Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

16.04.2016 - Jarní časovka - Bášť

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 13,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 29   1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:18:16,46   44,32 100
2. 10   2. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:19:30,16 00:01:13,70 41,53 81
3. 111   3. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:19:50,26 00:01:33,80 40,83 76
4. 79   4. B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 00:19:50,54 00:01:34,08 40,82 75
5. 4   5. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:20:10,85 00:01:54,39 40,14 73
6. 3   6. B Miller Milan Tama Královice 00:20:17,61 00:02:01,15 39,91 72
7. 16   7. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:20:44,20 00:02:27,74 39,06 70
8. 56   8. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 00:20:45,18 00:02:28,72 39,03 69
9. 20   9. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:47,70 00:02:31,24 38,95 68
10. 101   10. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:20:57,07 00:02:40,61 38,66 65
11. 14   11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:21:01,09 00:02:44,63 38,54 64
12. 62   12. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 00:21:25,64 00:03:09,18 37,80 63
13. 118   13. B Hula Jan CK Vinohradské šlapky 00:21:29,54 00:03:13,08 37,69 62
14. 123   14. B Sviba Michal Bikeclinic 00:21:41,01 00:03:24,55 37,36 61
15. 53   15. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:22:08,26 00:03:51,80 36,59 60
16. 110   16. B Beňa Michal Žádný tým 00:22:11,83 00:03:55,37 36,49 59
17. 46   17. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:22:21,20 00:04:04,74 36,24 58
18. 88   18. B Smaržík Petr SKP Sokolov 00:22:40,20 00:04:23,74 35,73 55
19. 102   19. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:22:54,73 00:04:38,27 35,35 54
20. 68   20. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:23:02,73 00:04:46,27 35,15 53
21. 97   21. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:23:08,26 00:04:51,80 35,01 52
22. 92   22. B Gášek Ladislav Žádný tým 00:23:12,89 00:04:56,43 34,89 51
23. 49   23. B Rapsa Jan Ultima K.lap Team 00:23:44,64 00:05:28,18 34,11 50
24. 64   24. B Vševid Jan CFC Kladno 00:24:35,26 00:06:18,80 32,94 49
1   25. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 00:00:00,00  
41   26. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 00:00:00,00  
107   27. B Chotěborský Jan TTT 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jaroslav Hanzl - 724402410


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 71 b
  • Candra Václav (C) 68 b
  • Koš Michal (C) 53 b
  • Klabouch Jan (D) 52 b
Celkem bodů 244 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 78 b
  • Andrejs Marek (A) 66 b
  • Šuranyi Martin (B) 58 b
  • Vševid Jan (B) 49 b
Celkem bodů 251 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Prager Karel (D) 85 b
  • Vaněček Karel (B) 76 b
  • Vlček Petr (C) 72 b
Celkem bodů 323 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 48 b
  • Šejna Karel (D) 45 b
  • Tutsch Jiří (D) 27 b
Celkem bodů 120 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 70 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 26 b
  • Introvič Petar (E) 22 b
Celkem bodů 118 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 36 b
  • Benešová Barbora (Ž) 25 b
  • Švestka Vladislav (C) 24 b
Celkem bodů 85 b

Dexter Cycling

  • Rašev Eugen (D) 78 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
Celkem bodů 299 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 33 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 32 b
Celkem bodů 65 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 35 b
  • Houšková Helena (Ž) 20 b
Celkem bodů 55 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 90 b
Celkem bodů 290 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
  • Válková Kateřina (Ž) 39 b
Celkem bodů 100 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 76 b
  • Černý Jan (B) 60 b
  • Tamchyna Jakub (A) 57 b
  • Kovář Marek (C) 43 b
Celkem bodů 236 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 81 b
  • Miller Milan (B) 72 b
  • Šindelár Ladislav (C) 55 b
  • Jajčík Michal (C) 50 b
Celkem bodů 258 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Brandejs Milan (C) 75 b
  • Mašek Petr (B) 68 b
  • Tůma Jiří (C) 64 b
  • Beránek Milan (B) 64 b
Celkem bodů 271 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 59 b
  • Vlasák Richard (C) 47 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 30 b
Celkem bodů 136 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.