Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

17.04.2016 - První šlápnutí - Hřebeč

Zobrazit:

Skupina AB - 57,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 01:30:43,51   38,03 100
2. 27 2. B Sedláčik Ľubomír Bicycle Cafe 01:30:43,68 00:00:00,17 38,03 90
3. 615   P1 Novotný CT Weber 01:30:44,60 00:00:01,09 38,02
4. 104 3. A Schuran Michal SK Favorit Bílina 01:30:46,79 00:00:03,28 38,00 85
5. 603   P1 Greguš Sweep Sport 01:30:47,83 00:00:04,32 38,00
6. 2 4. A Novák Vít CFC Kladno 01:30:49,35 00:00:05,84 37,99 81
7. 4 5. B Procházka Milan Dexter Cycling 01:30:49,84 00:00:06,33 37,98 78
8. 612   P1 Dudek Kolo-park.cz 01:30:50,18 00:00:06,67 37,98
9. 5 6. A Somr Michael LAWI - Author Team 01:30:50,38 00:00:06,87 37,98 76
10. 96 7. B Šlajchrt Filip Koloshop Team 01:30:50,78 00:00:07,27 37,98 75
11. 13 8. A Andrejs Marek CFC Kladno 01:30:51,51 00:00:08,00 37,97 74
12. 12 9. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 01:30:51,59 00:00:08,08 37,97 73
13. 47 10. A Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:30:51,85 00:00:08,34 37,97 72
14. 115 11. B Nekut Karel Veloservis Team 01:30:52,35 00:00:08,84 37,97 71
15. 112 12. A Hlůžek Radim Dexter Cycling 01:30:53,48 00:00:09,97 37,96 70
16. 67 13. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 01:30:54,30 00:00:10,79 37,95 69
17. 124 14. A Holík Jaroslav Veloservis Team 01:30:54,69 00:00:11,18 37,95 68
18. 16 15. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 01:30:55,03 00:00:11,52 37,95 67
19. 98 16. A Truhlář Luboš Dexter Cycling 01:30:56,08 00:00:12,57 37,94 66
20. 118 17. B Hula Jan CK Vinohradské šlapky 01:30:56,69 00:00:13,18 37,94 65
21. 614   P1 Zikmund 01:30:56,95 00:00:13,44 37,93
22. 611   P1 Šafář ProCycle 01:30:57,45 00:00:13,94 37,93
23. 606   P1 Houra SP KOLO 01:30:57,57 00:00:14,06 37,93
24. 44 18. A Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:30:58,05 00:00:14,54 37,93 64
25. 53 19. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:30:58,10 00:00:14,59 37,93 63
26. 619   P1 Novotný Bikepart.cz 01:31:01,47 00:00:17,96 37,90
27. 604   P1 Černý 01:31:02,42 00:00:18,91 37,90
28. 94 20. A Novák Lukáš SP KOLO - Specialized 01:31:12,59 00:00:29,08 37,82 62
29. 24 21. A Hlaváček Jan TOI TOI cykloklub Slaný 01:31:34,01 00:00:50,50 37,68 61
30. 38 22. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 01:33:51,37 00:03:07,86 36,76 60
31. 20 23. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:35:15,06 00:04:31,55 36,22 59
32. 609   P1 Hula Ck Vinohradské Šlapky 01:37:04,10 00:06:20,59 35,54
33. 601   P1 Kratochvíl 01:37:17,46 00:06:33,95 35,46
34. 127 24. B Balajka Ondřej Žádný tým 01:37:22,46 00:06:38,95 35,43 58
35. 602   P1 Skopeček 01:37:31,83 00:06:48,32 35,37
36. 15 25. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 01:38:29,99 00:07:46,48 35,03 57
37. 77 26. B Flak David Bikeranch Racing Team 01:39:38,83 00:08:55,32 34,62 56
38. 100 27. B Seleštiansky Ivan Žádný tým 01:39:39,09 00:08:55,58 34,62 55
39. 6 28. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 01:42:42,08 00:11:58,57 33,59 54
40. 607   P1 Kvita Ck Vinohradské Šlapky 01:42:50,44 00:12:06,93 33,55
41. 110 29. B Beňa Michal Žádný tým 01:43:01,50 00:12:17,99 33,49 53
42. 95 30. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 01:43:29,27 00:12:45,76 33,34 52
43. 49 31. B Rapsa Jan Ultima K.lap Team 01:43:34,85 00:12:51,34 33,31 51
44. 21 32. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 01:43:40,94 00:12:57,43 33,27 50
45. 97 33. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 01:46:28,54 00:15:45,03 32,40 49
46. 616   P1 Ivič 01:48:34,22 00:17:50,71 31,78
47. 610   P1 Patlevič 01:54:30,67 00:23:47,16 30,13
48. 73 34. B Brabec Jan BIKEMARAST 01:59:28,41 00:28:44,90 28,88 48
49. 608   P1 Čížek 02:04:56,19 00:34:12,68 27,61
50. 102 35. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 02:05:12,38 00:34:28,87 27,55 47
51. 617   P1 Glaubauf 02:09:15,32 00:38:31,81 26,69
52. 613   P1 Hricko 02:26:16,41 00:55:32,90 23,59
605   P1 Novák CT Jindřichův Hradec 00:00:00,00  
618   P1 Novák CFC Kladno 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 57,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 465 1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 01:30:42,74   38,03 100
2. 302 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:31:07,54 00:00:24,80 37,86 90
3. 708   P2 Zárybnický Ck Vinohradské Šlapky 01:31:08,00 00:00:25,26 37,86
