00:00:29,86 32,62 76
10. 462 10. 4. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:32,00 00:00:35,58 32,14 81
11. 126 11. 5. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:06:32,21 00:00:35,79 32,13 75
12. 38 12. 3. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:06:36,08 00:00:39,66 31,81 74
13. 13 13. 4. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:06:38,01 00:00:41,59 31,66 73
14. 307 14. 1. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:06:39,03 00:00:42,61 31,58 78
15. 108 15. 6. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:06:39,74 00:00:43,32 31,52 72
16. 607 16.   P1 Šípkovský Jan 00:06:41,24 00:00:44,82 31,40
17. 4 17. 7. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:06:41,38 00:00:44,96 31,39 71
18. 349 18. 2. D Rašev Eugen Dexter Cycling 00:06:42,49 00:00:46,07 31,31 76
19. 304 19. 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:06:42,84 00:00:46,42 31,28 75
20. 111 20. 8. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:06:43,27 00:00:46,85 31,24 70
21. 316 21. 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:06:43,33 00:00:46,91 31,24 74
22. 606 22.   P1 Zelenka Jaroslav 00:06:43,78 00:00:47,36 31,21
23. 67 23. 9. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 00:06:44,62 00:00:48,20 31,14 69
24. 481 24. 3. D Michal Petr CSK Markus 00:06:44,97 00:00:48,55 31,11 73
25. 323 25. 4. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:45,03 00:00:48,61 31,11 72
26. 306 26. 7. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:06:47,01 00:00:50,59 30,96 71
27. 6 27. 10. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:06:47,59 00:00:51,17 30,91 68
28. 605 28.   P1 Raufstein Lukáš 00:06:50,52 00:00:54,10 30,69
29. 20 29. 11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:51,46 00:00:55,04 30,62 67
30. 451 30. 5. D Skřeček Robert Cycling Brno 00:06:51,81 00:00:55,39 30,60 70
31. 14 31. 12. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:52,25 00:00:55,83 30,56 66
32. 311 32. 8. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:06:52,50 00:00:56,08 30,55 69
33. 53 33. 13. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:06:52,93 00:00:56,51 30,51 65
34. 355 34. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:06:54,36 00:00:57,94 30,41 68
35. 118 35. 14. B Hula Jan CK Vinohradské šlapky 00:06:55,72 00:00:59,30 30,31 64
36. 601 36.   P1 Šulc Tomáš 00:06:56,11 00:00:59,69 30,28
37. 309 37. 6. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:06:58,80 00:01:02,38 30,09 67
38. 353 38. 9. C Drechsler Petr Bicykl Kříž Team 00:07:01,78 00:01:05,36 29,87 66
39. 374 39. 10. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 00:07:01,87 00:01:05,45 29,87 65
40. 700 40.   P2 Tarasyug Igor Žádný tým 00:07:02,02 00:01:05,60 29,86
41. 314 41. 11. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:02,98 00:01:06,56 29,79 64
42. 458 42. 12. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:07:03,59 00:01:07,17 29,75 63
43. 461 43. 13. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:07:03,80 00:01:07,38 29,73 62
44. 393 44. 14. C Stráněl Jiří Alltraining.cz 00:07:04,15 00:01:07,73 29,71 61
45. 469 45. 7. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 00:07:04,44 00:01:08,02 29,69 60
46. 15 46. 5. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:07:07,39 00:01:10,97 29,48 63
47. 310 47. 15. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:07:09,72 00:01:13,30 29,32 59
48. 332 48. 8. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:07:13,47 00:01:17,05 29,07 58
49. 127 49. 15. B Balajka Ondřej Žádný tým 00:07:14,78 00:01:18,36 28,98 62
50. 324 50. 16. C Černý Luboš CFC Kladno 00:07:24,53 00:01:28,11 28,34 57
51. 317 51. 9. D Šejna Karel CKKV Praha 00:07:25,12 00:01:28,70 28,31 56
52. 703 52.   P2 Čika Mikuláš 00:07:30,11 00:01:33,69 27,99
53. 604 53.   P1 Fogel Kamil 00:07:34,22 00:01:37,80 27,74
54. 313 54. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:07:36,84 00:01:40,42 27,58 55
55. 373 55. 17. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:07:37,23 00:01:40,81 27,56 54
56. 450 56. 2. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 00:07:38,00 00:01:41,58 27,51 53
57. 46 57. 16. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:07:38,86 00:01:42,44 27,46 61
58. 315 58. 18. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:07:41,02 00:01:44,60 27,33 52
59. 488 59. 10. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:07:42,42 00:01:46,00 27,25 51
60. 701 60.   P2 Jelínek Zbyněk 00:07:42,71 00:01:46,29 27,23
61. 333 61. 19. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:47,46 00:01:51,04 26,95 50
62. 97 62. 17. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:07:50,04 00:01:53,62 26,81 60
63. 343 63. 11. D Liška Pavel CKKV Praha 00:07:52,02 00:01:55,60 26,69 49
64. 357 64. 12. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:07:53,86 00:01:57,44 26,59 48
65. 419 65. 3. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:07:54,24 00:01:57,82 26,57 47
66. 340 66. 20. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:07:55,68 00:01:59,26 26,49 46
67. 95 67. 6. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 00:07:57,84 00:02:01,42 26,37 59
68. 362 68. 2. Z Kottová Petra Author Sedláček Příbram 00:08:03,81 00:02:07,39 26,04 45
69. 341 69. 3. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:08:05,34 00:02:08,92 25,96 44
70. 486 70. 21. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:08:05,50 00:02:09,08 25,95 43
71. 64 71. 18. B Vševid Jan CFC Kladno 00:08:09,23 00:02:12,81 25,75 58
72. 397 72. 13. D Slavík Josef CFC Kladno 00:08:10,00 00:02:13,58 25,71 42
73. 322 73. 14. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:08:11,84 00:02:15,42 25,62 41
74. 318 74. 4. E Pažout Milan Tama Královice 00:08:14,77 00:02:18,35 25,47 40
75. 466 75. 22. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 00:08:15,51 00:02:19,09 25,43 39
76. 102 76. 19. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:08:18,20 00:02:21,78 25,29 57
77. 326 77. 15. D Houška Jan Humusoft 00:08:20,24 00:02:23,82 25,19 38
78. 359 78. 23. C Svěrák Vít CSK Markus 00:08:20,40 00:02:23,98 25,18 37
79. 365 79. 16. D Novák Michal CFC Kladno 00:08:21,96 00:02:25,54 25,10 36
80. 335 80. 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:08:23,50 00:02:27,08 25,02 35
81. 78 81. 20. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 00:08:25,65 00:02:29,23 24,92 56
82. 319 82. 6. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:08:28,54 00:02:32,12 24,78 34
83. 345 83. 4. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:08:36,00 00:02:39,58 24,42 33
84. 472 84. 7. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:08:39,86 00:02:43,44 24,24 32
85. 383 85. 24. C Doubner Jan PIJAS 00:08:41,64 00:02:45,22 24,15 31
86. 321 86. 25. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:08:43,34 00:02:46,92 24,08 30
87. 475 87. 8. E Hora Vladimír Cyklovrakoviště 00:08:52,71 00:02:56,29 23,65 29
88. 416 88. 17. D Havelka Jan KPC Praha 00:08:58,72 00:03:02,30 23,39 28
89. 377 89. 9. E Adámek Miroslav STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4 00:08:58,94 00:03:02,52 23,38 27
90. 370 90. 26. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:09:02,51 00:03:06,09 23,23 26
91. 354 91. 10. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:09:15,78 00:03:19,36 22,67 25
92. 443 92. 27. C Hanousek Aleš AVZO Raná 00:09:22,96 00:03:26,54 22,38 24
93. 399 93. 5. Z Houšková Helena Humusoft 00:10:31,45 00:04:35,03 19,95 23
94. 482 94. 11. E Pacovský Tomáš PIJAS 00:10:52,63 00:04:56,21 19,31 22

