Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

16.04.2016 - Jarní časovka - Bášť

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 13,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 465   1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:18:47,09   43,12 100
2. 301   2. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:18:48,80 00:00:01,71 43,05 90
3. 331   3. C Tajč Jan Tama Královice 00:19:35,80 00:00:48,71 41,33 81
4. 336   4. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:19:42,09 00:00:55,00 41,11 76
5. 448   5. C Brandejs Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:08,09 00:01:21,00 40,23 75
6. 304   6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:20:16,26 00:01:29,17 39,96 74
7. 474   7. C Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 00:20:17,98 00:01:30,89 39,90 73
8. 306   8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:20:19,48 00:01:32,39 39,85 72
9. 316   9. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:20:38,07 00:01:50,98 39,25 69
10. 461   10. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:20:39,95 00:01:52,86 39,20 68
11. 487   11. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 00:20:47,36 00:02:00,27 38,96 67
12. 311   12. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:20:53,01 00:02:05,92 38,79 65
13. 348   13. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:58,98 00:02:11,89 38,60 64
14. 310   14. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:21:03,64 00:02:16,55 38,46 61
15. 314   15. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:21:10,09 00:02:23,00 38,27 59
16. 393   16. C Stráněl Jiří Alltraining.cz 00:21:14,54 00:02:27,45 38,13 57
17. 428   17. C Čurda Martin Kbely cycling team 00:21:21,20 00:02:34,11 37,93 56
18. 458   18. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:21:37,09 00:02:50,00 37,47 55
19. 462   19. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:21:53,64 00:03:06,55 37,00 53
20. 464   20. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:22:00,70 00:03:13,61 36,80 51
21. 352   21. C Jajčík Michal Tama Královice 00:22:02,08 00:03:14,99 36,76 50
22. 315   22. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:22:19,22 00:03:32,13 36,29 48
23. 333   23. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:22:24,39 00:03:37,30 36,15 47
24. 373   24. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:22:44,54 00:03:57,45 35,62 43
25. 388   25. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:23:03,95 00:04:16,86 35,12 37
26. 486   26. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:23:28,73 00:04:41,64 34,50 36
27. 340   27. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:23:49,76 00:05:02,67 33,99 33
28. 370   28. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:24:24,16 00:05:37,07 33,19 28
29. 485   29. C Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:26:04,61 00:07:17,52 31,06 24
30. 321   30. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:26:42,67 00:07:55,58 30,32 21
308   31. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
443   32. C Hanousek Aleš AVZO Raná 00:00:00,00  
459   33. C Paukert Josef H.I.C. 00:00:00,00  
460   34. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jaroslav Hanzl - 724402410


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 71 b
  • Candra Václav (C) 68 b
  • Koš Michal (C) 53 b
  • Klabouch Jan (D) 52 b
Celkem bodů 244 b

Alltraining.cz

  • Stráněl Jiří (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

Bikeclinic

  • Sviba Michal (B) 61 b
Celkem bodů 61 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 46 b
Celkem bodů 46 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 78 b
  • Andrejs Marek (A) 66 b
  • Šuranyi Martin (B) 58 b
  • Vševid Jan (B) 49 b
Celkem bodů 251 b

CK A je To Třebíč

  • Joch Zdeněk (E) 58 b
Celkem bodů 58 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Prager Karel (D) 85 b
  • Vaněček Karel (B) 76 b
  • Vlček Petr (C) 72 b
Celkem bodů 323 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 48 b
  • Šejna Karel (D) 45 b
  • Tutsch Jiří (D) 27 b
Celkem bodů 120 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 70 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 26 b
  • Introvič Petar (E) 22 b
Celkem bodů 118 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 63 b
Celkem bodů 63 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 36 b
  • Benešová Barbora (Ž) 25 b
  • Švestka Vladislav (C) 24 b
Celkem bodů 85 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 63 b
Celkem bodů 63 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 60 b
  • Hora Vladimír (E) 29 b
Celkem bodů 89 b

Dexter Cycling

  • Rašev Eugen (D) 78 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
Celkem bodů 299 b

DNT Chomutov

  • Jirásek Jaroslav (E) 38 b
Celkem bodů 38 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (B) 75 b
  • Procházka Radek (B) 70 b
Celkem bodů 145 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 85 b
Celkem bodů 85 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 33 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 32 b
Celkem bodů 65 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 35 b
  • Houšková Helena (Ž) 20 b
Celkem bodů 55 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 69 b
  • Čurda Martin (C) 56 b
  • Hanzl Jaroslav (E) 54 b
Celkem bodů 179 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 90 b
Celkem bodů 290 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
  • Válková Kateřina (Ž) 39 b
Celkem bodů 100 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 56 b
  • Vild Václav (C) 21 b
Celkem bodů 77 b

SKP Sokolov

  • Smaržík Petr (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 76 b
  • Černý Jan (B) 60 b
  • Tamchyna Jakub (A) 57 b
  • Kovář Marek (C) 43 b
Celkem bodů 236 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 81 b
  • Miller Milan (B) 72 b
  • Šindelár Ladislav (C) 55 b
  • Jajčík Michal (C) 50 b
Celkem bodů 258 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Brandejs Milan (C) 75 b
  • Mašek Petr (B) 68 b
  • Beránek Milan (B) 64 b
  • Tůma Jiří (C) 64 b
Celkem bodů 271 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 59 b
  • Vlasák Richard (C) 47 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 30 b
Celkem bodů 136 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 50 b
Celkem bodů 50 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.