4. 712   P2 Beneš CT Weber 01:31:13,52 00:00:30,78 37,82
5. 478 3. C Běhounek Michal Žádný tým 01:32:03,06 00:01:20,32 37,48 85
6. 336 4. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 01:32:03,43 00:01:20,69 37,48 81
7. 701   P2 Dirigl Lasvit Bikers 01:32:05,05 00:01:22,31 37,47
8. 379 5. C Tajtl Tomáš Prodoli racing team 01:32:05,74 00:01:23,00 37,46 78
9. 448 6. C Brandejs Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:32:06,59 00:01:23,85 37,46 76
10. 323 7. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:32:07,87 00:01:25,13 37,45 75
11. 487 8. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 01:32:08,17 00:01:25,43 37,44 74
12. 312 9. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:32:08,52 00:01:25,78 37,44 73
13. 461 10. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 01:32:08,98 00:01:26,24 37,44 72
14. 304 11. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:32:09,38 00:01:26,64 37,44 71
15. 469 12. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 01:32:09,40 00:01:26,66 37,44 70
16. 350 13. D Kleiner Robert LAWI-Granfondo 01:32:09,80 00:01:27,06 37,43 69
17. 316 14. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:32:09,87 00:01:27,13 37,43 68
18. 710   P2 Rada 01:32:10,41 00:01:27,67 37,43
19. 307 15. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:32:12,55 00:01:29,81 37,41 67
20. 332 16. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 01:32:13,52 00:01:30,78 37,41 66
21. 451 17. D Skřeček Robert Cycling Brno 01:32:13,74 00:01:31,00 37,41 65
22. 311 18. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 01:32:14,37 00:01:31,63 37,40 64
23. 374 19. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 01:32:14,55 00:01:31,81 37,40 63
24. 458 20. C Šindelár Ladislav Tama Královice 01:32:15,48 00:01:32,74 37,40 62
25. 306 21. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 01:32:17,02 00:01:34,28 37,38 61
26. 704   P2 Vlček Sweep Sport 01:32:23,57 00:01:40,83 37,34
27. 700   P2 Katona Cyklosport Katona 01:34:31,90 00:03:49,16 36,50
28. 703   P2 Koula 01:36:57,64 00:06:14,90 35,58
29. 339 22. D Klabouch Jan AC Sparta Praha cycling akademie 01:37:52,72 00:07:09,98 35,25 60
30. 310 23. C Pacovský Tomáš PIJAS 01:38:20,81 00:07:38,07 35,08 59
31. 344 24. C Kozel František Žádný tým 01:38:24,35 00:07:41,61 35,06 58
32. 313 25. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 01:38:26,42 00:07:43,68 35,05 57
33. 317 26. D Šejna Karel CKKV Praha 01:38:27,61 00:07:44,87 35,04 56
34. 364 27. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:38:32,20 00:07:49,46 35,01 55
35. 362 28. Z Kottová Petra Author Sedláček Příbram 01:38:33,49 00:07:50,75 35,00 54
36. 327 29. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 01:38:34,71 00:07:51,97 35,00 53
37. 709   P2 Šorm Kovo Praha 01:38:40,08 00:07:57,34 34,97
38. 315 30. C Okruhlica Petr CKKV Praha 01:40:13,83 00:09:31,09 34,42 52
39. 333 31. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:43:19,31 00:12:36,57 33,39 51
40. 706   P2 Soukup 01:43:26,13 00:12:43,39 33,35
41. 352 32. C Jajčík Michal Tama Královice 01:43:28,81 00:12:46,07 33,34 50
42. 378 33. Z Válková Kateřina PIJAS 01:43:31,80 00:12:49,06 33,32 49
43. 488 34. D Stark Michal Stark Cycling Team 01:43:37,02 00:12:54,28 33,30 48
44. 711   P2 Fiala 01:43:39,43 00:12:56,69 33,28
45. 373 35. C Kovář Marek Stark Cycling Team 01:43:49,90 00:13:07,16 33,23 47
46. 357 36. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 01:49:54,67 00:19:11,93 31,39 46
47. 454 37. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 01:52:18,92 00:21:36,18 30,72 45
48. 318 38. E Pažout Milan Tama Královice 01:54:07,21 00:23:24,47 30,23 44
49. 326 39. D Houška Jan Humusoft 01:56:17,43 00:25:34,69 29,67 43
50. 322 40. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 01:56:33,07 00:25:50,33 29,60 42
51. 707   P2 Marek 01:59:51,54 00:29:08,80 28,78
52. 321 41. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:01:53,21 00:31:10,47 28,30 41
53. 370 42. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:02:02,81 00:31:20,07 28,27 40
54. 453 43. D Jandus Jiří Žádný tým 02:21:12,89 00:50:30,15 24,43 39
331   C Tajč Jan Tama Královice 00:00:00,00  
376   C Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
702   P2 Veselý ST Boleslav 00:00:00,00  
705   P2 Falcová Alltraining.Cz 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 75 b
  • Candra Václav (C) 72 b
  • Klabouch Jan (D) 60 b
  • Doležalová Hana (Ž) 57 b
Celkem bodů 264 b