Kontakt na pořadatele závodu: Jan Doubner - 724397807


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Walsh James (C) 85 b
  • Koš Michal (C) 81 b
  • Vohnik Stanislav (D) 72 b
  • Candra Václav (C) 62 b
Celkem bodů 300 b

Alltraining.cz

  • Stráněl Jiří (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

Author Sedláček Příbram

  • Kottová Petra (Ž) 45 b
Celkem bodů 45 b

AVZO Raná

  • Hanousek Aleš (C) 24 b
Celkem bodů 24 b

Bicycle Cafe

  • Sedláčik Ľubomír (B) 90 b
Celkem bodů 90 b

Bicykl Kříž Team

  • Drechsler Petr (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Andrejs Marek (A) 73 b
  • Šuranyi Martin (B) 61 b
  • Vševid Jan (B) 58 b
Celkem bodů 273 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 74 b
  • Vlček Petr (C) 71 b
  • Vaněček Karel (B) 70 b
  • Kubíček Michal (B) 69 b
Celkem bodů 284 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 56 b
  • Okruhlica Petr (C) 52 b
  • Liška Pavel (D) 49 b
Celkem bodů 157 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 73 b
  • Burgr Josef (E) 68 b
  • Svěrák Vít (C) 37 b
Celkem bodů 178 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 78 b
  • Šklíba Martin (C) 43 b
Celkem bodů 121 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 58 b
  • Hora Vladimír (E) 29 b
Celkem bodů 87 b

Dexter Cycling

  • Tácha Petr (D) 78 b
  • Rašev Eugen (D) 76 b
  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
Celkem bodů 303 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 47 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 32 b
Celkem bodů 79 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 46 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 33 b
Celkem bodů 79 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 38 b
  • Houšková Helena (Ž) 23 b
Celkem bodů 61 b

KPC Praha

  • Havelka Jan (D) 28 b
Celkem bodů 28 b

LAWI - Author Team

  • Somr Michael (A) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Mužík Vít (C) 90 b
Celkem bodů 290 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 59 b
  • Doubner Jan (C) 31 b
  • Pacovský Tomáš (E) 22 b
Celkem bodů 112 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 63 b
  • Vild Václav (C) 30 b
Celkem bodů 93 b

Stark Cycling Team

  • Sotorník Jan (B) 75 b
  • Hauser Dušan (B) 68 b
  • Kryška Pavel (C) 65 b
  • Černý Jan (B) 65 b
Celkem bodů 273 b

STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4

  • Adámek Miroslav (E) 27 b
Celkem bodů 27 b

SWEEP Cycling

  • Brusch Lubomír (E) 53 b
Celkem bodů 53 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 85 b
  • Šindelár Ladislav (C) 63 b
  • Pažout Milan (E) 40 b
Celkem bodů 188 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 59 b
Celkem bodů 59 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 67 b
  • Beránek Milan (B) 66 b
Celkem bodů 133 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 64 b
  • Vlasák Richard (C) 50 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 25 b
Celkem bodů 139 b

ZČE Plzeň

  • Halamka Jiří (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.