Author Sedláček Příbram

  • Kottová Petra (Ž) 54 b
Celkem bodů 54 b

Bicycle Cafe

  • Sedláčik Ľubomír (B) 90 b
Celkem bodů 90 b

BIKEMARAST team

  • Brabec Jan (B) 48 b
Celkem bodů 48 b

Bikeranch Racing Team

  • Flak David (B) 56 b
Celkem bodů 56 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Andrejs Marek (A) 74 b
Celkem bodů 155 b

CK Vinohradské šlapky

  • Lenoch Miloš (C) 74 b
  • Kubíček Michal (B) 69 b
  • Sýkora Robert (C) 68 b
  • Hula Jan (B) 65 b
Celkem bodů 276 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 56 b
  • Okruhlica Petr (C) 52 b
Celkem bodů 108 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 66 b
Celkem bodů 66 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (B) 78 b
  • Stránský Vojtěch (A) 72 b
  • Rendl Jaroslav (C) 71 b
  • Hlůžek Radim (A) 70 b
Celkem bodů 291 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 73 b
Celkem bodů 73 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 43 b
Celkem bodů 43 b

Koloshop Team

  • Šlajchrt Filip (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Somr Michael (A) 76 b
Celkem bodů 266 b

LAWI-Granfondo

  • Kleiner Robert (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 59 b
  • Válková Kateřina (Ž) 49 b
Celkem bodů 108 b

Prodoli racing team

  • Tajtl Tomáš (C) 78 b
Celkem bodů 78 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 57 b
  • Vild Václav (C) 41 b
Celkem bodů 98 b

SP KOLO - Specialized

  • Novák Lukáš (A) 62 b
Celkem bodů 62 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 81 b
  • Sobek Ondřej (A) 64 b
  • Černý Jan (B) 63 b
  • Kryška Pavel (C) 63 b
Celkem bodů 271 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 62 b
  • Jajčík Michal (C) 50 b
  • Pažout Milan (E) 44 b
Celkem bodů 156 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 52 b
Celkem bodů 52 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Brandejs Milan (C) 76 b
  • Mašek Petr (B) 59 b
Celkem bodů 135 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Hlaváček Jan (A) 61 b
  • Vlasák Richard (C) 51 b
Celkem bodů 112 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 51 b
Celkem bodů 51 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (C) 85 b
  • Nekut Karel (B) 71 b
  • Holík Jaroslav (A) 68 b
Celkem bodů 224 b

ZČE Plzeň

  • Halamka Jiří (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.